Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    Nusia bierz ile chcesz, ale tylko te ciążowe :*

    no tak tak :) tylko ciążowe, innych nie przyjmuję ;)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i od wczoraj dziwnie noga mnie rwie...

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kotowa to mdlosci cie mecza?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja rowniez lapie wiruski hihihi :D

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 wrote:
    kotowa to mdlosci cie mecza?
    Biegunka :-(

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja wlasnie dzisiaj tez latam do kibelka jak szalona masakra

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalii00 to może TY też w ciąży jesteś? :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    Natalii00 to może TY też w ciąży jesteś? :)
    i rtano chce zatestowac zeby sie upewnic czy faktycznie sie udalo :)

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo cos dziwnie sie jakos czuje ostatnio i nie daje mi to spokoju :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który masz dzień po owulace dzisiaj?

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana nie mam pojecia kiedy mialam owulacje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to czekamy na Twój test ;)

    a ja się czuję coraz bardziej okresowo, brzuch boli jeszcze bardziej, jest mi niedobrze i boli mnie jajnik! ja piernicze, wiosna idzie a ja czuje się jak połamana!!! chyba musze zastosować jakąs kuracje na uodpornienie bo cos ostatnio ze mną jest nie tak!!

  • Natalii00 Autorytet
    Postów: 1199 258

    Wysłany: 29 marca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie nogi rwia dziwnie masakra bczy to ta pogoda tak wplywa czy jaki czort

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Ja już w domu;) ale wczoraj popiłam z mężem , braćmi i z bratowa masakra tylko mąż i bratowa jakoś się trzymali , śpiewali do rana , brat wymiotowal pół nocy a drugi brat i ja zaliczylismy zgony hehe a dzisiaj czuję się fatalnie więc mam za swoje ;)

    Kotowa jeszcze raz gratuluję :*
    Morwa, to dałaś czadu :-) szalej póki możesz ;-)

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka25,
    Mam nadzieję, że tym razem nic złego się nie wydarzy i urodzisz ślicznego dzidziusia.

    Kotowa,
    Gratulacje kochana :)

    Nusia,
    Moja odporność spadła do zera. Codziennie leci mi krew z nosa. Czuję się osłabiona i zmęczona.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gdzie ty to miescisz kochana;))? To kaca juz wyleczylas?:))ja wypije jedno mam dosc,ale wole likieru sie napic(degustowac) .ale baw sie a co tam;))niedlugo sie ponudzisz,kiedy masz monitoring?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia siknij jutro na test z Ofifka;))

    Otifka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna czemuz to leci,wspolczuje.odpoczywaj i nie przemeczaj sie;*

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatka ja moja chałke posmarowałam rozbełtanym jajkiem dość obficie, wiec dlatego byla blyszczaca. Co do suchosci moze powinnas piec krocej minutke lub dwie, ale drozdzowe ciaste generalnie jest suchawe.

    Kurde wlasnie meczyk ogladalam PL-IRL a tu remis... srednio zadowalajacy wynik :P

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Ania24 Autorytet
    Postów: 612 364

    Wysłany: 29 marca 2015, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki mam pytanie czy jesli lekarz powiedzial po usg ze jest pecherzyk 21mm to moze on wcale nie peknac i moze nie byc owulki? Pytam poniewaz po tym zabiegu pierwszy raz nie czuje owulki?

    uwo9kw7iwhwdks4f.png
    932332a8a8.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ