X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co słychać? Ja dzisiaj leżę w łóżku i się kuruje . Gardło mnie boli i leci z nosa :-/
    Nusia jak tam? Czekamy nie cierpliwe ;-)
    Morwa to może się coś dzieje i będzie ta owulka? :-) oby
    Martika to dobrze że poszalałaś z mama na zakupach , czasem potrzebna jest taka odskocznia :-)
    Zetka u Ciebie tez pięknie się dzieje :-)
    Kotowa cieszę się że to takie jednorazowe i juz lepiej :-) :-)
    Klaudia to samo ale jest dużo szans na fasolki :-) trzymam kciuki :-*
    Agata spokojnego kursu :-)
    Cassie jak samopoczucie? Cigaretta ja uwielbiam robić ozdoby z papieru teraz nie mam z kim ale w polsce zawsze brałam synka siostry do siebie i wszystko robiliśmy łańcuchy płatki śniegu itd :-D
    Madlene oczywiście że tęskniłyśmy :-) :-)
    Aniu będzie dobrze , jeden miesiąc przerwy jest potrzebny a w nowym roku będziesz się cieszyć ciąża nie ma innej opcji :-)
    Miłego dnia kochane ;-)

    Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie she ślicznie zrobiłaś pierwsza stronę <3

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Agaja Ekspertka
    Postów: 137 271

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry i miłego dnia wszystkim! :-) pracowity dzień przede mną wiec zajrzę do Was dopiero wieczorem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć babeczki :* ja też jeszcze w łóżku, zaraz wstaje, muszę się ogarnąć. Dziś urodziny szwagra i syna szwagierki (3latka)

    Nusia gdzie jesteś? :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem jestem Dziewczynki! ale ledwo żywa, więc tylko na chwileczke i spadam do łóżka...wczoraj wieczorem tak jak Wam pisałam, zaczęło mnie wszystko boleć, plecy, skóra...trzęsło mnie z zimna, mialam ciary i gorączkę, nie spałam pół nocy, albo jakiś wirus albo grypa żołądkowa...od rana boli mnie żołądek, więc to zapewne nie ciąża tylko choroba, temperatura podwyższona, ale dałam ją na ignorowanie bo pół nocy chodzilam, mierzyłam do teraz kilka razy jeszcze i cały czas taka sama

    Przepraszam, ale nawwet nie mam siły przeczytać co napisałyście, ledwo wmusiłam w siebie kanapkę.

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)

    Nusia myslę o Tobie od wczoraj. Juz nie chce Cie niepotrzebnie nakrecać ale może to nie grypa ani wirus inny ... jej...tak bym chciała :)

    Morwa trzymam kciuki za owulkę.

    She suuuuuper pierwsza strona. Pięknie :*

    Kotowa dobrze ze tak szybko Ci przeszło :)

    Madlene dobrze ze jestes :* to w sumie dobrze ze owulka wczesniej, krócej bedziesz czekała na drugą kreseczkę i na świeta bedziesz miała prezent :) i odpocznij trochę kochana :*

    Aneczka trzymam kciuki za wizyte u gina, na pewno wszystko bedzie dobrze :)

    Klaudia u Ciebie pieknie, zerknęłam na wykres- w sobotę bedą super wieści :)


    jesli o kims zapomnialam - przepraszam, tez wszystko w biegu robię. Wczoraj przyszłam do domu, zrobiłam obiad i padłam. Obudziałam się na chwilę o 20 i poszłam spać dalej. A dzis jak nowonarodzona :)

    Staraczka oby szybko Ci przeszło przeziębienie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 grudnia 2014, 12:01

    She Wolf, Kotowa, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia kochanie w takim razie wracaj do łóżka, a jutro test :p ! :*

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa :( mi się zdaje ze powinnas iść do gina. Szkoda tracić czasu bo takie długie cykle moga być bezowulacyjne. Moze to jakaś blahostka z którą lekarz szybko się upora. A tak to czekasz i nie wiesz czy samo się unormuje, czy nie. Zrobisz jak uważasz, ale wg mnie za długi ten cykl zdecydowanie, tym bardziej ze wczesniej miałas normalne. A przy poprzednim cyklu takim długim byłas u gina, bo nie pamietam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa czyli owulka była ? :) u mnie 11 dc i zero dolegliwości, nje wiem czy będzie owulacja i czy ten inofolic zadziała :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mąż już wraca do domu z pracy, ma mi kupić test, myslicie że jest sens robić go jeszcze dzisiaj? czy już poczekać do jutra??

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    jestem jestem Dziewczynki! ale ledwo żywa, więc tylko na chwileczke i spadam do łóżka...wczoraj wieczorem tak jak Wam pisałam, zaczęło mnie wszystko boleć, plecy, skóra...trzęsło mnie z zimna, mialam ciary i gorączkę, nie spałam pół nocy, albo jakiś wirus albo grypa żołądkowa...od rana boli mnie żołądek, więc to zapewne nie ciąża tylko choroba, temperatura podwyższona, ale dałam ją na ignorowanie bo pół nocy chodzilam, mierzyłam do teraz kilka razy jeszcze i cały czas taka sama

    Przepraszam, ale nawwet nie mam siły przeczytać co napisałyście, ledwo wmusiłam w siebie kanapkę.
    Wracaj do zdrowia szybko!!!! :-*

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki mąż już wraca do domu z pracy, ma mi kupić test, myslicie że jest sens robić go jeszcze dzisiaj? czy już poczekać do jutra??
    Taaak!!!! :-)

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia ja bym na Twoim miejscu zrobiła dziś. To już 13dpo u Ciebie - powinien wyjsc nawet nie z porannego moczu.

    25staraczka25, Morwa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    Nusia ja bym na Twoim miejscu zrobiła dziś. To już 13dpo u Ciebie - powinien wyjsc nawet nie z porannego moczu.
    Dokładnie :-) :-)

    Morwa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a najgorsze jest to, że jak mu powiedziałam żeby mi kupił test, to zareagował dziwnie: test??? po co? to nie wieszs jakie masz temperatury?? jak nie wyjdzie to znowu będziesz rozczarowana...to od Niego usłyszałam! super...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Nusia zdrowiej kochana! :*
    A ja już mogę pisać :p i napisze wam, że fatalnie się czuje , mam już dosyć swoich hormonów są tak poryte , że masakra i muszę je chyba jakoś ogarnąć by wróciła równowaga bo oszaleć można:( nie wiem czy się nie wybrać do gina po jakaś poradę nie wiem niech mnie czymś naszprycuje albo coś :( mam wrażenie , że u mnie występują dwie fazy w jednej bo tak się właśnie czuje ... jajniki wygrywają swoją symfonie prawy jeszcze ujdzie ale lewy to koszmar normalnie aż cala noga mnie od niego boli no i boli mnie tez prawy cyc buuu:( dzisiaj podczas ubierania odkryłam , że mogę mieć wrażliwe sutka łał:p a teraz pije sobie gorąca czekalade aby trochę załagodzić sobie ten cały streso-ból:p
    Koniecznie musisz iść do gina . Daj spokój tyle dni cyklu :-( niech ci zrobi monitoring co z tymi komórkami jest . Może potrzebujesz wspomagaczy po co się męczyć :-*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Dziewczynki a najgorsze jest to, że jak mu powiedziałam żeby mi kupił test, to zareagował dziwnie: test??? po co? to nie wieszs jakie masz temperatury?? jak nie wyjdzie to znowu będziesz rozczarowana...to od Niego usłyszałam! super...
    Faceci nie przejmuj się :-( może woli być ostrożny przecież bez uczuć nie jest :-( oni trochę inaczej myślą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz będziesz wiedziała na czym stoisz jeśli to ciąża trzeba uważać z lekami jak będzie negatyw to sobie powiedzmy spokojnie doczekasz do @ a nie będziesz myśleć a może jednak itd :-) nie mówię że negatyw to już pewność ale raczej w tym dniu już daje odpowiedz .

    triss lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może rzeczywiście jeszcze dzisiaj odczekam, jak @ nie przyjdzie to jutro rano zrobie test, będzie bardziej wiarygodny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia jak czujesz się na siłach fizycznie i psychicznie żeby zrobić dziś to zrób, a jak nie to jutro z rana :*

    triss, 25staraczka25 lubią tę wiadomość

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ