X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pina colada brzmi smacznie :) A Karmi to się zdarza raz na dwa-trzy weekendy. Korzystam, póki mają jeszcze ten fajny smak z grejpfrutem.

    A resztę gdzie wywiało? Jakieś plany na weekend macie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lipca 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestem! uff, jak milo, ze już weekend! mooze w ten uda się pogoda, bo ostatnio to w tygodniu piszę się w biurze, a jak przychodzi weekend to deszcze i burze.
    W planach mam lenistwo, najlepiej na plaży :P

    Dagn, jak tam wizyta?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2016, 16:35

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 1 sierpnia 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem i ja, po pierwszej wizycie w klinice :(
    Z tych dobrych wieści najpierw
    -lekarz prowadzący do schrupania poprostu ;) i jeszcze milusi do tego. Obiecał, że będziemy w ciąży. Pobrali nam krew, wyniki będą już jutro (cała lista, tych podstawowych i jeszcze multum innych-nie pytajcie jakich, bo nie byłam w stanie zapamiętać )
    Trochę nieprzyjemnie było , kiedy stwierdził, że mnie zbada. Po pierwsze, mam jeszcze okres, końcówka ale jest. Po drugie mój mąż siedział w gabinecie z nami. Niby fotel był zasłonięty, ale i tak kazałam mu nie patrzeć.
    Niestety po badaniu już mi do śmiechu nie było
    Podejrzewa u mnie endometriozę :( mam skierowanie na zabieg. Po zabiegu daje nam czas 6 mcy na zajście naturalne. A później to już nie wiem co? Ivf? Ktoś z was może mi udzielić kilku informacji?
    Jestem zła i podłamana :(

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojks, to się porobiło trochę :(

    Nie wiem, jak to jest z endometriozą i ewentualnym zabiegiem. W jednym z wątków, który kiedyś podczytywałam, pamiętam, że jedna dziewczyna miała endo jakiegoś wysokiego stopnia (2 albo 3 - nie pomnę dokładnie) i wprost jej powiedzieli, że przy tak zaawansowanej ivf nie ma sensu, bo zarodek się nie utrzyma :(
    Musiałabyś trochę pogrzebać w innych wątkach, gdzie dziewczyny mają doświadczenie z tego typu sprawami.

    Tyle dobrze, że lekarz sympatyczny i wzbudził Twoje zaufanie - to też jest ważne :)
    Daj znać, jak wyniki dziś :*

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn dzięki. Nic innego od rana nie robię, tylko grzebie i szukam info. Teraz tylko poczekać na laparo, żeby określili stopień tego cholerstwa. Wizyta w szpitalu 1 września i wtedy też dowiem się pewnie trochę więcej.
    Wyniki z krwi wstępnie ok, poza tarczycą. Mimo podwyższonej dawki leku na niedoczynność, praktycznie nic nie poszło w dół. Czekam też na decyzję doktorka w tej sprawie.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, to niedobrze, jak nic na tarczycę nie zadziałało :/ Może zaproponuje Ci jakiś inny lek?
    Tyle dobrze, że teraz te wszystkie parametry będą pod stałą kontrolą.

    To jeszcze miesiąc w niepewności, dopóki nie zrobią zabiegu, tak?

    Ja też biegam po sieci i szukam ;) Okazało się na tym połówkowym, że w okolicy lewego jajnika mam jakieś prawie 5cm coś :P Lekarz nie umiał mi powiedzieć, czy to torbiel, czy zrost. Tak tylko rzucił, że jak mnie otworzą do cesarki, to zobaczą, ekhm ;)
    W następny piątek idę do takiej lekarki fajnej, co ją miesiąc temu znalazłam, to może ona jakoś się temu przezbrzusznie i dowcipnie przyjrzy i będzie wiadomo, czy się martwić czy nie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c28ecb290c4.jpg

    Zostawiam Wam na szczęście "wesołe rybki" z książeczki Eryczka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 sierpnia 2016, 17:03

    Monika***, Kotowa, rosax3 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna, przykro mi że lekarz tak prognozuje :( ale jeszcze nie ma się co łamać, bo dopiero zabieg powie czy jest ta endometrioza czy nie i w jakim stopniu. Wydaje mu się że właśnie zabieg może usunąć ewentualne zrosty i tym samym rozwiązać sprawę na jakiś czas.
    Nie łam się Kochana, myślę że jesteś na prostej drodze do rozwiązania sprawy.

    A tak swoją drogą to po czym obstawia taka diagnozę u ciebie?

    Dagn,piekne te wesołe rybki ;)

    Kotowa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 sierpnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Post mi się podwójnie dodał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 sierpnia 2016, 18:46

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myslicie? Moze to byc jeszcze pregnyl 15 dni po podaniu?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/999f91457af0.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 07:39

    Dagn_, Monika***, Kotowa, Amore lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She niestety na tel nie mogę przejść do linku. A co tam masz? 2 kreski?
    Monika już się nie łamie ;) wręcz przeciwnie, czekam z niecierpliwością na laparo. Doktorek zrobił z nami bardzo dokładny wywiad, jako jedyny lekarz zwrócił uwagę na moje bardzo bolesne miesiączki (potrafię zemdlec z bólu,bóle krzyża, biegunki i wymioty). Posadził mnie na fotel i "dotknął" kilku miejsc. Chciałam z bólu uciekać z kliniki nawet bez majtek. Z lewej strony w okolicach jajnika czuje już od kilku cykli taki ból jak przy owu, tylko , że to trwa cały cykl i tam też najbardziej bolało przy badaniu. Sorki, że piszę tak chaotycznie, ale po pierwsze na tel, po drugie szybko bo do pracy muszę. Mam nadzieję, że jest to w jakimś stopniu do zrozumienia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 07:16

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Absolutnie kurwa nie :-D :-D :-D
    Zresztą pomyśl logicznie - widziałaś kiedyś u siebie taką kreche? Poza ciążą wtedy?
    Powtórz pojutrze, czy ciemniejsze, chyba że tam, gdzie Was kluja i szprycuja robią też betę za małą kasę ;-)
    Będę czekać na pozytywny rozwój akcji i poranne tudzież wieczorne belty ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2016, 07:47

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aki, juz poprawilam :)

    Dagn, no nigdy, ale sama wiesz jakie czlowiek ma schizy. Po pracy kupie test z Clearblue ten co wyswietla tygodnie i jutro zrobie.
    Jestem w szoku i nawet sie cieszyc nie potrafie :P

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób ten sam też :-) żeby porównać odcienie za 2 dni.
    Gratulować, sama wiesz, nie będę ;-) zrobię to w kwietniu :-*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo teraz to już raczej nie jest oszukaniec. Jeju trzymam mocno kciuki, żeby to było to!

    She Wolf lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, zrobie zrobie. Szkoda ze na bete mam daleko, ale moze to i lepiej :) mnirj stresu.

    Aki, widzisz, jesli to fasol, to duza zasluga laparo, wiec oby u Ciebie pomoglo :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAA :D co za widoki z rana , no nie mogę :) ja myślę że te kreski są TYMI właściwymi kreskami :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akilegna, to dobrze że trafiłaś na lekarza co zna się na rzeczy. Teraz już musi być dobrze - czekamy na Twój zabieg :)

    P.s. ale jestem wzniecona Twoim testem She, no nie będę mogła dziś pracować chyba :D o ktorej będziesz robić ten drugi test dziś? :p

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Moja nadzieja dostała skrzydeł :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że mniej stresu :-) zresztą ciemniejaca kreska to oznaka rosnącej bety, a więcej kasy w portfelu zostaje :-D

    To może teraz się coś znów ruszy w wątku ^^

‹‹ 811 812 813 814 815 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ