X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 1 czerwca 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika wrote:
    Nusia, widzę, że rzadko tutaj się udzielasz :( Kochana, jak u Ciebie forma psychiczna i fizyczna? Jak kwestia in vitro?QUOTE]


    Cześć Kochana, masakra jak ten czas leci, dopiero co robiłaś test ciążowy a już 22 tydzień! cieszę się, że wszystko w porządku :) czyli będzie Kornelcia? :)

    No ja na forum się teraz praktycznie nie udzielam, jakoś nie mam weny, czasu i ogólnie nie chcę tutaj Dziewuszkom smęcić i zawracać głowy moimi problemami. Dziękuję, że pytasz <3
    A jak moje samopoczucie...hmm chyba dobrze, tzn zależy od dnia :) mój lekarz rodzinny zalecił mi tabletki na uspokojenie, żebym się troszkę wyciszyła i uspokoiła przed kolejnym podejściem do in vitro, więc je biorę i jakoś mniej myślę, ogólnie mi lepiej. Czekam na okres i mam zacząć kolejną próbę, chociaż wyniki miałam ostatnio kiepskie, więc nie wiem co z tego będzie...zobaczymy.

    Uściski dla Ciebie i Niuni:*


    Dziewczynki moje kochane cały czas Was podczytuję i mocno Wam kibicuję <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2016, 20:42

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    She może faktycznie wizyta w Pl dobrze by Ci zrobiła? Zamówię piękna pogodę dla Ciebie :)
    Powiedz jakie plany teraz u Was z leczeniem? Będziecie jeszcze próbować iseminacja czy na razie naturalne próby?

    Kalika miałam transfer dwóch zarodkow, został z nami jeden. Wczoraj na usg dowiedziałam się o krwiaku podkosmowkowym - muszę leżeć :( maluch rośnie pięknie. Ma już 1.7 cm i pięknie bijące serduszko. Ja też na l4 , praktyczne od początku, od 7 tygodnia. U Ciebie to rzeczywiście za duże ryzyko by chodzić do pracy. U mnie bardziej strach ale jak widać i tak bym musiała wziąć zwolnienie


    Gosia i jak tam dziś temperatura?

    Nusia Ty wiesz jak mocno Ci kibicuje :* z całych sił i całego serca

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, za pierwszym razem pozytywny test w 13 dpo tj. dzień po spadku temperatury, za drugim razem pozytywny test 13 dpo tj. dzień przed spadkiem. Te spadki u mnie za każdym razem były spektakularne, na samo dno wykresu, po czym w kolejnej dobie tempka odbijala do góry.

    She, faktycznie kiszka straszna z tą pogoda. Depresję można mieć od samego czytania o tym, a co dopiero mieszkania tam. Rząd powinien każdemu minimum 2 x do roku fundowac przymusowe wakacje w słonecznych rejonach świata celem podratowania zdrowia psychicznego ;)

    Nusia, Kochana moja :* Cieszy mnie, że sobie radzisz i masz się nieźle. Dobrze, że lekarz zainterweniowal z korzyścią dla Ciebie, trzeba sobie pomagać, jeśli jest taka mozliwosc. Wyniki wynikami a życie życiem, jest szansa więc jest i nadzieja. Baaaardzo kibicuje, bo rozumiem, że to juz lada moment :*
    Jeśli potwierdzi się, że rozbójnik w moim brzuchu jest dziewczynka, to będzie Kornelia. Jeśli nie to Mikołaj ;)

    Triss, tak się cieszę :* Kibicuje maluszkowi, niech rośnie silny i zdrowy! Krwiakiem się nie przejmuj, nie Ty pierwsza i nie ostatnia, z czasem się wchłonie. Ile ma Twoja ciąża wieku?

    AniaT, triss, She Wolf, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalika teraz 9 tydzień licząc od 1 dnia @.
    Śliczne imiona wybraliscie :) mojego Maćka ukochana pani w przedszkolu ma na imię z Kornelia - nie znam drugiej tak ciepłej i pozytywnej osoby :) a Mikołajki to fajne chłopaki :) więc jakby nie było - będzie cudownie :)

    kalika lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia alez moze sze zalic ile chcesz. W koncu po latach staran, nalezy nam sie troche marudzenia :P
    Wracaj do nas :)

    Triss, myslimy nad wyjazdem do Pl, ale zobaczymy jak bedzie z kasa :/ Wczoraj T mi obiecal ze pojedziemy, ale z nim nigdy nic nie wiadomo :/
    W lipcu mam wizyte w klinice i z tego co wiem to przysluguja mi jeszcze dwie IUI a potem IVF, ale zobaczymy co lekarka powie na ta endometrioze, bo moze zmienic plan.
    Lez Kochana i pachnij, a krwiak powinien sie wchlonac, tak jak Kalika mowi :)
    Strasznie sie ciesze, ze Ci sie udalo. Najbardziej mnie takie ciaze ciesza, bo jest nadzieja dla nas wszystkich :)

    Kalika jestem jak najbardziej za :) A tak na powaznie, to tu jest bardzo popularne wyjezdzanie kilka razy w roku w cieplejsze miejsca.
    Ladne imiona wybraliscie. Mi sie bardzo podoba Mikolaj, ale tu to by nie przeszlo :P

    A ja sie zabralam za czytanie o naturalnych i bio kosmetykach. Juz zaczelam je wymieniac jakis czas temu, a teraz mam juz na oku wiele fajnych mazidel itp :) Chyba ta przerwa w nauce na dobre mi nie wyjdzie, a szczegolnie dla mojego portfela :P

    triss, kalika, AniaT lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten nasz urlop to miał być mocno imprezowy. Jedziemy grupą i w planach czyste szaleństwo od rana do nocy hehe. Zawsze mogę go odwołać, więc jednak nie odpuszczam całkowicie moich starań. Ale też przestaje tak na wszystko uważać itd.itp. może akurat zdarzy się cud :)

    kalika lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie temp poszla jeszcze nizej i @ zawitala. Nowy cykl zaczełam.

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Triss
    Chyba coś przeoczyłam... Gratulacje. Uważaj na siebie o dbaj o Was. A krwiakiem się nie martw, na pewno się wchłonie :)

    She
    Ten Wasz Londyn chyba taki ponury. Przyjedź do mojej miejscowości to nacieszysz się słonkiem i plażą – no i mną oczywiście :D

    Nusia
    To ja w takim razie cieszę się, że Twoje samopoczucie jest dobre i trzymam za Ciebie kciuki nieustannie :)

    gosia89
    W takim razie trzymam kciuki za nowy owocny cykl :D



    Ja się wkurzam, bo dostałam drugą @ po ciąży i mam tak obfite, że największy tampon zmieniam co 2 godziny, bo przecieka. Nawet z domu za bardzo się nie da wyjść. Poza tym cykl mam 35 dni, a myślałam, że zrobią się krótsze.
    Poza tym u nas wszystko w porządku :) Czekam już z utęsknieniem na wyjazd do Polski. Zostało 16 dni :P

    AniaT, triss lubią tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 3 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba się nabawiłam jakiejś infekcji.. co za los. Dobrze ze w czw do lekarza. Tylek mnie boli ze szok..piecze przy sikaniu.. a szyjka macicy tak nisko jak nigdy w zyciu i wszystko tam wrażliwe :-(

    xvqvdqg.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... od kilku dni próbowałam dodać wiadomość na forum, ale nie mogłam :/

    Pierwszą wizytę z koordynatorką mamy na początku września. Proponowali nam czerwiec, ale od początku nastawiali nas na ten wrzesień, że nawet nie czuję się w tym momencie gotowa. Zostały mi jeszcze do zrobienia wymazy, ale to już przed samym wyjazdem na wakacje, żeby były jak najświeższe. Reszty wyników nie mamy, bo idą bezpośrednio do lekarza, więc tak naprawdę nie wiemy na czym stoimy i czy będziemy mogli ruszyć ze stymulacją od razu w pierwszym wrześniowym cyklu. Psycha jakoś siada, ale może przez wakacje jakoś się podreperujemy, kiedy wizja IVF się przybliży

    Pozdrawiam i ściskam :)


    EDIT: Nusia chodź na priv, posmęcimy razem ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2016, 14:11

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Kotowa:*

    A ja właśnie odebrałam wynik fsh, w tym cyklu jest dobry bo 5,48. W tamtym miałam aż 24! Mam dzisiaj zacząć lekka stymulację do in vitro, ale mój mąż coś zaczyna się wahać, czy nie odpocząć tak ze 2 miesiące. W lipcu jedziemy na wczasy do Bułgarii z paczka znajomych i juz wszystko zaklepane, zapłacone. Jakby się cudem nam teraz udało to wyjazd samochodem juz odpada. Musielibyśmy albo polecieć samolotem albo zrezygnować z wyjazdu. On mówi ze może poczekamy i w sierpniu spróbujemy. Nie wiem co robić bo mam teraz dobry ten wynik fsh.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Niepokorna, z tego co slyszalam to u Ciebie pogoda nie lepsza :P Kumpela z rodzina wlasnie z tamta wrocila i narzekala ze strasznie zimno i ponuro :/
    Jedziecie do Pl z mezem? Bo pamietam ze balas sie leciec sama?

    Nusia stymuluj sie. Takie FSH piechota nie chodzi. Sama widzisz jak Ci skacze. Jak zajdziesz w ciazae to wakacje nie beda juz takie wazne :) Kciuki <3

    AniaT lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey wam :) Triss gratulacje:* She wolf wspolczuje wam tak fatalnej pogody ;/ p.s laptop mi sie rozladowal:D AniaT 3mam za was kciuki :-) amore wspolczuje co to moze byc,:/? Moze jakas infekcja wdrożyła,lepiej idz do gina przepisze ci cos dopichwowo, mnie hemoroid zlapal,ale biore czopki dopochwowo i powoli sie wchlania,u nas ogolnie dobrze,za 2tyg mamy chrzciny :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 czerwca 2016, 19:49

    AniaT lubi tę wiadomość

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 4 czerwca 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia, ja też popieram She. Wakacje jeszcze niejednego przed Wami, a co do wyników, to ciężko przewidzieć, kiedy znów będą tak dobre. Pogadaj z mężem :*

    Kotowa, do września coraz bliżej. Nie dawaj się złym humorom :*

    AniaT lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 00:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia
    Ja bym na Twoim miejscu nie czekała. To są dwa miesiące opóźnienia. A nie macie pewności, że się uda. Poza tym wyniki zawsze mogą się pogorszyć. Oczywiście mam nadzieję, że tak nie będzie, ale moim zdaniem powinnaś kuć żelazo póki gorące...

    She
    Pogoda u nas była bardzo piękna ostatnio. Cudowne słoneczko i lekki wiaterek. Dziwne, że koleżanka narzekała.
    A do Polski jedziemy całą rodzinką. Nie będziemy na razie latały z Julią same. Już odzyskaliśmy płynność finansową, więc możemy lecieć razem. Zwłaszcza, że teściowie umorzyli nam ponad 2,5 tysiąca złotych oraz udało nam się otrzymać benefity na Julię :) Teraz będzie nam już tylko łatwiej.

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kalika, trochę ciężko, bo mąż mi się zaczyna sypać... był super twardy, ale wreszcie i jego dopadło. Dzień dziecka był straszny :(

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziękuję Dziewczynki za wsparcie:* jesteście KOCHANE <3

  • kalika Autorytet
    Postów: 1874 1645

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kotowa wrote:
    kalika, trochę ciężko, bo mąż mi się zaczyna sypać... był super twardy, ale wreszcie i jego dopadło. Dzień dziecka był straszny :(

    Kotowa, przykro mi. O tyle o ile samemu jakoś człowiek sobie radzi, to patrzenie na cierpienie najbliższych jest o niebo gorsze. Kochana, mam nadzieję, że już niedługo będziesz w szczęśliwej ciąży i to stanie się sensem Waszego życia, złagodzi cierpienie i doda sil :*

    Kotowa lubi tę wiadomość

    mhsv9vvjufj4nne7.png
    3jvzjw4z8qd2v63z.png
    06.2015 - nasz aniołek:*

  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie wytrzymam do terminu @... Mialam testowac w piątek. Wyjdzie juz cos jutro? Jutro jest 13 dzien po owulce...

    w4sqs65ge24sefoo.png
  • sandri_1 Autorytet
    Postów: 762 295

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania jak moge cos poradzic z tymi wczasami.... To raczej odpada lot samolotem. Do 3 miesiaca ciazy nie można! Jak juz to autkiem. I sie nie wsztymujcie ze starankami :)

    w4sqs65ge24sefoo.png
‹‹ 790 791 792 793 794 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ