Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna skup sie teraz na odchudzaniu cwicz rowerek chodzenie cos latwego nowa dieta zapomnij o staraniach to wtedy zajdziesz pewnie

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • zetaaa Autorytet
    Postów: 693 524

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak zrobilam i cud sie stal..cudzie trwaj

    f2w39n73ppbyifp9.png[/url]
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech...

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej, zaglądam tutaj często, ale nie mam o czym pisać. Dziś jestem strasznie słaba, nie wiem. . Chyba choroba mnie zbiera :(

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie też wieje nuda... Czytam cały czas, ale jakoś nie umiem się ostatnio włączyć do rozmowy. Która następna testuje? :-) Ładnie idzie, oby niedługo wszystkie zaciazyly, to założymy wspólnie wątek po fioletowej stronie mocy :-)

    stacey lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa ja czekam na 25 luty :) a Ty jak tam?

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, u mnie jeszcze owulki nie wyznaczylo, wydaje mi się, że powinna być wczoraj lub przedwczoraj. Ostatnio fl trwała 14 dni, więc teoretycznie około 22, 23 wypadnie termin @. Ale mało było <3 wokół owulki, jakoś sobie odpuscilismy spinanie się, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie...
    Podswiadokie czuje, ze coś jest nie tak u mojego męża... Niedługo będziemy robić badania i zobaczymy, na czym stoimy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 21:48

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa najlepiej jest odpuścić, nie myśleć o tym wszystkim, wtedy zazwyczaj się udaje, także trzymam kciuki za Ciebie :) ja trochę żałuję, że nie robie wykresu w tym cyklu, bo jakoś nie jestem pewna kiedy była owulka dokładnie.. czy była, czy dopiero będzie ? no nic, ważne że było jajco w pt, to już jest dla mnie sukces ;)

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta i ważne, że po tej dobrej stronie :-) trzymam za Ciebie kciuki, za siebie też ;-) Doskonale wszystkie wiemy, że ciężko jest odpuscic i nie myśleć o czymś, na czym Ci najbardziej zależy :-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to święta racja, ja staram się o tym nie myśleć, ale samo to, że wchodzę na forum nie pozwala mi zapomnieć ;) to będziemy testować w podobnym czasie? :) oczywiście, o ile @ mnie wcześniej nie zaskoczy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swoją drogą, jak na monitoringu okazało się, że jajco jest po prawej stronie, zaczęłam się cieszyć, jakbym już była w ciąży :D

    Kotowa, stacey lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta wrote:
    No to święta racja, ja staram się o tym nie myśleć, ale samo to, że wchodzę na forum nie pozwala mi zapomnieć ;) to będziemy testować w podobnym czasie? :) oczywiście, o ile @ mnie wcześniej nie zaskoczy..
    O ile @ nie zaskoczy, tempka będzie ok. Chociaz... W ost cyklu fl mi się wydluzyla, tempka się trzymala i dopiero po negatywie @ zdecydowała się wpasc. Może lepiej nie testować? ;-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar zatestowac nie wcześniej niż 3 dni po spodziewanej @ ;) bo ostatni cykl miałam 31dniowy ,a zawsze był 28/29. Kurcze, żeby tylko to wszystko miało jakiś sens.. nie chce tej laparoskopii... musi się udać w tym cyklu, nie ma innej opcji !

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cigaretta, to możemy się umówić, że jeśli wytrwamy bez @ to testujemy 25.02 :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok ,jestem za ! :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie tu cicho ostatnio, wszystkie zafasolkowane o nas zapomniały? ;-)
    Morwa, przyznaj się, ile już dni po terminie @ jesteś? :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 22:19

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa a Ty jutro testujesz mam rozumieć ? :D

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, zrobiłam test dzisiaj dla jaj i negatyw...
    A dupka nie mam ostatni dzień. Dupka mam brać dopóki @ nie przyjdzie. Albo brać dalej jak zafasolkuję.

    Cigaretta,
    Ważne, że jajco jest i rośnie :D Mam nadzieję, że się uda :)

    Morwa,
    Serio jesteś po terminie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 22:22

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, ale u Ciebie za wczesnie na test. Jak długa masz fl? Bo wykres masz bardzo ladny

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Morwa będziesz szczupła i wysportowana jak tak będziesz biegała :P

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ