Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Otifka Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 marca 2015, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobię w poniedziałek ;)

    Marlena
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 00:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Okey ty w poniedzialek a ja we wtorek bede testowac;D

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 29 marca 2015, 01:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie! :)
    Już 70 dzień cyklu a ja nadal nie mam okresu. Byłam u ginekologa, Pani zrobiła mi usg powiedziała że jak narazie ona tam nic nie widzi ale nie wyklucza ciąży, przepisała mi duphaston biorę go już 6 dzień (mam brać 10) powiedzcie mi czy po odstawieniu jeśli byłabym w ciąży może dojść do poronienia? Bo ja już sama nie wiem naczytałam się różnych rzeczy i mam mętlik w głowie.. każdy mówi inaczej.. Dodam że robiłam już 2 testy i oba wyszły negatywne. Owulację w tym cyklu wydaje mi się że miałam ok 40 dnia cyklu wyjątkowo późno.. Moje cykle zazwyczaj mają 36-28 zdarzały się też cykle 40 kilku dniowe ale nigdy nie 70

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mój dzisiejszy test
    https://imagizer.imageshack.us/v2/768xq90/r/913/GbvapH.jpg


    Aaaaaaaaaaaaa! Udało się! Idę płakać, dziękuję :*

    triss, nick nieaktualny, nick nieaktualny, alicjaaaa, Madlene84, Morwa, believe, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Otifka Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Kotowa :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Marlena
  • Otifka Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co używasz za testy?

    Marlena
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otifka wrote:
    Co używasz za testy?
    Pierwszy to prelude, drugiego nazwy nie pamiętam, a wyrzucilam opakowanie. Oba apteczne, ale mieszkam w Belgii, wiec nie wiem czy dostępne w Polsce. Oba o czułości 25

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Otifka Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) ja postaram się jutro zrobić jeszcze jeden test. Ta niepewność mnie dobija

    Marlena
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otifka wrote:
    Dziękuję :) ja postaram się jutro zrobić jeszcze jeden test. Ta niepewność mnie dobija
    Otifka, idź na bete, wszystko będzie jasne :-) trzymam kciuki :*

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kochane :)

    Kotowa raz jeszcze gratulacje <3
    Otifka trzymam kciuki :)
    Ania24 bardzzo mi przykro z powodu fasolki :( zycze Ci kochana oby jak najszybcirj znow sie udalo. I ciesze sie ze jestes :)

    Co do mojej czwartkowej wizyty- mam juz ustalony plan dzialania. Od dzisiaj mam zastrzyki z gonapeptylu a 9 kwietnia kolejna wizyta i prawdopodobnie zaczynamy stymulacje. Moj P. Dzielnie zrobil mi pierwszy zastrzyk- nie boli nic, myslalam ze bedzie gorzej ;)

    Kotowa, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss, wreszcie coś u Ciebie ruszyło. Kochana trzymam kciuki za szybki i pozytywny wynik. Nie znam się kompletnie nad tym procesem. Ile czasu trwa stymulacja i co potem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 09:35

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa doktor wyliczyl wstepnie ze punkcja czyli pobranie komorek bedzie ok 20 kwietnia. 3 albo 5 Dni po tym transfer... No a potem juz tylko czekanie na dwie kreski ;)
    Jak sie czujesz?

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa piękny ten dzisiejszy test. Jeszcze raz Gratuluje. A za Ciebie Triss trzymam kciuki oby się udało jak najszybciej

    Kotowa, triss lubią tę wiadomość

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Triss, dziś już duzo lepiej. Wczoraj ugotowalam sobie rosolek i zjadłam bez problemu. Jestem jeszcze troszkę słaba, ale jest bez porównania lepiej :-)
    Czekam na Twoje 2 kreseczki, informuj nas na bieżąco :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 09:57

    triss lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Malagosia Autorytet
    Postów: 715 1145

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss a jak to jest po in vitro można robić zwykły test ciążowy czy tylko Beta jest wskazana? Bo gdzies słyszałam że testy te zwykłe mogą być zafałszowane?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa super ciesze sie;)))

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa jeszcze raz gratulacje Kochana!!! :) cieszę się ogromnie! :)
    teraz to już oficjalnie masz nakaz oszczędzania się! :)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach Kotowa cudowny test. Piękny na pamiątkę. Strasznie się ciesze ze Wam się udało! !! :* <3

    Kotowa lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Otifka Znajoma
    Postów: 28 3

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze takie pytanie, czy picie alkoholu ma jakieś znaczenie na betę? Miała przyjść do mnie dziś przyjaciółka na wino, a u nas zawsze z 2 butelki.. I czy jak pójdę jutro rano na betę to czy niczemu nie zaszkodzi? ;)

    Marlena
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otifka wrote:
    Mam jeszcze takie pytanie, czy picie alkoholu ma jakieś znaczenie na betę? Miała przyjść do mnie dziś przyjaciółka na wino, a u nas zawsze z 2 butelki.. I czy jak pójdę jutro rano na betę to czy niczemu nie zaszkodzi? ;)
    Otifka, na bete nie zaszkodzi, ale na ewentualna dzidzie moze

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
‹‹ 427 428 429 430 431 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ