X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :) Witam się ze śniadankiem.

    No, She Wolf, to tym bardziej trzymam kciuki ^^ Oby tak zostało z tą temperaturą :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 27 listopada 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Przepraszam, że się znów chwilę nie odzywałam, ale cały czas jestem z Wami myślami i z całych sił trzymam kciuki za jutrzejsze testowanie! :*
    Pewnie bladym świtem będę musiała wstać na siku więc zahaczę też o wasze toalety i poczatuje pod nimi :)

    Monika***, D-dawna lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się włącza PMSowy wkurw i Pac-Man :P

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika, ja to niby wsystko wiem, ale sama wiesz ze jak czlowiek coas sobie wbije do lba, to ciezko to ze lba wybic :P

    Daga, ja tez nie lubie zakupow, ale to nie znaczy ze nie lubie ubran. Uwielbiam ciuski, szmatki itp. :) Zazwyczaj kupuje wzystko online, a jak mi sie nie podoba to odsylam :)

    Mialam dzis kolposkopie. Zadnych zmian nie widac, ale pobral mi cytologie i czekam na wynik. Oby nic mi tam znowu nie wykryli :/

    D-dawna lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, wiem, wiem, nie ma lekko :* A miałaś kiedyś jakieś problemy z szyjka macicy, ze tak sie martwisz? O której jutro testujesz?:)

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 listopada 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, mialam juz dwa zabiegi LLETZ, ostatnio w marcu, wiec teraz musze ja kontolowac czy znowu cos sie nie przyplacze :/
    Testuje pewnie jeszcze przed switem, bo budze sie milion razy na siku :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 16:57

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziecie obie w moich myślach przy wieczornej modlitwie :) :*

    Ja ciuchy... powiem Ci, że problemowe są ;) Ja zawsze lubię to, co jest niemodne. Pokochałam x lat temu dzwony, uważam, że to krój, który najlepiej mi leży. A w sklepach, same wiecie, co jest :/ Po prostu wiem, jak wyglądałabym w rurkach i nie chcę straszyć na ulicach :P W efekcie mam chyba 4 pary spodni, z czego dwie przetarte w kroku.
    A bluzki zazwyczaj kupuje mama, bo ma supermoc grzebania w ciucheksach ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję testowa jutro około 8, jak mąż pójdzie z psem na dwór :P Lubię testować w samotności (oczywiście oprócz Was pod drzwiami :P ). Ale czuję w kościach, że w nocy dostanę @ - no jakieś takie poczucie pewności, że się nie udało... Brzuch mnie już dziś regularnie, cały dzień muli - i mimo, że wcale nie musi być zwiastun @, to ja tam swoje wiem :P
    Ale kciuki się przydadzą, więc nie puszczajcie ich do jutra! :*

    Ale odchodząc od tematu - She, rano spodziewam się dwóch tłuściochów na Twoim teście! :) :*

    Dagn - ja też niecierpię zakupów! Wychodzę tylko wściekła z tych sklepów - spodnie za krótkie, rękawy za krótkie, cholewki butów za szerokie, a teraz jeszcze do tego doszedł nowy minus - moje standardowe rozmiary w ogóle na mnie nie wchodzą, muszę dodawać +1 lub +2 ;( Masakra :P

    Klaudia :* co tam słychać? Jak się czujecie? :)

    D-dawna, She Wolf, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia jutro! Musi się udać w końcu! :******

    Monika*** lubi tę wiadomość

  • klaudia1534 Autorytet
    Postów: 1151 1221

    Wysłany: 27 listopada 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika samopoczucie bardzo dobre, czasem tylko coś mnie zakuje ale to podobno normalne bo wszystkie więzadła się rozciągają i zgaga mi też czasem dokucza. Maluch też od kilku dni zaczyna dawać o sobie znać delikatnymi puknięciami więc jestem dobrych myśli i z utęsknieniem czekam na następną wizytę :)

    D-dawna, Doda, Monika*** lubią tę wiadomość

    Nasza Pchełka jest już z nami <3
    3jvz6iye0wj7pqpl.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, mam nadzieje, ze teraz wyniki beda dobre. Ważne ze makroskopowo nie widać zmian, to juz jest cos co pozwala myślec pozytywnie:) W takim razie oczekuje tutaj rano dobrych wieści, niech sie uda w końcu bo ile można czekać! ;) :*

    Monika, dmucham i chucham odganiając Twoja @. Tak by było pięknie gdybyście jutro razem z She wysikaly 2 krechy! Wchodzę tutaj po 8 i chce widzieć dobre wieści! :)

    Dagn, no to Ci powiem, ze moda na dzwony wraca, także szykuj sie na uzupełnienie zapasów ;p

    Klaudia, to piękne co piszesz. Pierwsze nieśmiałe kopniaczka szybko zmienia sie w konkretne kuksańce :)

    Cigaretta, Ty tez lada dzien pewnie poczujesz pierwsze kopniaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 22:12

    She Wolf lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia, Cigaretta- kiedyście doszły tak daleko w tej ciąży? :D Dopiero co dwie kreski były :D

    Cigaretta - zdecydowaliście się już na imię? :)

    Ja właśnie piekę sernik z musem czekoladowym - ciekawe czy wyjdzie ;)

    Kalika - no 4 kreski to było by coś :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 22:17

    She Wolf, kalika lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn Kalika, ma racje, dzwony wracja, i tu mozna je kupic bez problemu :D

    Monika, ja tez jak rano wejde to nie chce widziec nic innego jak tylko II kreski zobaczyc :*
    Podeslij troche serniczka :P

    Kalika, dzieki za wsparcie, postaram sie Ciebie nie zawiesc, ale wiesz jak jest :P

    A ja oczywiscie z tego powodu ze nie moglam w nocy spac, zasnelam nad ksiazkami na polsiedzaco, na 3 godz. Teraz bede sie w nocy meczyc :(

    kalika lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja stanę pod drzwiami waszych łazienek - swoją drogą ciekawe jak się rozwojem hmm - i czekam z niecierpliwością na tłuste krechy :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozdwoje* nie rozwojem hehe

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2015, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna - She wstaje jeszcze po ciemku do łazienki, a ja grzecznie po niej, chyba ok. 8 ;)

    She...hmm, zasnęłaś na siedząco mówisz? ;>

    Ja już się zbieram do łóżka :) Buziaki :*

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 27 listopada 2015, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, ja jutro planuje wypiekanie sernika. Mój bedzie czekoladowo-pomarańczowy. Zostało mi trochę pomarańczy, bo jestem w trakcie suszenia cytrusów do dekoracji świątecznych, wiec trzeba je jakos dobrze spożytkować ;) Poza tym mój M. jutro wraca z delegacji i musze go uraczyć czymś godnie ;)

    She, nie chce tutaj żadnych wykrętów słyszeć. Prosze sikac i nie marudzić! ;)

    Akilegna, a jaka tam u Ciebie teraz temperatura?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2015, 23:08

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 27 listopada 2015, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba i ja nie będę mogła spać dzisiaj :) kciukam z całych sił!

    Kalika jak ten proces suszenia przebiega? Kroisz, kładziesz i czekasz?

    Monika*** lubi tę wiadomość

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 listopada 2015, 00:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wobec tego liczę na to, że jak jutro po przebudzeniu tu wejdę to zobaczę same dobre wieści :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 28 listopada 2015, 00:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlene, mam taka suszarkę elektryczna do owoców, warzyw, grzybów, ziół itp. Pomarańcze, cytryny i limonki kroje na cienki plasterki, wkładam do maszyny i po kilku godzinach sa suche. Znajoma suszyła na kaloryferze, mysle ze spokojnie można tez w piekarniku. Wlasnie zamówiłam laski cynamonu na Allegro, bo planuje na święta robic z iglaków wieniec na drzwi wejściowe, stół i łańcuch na poręcz schodów przyozdobione m.in. tymi cytrusami i cynamonem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2015, 00:27

    Madlene84 lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

‹‹ 733 734 735 736 737 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ