X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25 wrote:
    Podejrzewam , że mnie zjada stres i to może byc powodem poronień. Głupia stresująca praca, odpowiedzialność, nie potrafię zostawić tego po 8 h w pracy tylko zabieram w myślach do domu. Biorę od m-ca magneB6 2 dziennie. Mysle, że to mi trochę pomoże.

    Biedronko, stres bardzo źle wpływa na organizm. Ale ja nie mam za wiele stresu, a mimo to staram się już od bardzo dawna i nic z tego nie wychodzi. Teraz już przynajmniej zostałam zdiagnozowana i jestem leczona...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziewczyny, zmykam coś pooglądać :) Dobranoc i spokojnych snów wszystkim!
    Jutro moi rodzice mają rocznicę ślubu, więc pewnie mało będę.

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Niepokorna witaj jasne , że nie będziesz przeszkadzać:) rozgosc się :) nasza kochana She dopisze Cię na pierwszą stronę jak podasz więcej danych o sobie :) zobacz jak to u nas na pierwszej stronie wygląda:)

    Nie chcę podawać imienia. Reszta danych:
    Niepokorna, rocznik '87, starania od czerwca 2013 o pierwsze dziecko.

    Morwa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witamy, witamy - ale się wątek powiększa :) Będzie nas więcej do zafasolkowania :D

    Maritka, ja wpadłam na pomysł całkowitego odpuszczenia w grudniu - nie sprawdza się w moim przypadku - ciągle obliczałam w głowie "jaki dziś dzień cyklu?", a po rzekomej owulacji mój organizm wystąpił przeciwko mnie i postanowił chyba przećwiczyć sobie wszystkie objawy ciążowe na sucho(bóle brzucha, jajników, krzyża, mdłości, napady zimna i gorąca, itd),hehe - oszaleć można :D

    Więc sobie obiecałam, że już temperatury nie odpuszczę, a <3 to tyle o ile się da i będzie nam się chciało. Postaowiłam, że zadbam o luz psychiczny :)
    ...No i Wy dziewczyny będzie mnie sprowadzać do parteru i nie pozwalać sobie niczego wmawiać - liczę na Was :D :D

    Morwa lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika***,
    Człowiek mówi, że odpuszcza, a tak naprawdę non stop myśli. Jak można przestać myśleć?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,
    Ja biorę takie leki:
    Clostilbegyt - na jajeczkowanie,
    Metformax - na cukier,
    Spironol - na odwodnienie,
    Norprolac - na obniżenie prolaktyny,
    Duphaston - w drugiej połowie cyklu.
    To mój pierwszy cykl z tymi lekarstwami i na razie nic nie wiem. Wszystko zależy, czy @ się pojawi niebawem. Dzisiaj mam 30 dzień cyklu.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,
    To Ty wtedy też musisz mieć wolne dla męża :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Niepokorna, A jakie miałaś problemy ? Długie cykle jak ja ?

    Kochana,
    Na początku maja 2013 zdiagnozowano u mnie mięśniaki. Dokładnie 30 kwietnia dostałam krwotoku i wylądowałam w szpitalu. Ze względu na sprawy osobiste nie mogłam od razu iść na operację. Brałam leki i miałam krwawienia przez cały czas praktycznie. W czerwcu zostałam zoperowana i wycięto mi je. Wszystko wróciło do normy. Lekarze nie widzieli przeciwwskazań do zajścia. Miesiączki zawsze 4-dniowe dość regularne. Ale nagle okazało się, że nie mam owulacji :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Pracujemy razem więc raczej nie inaczej tez będę miała wolne bo mamy duet jedno bez drugiego pracować nie może ;)

    Ja też uwielbiam pracować z mężem :) Ale nie każdy to potrafi :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Niepokorna, ja tez mam hiperprolaktynemie od 3 lat, do tego niedrożny jajowód. Znam te twoje lekarstwa, 6 cykli z clo za mna a norprolac biore 2 rok, zachwalam go sobie, zero skutków ubocznych ;) powodzenia w leczeniu życzę ;)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Witaj Niepokorna, ja tez mam hiperprolaktynemie od 3 lat, do tego niedrożny jajowód. Znam te twoje lekarstwa, 6 cykli z clo za mna a norprolac biore 2 rok, zachwalam go sobie, zero skutków ubocznych ;) powodzenia w leczeniu życzę ;)

    Cigaretta,
    Norprolac biorę już jakiś czas - trzecie opakowanie. Faktycznie jest odrobinę droższy niż Bromergon, ale zero skutków ubocznych.
    A resztę leków biorę pierwszy raz - pierwszy cykl, który już dobiega końca. Tobie te leki coś dały?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze mówiąc nie ;) clo nie działa na mnie, nie mam owulacji, a jak juz jakims cudem się zdarzy to po niedroznej stronie. Bylam stymulowana 6 cykli i już więcej nie mogę, pojutrze mąż ma badania nasienia i zobaczymy co z nami będzie dalej ;)

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    Szczerze mówiąc nie ;) clo nie działa na mnie, nie mam owulacji, a jak juz jakims cudem się zdarzy to po niedroznej stronie. Bylam stymulowana 6 cykli i już więcej nie mogę, pojutrze mąż ma badania nasienia i zobaczymy co z nami będzie dalej ;)

    Ja badanie nasienia robiłam w 2012 roku i wszystko jest idealnie z mężem. Niestety ze mną są wieczne kłopoty. Już naprawdę tracę nadzieję :(

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Niepokorna a ile bierzesz tego clo? Po jednej tabletce czy po dwie?

    Na razie lekarza zalecił branie 1 tabletkę dziennie od 3 do 7 dnia cyklu.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewuszki!
    Na początku witam nowe koleżanki :) coraz więcej nas tu :)

    Nie zdążyłam Was z dzisiaj nadrobić, wróciłam niedawno od siostry i winkujemy sobie z mężem a zaraz idziemy coś pooglądać.

    She Wolf no ja się cieszę, że mam siotrę i na dodatek bliźniaczkę :) dawniej średnio się dogadywałyśdmy, tzn w szkole średniej, ale teraz jestemy najlepszymi przyjaciółkami, teraz jest w ciąży to ma trochę humorki ale cóż, ciężarnym to trzeba wybaczyć hehe.

    Morwa Kochana jeszcze jutro i będziecie już mogli działać ile chcecie :) musi Bidulek wytrzymać ;)

    Cigaretta dasz rade z tymi praktykami :) nie łam się, minie szybko i bezboleśnie, zobaczysz :)

    Cigaretta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna nie łam się, zobaczysz jak Clo będzie na Ciebie działać. Zazwyczaj z tego co widze i czytam na forum, dziewczyny szybko po nim zachodza w ciąże, mają super owulki. Wiec u Ciebie pewnie będzie tak samo :) tylko u nielicznych jest do bani, np u mnie :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEPOKORNA ja mam też właśnie w domu CLO i w sumie zastanawiałam się czy nie wziąć, ale tak bez konsultacji z lekarzem to chyba średnio...a w tym miesiącu jakoś wizyty nie planuje, więc pewnie poczekam...chociaż korci mnie bo ostatnio te moje owulki to sama nie wiem czy były...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta na Ciebie CLo nie działało???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dziękuję kochana, wypij tam zdrowie za nasze przyszle groszki :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta,
    No zobaczymy. To ja by nie było dopiero pierwszy cykl dobiega końca. Też czytałam, że wielu dziewczynom udaje się w pierwszych trzech cyklach.

    Nusia,
    Nie bierz tego leku bez konsultacji, bo może być niebezpieczny.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ