Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 304

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira czekam niecierpliwie jak Twoja wizyta! 🤞🏻

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o ja, ale to musiał być w takim razie ból :( Ale wierzę, że on był po coś!

    Bajka - super, że juz niedługo!

    a ja tak biorę sobie ten duphaston, dziś już chyba 7dmy dzien. Więc jeszcze 3 i będę czekać na nowy cykl...

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Lisik Autorytet
    Postów: 794 1946

    Wysłany: 17 kwietnia, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram_sie_ tak myślałam właśnie dzisiaj o tym twoim zaleceniu progesteronu i tak stwierdziłam że jeśli ty masz rzeczywiście cykle bezowulacyjne albo te pęcherzyki nie chcą do końca rosnąć albo bardzo długo się zbierają to może i to ma sens brać ten progesteron od 14dc żeby powiedzieć ciału: teraz masz produkować progesteron. Może rzeczywiście się zorientuje, tak jak lekarze mówią.

    U nas przyszły wyniki kariotypów- prawidłowe i zastanawiam się po co to w sumie ludzie robią. Jakby ktoś miał coś nie tak w chromosomach to chyba by wiedział.. 🤔nie widziałam na forum przypadku żeby komuś wyszły nie prawidłowe. babeczka z Diagnostyki dzwoniła że opóźni mi się wynik bo mają bardzo dużo zleceń, czyli trochę to modne się zrobiło ale po co? Ja robiłam bo miałam za darmo więc czemu nie. A testy owulacyjne u mnie ciemnieją także jeszcze kilka dnia 😊

    Starania od 05.2024
    👫28
    - Laparoskopowe usunięcie ognisk endometriozy II/III st. 1.04
    - Histeroskopia ✅
    - Hycosy ✅ lipiodol ✅
    - adenomioza
    ANA1 miano 1:80 ANA2,3,4 ujemne
    AMH 3,7
    TSH 0,9
    KIR 2DS2, 2DS3 obecne
    Białka C i S ✅
    On : lekkie IO, Morfologia 10% -->6%, PrenaMen, ADEK, modulator homocysteiny, wit D, kozieradka, omega

    PrenaFem, ubiqinol, NAC, magnez , tran, Cyklogest, Dosinex, Eurhyrox, olej z wiesiołka, cholina, inozytol, probiotyki, ADEK, kurkumina, resweratrol
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 304

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik, u mnie mąż przyjaciółki ma nieprawidłowy. Ma jakieś translokacje i coś mówiła, że bez selekcji w ich przypadku 25% szans na chore dziecko. A nie ma żadnych problemów zdrowotnych, normalny facet. No poza obniżonymi parametrami, gdzie morfologia czasem sięgała 0%. Także myślę, że się zdarza, chociaż pewnie nie jest częste. U nas badanie było wymagane do kwalifikacji, tak sobie klinika ustawiła. Trzymam kciuki za tego owulaka 😏

    Ja napisałam dzisiaj do lekarza, powiedział że 11 zarodków idzie ładnie, a jeden mógłby wyglądać lepiej więc spodziewa się, że odpadnie jutro (w 3 dobie). Zaczynam nieśmiało myśleć, że może wyjdzie ich ze 3-4 żeby było co badać 🥹 ale wiem że największe spadki są w 3-5 dobie, więc nie liczę na za dużo. Przez sobotę i niedzielę newsów nie będzie, bo nie chce denerwować embriologow telefonami w weekend. Także w poniedziałek będzie chyba dzień pełen newsów ☺️

    Edit: i już się naczytałam historii kiedy w 3 dobie wszystkie padają…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 15:06

    Lisik lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 17 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisiku, ja znam co najmniej dwa przypadki kiedy wyszły ludziom nieprawidłowe, jakieś mozaiki itp.
    Pewnie dużo ludzi bada ze względu na IVF, odkąd jest program to jednak sporo par w nim jest. Do tego niestety coraz więcej osób mierzy się z niepłodnością 😞

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Sylaada Autorytet
    Postów: 930 1630

    Wysłany: 17 kwietnia, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    Jupiter jak tam się masz? Jakieś obajwy/ przeczucia? To Ty już jesteś przecież chyba 9 dni po IUI 🤭

    Sylaada czekamy dzisiaj na piękne wieści i łezki szczęścia 🥰

    Saakaria powodzenia na wizycie ☺️

    Bajko tak jest, rzodkiewki trzeba posiać! A dzisiaj piękny dzień na to. Ja zamierzam dzisiaj wsadzić moje wysiane pomidory już do skrzynek na balkonie 🍅

    Są wieści 🥹 Pierwsze USG za mną. Pierwsze zdjęcie kropeczka ze mną. Mamy pęcherzyk ciążowy 🐣

    Szamanka, Lisik, clara, Biochemiczka, Imazolka, snieżka, Loraa, Aaagaa, Migotka96, Zielone.Słońce, Liora , PaulinKA, Bajka92, Mania90, Vergeet lubią tę wiadomość

    ♀️ 90' ♂️ 90'
    Starania o pierwsze 🤱od 10.2023 Klinika od 09.2024
    ❌Cukrzyca HbA1c 01.26 6,75 ➡️ 03.26 6,34 ➡️ 05.06 6,02 💪
    ❌USG Endometriozy 🗓️ 09.25 - endometrioza
    AMH 1,720 🗓️10.25

    03.26 1 Transfer ❄️
    ❄️❄️ na zimowisku
    5dpt ⏸️ beta 39,9 8dpt 215 11dpt 794 14dpt 3501 17dpt 11257

    18.04 mamy GS 🫧
    24.04 2,5 mm jest ❤️
    28.04 ostatnia wizyta w klinice 🥳
    07.05 1.93 cm Misia 🥹
    22.05 4,03 cm 🍓
    03.06 6,20 cm ❣️USG prenatalne 🌸
    12.06 7,09 cm 🩷

    preg.png
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 293 499

    Wysłany: 17 kwietnia, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpadam na chwilę bo zerknęłam i widzę, że trzymałyście kciuki. Mamy 4 zarodki - 3x 4AB i 1x 4BB. Transfer najwcześniej w czerwcu bo jednak mam jakieś torbiele czy coś takiego i pierwsze dwa tygodnie cyklu mam brać tabletki antykoncepcyjne później przyjść na wizytę i zaczniemy przygotowania do transferu. Dodatkowo wyszła jakąś nieprawidłowość w cytologii i pobrali wymaz w kierunku HPV.

    Przepraszam, że się nie odniosę, ale straciłam bliską mi osobę. Wrócę za parę dni i wszystko nadrobię. Trzymam kciuki za Was wszystkie 🤞

    Szamanka, clara, Lisik, Loraa, snieżka, Motylek93, Sylaada, Zielone.Słońce, Bajka92, Mania90, Migotka96, Ann35 lubią tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 209 304

    Wysłany: 17 kwietnia, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sakaaira, jednocześnie gratulacje i wyrazy współczucia 😞🥺

    No i Sylaada ogromne gratki ♥️ cieszą Wasze pozytywne newsy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia, 20:55

    Sylaada lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • Liora Autorytet
    Postów: 515 724

    Wysłany: 18 kwietnia, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylaada gratuluję <3

    Sakaaira piękny wynik 🥰
    i wyrazy współczucia z powodu straty 🫂

    Sylaada lubi tę wiadomość

    2016- początek.
    2017-❌
    2018-❌
    2019- CB 💔
    2020-CP 💔
    2021-⏸️
    2022- 💙 spełnione marzenie 🤱
    2025-nowy początek i cios w pysk (CB💔?)
    2026- po prostu bądź dobry i nie każ długo czekać 🙏

    👩‍💼PCOS
    🤵okaz zdrowia.
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 18 kwietnia, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisik wrote:
    Jupiter jak tam się masz? Jakieś obajwy/ przeczucia? To Ty już jesteś przecież chyba 9 dni po IUI 🤭
    Dzieki za pamiec!
    Czuje sie tak sobie, chociaz chyba sie nie udalo.

    Oczywiscie progesteron-oszukiwacz, przez kilka dni robil mi wode z mozgu, mialam ciagniecie w podbrzuszu, juz witalam sie z gaska.
    W 4-5 dniu brania proga mialam jakas giga placzliwosc, doslownie nie bylam w stanie w pracy wyslac maila bez lez.
    Dobrze ze moge pracowac czesciowo zdalnie.
    Teraz zero objawow, ale sprawdzilam sobie rano temperature bo cos slabo sie czulam i wynik 35,8. No z tej maki nic nie bedzie jak taka niska temperatura. Robilam kiedys pomiary przez caly miesiac, ja mam od zawsze niska temperature, ale w drugiej fazie cyklu mialam wlasnie 36.4-36.8 wtedy.

    Teraz oczywiscie sobie wyrzucam, ze to dlatego ze mam ostatnio slaba higiene snu.
    Albo zbyt cieple prysznice bralam i dlatego sie nie udalo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 18:30

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • BuBu90 Autorytet
    Postów: 13540 18068

    Wysłany: 18 kwietnia, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jupiter wrote:
    Dzieki za pamiec!
    Czuje sie tak sobie, chociaz chyba sie nie udalo.

    Oczywiscie progesteron-oszukiwacz, przez kilka dni robil mi wode z mozgu, mialam ciagniecie w podbrzuszu, juz witalam sie z gaska.
    W 4-5 dniu brania proga mialam jakas giga placzliwosc, doslownie nie bylam w stanie w pracy wyslac maila bez lez.
    Dobrze ze moge pracowac czesciowo zdalnie.
    Teraz zero objawow, ale sprawdzilam sobie rano temperature bo cos slabo sie czulam i wynik 35,8. No z tej maki nic nie bedzie jak taka niska temperatura. Robilam kiedys pomiary przez caly miesiac, ja mam od zawsze niska temperature, ale w drugiej fazie cyklu mialam wlasnie 36.4-36.8 wtedy.

    Teraz oczywiscie sobie wyrzucam, ze to dlatego ze mam ostatnio slaba higiene snu.
    Albo zbyt cieple prysznice bralam i dlatego sie nie udalo.
    A moim zdaniem temperatura nie jest wyznacznikiem, ja w ciąży miałam obniżoną temperaturę ciała a nie podwyższoną (nie mierzyłam w pochwie tylko pod pachą jak się źle czułam bo rollercoaster z betą mi wystarczył żeby mieć nerwy na wykończeniu)😅 i też zawsze miałam niskie temperatury w fazie folikularnej jak i w fazie lutealnej

    Jupiter lubi tę wiadomość

    34 cs o pierwsze dziecko za nami
    Ja 35l. 👩‍🦰
    On 35l.👨‍🦱

    28.09.2023 początek stymulacji ivf 💉, punkcja 3🥚jeden maluszek w 3 dobie❄️ 10.02.2024 FET Okruszka ❤️🤞 💔

    Naturalny cud 🥹 ❤️🍀🙏 (34 CS)
    🔹10.06 12 dpo ⏸️
    🔹14.06 126,27 --> 17.06 339.86 -> 19.06 948,19
    🔹22.06 5+0 pęcherzyk ciążowy 7mm z echem zarodka 🥰
    🔹02.07 6+4 0.69 cm cudu z ❤️
    🔹16.07 8+3 1.91 cm 🧸
    🔹27.07 10+2 krwawienie,szpital 3.44cm łobuza🥰
    🔹05.08 11+5 I prenatalne 5.26cm zdrowego synka💙
    🔹03.09 15+6 11 cm i 151 g śpiocha 💙
    🔹07.10 20+5 II prenatalne 388 g zdrowego 🧸 🥹
    🔹05.11 24+6 997 g 🥔
    🔹26.11 27+6 1330 g 🐸
    🔹09.12 29+5 III prenatalne 1456 g zdrowego 🐻
    🔹07.01 33+6 2522 g 🍈
    🔹28.01 36+6 3350 g 🦁
    Witaj maluszku ♥️ 13.02.2025 3220 g, 56 cm SN
    age.png
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 18 kwietnia, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, melduję, że nasz pierwszy transfer się nie udał. Był w tym samym dniu, co u Lory, 10 kwietnia. Dziękuję za kciuki i przepraszam, że trzymałam Was w niepewności. Testy wychodziły białe od 5dpt (4dpt też chciałam zrobić, ale mi się utopił w moczu - znak, że to był zły pomysł ;), więc nie widziałam sensu iść na betę wcześniej, dopiero dziś zrobiłam dla kliniki.

    To był zarodek z 6 doby 4.2.3. Bardzo mu kibicowałam, ale zakładałam, że nie da rady. Został nam 3.1.2 z 5 doby, do którego mam większe nadzieje przez lepszą ocenę trofoblastu, i zaboli dużo bardziej, jeśli on też się nie przyjmie. Choć czuję, że my i tak wszystkie zarodki będziemy wysyłać na przegraną misję, jakie by nie były, a problem leży w moim endometrium 🤷🏻‍♀️

    W poniedziałek wieczorem telewizyta, ustalimy dalszy plan.
    @Lisik, wpisz mnie, proszę, do kalendarza :)

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 18 kwietnia, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tutaj cicho dziś mimo weekendu... może wszystkie korzystałyście z pięknej pogody? :)
    Nam się dzisiaj udało pojechać z naszym niespełna 5latkiem na wycieczkę rowerową ale w trakcie niej się przewrócił :( No i trochę się zraził chyba - mam nadzieję, że chwilowo.
    Potem z kolei pojechaliśmy sobie na duży plac zabaw, były lody, potem pizza a trochę później zwymiotował :/ Także dzień pełen atrakcji :o
    Na razie to było jednorazowe ale zastanawiam się czy znowu przypałętała się jakaś jelitówka... :/ A ja dopiero wychodzę z przeziębienia :( Więc z obawy co będzie dalej dzisiejszą nockę spędzę na pracy... :(

    Sylaada gratuluję!

    Clara przykro mi :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 21:16

    Sylaada lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Mania90 Przyjaciółka
    Postów: 114 66

    Wysłany: 18 kwietnia, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj intensywnie,bo od rana na zakupach. Ciuchy na komunię, buty do komunii itp. Na szczęście udało nam się wszystko ogarnąć,a później trochę na powietrzu.

    Ja od dziś zaczynam estrofem i lecimy z kolejnym podejściem

    Sylaada lubi tę wiadomość

    2016 - naturals 👶(córka) ❤️
    2017 - poronienie zatrzymane 💔
    2017 - zapalenie przydatków
    2018-2019 - x2 cp usunięty prawy jajowód
    2018 - drożność jajowodu( niedrożny)
    2019 - procedura in vitro 3 podejścia wynik - 0 💔

    2020 - kolejna procedura 4 mrożonki
    Procedura udana - 👶(córka) ❤️

    2025 - usunięta nisza po cc
    2026 - procedura w nowiu
    04.2026 - podany zarodek klasy 3.1.1 wynik - 0 💔
    04.05.2026 - transfer 4bb z 6 doby
    08.05.2026 - 4dpt ⏸️ kreseczki ♥️ cudzie trwaj 🫶
    13.05.2026 - cudu nie ma 💔
    03.06.2026 - brak podejścia, zarodek nie przetrwał 💔
    💔💔💔

    Zawsze będziesz moim ulubionym „co by było, gdyby”


    🧑 - wiek 36 lat,jeden jajowód, niedrożny
    🧔 - 41, zdrowy
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 18 kwietnia, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, bardzo mi przykro 🫂 Miałam jakieś przeczucie, że którejś z nas się uda, skoro mi się nie udało to myślałam, że Tobie. Podejrzewałam, że miałaś transfer w podobnym terminie co ja.

    Ja też podejrzewam, że problem leży w moim endometrium lub słabej jakości zarodkach pomimo ich dobrej klasy. Wiem, że ten jeden mógł być po prostu wadliwy, ale chore zarodki też mogą przecież dać implantację.

    Liczę, że uda wam się ustalić dobry plan 🙌

    Ja mam wizytę 27 kwietnia dopiero. Dziś się dowodziłam, że Zoladex na jeden miesiąc to błąd...

    clara lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Krysia1411 Autorytet
    Postów: 8176 8052

    Wysłany: 18 kwietnia, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara 🫂
    Loraa wrote:
    Wiem, że ten jeden mógł być po prostu wadliwy, ale chore zarodki też mogą przecież dać implantację.

    To niestety loteria i tego nie wie nikt... w poprzedniej klinice usłyszałam że te 2 transfery to na 99% były wadliwe zarodki...
    Tutaj jak ten z drugiej procedury był wadliwy to potem rozmawialam z lekarka z nowej kliniki i mówię jej, że dobrze że były badania, bo nie wyobrażam sobie kolejnego poronienia, a ona mi powiedziała że takie zarodki mało kiedy się przyjmują...
    Kto ma rację, nie wiem...

    clara lubi tę wiadomość

    27tc+3 - 😢 [*] 11.20
    37tc+3 - 🌈
    6tc+4 - 😭 [*] 07.24 - żegnaj okruszku...
    3tc+4 💔
    39+0 🌈🩵

    age.png
    age.png
    _ _ _

    X.21 - 1️⃣ IVF - 3️⃣❄️

    23.12.21 - 1️⃣FET ❄️4AA 25.08.22 🌈
    _
    04.06.24 2️⃣FET ❄️3AA
    06.07.24 💔
    _
    05.09.24 - 3️⃣FET ❄️4AB
    11.10.24 cp 💔
    ___________
    02.25 - 2️⃣ IVF - 1️⃣❄️
    22.03.25 - PGTa ❌️
    ___________

    30.04.25 - 3️⃣IVF

    24.09.25 - 4️⃣ FET ❄️4AA
    05.06.2026 - 4080g, 58cm Nunusia 🩵

    ❄️4AA ❄️4BB ❄️4BB

    "Ojcze, jeśli możliwe, oddal ode mnie ten kielich
    Ojcze, jeżeli trzeba, chcę Twoją wolę wypełnić"
  • Księgowa Autorytet
    Postów: 10074 12420

    Wysłany: 18 kwietnia, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa wrote:
    Clara, bardzo mi przykro 🫂 Miałam jakieś przeczucie, że którejś z nas się uda, skoro mi się nie udało to myślałam, że Tobie. Podejrzewałam, że miałaś transfer w podobnym terminie co ja.

    Ja też podejrzewam, że problem leży w moim endometrium lub słabej jakości zarodkach pomimo ich dobrej klasy. Wiem, że ten jeden mógł być po prostu wadliwy, ale chore zarodki też mogą przecież dać implantację.

    Liczę, że uda wam się ustalić dobry plan 🙌

    Ja mam wizytę 27 kwietnia dopiero. Dziś się dowodziłam, że Zoladex na jeden miesiąc to błąd...

    A czemu podejrzewasz endometrium? Mierzą je chyba przed podaniem i całym transferem, czy nie?

    Hashimoto + GB.
    Trombofilia (PAI-1 4G homo, czynnik II protrombiny hetero, obnizone bialko S).
    Nadciśnienie, arytmia, hipoglikemia reaktywna.
    Atrofia endometrium.
    _______________________________________________
    Po ponad 2 latach starań:
    Moja mała wojowniczka 💜
    22.02.2022 (36+2)
    _______________________________________________
    Druga dzielna dziewczynka ❤️
    29.11.2023 (38+4)
    _______________________________________________
    Nasz aniołeczek 👼
    20.07.2024 💔 (18+1)
  • clara Autorytet
    Postów: 462 951

    Wysłany: 18 kwietnia, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loraa, a skąd takie informacje, że Zoladex na miesiąc to błąd? Nie orientuję się w temacie, ale jestem ciekawa.
    Statystycznie pierwszy transfer często się nie udaje, ja się tak na razie pocieszam.

    Księgowa, od siebie odpowiem na to pytanie do Lory, że u mnie grubość to nie problem, ale czuję, że to w endometrium leży źródło niepowodzeń implantacji, czy to z przyczyn immunologicznych, czy jeszcze coś innego. Może użyłam skrótu myślowego, ale chodziło mi o to, że endometrium jest jakimś wrogim środowiskiem, że nawet dobre zarodki odrzuca (bo dziwne, że nie miałam nawet poronienia przez tyle czasu, czyli jakby żadne nie chcą się zagnieżdżać).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 kwietnia, 23:13

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 18 kwietnia, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Księgowa, nie chodzi mi o jego grubość, ta była w porządku. Mam adenomioze, w histeroskopii miałam opis endometrium mikropolipowate, nie usunęli mi tego, więc może tu tkwi problem. Do tego ten oporny stan zapalny i paciorkowiec w mikrobiomie.

    Clara, wejdź na wątek weteranek IVF, w sekcji starając się z pomocą medyczną, tam opisałam mój problem o takie dostałam odpowiedzi

    clara lubi tę wiadomość

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
  • Loraa Autorytet
    Postów: 2557 3459

    Wysłany: 18 kwietnia, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia1411 wrote:
    Clara 🫂



    To niestety loteria i tego nie wie nikt... w poprzedniej klinice usłyszałam że te 2 transfery to na 99% były wadliwe zarodki...
    Tutaj jak ten z drugiej procedury był wadliwy to potem rozmawialam z lekarka z nowej kliniki i mówię jej, że dobrze że były badania, bo nie wyobrażam sobie kolejnego poronienia, a ona mi powiedziała że takie zarodki mało kiedy się przyjmują...
    Kto ma rację, nie wiem...
    Takie zarodki mogą się mało kiedy przyjmować, zgadzam się. Ale często się mówi, że jak ktoś ma naturalne biochemy to często jest to wada zarodka i natura reguluje to sama. Teraz to jest takie gdybanie, mogła być też taka wada, która uniemożliwia implantację

    10.2024

    ➡️Endometrioza, adenomioza, Hashimoto, AMH (0,14), Stan zapalny endometrium, IO, Allo Mlr 0%

    💉
    I ICSI 05.2025 - 0 ❄️
    II ICSI 08.2025 - 1 ❄️ 4AA -> PGT-A - 1 ❄️
    III ICSI 01.2026 - 2 ❄️ 4AA (niebadane)

    I FET - beta < 0,1
    II FET - 🍀🙏

    A ch*j z tym wszystkim!
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ