X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 25 listopada 2015, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, to nie to, ja zawsze czesto wstaje na siku, a teraz to ze stresu slabo spie, bo nie moge sie doczekac rana :P

    Dagn, tez tak miewalam swojego czasu, cycki mialam jak silikony, ale od kilku miesiecy juz tak nie puchna, a w tym cyklu dopiero dzis zaczely mnie bilec, troche pozno, no ale caly ten cykl jest inny :P
    A to jak ja po bezalkoholowym bede spala? Tylko dodatkowy plyn bedzie do wysikania :P

    Niepokorna oj Ty wyrodna matko :P Biedne dziecko spilas juz na poczatku haha!
    Ja ostatnio malo %%% pije, bo i moj T stara sie bardzo ograniczac :)

    D-dawna, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najgorsze jest to, że to bywa gwałtowny skok i o 2 rozmiary :/ i potem coraz to nowe rozstępy mimo smarowania.

    Nic no, powiedziałam mężowi, że umówiłam się z Wami na sikanie :D Pięknie to brzmi, co nie ;)?
    A w piwie bez % jest i tak wyciąg z chmielu, a to głównie on usypia :) Chmiel i melisa to główne składniki tych wszystkich placebo ziółek na sen :D

    No, lecę teraz ogarniać dziecko do kąpania :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko kochana, Morwa :( :( :(
    Wiem, że w innym wątku o sobie pisałaś, no ale tu jest takie nasze gniazdko wspólne.
    Mocno Cię tulę. Cholernie mi przykro :( :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 20:00

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to i ja się pisze na testowanie. Znaczy na stanie pod drzwiami. W sobotę chyba wstaje do pracy to tak akurat. Dobrze ze u Ciebie She ten sam czas a Monika lubi pospać to się może nie spoznie.

    Pamiętam jak tak samo nie mogłam w nocy spać czekając na poranne mierzenie tempki szczególnie jeśli dzień wcześniej pomiar robił nadzieje. Mój mąż myślał że oblakana jestem :)

    Monika przykro mi ze taki gorszy czas u Ciebie ale pamiętaj ze po gorszym nadchodzi lepsze. Mam nadzieje ze to Ciebie zawita juz niedługo.

    Dang Ty się nie kamufluj w słoika tylko sikaj z rana z dziewczynami.

    Ja testował w czwartek a w poprzedzającą sobotę z sąsiadka oproznilysmy dwa albo 3 wina we dwie. Tak się niczego nie spodziewałam ze abstynencji na myśl mi nie przyszła.

    Kotów nie zazdroszczę sytuacji na ulicach. Mnie odrobinę stresuja wszelkie informacje dotyczące tego tematu. Mimo że u nas spokojnie.

    D-dawna, She Wolf lubią tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W piątek nie ma mi kto testu kupić, żebym miała na co sikać w sobotę rano ;)

    Zresztą odechciało mi się, naprawdę. Odechciało mi się być w ciąży, bo pewnie i tak się skończy, jak poprzednie dwa razy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, nie możemy się poddawać. Mimo takich niesprawiedliwych rzeczy, jakie się dzieją na tym świecie :(

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 listopada 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa,
    Tulę Cię kochana :*

    Dagn,
    Nie smutaj. Może tym razem będziesz mile zaskoczona i skończy się dobrze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2015, 21:58

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 25 listopada 2015, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, bardzo mi przykro :(

    Kochane odezwę się jutro, dziś nie mam juz sił po tych rewelacjach :(

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z rana :)

    Nie wiem w sumie, co napisać... więc tylko zaznaczam swoją obecność.
    Siknęłam rano, około południa rodzice z zakupów przywiozą mi test, żebym mogła wykluczyć i dalej sobie brać leki na podreperowanie tego sypnięcia się.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 09:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się witam :*

    Dagn, trzymam kciuki :*
    Z sypnieciem też sobie poradzisz, silna z Ciebie kobieta ...no i masz nas :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ujem, Moniś :*
    Ale to jeszcze kilka godzin, dopiero się ruszyli z domu.

    Hah, znalazłam Dumle w kartonie ze słodyczami ;) <częstuje>

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się witam. Mam już wyznaczoną pierwszą wizytę. Dopiero na 22 grudnia. Porażka jakaś. Myślałam że chociaż pod koniec 6 tygodnia zobaczę się z lekarzem a tu takie jaja jak berety. Moja złość i frustracja sięgają zenitu. Wrr...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 10:39

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ty dalej w Italii siedzisz ;)? Może tam mają taką samą politykę, jak w UK - do 12tc nie ma w ogóle co mówić o jakiejkolwiek ciąży, nie ma sensu robić badań i zakładać karty, skoro jest najwyższe ryzyko poronienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 10:45

  • Doda Ekspertka
    Postów: 228 115

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nom chyba tak jest. Tylko mój lekarz rodzinny naopowiadał mi bajek że jak pójdę na ginekologię i powiem im że chcę potwierdzić ciąże to mnie szybko umówią na wizyte.

    Tak dalej w Italii. Na szczęście mąż znalazł inną pracę. O wiele lepiej płatną i w spokojniejszej atmosferze. Bardzo jest zadowolony i może robić tyle nadgodzin ile chce. Z tego też względu w tym tygodniu to się widujemy praktycznie tylko w łóżku, bo ja bardzo wcześnie idę do pracy to on jeszcze śpi, a jak on wraca po 18 to zjemy kolacyjkę, wypijemy herbatkę i ja się kładę bo umęczona wracam. Dziś np poszedł na 5 a skończy może o 17 lub 18. Ale niech zarabia bo się rodzina powiększy to trza kasiury zwłaszcza tutaj :)

    Ma być jakieś większe testowanie na weekendzie. Kiedy i o której godzinie. Będę wam kibicować

    oar83e3keq89l2jp.png

    iv09df9hp314nnol.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może tak i lepiej w sumie ;) Nie będziesz się stresować, czy już widać serduszko czy nie, a to zarodek za mały, a to większy blablabla. W każdym razie - in bocca al lupo ;)

    Przyjaciółka, co się jej udało po 4 poronieniach, olała system, testów nie robiła, w 12tc była w Polsce, to poszła na pierwsze badanie ;)

    Dziewczyny testują w sobotę rano :) Ja dzisiaj, jak co miesiąc, w celu wykluczenia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 11:05

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa tule :(

    Dagn, to Ty nawet do soboty noe wytrzymasz? A tak sie zapieralas :P

    U mnie dnoooo totalne. Tempka spadla, bajka sie skonczyla, nie wiem czy jest sens testowac :(

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, jeśli wierzyć oznakom ciała, jakieś 10 może i 11dpo. Z moich doświadczeń wynika, że w tym dniu już coś pokazuje, a jeżeli nie pokazuje, to znaczy, że można spokojnie pieprznąć termometr w kąt, olać stresy i zająć łeb czymś innym ;)

    Wczorajsza wiadomość była takim impulsem - chcę jak najszybciej wykluczyć ciążę, żeby nie żywić mózgu czarnymi wizjami bez powodu. Chcę mieć to z głowy, żeby i tu mnie już nikt nie nakręcał ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 11:54

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 listopada 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nasikalas do kubka?

    10, 11dpo ciagle moze byc za wczesnie, jak wile roznych wykresow pokazuje. A Ty wiesz kiedy mialas owulke? Mialas monit?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przecież wiesz, że nie miałam nic w tym cyklu ;) Ani temp, ani śluzu, ani tym bardziej monitu. Skończyłam z tymi dodatkowymi formami samonakręcania się ;)
    Oczywiście, że z porannego mam.
    No białością nie wali po oczach, jakiśtam cień cienia w dziennym świetle :P Także pewnie jest to ta linia ewapocośtam ;)
    Na razie się suszy pod wiatrakiem, zobaczymy, jak wyschnie całkiem ta bordowa i przejdzie w fiolet.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2015, 12:36

‹‹ 731 732 733 734 735 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ