X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monisiu cholera :( przykro mi bardzo!!! Nawet nie wiesz jak!
    Oczywiscie ze Gdans aktualny, tylko ze przez te przeboje z autem, jedziemy tydzien pozniej, wiec planuje byc w Gdansku 26-27.08.
    Nie wiem czy czytalas ze wczoraj odpisalam o moich odczuciach. Jesli nie, to napisze Ci ze nic innego nie czulam w tym cyklu. Cycki moze mnie troche bardziej bolaly, ale to wszystko. Inne objawy jak wyczulony wech i zaparcia to raczej subiektywne objawy do ktorych nie przywiazywalam wagi.


    Amore a co u Ciebie?

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudia ja tez mam nadzieje, ze nasza lista staraczkowa bedzie zaraz pusta :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie do czytałam wczoraj, bo nie mogłam się w ogóle dostać na forum. to mówicie aż takie jaja były że się logowania na inne konta zdarzały? Masakra :D

    She, to w moje imieniny przyjeżdżasz ;) już się nie mogę doczekać ;*
    To w sumie dobrze że nie miała żadnych dodatkowych odczuć-przynajmniej się nie nakręcalas i była niespodzianka :D

    Pierwszy raz w ogóle się nie przejelam @ bo czeka mnie dużo wrażeń w tym nowym cyklu :)

    Muszę iść na początku tygodnia do kliniki na wizyte, mam nadzieję że nie będzie mi tam zaglądać podczas @? :|

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powaznie, mi sie co chwila nowe konta otwieraly :p
    Ooo, a planujesz jakas imprezke? Bo nie chce Ci popsuc planow.
    Powiem Ci ze raczej beda chceli Cie zbadac i zobaczyc ile masz pecherzykow antralnych, ale to tak na 90%
    Musimy te wszystkie badania jakos przezyc.
    A co takiego zaplanowalas na ten miesiac?
    Ja przysypiam w ogrodku, ale co chwila cos mnie budzi :p

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie wiem, ale jak coś to i tak dopiero wieczorem. W każdym razie żadnych planów nie psujesz! Nie darowala bym sobie gdybyś była w Trójmieście i byśmy się nie widziały :*
    Co do tego miesiąca to dr mi powie co i jak, jaka stymulacja i jakie badania musimy zrobić przed IUI, bo przecież to już w tym cyklu :D
    Co do badania, to ehh.. będę musiała jakoś dać rade, ale i tak fuj :P

    Drzemaj sobie Kochana, należy Ci się :) a co do Twojej pracy, to weź się jakos wykrec z niej :P a jak się nie uda to pamiętaj żeby na siebie uważać :)

    Amore, witaj! Dawno Cię nie "widziałam" :) Co tam u Ciebie słychać? ;)

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no to dobrze. Jakos sie dogadamy :)
    A sluchaj, polecisz mi w Gdansku jakiegos ginekologa z wypasionym sprzetem? W sensie USG? :P U mnie raczej takiego nie znajde.
    Jeju, ale sie ciesze ze bedziesz miala to iui . Ja w nie nie wierzylam az do teraz ;)
    A kiedy masz wizyte? Bo ja zawsze bralam leki na stymulke od 2dc. Ale wiem ze to roznie lekarze przepisuja.
    A co do pracy, to T. mi kazal sie zwolnic od razu, ale mnie korci zeby jeszcze pojsc pare dni i zarobic. W koncu potem moge juz nie miec takiej szansy :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2016, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba w Invicta w Gdańsku powinni mieć dobry sprzęt, co? Ja chodziłam do jednego gina, ale szczerze mówiąc nie wiem czy mają dobry sprzęt czy taki sobie. Zapytam jeszcze koleżanki w ciąży gdzie chodzi:)

    Ja tez się jaram tym IUI, już dawno nie miałam takich dobrych przeczuc -zobaczymy.
    Na wizyte mam się stawić 1-5dc, ale ja bym chciala zasugerować dr, żeby stymulację dać kilka dni później niż zwykle. Zauważyłam, że późna stymulacja powoduje uruchomienie lewego jajnika i ładne, duże pęcherzyki. Teraz, co mialam stymulację od połowy cyklu i wczesniej, jak zapomniałam i zaczęłam brać clo od 6dc-tylko w tych przypadkach była owulacja też z lewej strony. No ale zobaczymy jaki plan będzie miała moja ginka :)

    Olej pracę! Jeszcze się napracujesz od kwietnia :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2016, 18:57

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Jak ja mam teraz czas pisac, to nikogo tu nie ma :P

    Monisiu, jakbys mogla to zapytaj. Musze tez pogrzebac troche w necie :)
    Wczoraj pogadalam z Tomem i nie kazal mi wiecej isc do tej roboty. I dobrze, bo czuje sie tak zmeczona, ze spalabym non stop.

    Skoro sama wiesz jak Twoj organizm reaguje, to masz racje, zeby pogadac z ginem. Mam nadzieje, ze bedzie otwarty na sugestie :)
    A wiesz juz jakie leki bedziesz mala do stymulacji?
    Ja zaczynalam od Clo, a skonczylam na Clo + Menopur.

    Milego wieczorki Kochane :)

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika bardzo mi przykro, w tym cyklu wiele może się zdarzyć, pamiętaj o naszym planie :)

    She, ja na początku też tylko spałam, po ósmym tygodniu zaczęły się rzygi :P

    Gdzie reszta?

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 7 sierpnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej She i dziewczyny.. Powoli staramy się wyjść z g.wna.. Jednak na 90% wracamy do polski najpóźniej 13 października. I ta myśl jakoś nam pomaga. Ostatnio m nawet nie specjalnie narzeka że go coś boli. Zaraz idę do pracy. Dzisiaj 30dc cycki mi rozsadza i mam tą błonę śluzową strasznie wrażliwa tam na dole.. Oczywiście boję się testować. Może we wtorek jak @ nie przyjdzie. Tyle w skrócie.. Sorki ze tak bez wyrazu ale już się naburmuszylam i mam nastrój pracy. Buziole wszystkim

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny :)

    Amore, to się nie ma co bać. Czy zatestujesz czy nie, to nic nie zmieni. Jak ma być, to będzie :) Miło Cię widzieć ^^

    She, a do kiedy zostajecie w Polsce? Możesz to sobie według badań rozplanować, może tak, żeby się jeszcze na prenatalne załapać w kraju.
    Sprawdzałaś te konkurencyjne serwisy wykresowe ;)?

    Moniś, bardzo Ci kibicuję w tym cyklu. Oby te wszystkie zabiegi dały szybki skutek :* Mam dla Ciebie naprawdę pokaźną listę seriali ;)

    U nas w weekend się wszystkie plany udały. M. zrobił obejście, położył nowe kable, zdarliśmy tapetę tam, gdzie było trzeba, więc rodzice mają przygotowane do malowania, jak nas nie będzie na ten długi weekend :)

    Aki, czy Wy już na ten cykl macie jakieś plany stymulacji czy innych takich?

    Dobrego tygodnia, dziewczyny :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, to dobrze, że już nie idziesz do roboty. Nie będę musiała się o Ciebie martwić -w końcu gastronomia to wcale nie lekka praca.
    Wydaje mi się, że doktorka wspominala coś o Clo. W końcu całkiem dobrze na nie reaguję :) zaraz zadzwonie do kliniki, może uda mi się umówić jeszcze na dzis wieczór:)

    Kotowa, o planie pamietam -nie możemy sobie przecież pozwolić na jakieś opóźnienia,hehehe ;)

    Dagn, jeszcze trochę i nie starczy mi ciąży na te seriale :D kolejny powód żeby się już spieszyć :D

    Amore, wracaj do nas -razem jakoś będziemy podnosić Cię na duchu i problemy szybciej się ogarną :*

    She Wolf, Kotowa lubią tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    Monika zaciskam już kciukasy za Twoją ciążę w tym cyklu
    Kotowa Ty jesteś następna w kolejce :) ja zaraz po Tobie ;)
    Amore rób test, miło będzie zobaczyć znów 2 krechy :)
    Dagn my odpoczywamy w sierpniu i początek września. Jakiekolwiek stymulacje czy monitoring dopiero po laparo, czyli mam jeszcze bezstresowy urlop w Portugalii :D

    Nasz weekend minął super, mam pełną chatę. Mój brat i kuzynka z partnerem nas nawiedzili. Dziś w planach po pracy shopping a później kolacja u chińczyka all you can eat mmmm sushi nadchodzę!
    Miłego dzionka :)

    Dagn_, Kotowa lubią tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Aaaa... wchodzę na Twój wykres i co widzę? Plusiki. A nie mówiłam, że z Polski wrócicie we troje? A tu jak się okazuje do Polski jedziecie we troje :P Bardzo się cieszę i trzymam kciuki by wszystko było dobrze. Dbaj o siebie moja kochana :*

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, że nie odpiszę wszystkim, ale mam mało czasu. A wiadomość She mnie tak podnieciła, że nie mogę się skupić :) Ale trzymam kciuki za wszyskie :*

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wy jesteście takie kochane że jak nie mogę odpisać to się z tym strasznie źle czuje. A narazie mamy te wszystkie grafiki tak pokręcone że nie mam tchu dla siebie. M mi zalazł za skórę ostatnie kilka miesięcy.. Bo co miał wolne to w łóżku obolały. I lataj na 2 piętro z odkurzaczem z praniem a to kawę zrób a to śniadanie do łóżka obiad do łóżka kolacja do łóżka dobrze ze łazienkę mamy w pokoju.. Ale hasło zanieś mnie do łazienki.. Dlatego zniknęłam z forum bo już nie ogarniałam..

    xvqvdqg.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym tyg niby bez M ale też masakra.. On pracuje 4 dni na 4 dni wolnego. I w tym tyg akurat pracuje czw pt sob Nd.. No więc wracam z pracy środa 22.. A czw 5:30 zrób śniadanie dla M.. Potem 6:30 on wychodzi ja idę spać do 10:30 potem prysznic wychodzę o 12 jadę do M razem zjemy obiad.. Wracając do domu robię zakupy na kolacje.. Jestem w domu o 16.. Mam może chwilę wolnego i robię kolacje na 19:30 bo m wraca.. Oglądamy tv do północy.. 5:30 pobudka zrób mu śniadanie... Aaaaaaaa

    xvqvdqg.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helol :)

    Kotowa, na jakim etapie jestes?

    Amore zazdroscze Ci. Ja mam dosc tego UK :/ A dlaczego tylko na 90% wracacie?
    Czekam na Twoje testowanie z niecierpliwoscia :*

    Dagn w Polsce bedziemy do 4.09, to bedzie dopiero 9tc. Tutaj tez robia prenatalne :P
    Bylam na tym portalu o ktorym wspominalas, ale nie widzialam opcji zalozenia wykresu :/
    To Wy cala robote zostawiacie tesciom :P Haha!

    Monika, no wlasnie. W tej mojej pracy byl taki zapierdziel, ze na minute czlowiek sie nie mogl zatrzymac. Jak wrocimy z Polski to postaram sie poszukac czegos na pol etatu, ale jak nie znajde to tez nie bedzie tragedii, bo jeszcze mam studiowanie na glowie od pazdziernika.
    Daj znac jak uda Ci sie umowic na wizyte. Ty chodzisz do Invicty tak?

    Niepokorna no mowilas, ale ja tam nie wierzylam w takie przepowiednie :P
    A co Ty taka zabiegana?

    Kochane bylam dzis w lekarza i mam skierowanie na jutro na badanie tarczycy i podobno bede pod opieka endokrynologa. W szoku jestem, bo tu ogolny przepisuje leki na tarczyce :P
    A no i zadzwonilam do kliniki z wiadomoscia i mam USG juz w nastepny piatek. Watpie czy juz bedzie cos widac, ale kazali przyjsc, wiec ide :)



    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szkoda, że po drugiej stronie Polski będziecie :) bo tak to do nas też byście mogli zahaczyć.
    W następny piątek pęcherzyk powinno być widać :) ja mniej więcej 10 dni po teście byłam pierwszy raz, żeby wykluczyć ektopową.
    Zostawiamy im całą robotę tylko dlatego, żeby o świeżo pomalowaną ścianę się Eryk nie otarł ;) tak to pewnie sami poświęcilibyśmy któryś weekend na pomalowanie, skoro i tak trzeba było rozkuć przedpokój i jest wreszcie okazja i pretekst, żeby odświeżyć.


    Amore, wytresuj tego swojego męża, bo za dobrze ma ;) Mój sobie sam robi śniadania od samego początku i ani myśli, żeby mnie budzić, skoro nie muszę wstawać.

    Kotowa, zaplanowałaś już pakowanie i inne przedurlopowe przyjemności?

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 8 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie czuje się dobrze tylko te cycki.. No i wzięłam garść pigułek z żurawina i już mniej boli tam na dole.. Ha dlaczego na 90% bo gramy na giełdzie od kwietnia.. Ten miesiąc to była masakra.. 3500£ oszczędności na Polskę wsadzilismy żeby trzymać otwarte pozycje.. Na szczęście bank Anglii obniżył ten rating.. I zrobiliśmy na tym 2700.. Więc teraz wyjdziemy nasza kasę zostawiliśmy tam 2200 i zastanawiamy się co dalej. Z jednej strony 2200£ piechotą nie chodzi. Z drugiej można by jeszcze pograć i może na tym zarobić. Bo ja giełdzie jest tak że wszystko co włożyć możesz stracić.

    xvqvdqg.png
‹‹ 813 814 815 816 817 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ