Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agatka masakra a tą pogodą u Was, odpoczywaj Kochana, nie dobrze tak trzymać pełny pęcherz. U nas dzisiaj było ponad 20 stopni, ludzie oszaleli, widziałam pare lasek które chodziły już bez rajstop, z gołymi nogami do spódniczki i w bluzkach bez rękawków! wariactwo!!

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    hhehe zapomniałam o tym terminie napisać :) nie wiem kiedy, chyba za jakieś 6 dni dopiero, więc jeszcze czas :)

    już idę już idę do tego łózka :)

    niee, myślą sobie - jaka Ona jest kochana i opiekuńcza :) hehe


    No to jeszcze troche. Ale i tak uwazaj na siebie :*

    Koniec nauki na dzisiaj, ide zadzwonic do mamy :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pewnie, odpocznij w końcu od tego uczenia się :)
    ja uciekam, buziaczki i miłego wieczorku <3

    uważam Kochana:* :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mogę się dołączyć do rozmów;)

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen pewnie, że tak, witaj :) Może opowiedz coś o sobie :)

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się z mężem kolo 10 miesięcy, dopiero zamierzam wybrać się do lekarza żeby się zdiagnozować;)
    Obecne czekam na małpę spóźnia się 2 dni ale test negatywny:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agata rzeczywiscie masakra.;/ z ta pogoda,lez kochana i odpoczywaj;)) Klaudia to niezle ja nie lubie zelek,ale jak zjem inne slodkosci to u mnie ok;D nie jedz juz ich wiecej bidulko;) She wolf masakra,ja bym nie chciala nawet ogladac swoich bylych chlopakow a co dopiero ex,ale bywa czasem tak ze sie przyplataja swiat maly jest;) odpoczywaj rozmowa z mamuska napewno rozluzni:) Nusia milego wieczoru;);*

    She Wolf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie rozpalilam w piecu ,bo noce chlodne sa;) ale jak wyszlam na dwor to jajcor mnie tak zaciagnal ze musialam kucnac;/masakra co za bol alr juz przeszlo.wogole ta pogoda taka nijaka nic sie nie chce..,

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia dobranoc :*


    Maialen witaj. Moze jednak @ nie przyjdzie?


    Nataliano uwazaj na siebie :*

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen witaj!

    She Ty pewnie juz masz wiedzy ze 100 x wiecej niz niejedna z nas :)

    Dziewczyny co polecanie do obejrzenia na wieczor? TV mi nie dziala, bo chyba cos z antena nie halo (a maz w pracy) i caly dzien taka cisza w domu (znaczy slychac jak moim dzieciom palma odbija tylko :P). Dzieci zaraz poloze to cos sobie zapodam do prasowania. Tylko nie wiem co....... cos babskiego chetnie ;) jakies pomysly?

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, jeszcze nie mam, ale planuje posiasc wiedze calego wszechswiata :P

    Polecam 'Bad words' albo 'St. Vincemt'. Fajne komedie, ktore ostatnio ogladalam. Teraz wlasnie mysle co by tu dzis sobie zapodac ....

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 26 marca 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz ostatnio ogladal Interstellar i mówi ze dobry film, ale nie wiem o czym to :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo "stażyści" dobry film, ale pewnie widzialas :)

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) wlasnie sciagam ten pierwszy. Fajna obsada. Anne Hathaway mialam nawet przyjemnosc poznac w pracy :D
    A stazysci fajna komedia, ogladalam :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna mnie żelek teraz już na jakiś czas wystarczy :)

    Madlene co do filmów jeśli chodzi o takie babskie to ja polecam:
    - the lost valentine
    - odrobina nieba
    - szczęściarz
    - powrót do życia
    - wygrać miłość
    - bezpieczna przystajń
    - pamiętnik
    - ostatnia piosenka
    - dla ciebie wszsytsko
    - list w butelce
    - pod księżycem Caroliny
    mam ich jeszcze więcej ale nie mogę sobie przypomnieć tytułów ;)

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 26 marca 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, właśnie wróciłam. Straszny wstyd, zaslablam na zajęciach. Mąż mnie odbierał, prawie zaszczycilam ludzi pawiem na ulicy. Idę spać, odezwę się jutro. Dobranoc :*

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 21:56

    Kotowa lubi tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa będzie dzidziuś :) :) trzymam kciuki, jutro chcę widzieć dobre wieści z rana !!
    Dobranoc kochane ! :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa przeczytałam o tym że zasłabłaś i że prawie zwymiotowałaś i kurcze zamiast Ci współczuć śmieję się do monitora :) Kochana wchodzę tutaj jutro z samego rana i chcę widzieć zdjęcie z dwiema pięknymi krechami! Może Ty rozpoczniesz dobrą passę a my pójdziemy za Tobą :) Trzymam kciuki!

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia zadnego filmu nie widzialam;))musze se posciagac albo na necie poogladac;)) Kotowa ojoj,czekamy na jutrzejsze wiesci o 2kreseczkach;* Cigaretta dobranoc;);*

    Kotowa lubi tę wiadomość

‹‹ 420 421 422 423 424 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ