Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 304

    Wysłany: 16 kwietnia, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, daj sobie jeszcze szansę na chociaż jeden transfer zanim już będziesz chciała się godzić z bezdzietnoscia 🫂🫂 jest jeszcze parę kroków przed Tobą. Ja też myślałam że chociaż zajdę w ciążę zanim urodzi się dziecko przyjaciela, dzisiaj ma 6 mcy, a zaczynaliśmy się starać w podobnym czasie. Jestem wysoko wrażliwa i każda ciąża w bliższym otoczeniu wywołuje na początku ból, myślę, że skoro mowa o siostrze to ten ból jest jeszcze większy. Jesteśmy z Toba!

    Maurena wow 🤯 nie sądziłam że to może być taki ból… ale kurcze, to może być breakthrough i ogromna szansa na zmianę! Czyli trzymamy teraz kciuki za owulację z prawego.

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 16 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, kurde, po prostu Cię przytulam 🫂😔

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Zula18 Przyjaciółka
    Postów: 93 79

    Wysłany: 16 kwietnia, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo, proszę o radę 🙏🏽. Czy któraś badała bete po zastrzyku ovitrelle? Dziś 7dpo robiłam proga i odrazu bete żeby mieć punkt odniesienia. Wynosi 4,3. Czy któraś korzystała z zastrzyku i pamięta swoją betę?

    • 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|

    • starania od stycznia 2025
    • dobra odpowiedź na letrozol+ovi

    • mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%

    • kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️

    • czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)

    • lipiec punkcja
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 16 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zula18 wrote:
    Hejo, proszę o radę 🙏🏽. Czy któraś badała bete po zastrzyku ovitrelle? Dziś 7dpo robiłam proga i odrazu bete żeby mieć punkt odniesienia. Wynosi 4,3. Czy któraś korzystała z zastrzyku i pamięta swoją betę?

    Robiłam kiedyś betę 7 dzień po zastrzyku i była 4.
    Innego razu 10 dzień po zastrzyku była 2,3.
    Tu jest fajny kalkulator bety po zastrzyku: https://wunschkinder.de/service/hcg-abbau-rechner/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 12:48

    Księgowa lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 16 kwietnia, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak liczyłam, że jak moja siostra urodzi to ja będę w ciąży przynajmniej. Niestety tak nie będzie[/QUOTE]

    Loraa mocne przytulasy 🫂🫂

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 16 kwietnia, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde Murena, ale jesteś dzielna babka że to przetrwałaś. Mega mi cię szkoda że musiałaś tak cierpieć, jak się teraz czujesz ?
    I w ogóle to super że poszłaś bo jednak coś się okazało. Dobrze że jeden się udało udrożnić! Pytanie czy na pewno do końca dali radę, bo czasem o trzeba chirurgicznie robić. Ale życzę ci żeby teraz owulka była i jajowód ją przejął. Zaszczycę cię historią którą dziewczyny już ty czytały wiele razy ale niedrożność jajowodów to była przyczyna 4 letniej niepłodności u mojej mamy. Ostatecznie miała udrażniane laparoskopowo i w kolejnym cyklu już była w ciąży i z kolejną ciążą też nie było problemu. A było to ponad 30 lat temu więc teraz techniki są na pewno lepsze 😉

    Nitka no to ruszacie z kopyta. Czekamy na wieści ☺️

    clara lubi tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2599 4345

    Wysłany: 16 kwietnia, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murena96 wrote:
    Dzień dobry, ja już po HSG. Podczas badania zemdlałam z bolu. Okazało się że oba jajowody były niedrożne i prawy udało się udrożnić. Oby to coś pomogło.
    Ja Ci wierzę, bo ja miałam dwa niedrożne i dwa mi udrożniono przy hsg i co prawda nie zemdlałam ale byłam blisko....

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 16 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murena96 być może właśnie została usunięta przyczyna niepłodności. Mam nadzieję, że teraz zajdziesz w ciążę bez problemu.

    Bajko dokładnie tak, cykl stymulowany, monitorowany a mąż nasienie.

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Murena96 Autorytet
    Postów: 305 454

    Wysłany: 16 kwietnia, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wsparcie. Teraz czuję się w miarę. Brzuch boli już jak na okres i delikatnie krwawię ale mam nadzieję że to szybko przejdzie i organizm szybko wyrzuci z siebie też kontrast.

  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak zawsze piach w oczy …
    Mąż wyniki ma okej ale ja mam przetrwały pęcherzyk o nieregularnych kształtach przetrwały z poprzedniego cyklu 3 cm … Albo w środę na USG się wchłonie albo wyciszenie/antykoncepcja. Kolejne miesiące będą lecieć eh … brak już sił

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 16 kwietnia, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitko przykro mi, mam nadzieję, że się po prostu wchłanie. Ale super, że przynajmniej wyniki męża są ok. 😀

    Co do uciekajachc miesięcy, ja sobie dziś uświadomiłam, że już nie urodzę dziecka w 2026 roku, raczej nie urodzę go tego już przed moimi 31 urodzinami a męża 40 😞 Ciekawe czy chociaż w Święta będę z brzuszkiem

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 526

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lora będziesz w święta! Wszystkie musimy być! Mam nadzieję, że to już dość tej niesprawiedliwości 💔

    Murena oby to był też brakujący puzzelek w tej całej trudnej drodze 🍀

    Lisik lubi tę wiadomość

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murena96 wrote:
    Dzień dobry, ja już po HSG. Podczas badania zemdlałam z bolu. Okazało się że oba jajowody były niedrożne i prawy udało się udrożnić. Oby to coś pomogło.

    Bardzo mi przykro Murena :( Mnie musieli położyć na leżankę po drożności, bo zrobiło mi się słabo. U mnie jeden był udrożniony z opóźnieniem stąd też taki efekt. Mam nadzieję, że ta chwilowa niedogodność będzie u Ciebie kluczowym krokiem w Twoim dążeniu do spełnienia marzenia 🐣. Bardzo się cieszę, że jest sukces udrożnienia jednego ❤️ Odpoczywaj 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia, 22:32

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka, nie takich wiesci sie spodziewałam 🥺 ale obawiam sie, ze jesli nie opróżnil sie z miesiaczka to trzeba bedzie go wziac sposobem. Moze wystarczy sam progesteron?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • Bambik Autorytet
    Postów: 656 594

    Wysłany: 16 kwietnia, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murena - współczuję bólu 😔 myślałam, że zawsze dają znieczulenie, a nie tak na „żywca”

    Nitka - kciuki żeby jednak się wchłonął ✊

    Loraa - tulę mocno 🫂
    Też dzisiaj o tym rozmyślałam. Z mężem planowaliśmy święta w powiększonym składzie- nie wyjdzie. Też mi jest strasznie smutno z tego powodu. Dzisiaj mam taki kijowy dzień, za dużo myślę i złapałam doła. Jeszcze dwie koleżanki chwaliły się dzisiaj pozytywnym testem… cieszę się, ale też zabolało, bo to również były moje plany 💔

    👩🏻35; AMH 9,41 (’24) kariotyp ✅

    🧔🏻38; Teratozoospermia, CFTR - prawidłowy;kariotyp✅

    starania od 2015, w klinice od 2022
    08/22 punkcja 6 🥚, 2❄️ 5AA
    11/22 FET 💔
    05/23 FET ❌

    02/24
    SONO HSG - jajowody obustronnie drożne ✅; histeroskopia - polip na ścianie tylnej

    03/24 punkcja: 12 🥚, zapłodniono 6, mamy 5❄️: 3x5AA, 2x5AB

    04/24=5dpt 16,5|7dpt 50,60|9dpt 202,2|13dpt 787,20♥️

    wracamy po rodzeństwo
    01/26=beta 0❌
    03/26=beta 0❌
    04/26=beta 0❌

    To tylko kolejny krok, nie koniec drogi…

    Został ❄️
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitko co za oporny… ale trzymam mimo wszystko kciuki, żeby do środy już go nie było. Bo te miesiące czekania to zawsze taki policzek…
    Lora również o tym ostatnio myślałam… że w tym roku już nie. W poprzednie Święta już nie życzyliśmy sobie, że za rok będziemy pod choinką w trójkę…
    Niezmiennie czuję, że muszę się trzymać jakiejś alternatywy ale to jest technicznie trudne powiem Wam. Jak jest praca w ponad pełnym wymiarze, do tego wizyty, leczenie, to na za dużo nie zostaje już czasu… Ale! Muszę dziś posiać rzodkiewkę! 🫜

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Zielone.Słońce Autorytet
    Postów: 2599 4345

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nitka96 wrote:
    I jak zawsze piach w oczy …
    Mąż wyniki ma okej ale ja mam przetrwały pęcherzyk o nieregularnych kształtach przetrwały z poprzedniego cyklu 3 cm … Albo w środę na USG się wchłonie albo wyciszenie/antykoncepcja. Kolejne miesiące będą lecieć eh … brak już sił
    U mnie była podobna sytuacja przed drugą procedura.... Też byłam miesiąc na antykoncepcji przed żeby nie było powtórki. Dla mnie te 28 dni to miała być wieczność. Ale warto było czekać.

    4,5 roku starań
    Endometrioza II/III st, adenomioza, PCOS
    🔹06.21 1 ICSI - ❄️❄️❄️❄️ 1cb ❌
    🔹02.2023 2 ICSI - ❄️❄️❄️❄️❄️❄️
    _____________________________
    🔹31.03.23 FET 4.2.1 cykl n.
    4dpt ⏸️, 5dpt -9,3 👣,6dpt - 24,7👣, 8dpt - 101,4👣, 11dpt - 390,3👣, 12dpt 530👣, 13dpt 770👣, 17dpt 3566🍀🙏
    🔹27.04 27dpt. Szok! Mamy dwa serduszka. 0,64cm♥️ 0,63cm♥️
    🔸 28.05-4.06 3 krwotoki
    🔹 14+4tc - 103g 👶 i 104g 👶
    SANCO zdrowe chłopaki 💙💙
    🔹19+2 - 261g i 309g 👶👶
    🔹 27+2 - 1113g🐸 i 1122g🐸
    🔹29+2 - 1318g🦔 i 1365g 🦔
    🔹34+2 - 2460g🌞 i 2363g🌞

    Witaj świecie! ✋
    PROM 34+5/6
    10.11.23 Leoś 2490g 💙, Filipuś 2120g💙

    age.png
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 17 kwietnia, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajko, niech Ci pięknie rośnie!

    Ten transfer uświadomił mi, nie, że moja droga jest trudna, bo to wiedziałam. Tylko, że coraz prawdopodobniejszy staje się scenariusz, że po prostu może się w ogóle nie udać

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Nitka96 Autorytet
    Postów: 1341 2917

    Wysłany: 17 kwietnia, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liczę jeszcze na to że się wchłonie bo po USG było widać że jest pozapadany jakby się wchłaniał ale zobaczymy 😞

    👩🏻 96 - PCOS, IO
    🧑🏻‍🦲 97 - wyniki ok

    Starania od 01.24
    2xCB
    6 cykli stymulowanych ❌

    Start IVF
    Histeroskopia - CD138 wyleczony stan zapalny
    03.25 I procedura 8MII - 4❄️
    I FET - 5AA ❌
    II FET - 5AA, poronienie zatrzymane 7+3 💔
    Histeroskopia - CD138 ok, CD56 98 kom/10HPF
    III FET - 3AB, CB (Encorton)
    IV FET - 4BC ❌ (Encorton + IVIG)
    05.26 II procedura 13MII - 1❄️ 5AB PGT-A ✅
    06.26 V FET ⏳
    Badanie WES ⏳
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 17 kwietnia, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter jak tam się masz? Jakieś obajwy/ przeczucia? To Ty już jesteś przecież chyba 9 dni po IUI 🤭

    Sylaada czekamy dzisiaj na piękne wieści i łezki szczęścia 🥰

    Saakaria powodzenia na wizycie ☺️

    Bajko tak jest, rzodkiewki trzeba posiać! A dzisiaj piękny dzień na to. Ja zamierzam dzisiaj wsadzić moje wysiane pomidory już do skrzynek na balkonie 🍅

    Bajka92, Sylaada lubią tę wiadomość

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ