X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Mi to zapamiętało w pasku adresowym w przeglądarce :-)
    Laski z Wiedźm pisały do ekipy ovu, to się zasłonili znów aktualizacją. Coraz bardziej kłopotliwe te ich zmiany na serwerze :-/

    Aki, 60 zacna okazja :-) ale jak do Was przyjeżdżają na Święta, to też spoko.

    Inna, to bardzo fajnie ^^ Oby szybko mieli dla Ciebie termin. Chociaż liczę, że może nie dotrwacie do zabiegu :-D
    No tak :-D człowiek z bloku zapomina, że od kilku lat istnieje Sikornik bardziej górny ^^
    Moje dziecko co prawda bardzo anty wszelkie place zabaw, ale na wspólne domowe oglądanie bajek chętnie :-D U nas ns aktualnie rządzą kucyki, minionki i bajka o nieprzyjmowaniu imigran... eeee znaczy się Angry Birds film ;-)


    O to u nas rządzi Zak i Kwak no i Scooby Doo :D
    Mój to bardziej ,,wychodny" jest, wieczorem obowiązkowy 1,5h spacer ;) inaczej bym go do spania nie pogoniła :D

    Na razie z moim M mamy labę i junior póki nie ma przedszkola to nocuje w tygodniu u dziadków - do domu nie chce wracać. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, Twój przedszkolak, to już jest inny tryb funkcjonowania :D
    Ale to fajnie, że macie teraz takie wakacje od młodego, w sam raz na majstrowanie rodzeństwa ;)

    Jeszcze a propos tej fioletowej strony. Totalnie bym się tam nie odnalazła. Żywcem by mnie zeżarły :P jak nie za cc i mm poniekąd z wyboru, to pewnikiem za zbieranie po znajomych używanych rzeczy dla dziecka.
    A na ten nowy, fioletowo-różowy wątek mam zdecydowanie za mało "Luzu W Dupie" i zbyt małą tolerancję na błędy ortograficzne, nawet jeśli są popełniane celowo i dla śmiechu ;)
    Więc utknęłam tu i staram się Was rozkręcać ^^

    Wróciłam, z braku laku i z mężowych nocek, do oglądania Homeland :) 5 sezon taki bardzo na czasie, bo uchodźcy z Syrii, zamachy i szukanie terrorystów w Europie.
    Dobrze się ogląda, a Eryk po dwudziestu minutach jest tak znudzony, że zasypia ;)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    No, Twój przedszkolak, to już jest inny tryb funkcjonowania :D
    Ale to fajnie, że macie teraz takie wakacje od młodego, w sam raz na majstrowanie rodzeństwa ;)

    Jeszcze a propos tej fioletowej strony. Totalnie bym się tam nie odnalazła. Żywcem by mnie zeżarły :P jak nie za cc i mm poniekąd z wyboru, to pewnikiem za zbieranie po znajomych używanych rzeczy dla dziecka.
    A na ten nowy, fioletowo-różowy wątek mam zdecydowanie za mało "Luzu W Dupie" i zbyt małą tolerancję na błędy ortograficzne, nawet jeśli są popełniane celowo i dla śmiechu ;)
    Więc utknęłam tu i staram się Was rozkręcać ^^

    Wróciłam, z braku laku i z mężowych nocek, do oglądania Homeland :) 5 sezon taki bardzo na czasie, bo uchodźcy z Syrii, zamachy i szukanie terrorystów w Europie.
    Dobrze się ogląda, a Eryk po dwudziestu minutach jest tak znudzony, że zasypia ;)


    Ooo właśnie oglądam opis na filmwebie i chyba trzeba będzie torrenty odpalić :D
    Hehehe wiesz jak to się nazywa? Pampersowe zapalenie mózgu :D

    Wiesz, żeby to takie łatwe było ehhh zapodam sobie dzisiaj zastrzyk i działamy ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy drugim ciężej :) Jedna znajoma 1,5 roku, druga prawie rok. A dlaczego tak się dzieje, to zupełnie nie mam pojęcia :/

    Mam nadzieję, że z zapleczem medycznym na Wasze usługi, pójdzie szybciej, niż u nas :)

    A Homeland, jak nie widziałaś, to bardzo polecam od samego początku ^^ Pierwsze sezony wciągałam jak szalona :D

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn
    Ja także nie korzystam z zakładek. W zasadzie nie wiem nawet o czym mowa :P
    A co do fioletowej strony to na naszym wątku nikt by Cię raczej nie zeżarł :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna, wiem ;-) Ale wszystkie jesteście na trochę innym etapie. Fajnie się Wam rok temu złożyło, że we 4 czy 5 prawie jednocześnie chodziłyście z brzuchami. To jest wtedy inny klimat, sama przyznaj ;-)

    A ja zresztą dalej uważam, że największe piekło, jakie może spotkać ciężarną to inna ciężarna :-D Wiesz, czemu nie wózek za 2000, a to witaminki nie takie, a to fotelik zły i Bóg wie, co jeszcze ;-) Ja jestem zbyt nerwowa na takie gadki, szczególnie bez leków :-P

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, przepraszam ze sie nie odzywam, ale sil na nic nie mam. Te plamienia mnie wkurzaja. Dzis poszlam do lekarza no i okazalo sie ze lozysko sie odkleja i musze lezec.
    Moglismy zostac w tym UK, bo teraz sie jeszcze bardziej martwie.
    No ale co zrobic, leze i czekam co los mi przyniesie :/

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, She, to niefajnie, że takie problemy na samym początku :-( Poza leżeniem i oszczędzaniem się możesz cokolwiek zrobić?
    Tulę Cię mocno :-*

    Inna, jak tam wizyta wczoraj? Zadowolona jesteś czy tak średnio?

    Monika, robiliście już te wszystkie badania? Powodzenia teraz w stymulacji ^^ oby się coś fajnego wyhodowało.

    Wszystkim życzę miłego weekendu :-)

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She dobrze będzie tak jak pojechałaś tak i wrócisz i z bobo będzie wszystko ok.

    Dziewczyny ja znowu w pracy.. Już nie mogę. 15 dni pracy mi zostało mojemu M 11. Tata mój po nas przyjeżdża pod koniec września i wracamy do Polski. Już poprostu nie wyrabiam. Nie wiem jak ja tu przeżyłam 2 lata a teraz taka histeria.

    xvqvdqg.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn
    No w pewnym sensie rozumiem. W sumie jak masz się denerwować to faktycznie bez sensu :)

    She
    Na pewno jak będziesz dużo wypoczywała to wszystko będzie dobrze :)

    Amore
    Czemu jednak zdecydowałaś się wracać do Polski?

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Kurczę, She, to niefajnie, że takie problemy na samym początku :-( Poza leżeniem i oszczędzaniem się możesz cokolwiek zrobić?
    Tulę Cię mocno :-*

    Inna, jak tam wizyta wczoraj? Zadowolona jesteś czy tak średnio?

    Monika, robiliście już te wszystkie badania? Powodzenia teraz w stymulacji ^^ oby się coś fajnego wyhodowało.

    Wszystkim życzę miłego weekendu :-)
    Ehh nie gadaj porażka z Bocianem - dawno nie widziałam takie parcia na kasę klienta, eee pacjenta. :P

    She wypoczywaj ile się da, żeby tylko ten trymestr ogarnąć, później będzie z górki. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokorna mój powrót do Polski ma kilka przyczyn. Po 1 nigdy nie chciałam wyjechać na zawsze. Po 2 mam mega dziadków za którymi bardzo tęsknię i póki jeszcze żyją chce się nimi nacieszyć. Dziadkowi walnie 91 na jesieni.. Po 3 nie wyrabiamy w pracy i oboje musimy zmienić pracę. To najlepszy moment żeby wrócić. Może coś się trafi w Polsce. Może coś sami otworzymy. Po 4 moj m nie wyrabia i jedyne miejsce gdzie go mogę ogarnąć to w mojej rodzinie bo jego jest do dupy. O tak w skrócie..

    Inna przykro mi za bociana może się uda samo wkoncu. Też bym nie chciała z lekarzem zachodzić w ciążę i może uda się to ominąć trzymam kciuki. A nuż się coś wydarzy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2016, 15:35

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore
    Rozumiem. Mi też bardzo brakuje bliskich i przyjaciół. Ale wiem, że moją córkę tutaj czeka lepsza przyszłość niż w Polsce. Poza tym mój mąż już nie chce wracać, bo mówi, że w Polsce nic dobrego go nie czeka. Życzę Ci abyście oboje znaleźli pracę i czuli się dobrze :)

    Amore lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka po weekendzie :)

    Monika, jak tam impreza imieninowa i stymulacja?

    Amore, fajnie, że macie do czego odliczać :) Człowiek jednak zazwyczaj czuje się bezpieczniej w otoczeniu, które zna. A jak mieliście się męczyć, to zupełnie bez sensu. Tym bardziej, że zbyt łatwej pracy nie miałaś chyba.

    Inna, no tak właśnie się obawiałam, że zamiast ludzi zobaczą w Was dwa siedzące w fotelach portfele :P
    Może jednak zaufajcie na razie Maksym :) Na następny cykl, jeśli teraz nie wyjdzie, dobierz coś na podrasowanie endo do tego clo.

    She, masz teraz jakąś kontrolę kolejną?


    U nas po upalnym weekendzie. Wczoraj był jakiś piknik lotniczy, latały nawet te wojskowe samoloty i robiły od cholery hałasu :D Jakby było z 10 stopni mniej, to może byśmy się przeszli, a tak - siedzieliśmy w domu.
    Ja buszuję po allegro i olx w poszukiwaniu jakiegoś depilatora Philipsa ;) Moja Rowenta tak osłabiła włosy, że pęsety nie wszystko chwytają, więc czas spróbować z dyskami :D
    Liczę, że uda mi się trafić jakąś fajną okazję w stylu "dostałam w prezencie, nie pasuje i sprzedaję" ;)

    Miłego tygodnia :*

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Hejka po weekendzie :)

    Monika, jak tam impreza imieninowa i stymulacja?

    Amore, fajnie, że macie do czego odliczać :) Człowiek jednak zazwyczaj czuje się bezpieczniej w otoczeniu, które zna. A jak mieliście się męczyć, to zupełnie bez sensu. Tym bardziej, że zbyt łatwej pracy nie miałaś chyba.

    Inna, no tak właśnie się obawiałam, że zamiast ludzi zobaczą w Was dwa siedzące w fotelach portfele :P
    Może jednak zaufajcie na razie Maksym :) Na następny cykl, jeśli teraz nie wyjdzie, dobierz coś na podrasowanie endo do tego clo.

    She, masz teraz jakąś kontrolę kolejną?


    U nas po upalnym weekendzie. Wczoraj był jakiś piknik lotniczy, latały nawet te wojskowe samoloty i robiły od cholery hałasu :D Jakby było z 10 stopni mniej, to może byśmy się przeszli, a tak - siedzieliśmy w domu.
    Ja buszuję po allegro i olx w poszukiwaniu jakiegoś depilatora Philipsa ;) Moja Rowenta tak osłabiła włosy, że pęsety nie wszystko chwytają, więc czas spróbować z dyskami :D
    Liczę, że uda mi się trafić jakąś fajną okazję w stylu "dostałam w prezencie, nie pasuje i sprzedaję" ;)

    Miłego tygodnia :*


    Takie właśnie odniosłam wrażenie :P
    Endo już mamy 8,5mm - 1,5mm przyrostu od piątku :) pęcherzyki niepękniete, ale płyn jest czyli owu była :P musiał się jeden z tyłu przyczaić :P

    Już nie kombinuję z innymi lekarzami :) w końcu musi się udać ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Dagn, Impreza się udała, było sympatycznie, jedzenie smokowalo i zrobiłam go idealnie ilościowo, bo prawie nic nie zostało :) a zawsze mam z tym problem, że robię jak wojska :D
    My wczoraj na plaży bylismy, ja sie wygrzewalam, M. Się kąpał a Diuna buszowala w piasku i wodzie :D Idealny, rodzinny dzień, hehhehe :D

    .... Ja bym nie dała rady depilatorem jechać nóg, brrr :P

    Badania wszystkie już zrobiłam, siniak jesCze nie zszedł, bo zrobił się po pobieraniu krwi 2dni pod rząd. Nie wszystkie wyniki jeszcze mam, ale na razie wszystko jest ok ;) Na szczęście już się czuje lepiej, cycki mi już zmalały trochę i jest git :) w sobotę dostałam krwawienie z odstawienia (juz myślałam, że mnie to ominie 5 dni po odstawieniu) i zaczęłam brać Clo. Nie mogę się doczekać soboty i wizyty :)

    She, tak jak pisalam- leż i wypoczywaj, i napisz nam coś czasem żebyśmy się nie martwily :*

    Niepokorna, dlaczego uważasz że w Polsce Twoja córeczka miała by gorsza przyszłość? :) Finansowo czy tak ogólnie?
    Co do przeprowadzki to pewnie,kazda zmiana wymaga zbiórki kasy, niestety :P

    Inna, słabo że w Bocianie traktują jak Klienta pacjentów :( mi się chya faktycznie udało w takim razie, bo moja dr sama sugeruje że może mi lekarz w moim pakiecie medycznym wypisze skierowania na niektóre rzeczy to będzie taniej. Czuje,ze nie próbuje mnie "wydoić". ...mam nadzieję,ze skuteczność też będzie miała wysoką;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo, to nie jestem osamotniona z siniakiem :-D dobrze, że szybko zaczęłam naświetlać, to mały był.
    Nogi depilatorem luz ;-) innych części bym chyba nie dała rady.

    BTW, Eryk pamięta o Was ;-) w sobotę stołowaliśmy się w Sphinksie, to jakoś pokojarzył, że ostatni raz tam jedliśmy, jak byliśmy u cioci z małym pieskiem ^^

    Dobrze, że wyniki na razie ok. Będę trzymała kciuki w weekend. Choć liczę, że jeszcze Ci to zdążę napisać, bo mamy dopiero początek tygodnia :>

    M. pokazał dziecku Pokemony, bo w zeszłym tygodniu w naszej burgerowni był Pokeweek ;-) no to teraz oglądamy cały dzień :-P

  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Chodzi zarówno o względy finansowe jak i inne. Tu łatwiej będzie Julii opanować dwa języki. Poza tym w szkole uczą zupełnie inaczej niż w Polsce. Tu dzieci nie mają za wiele prac domowych, więc mają czas na wypoczynek i zabawę z rodzicami. Finansowo jest łatwiej, bo inaczej się zarabia. Ogólnie tutaj żyje się bardziej bezstresowo :)

    Monika*** lubi tę wiadomość

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn, jakie to miłe, że Eryk pamięta <3 ucaluj go ode mnie ...i Diuny :D
    Czym naswietlasz siniaki? Ja mam ich zawsze mnóstwo. Wystarczy, że o coś lekko uderze (ale zdarza mi się bardzo często).

    Niepokorna, rozumiem Twoje argumenty. Pzez chwilę wydawało mi się że to takie stereotypowe myślenie "Polska blee, wszędzie lepiej niż u nas, itd", bo wiele osób się tak wyraża o Polsce, a nie zauważa, jak wiele się zmieniło przez ostatnie 10lat. Ale jak Wam się układa i macie możliwości żeby zadbać tam o swoje i Julki "kariery" to pewnie :) sama przez moment też planowałam zostac (ale to było 10lat temu). No i ten drugi język dla Julki, z jednej strony ciężka sprawa dla rodzica (jak tu nauczyć 2jezyki na raz? Są jakies techniki?:D )ale z drugiej dziecko bez bólu i stresu ma już dwujęzyczność opanowaną.
    Dacie radę -bedę trzymać za Was kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 sierpnia 2016, 06:59

    Dagn_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo z rana :-) dziś rodzice wyjeżdżają i będziemy gospodarzyć sami.

    Monika, naświetlam sprzętami Zeptera. Albo Bioptronem albo mniejszym - Medolight. Teraz to mnie akurat nic nie boli, ale w pierwszej ciąży, jak leków nie wolno, to mi ratowało tyłek przy różnych bólach :-)

    A dwujęzyczne dziecko, owszem, można naturalnie wychować. Jeśli w domu mówi się dwoma językami. A i tak, jeśli patrzeć po teoriach lingwistycznych i przykładach z domów koleżanek co wyjechały za granicę i mają mężów obcokrajowców, w pierwszej kolejności dziecko biegle opanuje ten, który częściej słyszy.
    Więc to wcale nie tak, że usłyszy angielski na ulicy i zacznie gadać :-P

‹‹ 823 824 825 826 827 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ