X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Uhm :( No faktycznie niewiele więcej zrobisz. Leż, odpoczywaj. Masz wszelkie zaplecze medyczne na swoje usługi :* Oby tym razem skończyło się szczęśliwie.

    Inna ^^ Ale fajnie Cię u nas widzieć :D

    Małagosia, skołuj jakiś inny typ testu :) Jak już wylałaś poranną zbiórkę, to zrób jutro rano.


    Ja właśnie wróciłam ze spontanicznych badań ;) Trochę zapłaciłam, no ale brak badań na nfz to mała cena za zmianę lekarza na 100% delikatniejszego i milszego :D
    Eryk był ze mną i cały czas dzielnie trzymał mnie za rękę przy pobieraniu.
    Wyniki TSH i całej wirusologii powinnam mieć najpóźniej jutro.
    Dagn tak was podczytuję już długo, długo ;)
    Ja TSH zrobię około owulki, razem z posiewami i czym tylko możliwe.

    Gdzieś tam mam nadzieję, że skoro na chwile nam się teraz udało, to cykl "świeżo po" też zatrybi :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She trzymam kciuki będzie dobrze nie ruszaj się z łóżka

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszyscy nas czytają, nikt z nami nie gada, no :P

    Szkoda, że tak u Ciebie teraz wyszło :( Mocno Ci kibicowałam od tego pozytywu 7dpo. Też łażę po większości wątków i czytam, czasem coś polajkuję, hehe ;)
    Ty widzę, Inna, z moich okolic jesteś :)
    Dużo teraz badań planujecie zrobić przed startem z Bocianem?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Wszyscy nas czytają, nikt z nami nie gada, no :P

    Szkoda, że tak u Ciebie teraz wyszło :( Mocno Ci kibicowałam od tego pozytywu 7dpo. Też łażę po większości wątków i czytam, czasem coś polajkuję, hehe ;)
    Ty widzę, Inna, z moich okolic jesteś :)
    Dużo teraz badań planujecie zrobić przed startem z Bocianem?

    Widzę, że tak jak ja ;) cichociemna hehehehe

    Mam nauczkę na przyszłość - choćby nie wiem jakie by to przeczucia były testu nie ruszam przed terminem @ :)

    Na nowo panel hormonalny, hsg i mojego w końcu wołami na seminogram wyciągnę :) Ale gdzieś tam mam cichą nadzieję, że skoro zaskoczyło to może się w końcu organizm odblokował i będzie już z górki :) Skąd jesteś?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gleiwitz ;)

    Nam zaskoczyło w 6cs, ale wtedy negatywy wychodziły ciągle, dopiero w 18dpo test wyszedł, ale się nacieszyłam aż 3h.
    A pół roku później podobnie, jak u Ciebie. Miałam przeczucie, Facelle błysnęło bladziochem, beta pokazała "dumne" 10, a następnego dnia już temp w dół i finito.
    Gin podsumował, że betą do 100 nie należy się w ogóle jarać i jest to nauczka, żeby nie robić testów przed terminem @. Brutalnie rzekł, ale prawdziwie.
    W sumie ten cykl teraz ciążowy był naszym 18 od podjęcia decyzji o drugim dziecku. To tak na pocieszenie :)
    A z Erykiem nam pykło w 1cs, także nie ma reguły ;)

    Pakiet hormonalny zawsze warto zrobić :) Tylko niech Ci to rozdzielą jakoś na dni cyklu. Ja się szarpnęłam na hormonalny w ŚLA i w zasadzie przepłaciłam, bo estradiolu i progesteronu to się raczej w 3dc nie robi :D
    Nad hsg to bym się zastanowiła, wiesz? Na chłopski rozum, i to też mi kiedyś gin powiedział, skoro zaskoczyło, to znaczy, że są drożne. Chyba że Ci się uda skierowanie wydębić i zaoszczędzić parę stówek ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja też Gliwice ;)

    o tak kazałam mojemu bić mnie po rękach jak mnie pokusi wcześniej test ruszać :P

    Starszak też jest z 1cs zaraz po odstawieniu tabletek anty. :)

    Teraz to dopiero idzie jak po grudzie...

    U kogo się teraz leczysz? Ja ostatni cykl przed Bocianem monitoruję u dr Maksym. U niej w szpitalu na NFZ HSG ogarnę :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Looool :-D ja właśnie się do Maksym przeniosłam od Burchacińskiego :-D Jestem nią zachwycona. Mile się zaskoczyłam po 15 latach, że badanie ginekologiczne może nie boleć ;-)

    Sporo znajomych osób mówi, że w drugą cięzej zajść. Oczywiście ta zależność nie działa, jeśli nie planujesz :-D

  • Kotowa Autorytet
    Postów: 2992 3627

    Wysłany: 17 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, wysyłam Ci wszystkie moje pozytywne myśli, trzymam kciuki, całe palce i pięści zaciśnięte, żeby wszystko było dobrze

    Małgosia 24tc +15.08.2015💔
    09.2016 - 1 ICSI PGD: 22 oocyty->18 zarodków->0 po PGD
    02.2017 - 2 ICSI PGD: 20 oocytów->14 zarodków->1 po PGD-> cb 😔
    10.2017 - 3 ICSI PGD: 19 oocytów->12 zarodków->2 po PGD
    02.2018 - crio 1 blastki 😔
    06.2018 - crio 1 blastki 😔
    05.2019 - 4 ICSI PGD: 20 oocytów->16 zarodków->2 po PGD
    12.2019 - cb😔
    09.2020 - "niespodzianka!"
    Jasiek 15tc +23.11.2020💔
    03.2021 - crio 1 blastki 😔
    06.2021 - crio 1 blastki 😔
    02.2022 - 5 ICSI PGD: 14 oocytów->2 blastki->1❄po PGD
    09/2022 - crio blastki, 5dpt - 16, 7dpt - 40, 9dpt - 113, 11dpt - 382, 19dpt - 6563,
    4/10 - usg, crl 9,1mm, ❤ 135/min
    Alicja ❤️ 26/05/23, 3600g, 50cm
  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 01:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She calym sercem jestem z Toba!!!

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She, Kochana trzymam kciuki, wysyłam modlitwy i wierzę,ze będzie dobrze! :*

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Looool :-D ja właśnie się do Maksym przeniosłam od Burchacińskiego :-D Jestem nią zachwycona. Mile się zaskoczyłam po 15 latach, że badanie ginekologiczne może nie boleć ;-)

    Sporo znajomych osób mówi, że w drugą cięzej zajść. Oczywiście ta zależność nie działa, jeśli nie planujesz :-D
    Jaki ten świat mały ;) w 1 ciąży chodziłam do Burchacińskiego. lekarz średni, ale ciąża w 100% bezproblemowa. :)

    Dr Maksym ma super podejście do pacjenta :) taka ,,kumpela" ;) generalnie u mnie może być problem ze zrostami po 1 cc, ale skoro ostatnio zatrybiło to wmawiam sobie nadal, że jednak beznadziejnym przypadkiem nie jestem. :P Jutro mam wizytę na podglądanie pęcherzyków ;) znowu jadę na clo po długiej przerwie, więc może i znowu lewy jajnik załapie. :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O, widzę, że też cesarska jesteś ;) też się tych zrostów bałam. Po drugim biochemie to nawet byłam pewna, że mnie krzywo zszyli i nic się nigdy nie uda :P
    Popróbuj trochę z tym CLO :) Za którymś razem może zaskoczy, a w klinice mogą Was od razu cisnąć na to, na czym najwięcej zarobią - insemka czy in vitro.
    7 cykli to wbrew pozorom nie jest jeszcze tak dużo :)

    Pierwszą też prowadziłam na osiedlu, bo blisko, bez kolejek, no i na NFZ. Bez problemów szło wszystko. No ale teraz mi wymagania chyba wzrosły :D Jednak jak lekarz pracuje w szpitalu, to lepiej na Ciebie patrzą przy przyjęciu.

    TSH mi wyszło 0,802 tak więc się trzyma od 1,5 roku na podobnym poziomie. Wirusologia ujemna, toxo nie miałam.

    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :D Ja idę 9.09 ;)

    She, jak tam sytuacja dziś u Ciebie <hug>?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    O, widzę, że też cesarska jesteś ;) też się tych zrostów bałam. Po drugim biochemie to nawet byłam pewna, że mnie krzywo zszyli i nic się nigdy nie uda :P
    Popróbuj trochę z tym CLO :) Za którymś razem może zaskoczy, a w klinice mogą Was od razu cisnąć na to, na czym najwięcej zarobią - insemka czy in vitro.
    7 cykli to wbrew pozorom nie jest jeszcze tak dużo :)

    Pierwszą też prowadziłam na osiedlu, bo blisko, bez kolejek, no i na NFZ. Bez problemów szło wszystko. No ale teraz mi wymagania chyba wzrosły :D Jednak jak lekarz pracuje w szpitalu, to lepiej na Ciebie patrzą przy przyjęciu.

    TSH mi wyszło 0,802 tak więc się trzyma od 1,5 roku na podobnym poziomie. Wirusologia ujemna, toxo nie miałam.

    Trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę :D Ja idę 9.09 ;)

    She, jak tam sytuacja dziś u Ciebie <hug>?


    O na osiedlu? :D Nie mów, że też z Sikornika jesteś ;)

    U mnie TSH 2.5 :/ Endo nic mi na nie nie da, bo przecież w normie. Na razie faszeruję się Kelpem i selenem, zobaczymy, może przynajmniej do tych 2 jednostek spadnie. :) HSG będę robić po tym cyklu jak nie załapie :) Dr załatwi na NFZ w szpitalu u siebie.
    Od wczoraj czuję lewy jajnik, więc mam nadzieję, że się obudził i owu jak będzie to tylko z niego. :)

    Co do naciągania w klinice ojjj wiem, ale na razie chciałabym przynajmniej z IUI spróbować parę razy przed invitro.

    O właśnie She - posyłam ciepłe myśli! Będzie dobrze!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 08:53

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A owszem, jestem, 32 lata w tym samym miejscu ;)

    Kurczę, jak wszędzie trąbią, że norma dla staraczek jest do 2, to endo powinien już coś porobić, zapisać jakąś najmniejszą dawkę :/ Aczkolwiek moja kumpela zaszła z tsh ponad 3, galopującą cukrzycą, otyłością i Bóg wie, czym jeszcze. Jak to chłodno mówią - ma być dziecko, to będzie.

    Bardzo fajnie, że Maksym ma na Ciebie jakiś pomysł. W sensie, że teraz CLO, a potem HSG.
    Zaproponowała Ci teraz jakieś badania po tym biochemie?

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    A owszem, jestem, 32 lata w tym samym miejscu ;)

    Kurczę, jak wszędzie trąbią, że norma dla staraczek jest do 2, to endo powinien już coś porobić, zapisać jakąś najmniejszą dawkę :/ Aczkolwiek moja kumpela zaszła z tsh ponad 3, galopującą cukrzycą, otyłością i Bóg wie, czym jeszcze. Jak to chłodno mówią - ma być dziecko, to będzie.

    Bardzo fajnie, że Maksym ma na Ciebie jakiś pomysł. W sensie, że teraz CLO, a potem HSG.
    Zaproponowała Ci teraz jakieś badania po tym biochemie?


    O tak, ale endo jeden z drugim się uparł i nie przegadam :/

    Co do biochemu to tylko mnie opierniczyła, że tak szybko na betę poleciałam :P przed HSG chce jeszcze mojego na badania zaciągnąć, ale mam jakoś taką nadzieję, że pójdziemy za ciosem i w tym cyklu też zaskoczy. Zobaczymy co tam jutro będzie widać :) a tsh za około 1,5 tygodnia sprawdzę.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Ci się poszczęści ;) mój się uparł, że na badania nie pójdzie i już. Zresztą, na chłopski rozum, skoro zaskoczyło, to znaczy, że plemniki działają.

    Mam nadzieję, że szybko się uda drugi raz i cykl będzie trwał te co najmniej 265 dni ^^

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Może Ci się poszczęści ;) mój się uparł, że na badania nie pójdzie i już. Zresztą, na chłopski rozum, skoro zaskoczyło, to znaczy, że plemniki działają.

    Mam nadzieję, że szybko się uda drugi raz i cykl będzie trwał te co najmniej 265 dni ^^
    U nas mój gola strzelił 6 lat temu, a załapało od razu, bo to była ciąża z odstawienia tabletek anty :P także cholera go wie, jak u niego tam sprawy się mają. Ale przez dziwnie pojmowany honor powiedział, że nie pójdzie dopóki nie trafimy do kliniki i nie usłyszy od lekarza, że trzeba zrobić badania to mam sobie to z głowy wybić. A robiłam już 3 podejścia.

    She jak tam?

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam do szpitala wczoraj oczywiście wielka zlewka.. Usg nie zrobili. Beta była 14 więc nie wiem co mam o tym myśleć. 40godzin po poronieniu beta 14? Wydaje mi się że trochę mało. Może maly przestał się rozwijać już dawno temu i tylko moje cialo się oczyscilo? Nie wiem co o tym myśleć.

    xvqvdqg.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore wrote:
    Poszłam do szpitala wczoraj oczywiście wielka zlewka.. Usg nie zrobili. Beta była 14 więc nie wiem co mam o tym myśleć. 40godzin po poronieniu beta 14? Wydaje mi się że trochę mało. Może maly przestał się rozwijać już dawno temu i tylko moje cialo się oczyscilo? Nie wiem co o tym myśleć.
    Mi beta z 49 spadała przez tydzień, przedwczoraj dopiero @ przyszła

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane

    Nadal plamie ale pocieszeniem jest ze nie mam skurczy, bo to by znaczylo jedno.
    Dzis musze sie spakowac na jutrzejszy wyjazd ale postaram sie tez duzo odpoczywac.
    Jutro rano wizuta i cos tam sie pewnie wyjasni....

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 819 820 821 822 823 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ