X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry wszystkim :)

  • agata83 Autorytet
    Postów: 581 451

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn gratulacje rodzicom. A ktora to rocznica?

    Witaj Niepokorna!

    Nusia ty masz siostre blizniaczke?? Chyba cos mi umknelo wczesniej :) I co jestescie jak 2 krople wody? :)

    Zetka hormony u ciebie szaleja wiec masz prawo byc rozdrazniona. Mi ostatnio tez puszczaja nerwy z byle powodu :) Ale staram sie hamowac. 2 tyg szybko zleca i znow zobaczysz swoje malenstwo :)

    Zetka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzydziesta pierwsza :D Niestety tata w pracy, a mama pojechała coś załatwić, no to jestem ;)

    Zetka, rozdrażnienie normalne :) Ja pracowałam przed ciążą troszkę, miałam grupkę do uczenia włoskiego i w którymś dniu tak na nich nawrzeszczałam (jeszcze nie wiedziałam, że się udało :P ), że na następnych zajęciach dowiedziałam się o złożeniu przez grupę wniosku o zmianę lektora :D No, ale wtedy już wiedziałam o ciąży, więc mi nawet na rękę to zwolnienie było.

    Agata, czy masz jakieś większe dolegliwości poza bólami?
    Wiesz, wolę się nastawić źle i miło zaskoczyć, niż znów przeżywać. Jest już na pewno po owu, bo dziś rano zmierzyłam temp i 36,9, ale boli mnie to samo, co cykl, dwa i trzy temu, więc wnioskuję, że jeszcze nic z tego.

    Cigaretta, bardzo fajny, kreatywny temat pracy ^^ Mam nadzieję, że pochwalisz się jakimiś wnioskami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 09:20

    Zetka lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami dziewczyny w ten mroźny poranek. Ja muszę lecieć parę spraw załatwić a później będę walczyć z moim kompem żeby mi oddał clip arty w McOffic i wrócę do projektowania strony i innych takich. Mimo że już żyje urlopem to nie mogę tak na niego bezczynnie czekać :)

    U mnie tempka dziś skoczyła. ... hę... o co kaman? No nic... zobaczy się co to będzie dalej...

    Miłego dnia!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za odpowiedź :) tak w tych normach które są na wynikach się mieszczę, teraz jeszcze w 7 dniu cyklu FSH i LH mój wspaniały ginekolog zapomniał wspomnieć że te właśnie badania robi się w danym dniu cyklu i całe szczęście że Pani w laboratorium była na tyle przytomna i mnie o tym powiadomiła:)

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mroźny poranek ;)? Jejku, ja wiem, że nie wypada o to pytać, ale gdzie Ty mieszkasz, Madlene? Powodzenia z okiełznaniem spraw komputerowych.


    Biedronko - jak udał się wieczór w barze? Btw, pisałaś, że córka ma 8 lat - to już skończyłyście etap "Friendship is magic" ;)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 10:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie wiosenna pogoda, wrocilam właśnie do domu, dostałam tematy zajec jakie bede prowadzić od pn :) teraz musze się zabrać za scenariusze.. najgorsza część :<

    miłego dnia !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa powodzenia bidulo ! :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, czyli konspekty się teraz nazywają scenariuszami :D Tzn o ile dobrze zrozumiałam - Cigaretta, to jest ten tok zajęć, cele pedagogiczne itd?

    Morwa, współczuję :( Chociaż mi akurat glukoza w 20stymktórymś tygodniu ciąży bardzo smakowała, mogłabym i dwie szklanki wypić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn no konspekt i scenariusz to to samo :) właśnie chodzi o te cele szczegółowe, ogólne itd. w pon będę prowadzić pol, mate, plastyke i WF ! brrrrr już się boję :D mam poprowadzić 25 h, ale nauczycielka poszła mi na rękę i mam tylko 16 h :P w sumie jak to skończę to będę miała 240h praktyk za sobą <duma>

    Morwa no niestety, trzeba mieć wszysyko na papierze, ale to tylko tak z początku, bo z tego co widzę żadna nauczycielka czy to przedszkola czy podstawówki, nie robi sobie scenariusza tylko przygotowują potrzebne materiały i jadą wg przewodnika metodycznego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 10:51

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Siedzę od rana w pracy ale staram się Was podczytywać. Ja na wspomnienie tej glukozy mam jeszcze dreszcze. To było straszne! Pamiętam, że dodawałam soku z cytryny aby móc to wypić.
    Wczorajsze spotkanie wyluzowało mnie troszkę. Nie ma to jak "spowiedź szczera" z przyjaciółką:)
    Poszukam info odnośnie jogi w moim mieście. Mam nerwa strasznego, szefowa za plecami wiecznie z czymś wyskakuje. Masakra

    Mój cel na ten miesiąc to relaks, chciałabym aby spływało po mnie wszystko jak po kaczce :)

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co miesiąc, żeby nie myśleć o tym, czy się udało czy nie, staram się rozmyślać o jakichś innych rzeczach ;) wiadomo, że ciężko odejść od tematu czyli od dziecka, ale próbuję pod innym kątem.
    Np. przeglądam różne oryginalne imiona, płacząc nad tym, że top 10 w naszym kraju nie zmienia się od x-lat. Oczywiście bez urazy, jeśli ktoś wybiera z puli najpopularniejszych :)
    I nie mogę przestać się zastanawiać, jak mój syn zareaguje... cały czas mam poczucie, że skrzywdzę go rodzeństwem :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Laseczki,
    ja dzisiaj znowu tylko na chwilke, bo popołudniu mam urodziny chrześniaka mojego i jadę na "imprezkę" :)

    Agatka tak, mam siostrę bliźniaczkę, jesteśmy jednojajowymi bliźniakami, dawniej byłyśmy jak 2 krople wody, ale teraz z biegiem lat się to trochę zmieniło, wiesz, fryzury, waga itd hehe
    Kochana a TY uważaj na siebie, nie schylaj się za dużo, najlepiej w ogóle! No i pamiętajcie o istnieniu nospy i magnezu w razie czego...

    Cigaretta ja Ci współczuję pisania tych konspektów, moja mama była nauczycielką i pamiętam jak wiecznie jej pomagałam pisać, to myślałam, że zwariuję hehe. NO ale dasz radę Kochana :)

    Zetka Kochana jak się dzisiaj czujesz???

    Morwa mąż już po??? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 11:46

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Biedronka25 Ekspertka
    Postów: 190 143

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn ile lat ma Twój syn??? Moja córka w tym roku skończy 8 lat a juz od kilku prosi mnie o rodzeństwo. Myśli, że to takie łatwe ;) Rodzeństwem na pewno go nie skrzywdzisz. Skąd ten pomysł???

    Córka 8 lat
    2 Aniołki (13.05.2014 i 17.11.2014)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOrwa Kochana to trzymaj się dzielnie :) mam nadzieję, że te badania coś wyjaśnią w Twoim przypadku...
    no to dzisiaj pewnie czeka Was miły wieczorek :) po tylu dniach katuszy hehe

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn ja w IRL. Od kilku dni nas mrozie rozpieszcza ale śnieg nie chce :/

    Ja też mam tyle pomysłów i tyle rzeczy do zrobienia ze tyle nie myślę. A nawet jeśli to bardziej żeby Was poczytać :)

    Dagn nie skrzywdzisz. Ale powiem Ci ze jak byłam w ciąży z 2 dzieckiem to bałam się ze nie będę go tak mocno kochać jak 1. Albo 1 będę mniej. Bo do 1 miałam masę miłości ale nie wyobrażałam sobie ze będę ją musiała podzielić na dwójkę. Oczywiście okazało się ze ta miłość się po prostu pomnożyla razy 2 :)

    Morwa, Zetka lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwunia trzymaj się bejbe.

    Morwa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim kobietkom :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj spanikowałam. Nie wiem, co się dzieje. Miałam dość obfite upławy. Włożyłam pale by sprawdzić śluz. Okazało się, że mam bardzo miękkie i rozpulchnione narządy w środku. Wszystko bardzo mocno czerwone i nabrzmiałe. Co to może oznaczać? Miała któraś tak? Przeraziłam się... Czy tak się zmieniają narządy przed samym okresem? Jakoś wcześniej tego nie zaobserwowałam...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Niepokorna ciężko powiedzieć bo czasami i lekarz nie jest w stanie to określić po widoku jak to nazwałas " narządów " , stan na groszka a na @ jest łudząco podobny więc na tak wczesnym etapie najlepiej zrobić test a jeszcze lepiej betę :) życzę Ci aby to była fasolka :*

    Morwa,
    Dziękuję za życzenia, ale ja raczej nie mam złudzeń. Jakoś nie wierzę, że to mogłaby być fasolka. A testu boję się zrobić, bo jak zobaczę jedną kreskę to znów się rozpłaczę. Poczekam na okres wobec tego :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ