X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D
Odpowiedz

Fasoleczko moja miła obyś w końcu się zjawila :D

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu cichosza, tam cicho... <nuci>

    Monika, miałam w sumie przekazać, żebyś opieprzyła She za milczenie, ale doczytałam notatkę w wykresie, że dojechali i - poza ciągłym plamieniem - jest ok.

    Amore, bardzo ładnie się lekarze zachowali :-) Mam nadzieję, że szybko zrobicie badania, żeby się dowiedzieć, co może być przyczyną. To, że u mnie były to sprawy losowe, ot - przypadki, nie znaczy, że U Ciebie nie ma głębszego problemu.

    A co u szeroko pojętej reszty?
    Nusia - dawno nic nie pisałaś :-(
    Kalika - już tylko na fioletowej piszesz, co u Ciebie?
    Małagosia - powtarzałaś ten test w zeszłym tygodniu?
    Aki - dalej macie wakacyjne party hard ;-)?
    Inna, masz teraz jeszcze jakieś wizyty u Maksym czy skupiasz się na Kato? O której jutro trzymać kciuki za wizytę?

    Jeśli o kimś zapomniałam, to przepraszam.



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:22

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Tu cichosza, tam cicho... <nuci>

    Monika, miałam w sumie przekazać, żebyś opieprzyła She za milczenie, ale doczytałam notatkę w wykresie, że dojechali i - poza ciągłym plamieniem - jest ok.

    Amore, bardzo ładnie się lekarze zachowali :-) Mam nadzieję, że szybko zrobicie badania, żeby się dowiedzieć, co może być przyczyną. To, że u mnie były to sprawy losowe, ot - przypadki, nie znaczy, że U Ciebie nie ma głębszego problemu.

    A co u szeroko pojętej reszty?
    Nusia - dawno nic nie pisałaś :-(
    Kalika - już tylko na fioletowej piszesz, co u Ciebie?
    Małagosia - powtarzałaś ten test w zeszłym tygodniu?
    Aki - dalej macie wakacyjne party hard ;-)?
    Inna, masz teraz jeszcze jakieś wizyty u Maksym czy skupiasz się na Kato? O której jutro trzymać kciuki za wizytę?

    Jeśli o kimś zapomniałam, to przepraszam.
    Byłam dzisiaj o 8 rano
    Mamy owu z lewego jajnika tylko endometrium liche. :( 6mm

    Owu będzie dzisiaj/jutro. Może obędzie się bez ovitrelle. A wizyta w Bocianie jutro o 15.40.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To, wedle mądrości forumowych, jedz migdały i popijaj wino :-D w sensie na to endo. I ananas surowy na zagnieżdżenie ;-) chociaż mi akurat się udało w jedynym cyklu bez ananasa.
    Wszystkiego warto spróbować :-) szczególnie, że macie już syna, więc może coś się chwilowo zablokowało albo organizm jeszcze do siebie nie doszedł po antykach.

    W takim razie kciuki jutro popołudniu :-)
    BTW, Ty rdzenna sikorniczanka czy nabyta ;-)?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 10:39

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    To, wedle mądrości forumowych, jedz migdały i popijaj wino :-D w sensie na to endo. I ananas surowy na zagnieżdżenie ;-) chociaż mi akurat się udało w jedynym cyklu bez ananasa.
    Wszystkiego warto spróbować :-) szczególnie, że macie już syna, więc może coś się chwilowo zablokowało albo organizm jeszcze do siebie nie doszedł po antykach.

    W takim razie kciuki jutro popołudniu :-)
    BTW, Ty rdzenna sikorniczanka czy nabyta ;-)?
    Wiesz co ja antyków nie brałam od czasu poczęcia wersji alfa :D (5 lat)

    Wino piłam, acard biorę. Po prostu coś się zacięło. Do tego ani jeden test owu nie pokazał nawet cienia z cienia. Masakra.

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, co mi się pokręciło, że potem też brałaś :-D w sensie od Mikołaja do teraz decyzji o drugim.

    W ogóle wściekła jestem, bo in post od wczoraj mi przytrzymuje przesyłkę w oddziale katowickim :-/ i nic nie zapowiada, że ja przekazali do doręczenia. Zamówiłam sobie sortownik na leki, bo mój spadł i się rozkleił (miałam taki najtańszy z apteki). I co oczywiście? Od dziś w Biedronce na takie podajniki :-D

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja jeszcze leki na pamięć ogarniam ;) ciekawa jestem co mi jeszcze w Katowicach wlepią :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dwa lata temu miałam sytuację, że z jednych leków przechodziłam na drugie i wtedy się wkręciłam w rozdzielaniem do pojemników. Potem przywykłam do tego rytuału, że raz w tygodniu sobie wydzielam dawki :-D
    Zresztą po porodzie mnie czeka powrót do całego mojego arsenału lekarstw, to się przyda ;-) Mama przyniosła z Biedry takie, że można wypiąć pojemniki na konkretne dni na wyjazd, tak więc jeszcze lepsza opcja :-)

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Dwa lata temu miałam sytuację, że z jednych leków przechodziłam na drugie i wtedy się wkręciłam w rozdzielaniem do pojemników. Potem przywykłam do tego rytuału, że raz w tygodniu sobie wydzielam dawki :-D
    Zresztą po porodzie mnie czeka powrót do całego mojego arsenału lekarstw, to się przyda ;-) Mama przyniosła z Biedry takie, że można wypiąć pojemniki na konkretne dni na wyjazd, tak więc jeszcze lepsza opcja :-)
    Dagn_ a Ty już w ciąży jesteś? Cholera, nie doczytałam :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lol, no bo w sumie, jako że to wątek staraniowy (na fioletowej, z całym tym SN-Kp terroryzmem, się nie czuję zbyt dobrze, tylko czytam grudniowki), staram się mało pisać o dolegliwościach, usg i innych :-) Rok temu miałyśmy tu poważny shit storm, jak kilka dziewczyn siedziało i sobie opisywało uroki pierwszego trymestru i tak jakoś.... Nie chciałabym się przyczynić do złej atmosfery :-)

    A suwaczki jakoś mi nie przypadły do gustu - albo tło nie takie, albo wskazówka, więc sobie nie ustawiłam. No i siedzę taka cicho ciemna :-D

    Trochę ponad 3 miesiące mi zostały teoretycznie :-) chociaż mam nadzieję, że mnie potną końcem listopada.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Lol, no bo w sumie, jako że to wątek staraniowy (na fioletowej, z całym tym SN-Kp terroryzmem, się nie czuję zbyt dobrze, tylko czytam grudniowki), staram się mało pisać o dolegliwościach, usg i innych :-) Rok temu miałyśmy tu poważny shit storm, jak kilka dziewczyn siedziało i sobie opisywało uroki pierwszego trymestru i tak jakoś.... Nie chciałabym się przyczynić do złej atmosfery :-)

    A suwaczki jakoś mi nie przypadły do gustu - albo tło nie takie, albo wskazówka, więc sobie nie ustawiłam. No i siedzę taka cicho ciemna :-D

    Trochę ponad 3 miesiące mi zostały teoretycznie :-) chociaż mam nadzieję, że mnie potną końcem listopada.


    Hehe to w takim razie gratsy :D Spóźniony, ale zawsze :D
    O tak, mnie takie gadanie nie rusza, ale co dłużej starające się mogą być wrażliwe na tym punkcie :) w którym cs załapałaś?

    Ja jestem nabytkiem Sikornika ;) dokładnie z osiedla niżej - Zubrzyckiego ;)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zależy, jak na to spojrzeć ;-) ogólnie od początku starań, to 18cs. Ale po drodze było jedno poronienie i biochem. Średnio co 6 cykli się udawało.
    A w marcu wyszło, jak total odpuściłam sprawę i zajęłam łeb innymi rzeczami :-)
    To jest też moje trzecie konto na ovu :-P

    To przybyłaś z niedaleka w sumie ;-) ale dalej wszędzie blisko na piechotę.

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam na samej górze to do centru 30 minut piechotą :P

    No to u mnie 8cs 1 po biochemie i w sumie, gdyby nie to, że znów z lewego jajnika jest owu jakoś nadziei bym żadnej nie miała. :)

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • NIEPOKORNA Autorytet
    Postów: 3559 1459

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika
    Na razie zbieramy pieniądze, bo przeprowadzka też kosztuje. Realnie przeprowadzimy się pewnie koło stycznia :D

    Dagn
    Dziękuję w imieniu Julii za życzenia :)

    linia-podzialu-ruchomy-obrazek-0012.gif
    2nn3vfxm0x0qzs5t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może hsg przepcha ten prawy i będą większe szanse :-) Wydębiłaś już jakieś skierowanie?

    Góra w sensie obok kościoła ;-)? Zaraz się okaże, że mieszkamy naprzeciwko siebie :-P
    W przyszłym tygodniu moi rodzice jadą na urlop, to się możemy umówić na kawę ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 16:44

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo
    uciekła mi zakładka "moje tematy" i na forum wchodzę przez tematy She. Ktoś ma łatwiejsze rozwiązanie?
    U mnie brat nadal w odwiedzinach, do niedzieli jeszcze. Trochę sobie folgujemy z alko bo przecież i tak w ciążę na razie nie zachodzę ;) a propo @, to coś nie chce się rozkręcić. Już do tej pory powinna szaleć na maksa. Nawet zagroziłam tej francy testem hehe. No nic, czekam do jutra i użyję tej broni z porannego moczu ;)
    Dagn super wyniki. Mi też ten syropek smakował - miałam wrażenie, że piję kwaskowy sok z wiśni -mhh pycha.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 16:58

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję się jedyną osobą, która nie korzystała z zakładek :D Odkryłam je całkiem niedawno, ale wkurzało mnie, że tam są nawet tematy, w które raz wlazłam, żeby np. znaleźć Triss ;)
    I komp, i tablet, zapamiętały mi "W oczekiwaniu na testowanie", więc włażę tam, a nasz temat jest zazwyczaj dość wysoko :)

    Fajnie, że Wam wakacje pozytywnie mijają ^^ Wybieracie się do Polski jeszcze w tym roku?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 17:08

  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Może hsg przepcha ten prawy i będą większe szanse :-) Wydębiłaś już jakieś skierowanie?

    Góra w sensie obok kościoła ;-)? Zaraz się okaże, że mieszkamy naprzeciwko siebie :-P
    W przyszłym tygodniu moi rodzice jadą na urlop, to się możemy umówić na kawę ;-)

    Maksym mi załatwi HSG w szpitalu na następny cykl :) powoli godzę się z tym, że ten jest raczej w plecy. ;)
    Obok kościoła to z wersją alfa chodzę na plac zabaw :D a mieszkam przy drodze rowerowej na Żernicę ;) z chęcią skorzystam z zaproszenia i do siebie też zapraszam! :)

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tam byłam i nie znalazłam. Może coś się znów po aktualizacji poprzestawiało.
    Do Polski raczej nie w tym roku. Chociaż zastanawiam się nad połową października, wtedy moja mama świętują 60-kę. Zależy od terminu laparo. Za to Polska znów przyjeżdża do mnie na Boże Narodzenie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 17:11

    Dagn_ lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dagn_ wrote:
    Czuję się jedyną osobą, która nie korzystała z zakładek :D Odkryłam je całkiem niedawno, ale wkurzało mnie, że tam są nawet tematy, w które raz wlazłam, żeby np. znaleźć Triss ;)
    I komp, i tablet, zapamiętały mi "W oczekiwaniu na testowanie", więc włażę tam, a nasz temat jest zazwyczaj dość wysoko :)

    Fajnie, że Wam wakacje pozytywnie mijają ^^ Wybieracie się do Polski jeszcze w tym roku?

    Już znalazłam :)

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi to zapamiętało w pasku adresowym w przeglądarce :-)
    Laski z Wiedźm pisały do ekipy ovu, to się zasłonili znów aktualizacją. Coraz bardziej kłopotliwe te ich zmiany na serwerze :-/

    Aki, 60 zacna okazja :-) ale jak do Was przyjeżdżają na Święta, to też spoko.

    Inna, to bardzo fajnie ^^ Oby szybko mieli dla Ciebie termin. Chociaż liczę, że może nie dotrwacie do zabiegu :-D
    No tak :-D człowiek z bloku zapomina, że od kilku lat istnieje Sikornik bardziej górny ^^
    Moje dziecko co prawda bardzo anty wszelkie place zabaw, ale na wspólne domowe oglądanie bajek chętnie :-D U nas ns aktualnie rządzą kucyki, minionki i bajka o nieprzyjmowaniu imigran... eeee znaczy się Angry Birds film ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 17:23

    innamorata88 lubi tę wiadomość

‹‹ 822 823 824 825 826 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ