X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa...nie, powiedziała że nie trzeba bo tu nie ma zapalenia bo jest coś nie tak, tylko jest zapalenie przez za dużą ilość jodu.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martika, dzięki,przywołałaś :) Po prostu podczytywałam dziewczyny, które na podbnym etapie miały prawie 1000. Wiecie jak można się zdołować.

    Morwa, a czemu pytałaś o test?
    Ja może miałam wadliwą partię, bo kupiłam 5 na allegro jakieś 2mce temu, bo szukałam go bo miał dobre opinie. No i pierwszy był zepsuty bo w ogóle przesunięty pasek. Dwa następne zmarnowałąm w innym cyklu a teraz oba nic zero jeden pasek. Pierwszy zrobiony w sobote, a drugi wczoraj. A od soboty mam na testach 25 paski od ledwo widoczne, to bardziej widoczne, ale jeszcze nie mocne. Tzn dziś nie robiłam, jutro zrobię jak mi mąż dzisiaj kupi.

    Mam nadzieję, że szybko uporacie się z tarczycą. Podobno leki szybko działają.

    She, a w którym tygodniu poroniłaś? Robiłaś wtedy badania na te wszystkie toxo i inne?

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Oluniaaa Autorytet
    Postów: 307 552

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po ciąży przytyłam prawie 15 kg, nie jadłam niewiadomo ile a waga szła w góre.

    wniddf9h8xpsthjb.png
    km5sdf9hrm4qrho3.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, wlasnie mam zamiar kontrolowac, a jak sie uda zajsc w ciaze to piersze co to robie wszystkie badania.


    Zetka w 10tc. Zrobilam milion badan. Toxo akurat nie robilam, nie mam kota, nie jem miesa a tym bardziej surowego, warzywa i owoce myje (nawet banany), wiec ryzyka raczej nie ma.
    Badania wyszly ok, tylko kilka na krzepliwosc wyszlo na granicy, wiec to musze zbadac w ciazy na pierwszym miejscu.
    Przestan czytac w necie. To najgorsze co moze Cie teraz wpedzic w doly.

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, to kciukam żeby jak najszybciej się przydały :( <3

    She, teraz na pewno będzie dobrze, ale badania wiadomo trzeba robić.
    Już nie czytam, pocieszyłyście mnie trochę. Liczę że zagnieżdżenie miałam dopiero 9dpo :)

    Dobrze że jesteście <3 :*

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przeciez to bylo w 9dpo :D

    Morwa, Zetka lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka najgorzej to na necie czytac bo cżłowiek sobie od razu do głowy dobira a po co:D sie stresowac i malenstwo...?Ja sobie pow ze nie bede nic czytac żadnych for bo to działa strasznien na psychike;/Dobrze ze teraz swięta bo człowiek tak nie bedzie myślał:) Co tu takie pustki Ja odkąd wróciłam z pracy przed 15 tak leze tyle co wychodze z moim pieskiem na spacerek:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 20:03

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane <3
    Przepraszam Was bardzo ale mam straszny kocioł z domu . Nie dość że czuje się nie za bardzo :-/ to jeszcze wszystko musze sama robić mąż do wigilii w pracy całymi dniami . Dzisiaj robiłam pierogi i uszka :-) pamiętam o was i mocno wspieram <3 jutro obiecuje zajrzę i poczytam co naskrobałyście :-) buziaki i dobrej nocy:-*

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu sfisiowalam wydaje mi się ze mnie piersi o wiele mniej bolą. Gorączki białej dostane :(
    Za to mi niedobrze tyle ze mdłości to powinny rano być.

    A mój synek ma 5 lat i lubi też Umizomi :) i Wspaniałe królestwo Bena i Holly :)

    Co tu taka cisza dziś?

    Staraczka zdrowiej.

    Triss, teścik w pt czy jutro? :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka, jak Ci zaraz kopa zasadzę, to Cie zaraz dupka zacznie bolec :* Nie doszukuj się i nie rozkminiaj. Mnie w pierwszej ciąży piersi bolały tylko przez jeden dzień i nawet przez myśl mi wtedy nie przeszło, że to ciąża, potem rosły i rosły i rosły z tygodnia na tydzień, ale nie bolały. Każda ciąża jest inna i nie wszystkie objawy trzeba mieć żeby była prawidłowa, a mdłości przeważnie są rano, ale mogą być i cały dzień. Kiedy idziesz na wizytę, czekasz na serduszko z pierwszą?


    Staraczka bardzo mi się podoba Twój avatar <3

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mam dopiero wizytę 8.01.2015
    Żałuję że ta bete zrobiłam :)
    Wiem ze fisiuje kurcze w pierwszej ciąży chyba mniej fisiowalam :) niepotrzebnie czytam, a to jedna napisze ze test ma dwie grube krechy (na późniejszym etapie niz ja) mój wczoraj nie miał jeszcze grubej tylko leciutko. A to inna ze beta o wiele większa i jest masakra.
    Ale zobaczycie, tez za chwile tak będziecie miały :)

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • martika Autorytet
    Postów: 1445 870

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to jak zajdę w ciąże, to będę się bała nawet oddychać :p

    Zetka, BeriBlue, Kotowa, Ania24 lubią tę wiadomość

  • Zetka Autorytet
    Postów: 3307 3692

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę spać, do bani ten dzień.
    Do piątku chyba schudnę ze 2kg przez rozwolnienie z nerwów :)

    DZIEKUJE :*:*:* <3

    82doh371efo4yjxe.png
    82doh371ee36m5no.png
  • Nataszka2200 Autorytet
    Postów: 576 653

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka nie czytaj juz nic i nie doszukuj sie:) Maritka zebys wiedziała ze tka jest;d Ja w 1ciazy(poroniona) to sie bałą jak kos nei popchnał czy cos hehe uwazałam jak nie iwem:DZetka na tak wczesniej ciazyza duzo objawów to nie bedzie:)

    iv09piqvr5fpkazd.png
    Aleks ur.20.03.2016r godz 17:07 waga:3.272 i 55cm
    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n739hscix2y.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze tylko napisać dobranoc wam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 23:28

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 17 grudnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oluniaaa wrote:
    Jestem pod kontrolą lekarza, jeszcze w listopadzie miałam TSH 4,40. a teraz mam 1,29 ;/ bardzo szybko zmalało. A jeszcze na przełomie wrzesień/październik moje TSH było najpierw 0,003 czyli ostra nadczynność(miałam tą nadczynnośc na własne zyczenie gdyż bralam witaminy ciązowe z jodem co spowodowało takie rozregulowanie tarczycy)a po podaniu leków przez niecały miesiąc podskoczyło do 5,70 i zrobiła mi się niedoczynność. Lekarz kazała odstawić leki i dała jakies witaminy regenerujące. A teraz fT3 mam 3,19 a fT4 1,07 czyli jak najbardziej w normie. Ale lekarz kazała mi zrobić przeciwciała tarczycowe i to mnie właśnie zaniepokoiło.....Anty-TG wyszło mi 212,7 U/ml przy normie 40, a Anty-TPO wyszło 205 U/ml przy normie 35.
    Miała któraś z Was takie wyniki?
    Bo teraz nie wiem co mam robić, wcale to tsh i reszta nie jest taka zła, ale te przeciwciała ;/


    Witam kochane

    troszke mnie nie było ale starałam się podczytywać o czym piszecie:)

    Morwa nieźle Twój mąż narozrabiał, bez alkoholu Aniołek a po alkoholu wcielony diabeł :P mój mąz też czasem potrafi nawywijać ale nie aż tak :) a z tą koleżanką to bym sobie pogadała na Twoim miejscu.

    Zetka kochana nie martw się, Twoja beta nie jest zła, ja w 35 dc miałam tylko 24 i już wiedziałam że coś jest nie tak niestety a Twoja beta jest super:) sprawdź sobie w piątek i nie denerwuj się tak bo to Ci tylko szkodzi. Z synkiem w 36 dc miałam 642 i było wszytko w porządku. Po prostu maluszek później się zagnieździł.

    Oluniaaa widze że też masz problem z badaniami, ja dziś też odebrałam wyniki i nie ma się z czego cieszyć niestety:(

    moje wyniki wyglądają tak:

    prolaktyna 6,83 n/ml
    prolaktyna po obciążeniu 184,20 n/ml czyli dużo za dużo dzwoniłam do ginki i już mam brać bromergon 1/4 tabletki na początek

    mało tego

    antykoagulant tocznia mam taki:

    test przesiewowy >120,0 sek a norma 30,50-40,60
    test potwierdzający 131,27 sek a norma 25,40-31,00

    LA1/LA2 nie robiłam:(


    ATG 28,2 NORMA < 60
    ATPO 51,3 norma <60 czyli w górnej granicy

    Antykardiolipinowe

    IgG 3,2 norma <15,0 ujemne
    IgM 11,0 norma < 12,5 ujemne (więc prawie na granicy z wątpliwym 12,5-20,0)

    Antyfosfolipidowe

    IgG 2,8 MPL U/ml norma 0,0 -10,0
    IgM 0,5 GPL U/ml norma 0,0-10,0



    Mam do Was pytanie co to u licha jest ten antykoagulant tocznia??? co mi jest tak na babski rozum????

    Cały czas jakoś kiepsko się czuję...

    aaa i robiłam tego krztuśca i wyniki mam takie

    IgA 9,9 wątpliwy normy <9 nieobecne; 9-11 Wątpliwe; >11 obecna
    IgG12,0 obecne normy tj
    IgM 4,7 nieobecne normy jw.
    badanie mam powtórzyć za jakieś 2 tyg

    masakra jakaś, wszystkie choróbstwa się mnie czepiają...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 23:54

  • aneczka85m Autorytet
    Postów: 293 137

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zetka wrote:
    Tak, mam dopiero wizytę 8.01.2015
    Żałuję że ta bete zrobiłam :)
    Wiem ze fisiuje kurcze w pierwszej ciąży chyba mniej fisiowalam :) niepotrzebnie czytam, a to jedna napisze ze test ma dwie grube krechy (na późniejszym etapie niz ja) mój wczoraj nie miał jeszcze grubej tylko leciutko. A to inna ze beta o wiele większa i jest masakra.
    Ale zobaczycie, tez za chwile tak będziecie miały :)



    Zatka jak się martwisz to spróbuj się umówić prywatnie do jakiegoś innego gina na samo usg tuż przed świętami, nie wiem tylko czy cos bedzie widać ale może się uspokoisz troszkę bo tak całe święta będziesz się niepotrzebnie zamartwiać.

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie uwiezycie. Ja sama nie wierze. Leze i rycze ze zlosci i z bezsilnosci.


    Historia jest dluga zeby tak calkiem zrozumiec jej sesn ale bardzo po krotce. Nie rozmawiam ze swoja tesciowa. Nigdy mnie nie lubila. Zawsze obwiniala ze zabralam jej synusia a jeszcze na dodatek wywiozlam go zagranice. Wielokrotnie wyzywala od najgorszych (wstyd przytaczac!). Wybaczalam. W kolko wiele razy. Pozniej przygarnelismy ja pod swoja dach na prawie 2 lata. Ale pod duzo sie z mezem przez nia klocilismy wiec zdecydowalismy ze lepiej jak wroci do siebie do PL. Byla tu niby zeby sie zajmowac dziecmi naszymi. Ale zorganizowalismy to inaczej. Swoja droga to nie jest latwa osoba we wspolzyciu. Przez te 2 lata wydawalo mi sie ze sie zzylysmy. Wszystko jej opowiadalam jak mamie. Za to jak wrocila do Pl to wyzwiska sie znow zaczely. Zaczela mojemu M opowiadac ze go zdradzalam i w ogole rozne inne historie. Powiedzialam ze kolejnej szansy nie dam. Mialam dosc. Bylismy kilka razy w Pl ale ja sie z nia nie widzialam. Niby chciala sie pogodzic ostatnio w sierpniu aae ja nie jestem gotowa na kolejne puste slowa i wybaczanie. Dzis o polnocy moj M dostal telefon ze ona jest u nas w IRL na lotnisku i czy po nia przyjedzie! Nosz kur.... jak mozna sie tak do kogos wcisnac... tym bardziej ze nie jest tu mile widziana. Dodam ze jest alkoholiczka po leczeniach ale bez wiekszych rezultatow... wiec tez na pewien dystans staram sie trzymac od niej dzieci nasze. To ich babcia i mowimy o niej itd. Ale wiem jakim cciezarm jest to dla mojego meza. Nie chce zeby tez i dzieci ten ciezar pozniej odziedziczyly. A juz na pewno zeby ogladaly jej sceny ; (((

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 01:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet nie wiem co mam napisać. Szok :( chętnie wezmę połowę Twojego bólu na siebie żeby Ci choć trochę ulżyło :(

  • Zielony_Domek Przyjaciółka
    Postów: 120 64

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W kwietniu tsh ponad 18.5
    Anty TPO ponad (!!!) 998

    W listopadzie pozytywny test (ale fakt jak odpuściliśmy totalnie)....
    Od wczoraj wiem, że to bliźniaki.

    Trochę cierpliwości. Dobrze dobrane leczenie. I dziecko na bank będzie.

    Agaja lubi tę wiadomość

    c55fyx8dbvm2v8k8.png
‹‹ 61 62 63 64 65 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ