X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby to był Facebook, to bym odlubiła, żeby polubić drugi raz :-D <3

    She Wolf, Madlene84 lubią tę wiadomość

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Nawet nie wiesz jaka jestem szczęśliwa! Aż podskoczyłam do góry z radości :D

    She Wolf lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAAAAAAAAAAAA! She, super -normalnie się wzruszylam :D jak ja się cieszę!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2016, 13:20

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • AniaT Autorytet
    Postów: 993 327

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochane mamy to :)
    Dzidzia ma 2,5mm i serduszko pieknie pika :)

    Cudowna wiadomość Kochana! :) miałam mega stresa od rana i tylko czekałam na wiadomość :) to teraz możesz spokojnie jechać na wakacje i się zrelaksować :)

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She mega gratulacje jak się cieszę <3 !!!

    She Wolf, NIEPOKORNA lubią tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyłączam się! Takie newsy zawsze na probsie )

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, dziekuje Wam :)
    Jestem strasznie szczesliwa. Nie sopdziewalam sie tego, bo wczoraj sporo krwawilam i pojawily sie nawet male skrzepki. No ale skoro dzidzia zdrowo rosnie, to jestem pelna nadziei.

    Amore, innamorata88, Madlene84, nataliano, NIEPOKORNA, tysiaa93, Monika*** lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She kochana! Cieszymy się razem z tobą ❤ a teraz odpoczywaj i pozwól się mamie rozpieszczać ;)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She tak sie ciesze,niech fasol rosnie,ajjj superowo

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She
    Kochana, jak wrócisz z Polski napisz jak się czujesz :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta!
    Jak się macie? Jak Wam mija tydzień? :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie nudy :P wczoraj skonczylam branie tych okropnych antyków, po których źle się czuje-cycki bolą, jakas opuchnięta jestem, czuje się mega nie atrakcyjnie i jestem emocjonalna tykajaca bombą ;) teraz od soboty zaczynam Clo i za 2 tyg wizyta w klinice - obstawiam, że poznam zblizoną datę IUI. A w między czasie robię badania i skupiam się na pracy :)
    W połowie września przyjeżdża znowu teściowa na 2tyg, ekhem... :P
    Aha, i jeszcze usycham z braku słońca :P

    Niepokorna, co tam u Ciebie? Chcieliście się przeprowadzać, jak tam wasze plany?

    Amore, jak się czujesz?

    Inna, witaj! Chyba się jeszcze nie przywitalam, nie wychowana ja :P
    '88 rządzi! :D

    Nusia, Słońce, co tam słychać?

    Dagn, co tam, jak tam? :D

    Akilegna, odpoczywaj, zbieraj siły :* naa starania przyjdzie czas :)


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 17:35

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zalatany weekend mieliśmy ;) Montowanie tej wieszako-garderoby w przedpokoju trochę zajęło. Nie wysłali nam np. dna do szuflad, płyty do tyłu szafki i prowadnic ;] No ale reklamacji nie zrobisz, bo "trzeba było sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera", ech :P
    Ważne, że się w końcu udało i całkiem ładnie się prezentuje :)


    Wczoraj wpadła Kotowa na kawę i obiad ;) ale tak dosłownie jak po ogień, bo w trasie byli do jeszcze dalszego miejsca.
    Ale mogę uznać spotkanie z drugą osobą z wątku za zaliczone, fajnie tak :D

    Byłam dziś na krzywej cukrowej. Dalej twierdzę, że to badanie jest demonizowane :P Drink był smaczny, coś jak rozwodniony lukier. Ani się nie słaniałam, ani mi się spać nie chciało (tzn. chciało, ale to raczej dlatego, że Eryk postanowił mnie głaskać i gadać do mnie o 3 w nocy :P nie dotarło do niego, że o takiej godzinie nie należę do zbyt towarzyskich osób). Wybrałam lab bliżej domu, w którym mają tv, więc się zbytnio nie wynudziłam. Nawet mi się udało umówić do koleżanki na paznokcie za 2 tyg, bo przeniosła tam salon :) Jedyny minus to taki, że wyniki na meila, nie wiadomo, o której ;) Z Diagnostyką jest o tyle fajnie, że o 18 już są na serwerze.
    Tylko ręka mnie boli, bo z lewej miałam dwa razy pobierane (z prawej raz) i chyba siniak będzie wyłaził.

    Inna, pisz więcej u nas :D Jak widać, trzeba nam świeżej krwi, żeby nas rozruszać :D

    She, Ty w jakiejś głuszy jesteś na Bezneciu, że nic nie piszesz, co u Was?

    Niepokorna, wszystkiego naj dla Julki z okazji pół-urodzin ^^

    Monika, dalej szukasz nowej pracy czy uspokoiło się w tej obecnej i jakoś ogarniasz :)? Kciuki za wyniki badań ^^

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 18:14

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Zalatany weekend mieliśmy ;) Montowanie tej wieszako-garderoby w przedpokoju trochę zajęło. Nie wysłali nam np. dna do szuflad, płyty do tyłu szafki i prowadnic ;] No ale reklamacji nie zrobisz, bo "trzeba było sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera", ech :P
    Ważne, że się w końcu udało i całkiem ładnie się prezentuje :)


    Wczoraj wpadła Kotowa na kawę i obiad ;) ale tak dosłownie jak po ogień, bo w trasie byli do jeszcze dalszego miejsca.
    Ale mogę uznać spotkanie z drugą osobą z wątku za zaliczone, fajnie tak :D

    Byłam dziś na krzywej cukrowej. Dalej twierdzę, że to badanie jest demonizowane :P Drink był smaczny, coś jak rozwodniony lukier. Ani się nie słaniałam, ani mi się spać nie chciało (tzn. chciało, ale to raczej dlatego, że Eryk postanowił mnie głaskać i gadać do mnie o 3 w nocy :P nie dotarło do niego, że o takiej godzinie nie należę do zbyt towarzyskich osób). Wybrałam lab bliżej domu, w którym mają tv, więc się zbytnio nie wynudziłam. Nawet mi się udało umówić do koleżanki na paznokcie za 2 tyg, bo przeniosła tam salon :) Jedyny minus to taki, że wyniki na meila, nie wiadomo, o której ;) Z Diagnostyką jest o tyle fajnie, że o 18 już są na serwerze.
    Tylko ręka mnie boli, bo z lewej miałam dwa razy pobierane (z prawej raz) i chyba siniak będzie wyłaził.

    Inna, pisz więcej u nas :D Jak widać, trzeba nam świeżej krwi, żeby nas rozruszać :D

    She, Ty w jakiejś głuszy jesteś na Bezneciu, że nic nie piszesz, co u Was?

    Niepokorna, wszystkiego naj dla Julki z okazji pół-urodzin ^^

    Monika, dalej szukasz nowej pracy czy uspokoiło się w tej obecnej i jakoś ogarniasz :)? Kciuki za wyniki badań ^^

    ŚLA na Czajki? ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yup ^^ Mało kto wie, że istnieje, temu mniejsze kolejki, niż w Diagnostyce.

    Wyczytałam, że musisz dupka brać, aż szkoda, że 3 tyg temu cały zapas (który mi rok temu szczęścia nie przyniósł) oddałam Maksymowej, żeby miała na oddział ;)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Yup ^^ Mało kto wie, że istnieje, temu mniejsze kolejki, niż w Diagnostyce.

    Wyczytałam, że musisz dupka brać, aż szkoda, że 3 tyg temu cały zapas (który mi rok temu szczęścia nie przyniósł) oddałam Maksymowej, żeby miała na oddział ;)
    Też z nich korzystam - właśnie ze względu na brak kolejek ;) zamiennie z Diagnostyką przy Centrum Chorób Serca w Zabrzu (po drodze do pracy)

    No muszę :( dobiłam do 4 tabletek na dobę... :( bosko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 20:29

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, spróbuj zgłosić braki mimo wszystko - ciężko żebyście meble składali przy kurierze :P powinno się udać :)
    Super, że się spotkalyscie - mi też się w tym tygodniu zapowiada forumowe spotkanie z naszą świeżo upieczoną ciężarówką :D
    Z pracą... No raz jest lepiej raz gorzej, ale pracy nie chce zmienić zanim nie spróbuję chociaż ze 2 IUI (...ale plan jest dalej taki, że za miesiąc jestem w ciąży :P ).
    Może więc jeszcze trochę wytrzymam ;)

    Amore, Dagn_ lubią tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika*** wrote:
    Hej, u mnie nudy :P wczoraj skonczylam branie tych okropnych antyków, po których źle się czuje-cycki bolą, jakas opuchnięta jestem, czuje się mega nie atrakcyjnie i jestem emocjonalna tykajaca bombą ;) teraz od soboty zaczynam Clo i za 2 tyg wizyta w klinice - obstawiam, że poznam zblizoną datę IUI. A w między czasie robię badania i skupiam się na pracy :)
    W połowie września przyjeżdża znowu teściowa na 2tyg, ekhem... :P
    Aha, i jeszcze usycham z braku słońca :P

    Niepokorna, co tam u Ciebie? Chcieliście się przeprowadzać, jak tam wasze plany?

    Amore, jak się czujesz?

    Inna, witaj! Chyba się jeszcze nie przywitalam, nie wychowana ja :P
    '88 rządzi! :D

    Nusia, Słońce, co tam słychać?

    Dagn, co tam, jak tam? :D

    Akilegna, odpoczywaj, zbieraj siły :* naa starania przyjdzie czas :)
    hahaha hej hej ;) ja też tu tak z doskoku jestem :D

    ale fajnie u Was i chyba się wproszę na dłużej :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff, na czczo 79, po godzinie 139 (norma do 180), a po dwóch 96 (norma do 140). Mogę żywić się ciastkami i zapijać cukrem :-P

    Dobranocki :-)

    innamorata88, Amore lubią tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn wyniki rewelacja :)
    Monika lubię Twój plan!
    U mnie narazie ok. Przetarlam szlak na szybkie usg. Wynik podobno bardzo pięknie i czysto. Jest tam coś malutkiego że może to jeszcze skrzepek albo mały polip ale tak małe że nie wiadomo czy wogóle istnieje.. Powiedzieli ze mam dalej się starać a że jak 2 razy poroniłam to teraz mogę do nich przybiec na usg w 5 tyg ciąży.

    Generalnie już z M serduszkujemy a badania zrobię w Polsce.

    xvqvdqg.png
‹‹ 821 822 823 824 825 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ