X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 23 lipca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hell Kochane :*

    Ja juz ledwie dycham. Jak ja wytrzymam w tej robocie jeszcze 3 tyg. to ja nie wiem.
    W srode poszlam na USG przed IUI i okazalo sie ze moje jajka juz sa prawie gotowe do pekniecia! Bylam w szoku ze bylo ich az tyle, bo wczesniej slabo sie stymulowalam. Moze to ze mialam taki zapierdziel w pracy troche je podegnalo :P W kazdym razie lewy jajnik zaczal pracowac i na nim byly 2 duze jajka 21 i 18mm, a na prawym ponad 16mm. Gdyby byl jeszcze jedech pecherzyk to odwolaliby IUI. W kaym razie na szybkiego musialam zrobic Pregnyl i na drugi dzien IUI. Z Pregnylem kolejne jaja. Mialam siedem ampulek po 1500j, poniewaz jak juz wczesniej wspominalam w calym UK nie ma Pregnylu 5000j. No wiec jak rozrobilam siedem ampulek z proszkiem i 2 z plynem, to wyszla mi pelna strzykawa - 2,5ml. Myslalam ze mi tylek odpadnie jak mi to kolezanka zapodala :P
    IUI byl bolesne, bo jak zwykle nie mogli zlapac szyjki :P wiec musieli mi zmienic wziernik na dluzszy haha. Plemnikow bylo malo, bo po preparacji tylko 12,8mln. Testy owulacyjne mi wogole nie wychodzily w tym cyklu, pierwszy raz mi sie to zdarzylo.

    Monika odliczamy razem :) Strasie sie ciese, ze jednak mialas owulke :) Ogromne kciukasy :*
    Co do wynikow Twojego meza, to rozumiem calkowicie te klotnie, bo u nas tez czasami tak bywa. Bedzie dobrze. Facet musi miec czasna przemyslenia i oswojenie z mysla, ze jego meskosc nie jest taka jak myslal przez cale zycie :/
    W Pl bede 13/14 sierpnia a w Gdnsku miedzy 19 a 22, ewentualnie dzien pozniej, wiec sie szykuj :)
    Super, ze dalas rade z zastrzykami. Ja w tym cyklu sama sobie robilam z Menupuru, bo nie mialam wyjscia. Zresta juz wczesniej sama sobie tez robilam, wiec juz mnie to nie rusza, ale pamiatam ten pierwszy zastrzyk. Panika na calego :P

    Dagn, niedlugo nie bedziesz miala czasu na seriale :P

    Kotowa, to jedziemy na urlop w tym samym czasie :)

    Amore, nataliano lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 23 lipca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, niestety tak to wygląda z facetami. Bo niby jakim cudem problem u nich? Przecież są tacy męscy... Oburzają się, kiedy ktoś nawet wspomni o badaniu nasienia. A ty lataj na masę badań, rób drożność, laparoskopię, histeroskopię itp, rozkładaj nogi parę razy w miesiącu. Im wystarczy chwila w "pokoju filmowym" i najczęściej bardzo łatwa kuracja poprawiająca ilość, jakość.
    Mam nadzieję, że jednak kolejny cykl nie będzie potrzebny. Ważne, że dobrze reagujesz na stymulację. Trzymam kciuki :*


    She odliczam razem z Tobą :) Jeszcze tylko 3 tygodnie, dasz radę :)

    Nusia, Kalika, triss, Cigaretta co u Was?

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 24 lipca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Życzę Ci by te 3 tygodnie przeleciały z prędkością światła i byś mogła na całego cieszyć się urlopem :) I mam nadzieję, że zaraz się okaże, że jesteś w dwupaku :)

    Monika
    Faceci niestety tak mają. Kłótnia w takiej sytuacji była nieunikniona. Niestety 90% mężczyzn tak właśnie reaguje. Przemyśli, zdystansuje się i pewnie jeszcze Cię przeprosi na koniec. Będzie dobrze na pewno :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhm, szkoda, Monia, że tak się porobiło :-( szczególnie, że jak tyle pęcherzyków, to naprawdę dobre warunki były.
    Przypuszczam, że dla M to jest fest szok, mimo wszystko. Wiesz, zdrowy tryb życia, ćwiczenia, suplementy od jakiegoś czasu itd.

    Też się zastanawiam, gdzie wywialo resztę ;-) Triss miała dać znak życia po prenatalnych, ale nie dała :-(
    Nusia się smaży na zagranicznych, ciepłych plażach ^^

    She, JA nie będę miała czasu na seriale? Z byka spadłaś? :-D
    Przecież dopiero jak się Eryk urodził, to zaczęłam tyle oglądać ;-) 2-3 odcinki na dobranoc muszą być :-P
    Oby Wam szybko zleciało do urlopu :-) no i fajnie jakby się coś wyklulo z tych jajek ^^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2016, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane,nie dam rady Was nadrobić od deski do deski :p melduję się tylko !
    Mało się udzielam, bo szczerze mówiąc nie mam czasu wejść na neta. Teraz Michal mniej sypia, wypełnia cały mój czas. Zasypia o 20 a wtedy to jestem wypompowana ;) u nas wszystko dobrze, mały ma ostatnio jakieś kapryśne humorki, ale widzę jak z dnia na dzień się zmienia, więcej sobie guga i częstuje nas uśmiechami :-) Budowa naszego domu ruszyła z kopyta we wtorek, mamy już fundament i jutro chyba ruszą z murami. A pozatym nic nowego, czas leci jak szalony...

    Trzymam niezmiennie kciuki za nasze staraczki :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, to widzę że nie tylko ja miałam przeboje z zatrzymania w tym miesiącu :D przy hsg miałam zastrzyk w posladek- to było jeszcze gorsze niż te w brzuch...brrr
    to się znowu zrównałyśmy z cyklami :) ja na nic.nie liczę w tym cyklu
    bo nawet nie poprawilismy <3 po owulacji, więź cudów nie ma :P Ale bardzo liczę na Ciebie! ;)
    oj, i oczywiście zapisuję sobie już w kalendarzu date- doczekać się nie mogę! <3

    Kotowa, dawaj do Gdańska w tym samym czasie- będzie super :D z pl masz już bliżej niż od siebie z domu :P

    Dagn, trafiłaś w sedno- dla M. to szok bo był pewien ze zdrowy tryb życia to gwarancja zdrowych żołnierzy. a do tego wkurza się, bo w sumie to nie zna przyczyny. Ale już mu trochę przeszło. teraz zaczyna przeżywać, ze IUI to przecież żadna gwarancja, i co. jak będziemy musieli zrobić ich kilka. już przeżywa, ze będzie przeżywał- hehehe, faceci :) i dziwi się, czemu ja tak tego nie przezywam (tak jak bym tego przez 1,5roku nie miała co miesiąc :P )

    Niepokorna, mój M. przemysli Ale nie przeprosi- takiego mam "osioła" dumnego:) Ale w sumie go rozumiem

    Cigaretta, dobrze, ze u Was wszystko dobrze:* super ze budowa się zaczęła!

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Najważniejsze, że już jest lepiej z Twoim M :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, nie wiem, czy obchodzisz, ale w każdym razie wszystkiego dobrego w dniu imienin :) :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj popatrz! tak mi się wryłaś w głowę jako NIEPOKORNA ze zapomniałam żeś ty Aniusia :) wszystkiego naj! :*

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 26 lipca 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, Dagn
    Bardzo dziękuję za życzenia i pamięć :*

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She wolf wierze w Ciebie gleboko musi sie udac nie ma bata :-) :-) Niepokorna najlepszego w dniu imienin :-) Cigaretta u nas tez leci szybko czas mala zmienia sie szybko dzis znalazla sobie nowe zajecie plujki slina i pelzanie zolwikiem na brzuszku :-)

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jest jakaś duża różnica między kontem Premium a zwykłym?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolorki tych zaznaczanych rzeczy typu leki, bóle itp, ocena czasu współżycia, liczenie DPO i pieprzony nakręcacz, czyli detektor objawów ;)
    Jak dla mnie - bez sensu płacić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 15:52

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli sam avatar i nazwa zostaje tak?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tzn nie bardzo zrozumiałam Twoje pytanie ;) Jest wykres, ale to wszystko, co na nim zaznaczasz jest w odcieniach szarości. Podpisy i wszystko na forum zostaje, avatar itd. Konto się różni tylko wyglądem wykresu, ale owulację zaznacza.


    Ja nigdy nie kupowałam premki. 3 razy, bo na każdym koncie, miałam próbny miesiąc i raz nazbierało mi się ileś punktów za dodawane wykresy, to mi system przyznał na miesiąc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 16:16

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie ja również nie przedłużam Premium. To bez sensu :) Dzięki za pomoc Dagn :*

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już Ci pokazuję, jak taki wykres wygląda w wersji "żałobnej" ;) specjalnie pozaznaczałam kilka rzeczy.
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/ac0e0bf1bbe2ea08

    A, i nie ma prognozy cyklu. Czyli tego szacowanego czasu wystąpienia owulacji i planowanej miesiączki.
    Jak będziesz miała 5 wykresów i udostępniała potem dla systemu ovufriend po zakończeniu każdego, to bodajże za każdy jest 20 pkt, a za 100 pkt dają konto premium na 30 dni.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2016, 16:25

    NIEPOKORNA lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    witam się w nowym cyklu i z nowymi nadziejami ;)
    Mimo, że franca się pojawiła, nie jest mi smutno i źle. Wręcz przeciwnie, tryskam energią, że hej. Plusy nie bycia w ciąży? Mam zamiar się porządnie upić w ten weekend :D
    dziewczyny nie dam rady napisać do każdej z was bezpośrednio, więc zrobię to tak ogólnie.
    Ciążówkom zdrówka i siły
    Staraczkom (tu nas jest jeszcze dużo) oby juz niedługo wszystkie przeszły na wyższy level
    Mamuśkom zdrowych i szczęśliwych bobasków i ewentualnego powrotu na łono staraczek.
    Miłego dnia życzę wszystkim :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chlejże nasze zdrowie czymś dobrym :D Ja mam tylko Karmi do uczczenia 10 rocznicy związku ;)

    Mam nadzieję, że w klinice się Wami profesjonalnie zajmą i będzie wiadomo, o co dokładnie chodzi :) Odliczam z Tobą dni do poniedziałku :*

    akilegna♥ lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mogę się zdecydować czym by tu opić wasze zdrowie :* stawiam na pina colade lub coś równie mocnego ;) w niedzielę czeka mnie kac gigant hehe
    Dagn życzę Wam jeszcze wielu takich 10-leci :) walnij śmiało coś bezalkoholowego z tej okazji ;)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
‹‹ 810 811 812 813 814 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ