X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 listopada 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, przejęła nas inna firma, więc praktycznie nic się nie zmieniło :)

    Dagn, u mnie na szczęście bez śniegu, bo nie planuję zmieniać opon aż do wyjazdu do Polski na święta

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn ja takich typowo komediowych seriali nie cierpie, chyba oprocz 'Modern family@ To jest zajebiste. Ale lubie seriale kryminalne z duza dawka humoru jak 'Castle', 'The Mentalist', 'Bones'. Do teg moj kochany 'Supernatural' :D
    A widzialas moze 'Outlander'? Spodobalby Ci sie :D Brutalny z duza dawka seksu i golizny :D Calkowicie nie moje klimaty, ale wciagnal mnie.
    Aaaa ostatnio obejrzalam 'Fifty shades of Grey' Co za cienki film, jaka ksiazka taki film - do dupy.

    Kotowa, super, ze tak to zalatwili :D


    U mnie sniegu tez nie ma :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 18:31

    D-dawna lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście, że widziałam Outlandera :P Ale tu z kolei poległam na tych myślach bohaterki ;) Za dużo tej pseudo-patetycznej otoczki. Doszłam do 17 odcinka i olałam klimat.
    Jak będę chciała seksy, to włączę Spartakusa. Przynajmniej ładniejsze suknie, lepsze cycki, o klatach nie wspominając ;)

    Bones i Supernaturala oglądamy wspólnie z M :D Ale czekamy, aż się nazbiera nam odcinków na jakiś maraton 3 dni x 3 odcinki ^^
    Nie wiem, jak daleko z Spn jesteś... ja mam nadzieję, że Lucyfer powróci :D Strasznie sezony 3-5 mi się podobały <3

    50shades czytałam, nawet bez obrzydzenia ;) Oczywiście styl to dno mułu itd, ale treść pierwszej części nie była aż taka zła. A film odebraliśmy jako kiepską komedię romantyczną :D Połowę się śmialiśmy, drugą połowę ja porównywałam mimikę Dornana z tego filmu i z serialu, w którym grał mordercę-psychopatę, więc źle nie było :D

    A że książka cienka... pomyśl o Kerri Smith i tych wszystkich "Zniszcz ten dziennik" :P 50shades przynajmniej MA jakiś tekst :P

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 listopada 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa to opowiedz mi ten 17 odcinek, bo u nas pokazali tylko do 16 i koniec sezonu byl :p hahaha.
    Ale faktem jest ze nie ma na kim oka zawiesic :/
    Supernatural ogladamy na biezaco, sezon 11 :D Nic Ci nie bede opowiadac ale nadal jest super. Az sie dziwie ze ciagle ten serial potrafi mnie zaskoczyc i przestraszyc :D
    Co do reszty, to ja lubie romantyczne komedie, jesli od poczatku jestem nastawiona na komedie romantyczna. 50 odcieni nawet komedia nie bylo, po prostu poltorej godziny nudy i straconego czasu :P Nie lubie ani ksiazek ani filmow w podobnym klimacie, bo to jest jakies takie nieprawdziwe.

    D-dawna lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O lolu, teraz dopiero widzę, że tego było tylko 16, to musiałam stanąć na 12 albo 13. Hmm... coś kojarzę, że tę wiedźmę, Geil jej chyba było, zabili, a ta główna się wyoutowała przed tym swoim drugim mężem, że pochodzi z przyszłości blabla. On jej pozwolił wrócić do Franka, a ta się cofnęła i przyszła do niego :( I tak mi było żal tego Franka z XX wieku, że się fochnęłam na serial :P

    To prawda, co o Spn piszesz :) Ciągle czymś zaskakują i nie ma takich typowych motywów nawracających. Wkurzał mnie jedynie ten 7 sezon z tymi Lewiatanami. No... z wyjątkiem odcinka z luckowym "Good morning to you" :D Kumpela to miała jako dzwonek ;)
    A 10 ze znamieniem (Dean pijany, śpiewający "I'm too sexy" <3 ), z tą rodziną Steinów ogólnie obojgu nam przypadł do gustu.
    Ech, muszę w końcu męża zmusić do wspólnych seansów, bo tak nam się nawarstwia: Bones, Spn, Demony daVinci, na zimę dojdą Vikingowie :P Tyle dobrze, że z Gotham jesteśmy w miarę na bieżąco.

    OMG, nie zaczynajcie nigdy ze mną tematu seriali, bo to jest 1/5 mojego życia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 19:13

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She kupiliśmy yorka. Chciałam takiego żeby dzieci sobie radziły z opieką nad nim. I narazić sobie radzą, łącznie ze sprzątaniem niespodzianek bo narazie się uczymy robić na gazetę. Jesteśmy przed szczepieniem wiec na dwór nie bardzo. Dziś piesek juz dużo weselszy bo wczoraj jeszcze smutek. Teraz się zmęczyć i śpi przytulony do mojego brzucha :)

    http://naforum.zapodaj.net/beb816afd075.jpg.html
    http://naforum.zapodaj.net/b57523f42a8f.jpg.html
    U nas leje i wieje. Nawet z Młodym na trening nie idę bo boiska mają odkryte. Chyba wolałabym śnieg. A już na święta to bardzo mi się maaaarzy.

    Ja zwolnie pewnie w styczniu, pod koniec jak będę musiała iść na macierzyńskie. Ja się czuje dużo lepiej jak coś robię niż jak mam leżeć wiec oby jak najdłużej starczyło mi sił. Zmęczona jestem bardziej psychicznie ze ciągle coś gdzieś musze kombinować :/

    Kotowa ja dziś byłam odcięta od informacji i teraz oglądam fakty. ... rany nie mam słów co to się dzieje :(


    U mnie mąż też Star Wars. Ja tam nie bardzo mogę na to patrzeć :P. Za to tatuś dzieci wciągnął i w sobotę popołudniu mają seanse bo do kina tez się wybierają.

    She Wolf, D-dawna, Doda lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na drugi sezon, bo oni poplyneli teraz do Francji i jestem ciekawa jak sobie poradza :D
    Mialam Ci wlasnie pisac ze tez mi sie nie podobal ten sezon z Lewiatanami i ciesze sie ze tego nie ciagna.
    A ja wlasnie poszukuje nowego serialu, bo jak nam sie skonczy dave gorman, to znowu nie bedzie co przed snem ogladac :P
    Wlasnie widze. Zaraz dostaniemy od dziewczyn baty za spamowanie :P

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene sliczny, choc to nie moj typ psiaka, to wszystkie szczeniaczki sa takie slodkie <3
    A jaki Ty masz juz duzy brzuszek :D
    Jak masz sily to pewnie ze badz aktywna, ja Ci po prostu moge pozazdroscic, bo ja nie mam na nic ostatnio sily :/ Ksiazki leza kolo mnie nie ruszone, a za chwile musze pisac kolejna prace :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, piękny pieseczek ^^ <3

    Chyba nikt nas nie zje, myślę ^^ Nikt nie powiedział, że trzeba rozmawiać tylko o testach, wykresach i generalnie odzywać się tylko wtedy, jak ktoś testuje albo coś ;)
    She Wolf, Was nie ograniczają napisy bądź ich brak. Mogę polecić "Flesh and bone", zresztą na fejsie o nim kiedyś pisałam. To jest o baletnicach ale na tyle ciekawy, że nie trzeba być fanem baletu. Podobno to historia zamknięta w tych ośmiu odcinkach, które wyszły :)
    A jak lubisz dobre kryminały, to nieodmienne "Bron/Broen" vel "Most nad Sundem" :)

    Co za pracę będziesz pisała ;)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2015, 19:39

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 23 listopada 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wole duże psiaki chociaż yorki mi się zawsze podobały. Ale u nas na dużego nie ma warunków a i dzieci nie dalyby sobie rady.

    Brzuch mam taki jak w pierwszej ciąży przy porodzie prawie ale jakoś specjalnie mi nie ciężko póki co.

    Mój mąż też tak ma. Nie ma siły na nic. Idzie spać o 23 wstaje o 9 żeby dzieci dowieźć do szkoły. Wraca do łóżka wstaje o 11 i siedzi. O 14 je obiad. Dobrze ze w pracy chociaż jakoś funkcjonuje :P

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam przelotem i przesyłam buziaki każdej z osobna :* muszę troszkę odpuścić ovu do końca tygodnia, bo muszę przestać myśleć o tym kiedy mogę już zrobić test. Zapomniałam już, ze można na to aż tak czekać i tak wkrecac sobie kolejne objawy :P

    Madlene, przecudowny psiak! <3 ...pytałas jak nauczyć psiaka czystości (Ale chyba nie tutaj :P ). Po każdym przebudzeniu, jedzeniu i zabawie trzeba postawić psiaka na gazetę i mocno pochwalić i nagrodZić za każda niespodziankę :) U mnie to wychodziło co godzinę :P ja swoją szybko nauczyłam kupy na dworzu, Ale wychodziłam na pewny trwanik (bez innych psow) prawie od początku. W ogóle za nagrodę psiaki zrobią dosłownie wszystko i łatwo kojarza. Ważne żeby nie karać za nic, a nagradzać za każde pożądane zachowanie :)
    Jak się wabi?

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 24 listopada 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika jak ja z nim jestem to mu się nawet udaje na ta gazetę. Pilnuje go w miarę ale mąż mniej ;) no i chwalimu go bardzo wiec damy rade w końcu :P na imię ma Pepper. Narazić to najbardziej martwi mnie jego oczko bo bardzo łzawi i ropieje. Te włoski całe posklejane... i widzę że mu to przeszkadza... idziemy dziś na szczepienie to zapytam.

    Wygląda ze pod koniec tygodnia będzie jakieś większe testowanie :) mam nadzieje ze z samymi pozytywami .

    Miłego dnia kochane :*

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 24 listopada 2015, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,
    Ja czekam na Twoje testowanie :D

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika wiem o czym mowisz bo ja zwajuje niedlugo. Jeszcze do tego moj wykres jest tak piekny, ze boje sie ze zaraz tempka spadnie na leb na szyje i bajka sie skonczy :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monik, ja myślę, że nieczytanie forum nie sprawi, że przestaniesz się nakręcać ;) I tak będziesz, bo to normalne. Szczególnie, jak lekarz odkrył źródło problemu i zaczął leczenie.

    Ja pamiętam, jaka podjarana wróciłam z pierwszego monitoringu :P Yay, jest pęcherzyk, zaraz pęknie i się pewnie uda. Tzn akurat wtedy się udało i od razu od-udało :P ale wiecie, co mam na myśli, nie?

    She Wolf, ja do dziś nie wiem, czy lepsza spadająca temp i ostrzeżenie, czy @ z zaskoczenia.

    Mam nadzieję, że to dla Was będzie listopad :*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 24 listopada 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She,
    Ja cały czas podziwiam Twoje temperatury i trzymam kciuki za Ciebie :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 25 listopada 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. wczorajsza wizyta u ginekologa - pozytywnie ;) u mnie wszystko w jak najlepszym porządku, PCOS znikło (metformina działa cuda). I moja gin wysyła mojego męża na badania nasienia. Twierdzi, że jeżeli tu leży problem to nie ma co karmić nas lekami na poprawę bo to może trwać i trwać. Dlatego też lepiej, wg gina, przygotować nas na in vitro.
    Mam tylko za mało kwaśne ph. Dostałam tab dopochwowe 2xtyg.
    Nadal trzymam kciuki za testujące i zdrówka życzę pozostałym :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Kupiłam sobie wczoraj urocze kolczyki w Biedronce :P Tzn. tam są takie jogurty z dodatkami i wypuścili teraz serię z biżuterią dla dziewczynek :D
    Na plastikowych wtyczkach z gumowymi zatyczkami, ale nabyłam serduszka i koniczynki z błękitnymi kryształkami ^^

    Hmm, to co? Tak patrzę i rozumiem, że dopóki któraś nie zatestuje, to będzie zbiorowe milczenie przerywane jakimś "[nick] i co testowałaś?", "[nick] trzymam kciuki" ;)?
    Pytam, bo nie wiem, czy jest sens, żebym się produkowała :)

    Miłego dnia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    D-dawna wrote:
    Monik, ja myślę, że nieczytanie forum nie sprawi, że przestaniesz się nakręcać ;) I tak będziesz, bo to normalne. Szczególnie, jak lekarz odkrył źródło problemu i zaczął leczenie.
    Ja pamiętam, jaka podjarana wróciłam z pierwszego monitoringu :P Yay, jest pęcherzyk, zaraz pęknie i się pewnie uda. Tzn akurat wtedy się udało i od razu od-udało :P ale wiecie, co mam na myśli, nie?

    Idealnie to ujęłaś, Dagn :*

    Ogólnie nie odzywałam się tez dlatego, że jestem w fatalnym stanie psychicznym. Oprócz tego czekania na dzień testu i wielkiej niewiadomej, dowiedziałam się tez, że najbliższy wujek mojego M (i jedyny) ma raka. Czekamy na info jaki to rodzaj i jak groźnie to wygląda. Dodatkowo niepokoi nas policja, bo szukają osoby, która kiedyś była zameldowana na naszym mieszkaniu. Pewnie nie zmienił dowodu i teraz musimy iść na komendę złożyć zeznania, że nie wiem gdzie jest ta osoba... Niby szukają go w charakterze świadka, ale co ja mam z tym wspólnego?! ;/ Jakby tego było mało, mam kryzys w pracy. Mam jej dość - szefa i najbliższej współpracownicy, atmosfery i sposobu zarządzania firmą. Najwyższy czas, żeby ją zmienić. Więc podjęłam decyzję, że jeśli do litego nie zajdę w ciąże, to zmieniam pracę.
    Wczoraj jeszcze dostałam taka informację, że nie mogę zrozumieć dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy...
    Z tego wszystkiego przepłakałam cały wczorajszy wieczór...

    Muszę jakoś wrócić do formy... ;/

    Dagn, wrzuć fotkę kolczyków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 10:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <podreptała po stary telefon ojca> :P
    Ja nie mam smartfona i zawsze, jak potrzebuję coś wyraźnego, to lecę po jego tel.

    http://zapodaj.net/d555785581e4f.jpg.html

    Monik, współczuję tak niemiłych sytuacji :( Przyjaciółka też ma toksyczną sytuację w robocie i zaczyna powoli szukać, bo inaczej się wyniszczy psychicznie.

‹‹ 729 730 731 732 733 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ