Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie 🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣
Odpowiedz

🦊 Gdy w kwietniu Lisik wątek przejmuje, to wiele ciąż się z tego wykluje! 🐣

Oceń ten wątek:
  • Bajka92 Autorytet
    Postów: 1035 2049

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    W nocy kot wymiotował i popsuł się podgrzewacz wody (takie urządzenie zamiast bojlera) czyyyli… zaczyna się dobrze 😅
    A tak na poważnie to my teraz do Bydgoszczy na badanie krwi i z Bydgoszczy do Gdańska na transfer. Trochę porąbane, nie? Ale przyjmuje, dzień transferu to fajny dzień.
    Trzymajcie te kciuki niezmiennie!
    Zielone.slonce jak Ty napiszesz 🥹❤️
    9691689acf532.jpghttps://zapodaj.net/plik-cZ7OAqqX8m

    Wyobraźnia87, M93, clara, Loraa, Motylek93, Zielone.Słońce, Piret, Sakaaira, Liora , snieżka, PaulinKA, Jupiter, Aga_92, Lisik, Sylaada, Migotka96 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦱33&27👱🏻‍♂️


    📌 IVF- ⏳️
    💉6.02 start stymulacji
    💉 18.02 punkcja- 28 🫧- 14 MII 🥚
    💉 ☃️
    💉13.03 FET- ❌
    💉21.04 FET- 6dpt beta 12,8 | 10dpt beta 6,0 cb ❌

    🌟starania od 12.23
    💉z pomocą medyczną od 02.25
    ❌ 8 cykli stymulowanych

    👩🏻‍🦱 PCOS, insulinooporność, niedoczynność, długie bezowulacyjne cykle (65>), prawy jajowód niedrożny ❌
    wymazy MUCH-✅ tsh- 1,7✅, biocenoza (1.26) ✅, kariotypy obojga ✅,
    amh- 7,9 ❌

    👱🏻‍♂️ cukrzyca typu I
    🪱 morfologia 2% HBA- 80%, fragmentacja DNA 28% ❌,
    ilość& koncentracja ✅

    🎶 you can’t play on broken strings… 💔
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 962 1536

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka92 wrote:
    Dzień dobry!
    W nocy kot wymiotował i popsuł się podgrzewacz wody (takie urządzenie zamiast bojlera) czyyyli… zaczyna się dobrze 😅
    A tak na poważnie to my teraz do Bydgoszczy na badanie krwi i z Bydgoszczy do Gdańska na transfer. Trochę porąbane, nie? Ale przyjmuje, dzień transferu to fajny dzień.
    Trzymajcie te kciuki niezmiennie!
    Zielone.slonce jak Ty napiszesz 🥹❤️
    9691689acf532.jpghttps://zapodaj.net/plik-cZ7OAqqX8m
    Jak są skarpety w ananasy 🍍 to musi się udać ! 😀 piękne chwile przed Wami i wierze, że Kropek zostanie już na pokładzie! Ja swojego podlewałam codziennie Kubusiem jak coś 😉🍀🍍🍀🍍🍀🍍

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 847 2093

    Wysłany: 21 kwietnia, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko trzymam mocno kciuki za dzisiaj, niech kropeczek się wygodnie umości 🤞🍀🍀🍀🍀

    Vergeet, Kalamarniczko cały czas o Was myślę ! Mam nadzieję, że świętujecie wśród najbliższych dobre informacje i niedługo przyjdziecie też do nas się pochwalić ❤️🎉

    Clara, przykro mi że pierwszy transfer był nieudany 🥺 dobrze że jest plan na dalszy, bardzo mocno będę trzymać kciuki! Musi w końcu to słoneczko wyjść ☀️ aa jeszcze codo kawy to ja piłam, piję i będę pić. Bez niej mam za niskie ciśnienie 🤷🏽‍♀️

    Loraa, nie dziwię ci się że masz dosyć. Od ponad roku dostajesz od życia kolejne kopniaki a jakbyś wiedziała ile ci dołków życie wykopie pod nogami to byś założyła hodowlę cukinii albo pomidorów. Smęć nam tutaj ile chcesz a my będziemy wierzyć, że i dla Ciebie słońce zaświeci. Wiesz już czego zabrakło. Jest prawdopodobnie przyczyna, dlaczego ten transfer się nie udał i wierzę że kolejne przygotowanie da Ci spełnienie marzeń. Jesteśmy tu po to żeby wierzy za Ciebie, kiedy Tobie braknie sił.

    Paulinko, to ja chyba podrzuciłam pomysł bakopy. Miałam ją na balkonie od południowego zachodu i przeżyła, więc myśl że u Ciebie też przeżyje ;) urocze są te małe kwiatki 😊

    Imazolka kciuki za biopsję, boli tyle co cytologia, więc myślę, że dasz radę bez tabletek (a raczej dałaś bo pewnie już jesteś po 😊)

    Zielone, moja koleżanka z zaawansowaną endometriozą starała się o pierwsze 5 lat, drugie udało się od razu jakoś po roku od porodu. Trzymam kciuki żeby u Was też udało się jak tylko postanowicie zacząć się starać 😊

    Jutro prenatalne, a ja się nawet nie stresuję ! 😁 dobrze zrobić te badania genetyczne, od razu człowiek spokojniejszy 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 10:14

    Zielone.Słońce, Liora , Bajka92, snieżka, PaulinKA, Księgowa, Jupiter, Vergeet lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵
    24.06 446g 🐇

    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero, KIR Bx (brak 2DS3), HLA-C1

    preg.png
  • clara Autorytet
    Postów: 463 952

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko, zaciskam kciuki 🍍🍀🤞🏻💪🏻❤️

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    💃🏻32: adenomioza? nawracające polipy endometrium, 4 x histeroskopia (brak zapalenia), kariotyp ✔
    🕺🏻43: fDNA 23%, kariotyp ✔

    starania od 07.2023
    niepłodność idiopatyczna
    starania naturalne: 26 cykli (8 stymulacji, 1 IUI)
    ⤷ IVF

    I PROCEDURA
    02.2026 → 20 MII (6 zapł., 14 zamroż.) → ❄️3.1.2 (5 doba) ❄️4.2.3 (6 doba)
    04.2026 → 1 FET 4.2.3, CN, 8dpt beta 0,2 ❌
    09.05.2026 → 2 FET 3.1.2, CN, AH, 6dpt ⏸️ beta 17,6 |
    10dpt 207, 12dpt 485, 14dpt 1173
    08.06 30dpt 0,99 cm ❤️
    02.07 USG⏳️🍀✊🏻

    Masz władzę nad swoim umysłem, nie nad wydarzeniami.
  • M93 Autorytet
    Postów: 2029 3112

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka trzymam mocno kciuki!!!!

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    👩🏼1993
    🧑🏻‍🦱1987

    (2cs)
    👧🏼17.11.2020

    (15cs)
    👧🏼17.10.2025



    age.png

    PCOS.
  • Aaagaa Ekspertka
    Postów: 123 219

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara, Loraa bardzo mi przykro. Przytulam Was obie i mam nadzieję, że wkrótce zaświeci dla Was słońce ❤️‍🩹

    Bajeczko, dzisiaj bardzo mocno jestem myślami z Tobą! 😍🍀

    Imazolko, mam nadzieje, że poszło sprawnie i oczywiście kciku za dobre wyniki 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 09:36

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    Starania od 4.2025

    PCOS
    Nieregularne cykle
    Cykle bezowulacyjne
    ❌️ferrytyna 28 ➡️ 40
    💊inozytol, foliany, D3,magnez,Omega,laktoferyna, sanprobi IBS

    ❌️Morfologia 2%
    ❌️Ruch postępowy a+b 23,77
    💊D3, Omega, cynk, l-karnityna, Q10, foliany

    5 cykli stymulowanych ❌️
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3841

    Wysłany: 21 kwietnia, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko!!! ♥️✊🏼✊🏼✊🏼 niech moc i ananaski będą z tobą!! ✊🏼♥️
    Kropeczku daj rodzicom szczęście ♥️

    Piret, Bajka92 lubią tę wiadomość

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 21 kwietnia, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajko - dorzucam swoje kciuki i wierzę, że dziś Wasz szczęśliwy dzień!

    Lora - sądzę, że u każdego pojawiają się chwile zwątpienia, załamania. Czasem potrzeba po prostu czasu... Choć zdaję sobie sprawę, że im dalej tym trudniej wrócić na optymistyczną stronę. A czasami takie gorsze dni są po prostu potrzebne, żeby oczyścić swoje myśli, żeby przeżyć żałobę po czymś trudnym ale większość jednak potem znajduje siłę by powstać i walczyć dalej.
    Niezależnie co będzie dalej to wierzę, że odnajdziecie w tym jakiś sens. Mój mąż zawsze jak dzieje się coś, czego nie rozumiemy, z czymś się nie zgadzamy, no totalnie nie jest to po naszej myśli mówi "wszystko się dzieje po coś - zobaczysz, kiedyś może to zrozumiemy" - i najczęściej po jakimś czasie jednak odkrywa się jakiś sens tych złych wydarzeń. Nawet w swoim raku odnalazłam "dobre" rzeczy.

    Piret wow, Ty już za połową :o

    Ja wczoraj skończyłam progesteron więc teraz czekam na okres i strasznie mi dziwnie, że w ogóle nie testuje.
    Ale u mnie chyba starania znowu muszą trochę zostać zawieszone... Byłam u gastrologa no i dostałam trochę leków na swój przewód pokarmowy, w tym antybiotyk. Ogólnie leki mam rozpisane na co najmniej miesiąc a co dalej to zobaczymy. Jak to określił - choć nie lubi robić tego jednocześnie to leczymy i górę, i dół przewodu pokarmowego.
    A właśnie - czy ja dobrze kojarzę, że któraś z Was pisała tutaj, że ma refluks?

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 295 509

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Bajka kciuki cały czas zaciśnięte 🍀

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3841

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram_sie_ wrote:
    Bajko - dorzucam swoje kciuki i wierzę, że dziś Wasz szczęśliwy dzień!

    Lora - sądzę, że u każdego pojawiają się chwile zwątpienia, załamania. Czasem potrzeba po prostu czasu... Choć zdaję sobie sprawę, że im dalej tym trudniej wrócić na optymistyczną stronę. A czasami takie gorsze dni są po prostu potrzebne, żeby oczyścić swoje myśli, żeby przeżyć żałobę po czymś trudnym ale większość jednak potem znajduje siłę by powstać i walczyć dalej.
    Niezależnie co będzie dalej to wierzę, że odnajdziecie w tym jakiś sens. Mój mąż zawsze jak dzieje się coś, czego nie rozumiemy, z czymś się nie zgadzamy, no totalnie nie jest to po naszej myśli mówi "wszystko się dzieje po coś - zobaczysz, kiedyś może to zrozumiemy" - i najczęściej po jakimś czasie jednak odkrywa się jakiś sens tych złych wydarzeń. Nawet w swoim raku odnalazłam "dobre" rzeczy.

    Piret wow, Ty już za połową :o

    Ja wczoraj skończyłam progesteron więc teraz czekam na okres i strasznie mi dziwnie, że w ogóle nie testuje.
    Ale u mnie chyba starania znowu muszą trochę zostać zawieszone... Byłam u gastrologa no i dostałam trochę leków na swój przewód pokarmowy, w tym antybiotyk. Ogólnie leki mam rozpisane na co najmniej miesiąc a co dalej to zobaczymy. Jak to określił - choć nie lubi robić tego jednocześnie to leczymy i górę, i dół przewodu pokarmowego.
    A właśnie - czy ja dobrze kojarzę, że któraś z Was pisała tutaj, że ma refluks?

    Ja mam refluks i przepuklinę przełykowo- żołądkową. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie, to żebyś nie zażywała IPP dłużej niż 2-3 tyg bo jeszcze rozwalisz sobie jelita. Antybiotyk na helicobacter ?

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    Ja mam refluks i przepuklinę przełykowo- żołądkową. Jedyne co mogę powiedzieć od siebie, to żebyś nie zażywała IPP dłużej niż 2-3 tyg bo jeszcze rozwalisz sobie jelita. Antybiotyk na helicobacter ?

    No ja właśnie też mam przepuklinę rozworu przełykowego. Antybiotyk nie na helicobacter (miałam niedawno gastroskopię i test ureazowy wyszedł ujemnie) ale na jelita bo jednocześnie ja mam mocne sensacje jelitowe.
    Właśnie dostałam też IPP - na 4 tygodnie. Długo z nim o IPP gadałam, o tym, że obecnie jest wiele przeciwników ipp i że faktycznie na jelita może szkodzić, u mnie jest jeszcze gorsza sytuacja bo ja nie mam części jelita. Ale jednocześnie w gastroskopii wyszła mi (póki co niewielka) nadżerka no i jednak dobrze by było ten kwas trochę wyciszyć i dać się zagoić.
    A Ty masz mocne dolegliwości przy tym refluksie? Bierzesz wtedy jakieś leki?

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3841

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram_sie_ wrote:
    No ja właśnie też mam przepuklinę rozworu przełykowego. Antybiotyk nie na helicobacter (miałam niedawno gastroskopię i test ureazowy wyszedł ujemnie) ale na jelita bo jednocześnie ja mam mocne sensacje jelitowe.
    Właśnie dostałam też IPP - na 4 tygodnie. Długo z nim o IPP gadałam, o tym, że obecnie jest wiele przeciwników ipp i że faktycznie na jelita może szkodzić, u mnie jest jeszcze gorsza sytuacja bo ja nie mam części jelita. Ale jednocześnie w gastroskopii wyszła mi (póki co niewielka) nadżerka no i jednak dobrze by było ten kwas trochę wyciszyć i dać się zagoić.
    A Ty masz mocne dolegliwości przy tym refluksie? Bierzesz wtedy jakieś leki?
    No to mam nadzieje, ze po tych 4 tygodniach nie będą ci już potrzebne.
    Dużo czytałam na temat właśnie ipp ale ja się nimi dobrze przeleczam zawsze, o ile nie biorę za długo.
    Mój refluks w takich mocnych fazach to jest straszny. Bóle w klatce piersiowej, duszności… chrypka… na szczęście jest to aktualnie raz do roku.
    Dorywczo pomaga mi bardzo łyżeczka sody oczyszczonej ze szklanką wody. ( oczywiście nie w ciąży ) ale tak mi polecił doktorek i mi to pomaga.
    Raz na pare lat mam gastroskopie, miałam mieć w październiku jednak okazało się, ze jestem w ciąży. Czekam wiec na rozwiązanie i idę na gastroskopie, bo już przed ciążą , jak i teraz w ciąży mam wrażenie, ze się pogorszyło. 😵‍💫

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • staram_sie_ Ekspertka
    Postów: 159 99

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann35 wrote:
    No to mam nadzieje, ze po tych 4 tygodniach nie będą ci już potrzebne.
    Dużo czytałam na temat właśnie ipp ale ja się nimi dobrze przeleczam zawsze, o ile nie biorę za długo.
    Mój refluks w takich mocnych fazach to jest straszny. Bóle w klatce piersiowej, duszności… chrypka… na szczęście jest to aktualnie raz do roku.
    Dorywczo pomaga mi bardzo łyżeczka sody oczyszczonej ze szklanką wody. ( oczywiście nie w ciąży ) ale tak mi polecił doktorek i mi to pomaga.
    Raz na pare lat mam gastroskopie, miałam mieć w październiku jednak okazało się, ze jestem w ciąży. Czekam wiec na rozwiązanie i idę na gastroskopie, bo już przed ciążą , jak i teraz w ciąży mam wrażenie, ze się pogorszyło. 😵‍💫

    no ciąża to w ogóle stan w którym refluks pojawia się czasem nawet u tych, co bez ciąży problemu nie mają :) Więc zapewne jak ktoś już ma to ciąża ten stan nasili :(
    U mnie tak naprawdę refluks pojawił się nagle i od razu z grubej rury. To znaczy wcześniej pewnie też był ale nie dawał jakichś dokuczliwych objawów. W każdym razie ja wówczas miałam takie pieczenie, że myślałam że mnie tam palą żywym ogniem + pojawiły się wymioty z krwią. No i miałam gastroskopie i wyszła ta nadżerka i przepuklina.
    Ale od tamtej pory "palenie" czasami tylko delikatnie a bardziej mam ciągłe uczucie pełności (bywa, że zjem ostatni posiłek o 16 a jeszcze o północy czuję jakbym dopiero co była po posiłku...), puste odbijania no i ból w nadbrzuszu etc.
    Mam nadzieje, że u Ciebie teraz to się nie zaostrzy jeszcze bardziej.

    👩🏻35: nieregularne cykle, niski progesteron, podejrzenie PCOs (nigdy nie potwierdzone), hiperandrogenizm, niedoczynność tarczycy z hashimoto, po leczeniu onkologicznym (chemioterapia)

    🧔🏻38: (względnie) zdrowy.

    2021 - chłopiec 🤱 (38+5, planowe CC)
    od 05/2025 - oczekiwanie czy się uda
  • Imazolka Autorytet
    Postów: 549 527

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajeczko jakie piękne skarpetki! 🍍
    Muszę też sobie takie sprawić 🤪

    Ja po biopsji. To było najgorsze doświadczenie. Jeszcze gorsze niż drożność 🥴 bolało mnie okropnie, same były w szoku, bo nikt się tak nie wił jeszcze jak ja. Jak wstałam z fotela, to zemdlałam, a później dostałam biegunki i wymioty. Nie wiem czy ze stresu czy co. Identyczne uczucie jak mam pierwszy dzień @. W każdym razie w znieczuleniu ogólnym było lepiej 😅

    Starania od 09/23
    Z pomocą medyczną od 01/25

    AMH: 5,5 - PCOS ❌
    MUCh✅
    Drożność z lipiodolem ✅
    Pasożyty ✅
    Białka C i S ✅
    KIR 2DS2, 2DS4 obecne
    Endometrioza, adenomioza ❌
    Podwyższone komórki NK ❌
    Kariotypy ✅

    ⏳ stymulacja
  • Ann35 Autorytet
    Postów: 2502 3841

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram_sie_ wrote:
    no ciąża to w ogóle stan w którym refluks pojawia się czasem nawet u tych, co bez ciąży problemu nie mają :) Więc zapewne jak ktoś już ma to ciąża ten stan nasili :(
    U mnie tak naprawdę refluks pojawił się nagle i od razu z grubej rury. To znaczy wcześniej pewnie też był ale nie dawał jakichś dokuczliwych objawów. W każdym razie ja wówczas miałam takie pieczenie, że myślałam że mnie tam palą żywym ogniem + pojawiły się wymioty z krwią. No i miałam gastroskopie i wyszła ta nadżerka i przepuklina.
    Ale od tamtej pory "palenie" czasami tylko delikatnie a bardziej mam ciągłe uczucie pełności (bywa, że zjem ostatni posiłek o 16 a jeszcze o północy czuję jakbym dopiero co była po posiłku...), puste odbijania no i ból w nadbrzuszu etc.
    Mam nadzieje, że u Ciebie teraz to się nie zaostrzy jeszcze bardziej.
    To miałaś od razu grube objawy, skoro pojawiła się krew 😬 to musiało być straszne! Oby konkretne przeleczenie dało spokój na długi długo czas.
    Mój doktorek powtarzał, ze będę miała rzuty refluksu na wiosnę albo jesień. No i u mnie bywa to głównie jesień właśnie.
    Trzymam kciuki żeby leczenie dało skutki ✊🏼✊🏼✊🏼

    👩🏻 36 🧑🏻‍🦱 32 🇩🇪 HH

    11.07.2011- 👼🏼 🩷🖤14tc
    11.06.2012- 👧🏼 🩷🌈40+6 4210g 61cm
    13.03.2019- 👦🏼 💙38+6 3720g 51cm
    13.05.2025- 👼🏼 🩷 🖤14+3tc T13
    08.06.2026- 👧🏼 🩷🌈 39+3 3740g 53cm
    ———————————————————
    Szczęśliwi w komplecie 🩷
  • Szamanka Ekspertka
    Postów: 210 307

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Bajka92 lubi tę wiadomość

    całościowo 21 CS ❌

    👧 34 👦🏻 36

    👧 Hashimoto (Euthyrox 50), hipoglikemia reaktywna, ANA 1 (1:1280 nuclear dots, 1:640 ziarnisty), MTHFR A1298C homo, PAI 1 hetero

    AMH 1,78, drożność ✅ kariotyp ✅ hormony ✅ APS ✅

    ANA 3, immunolog ⏳
    🔜 KIR, subpopulacja limfocytow, cross match, inne?


    👦🏻 Ustępujące stłuszczenie wątroby, nasienie ✅ kariotyp ✅

    Niepdlodnosc idiopatyczna 🥺


    3 x IUI ❌

    IVF 1 stymulacja
    16 🫧 14 MII 🥚 11 ❄️🤯
    8 x 5 doba ( 4x5AA, 4AA, 5BA, 2x4AB) 3 x 6 doba ( 3x5BB)
    4 PGTA (2x5AA, 4AA - prawidłowe, 5BA mozaika trisomia 5)

    15.05 FET 5AA - 🥲 CB (6dpt - 3.1, 7dpt - 5.7, 10dpt - 4.1) dziura w sercu
    16.06 FET 5AA ⏳ (7dpt - 69.2, 9dpt - ?)
  • Jupiter Autorytet
    Postów: 589 473

    Wysłany: 21 kwietnia, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imazolka wrote:

    Jupiter, już pewnie sikałaś! 🤪
    Tak - bez zaskoczen, biel wizira.
    Po jakim czasier od odstawienia proga przychodzi okres?

    Bajko kciuki trzymam!!!

    Imazolka, ale Cie przeczolgalo... regeneruj sie tam!

    Ona:32
    AMH: 1.4 -> 2.2 ; KIR Bx;
    ❗️Tarczyca: Niedoczynność, Hashimoto
    ❗️Geny: Mthfr - homo , PAI-1 homo
    ❗️Adenomioza

    On: 33
    Morfo: 2% -> 4%- > 3% -> 3%
    MAR, HBA, MiOXYS - ✅ HLA-C C1C1
    ❗️DFI 26% -> 39% -> 5️⃣%❗️ŻPN IIIst

    10.2025 🔀 udrożniony jajowód+histeroskopia
    12.2025 💔 CB
    04.2026 ❌ IUI
    05.2026 ❌ IUI + Accofil
    06.2026 infekcja 🤷🏼‍♀️
  • Sakaaira Autorytet
    Postów: 295 509

    Wysłany: 21 kwietnia, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Imazolka o jejku nie brzmi to dobrze. Jak się teraz czujesz?

    @Jupiter przykro mi 🫂 po odstawieniu zazwyczaj po 2/3 dniach, przynajmniej u mnie tak było. Chociaż teraz dostałam okresu mimo brania progesteronu więc różnie może być.

    Jupiter lubi tę wiadomość

    '99 & '89
    Starania od 09/2023

    Ona:
    Letrox, Metformax

    03.25 - ovitrelle + luteina ❌
    04.25 - sono HSG, jajowody drożne ✅

    06.25 - 1 IUI ❌
    07.25 - 2 IUI ❌
    08.25 - 3 IUI ❌

    03.26 sonovaginografia - wszystko ok ✅
    03.26 - wizyta kwalifikacyjna ✅

    IVF
    04.26 ❄️❄️❄️❄️
    05.26 -> 1 FET ❌
    06.26 -> FET ❔
  • Aga_92 Autorytet
    Postów: 417 771

    Wysłany: 21 kwietnia, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clara tak dokladnie potrzebowalam troche zluzowac i udaje sie to super ;) nagle zaczelo mi sie dziac w zyciu sporo pozastaraniowych rzeczy , troche tel poszedl w odstawke stad i tutaj mnie mniej 🙈 byla u mnie kuzynka, fajnie czas spedzalysmy, troche ogrod zaczal pochlaniac, tu urodziny przyjaciolki, tu znow ktos przyjezdza , e pracy duzo roboty i nadgodziny. Takze o to mi wlasnie chodzilo, brak czasu na siedzenie i analizowanie, los temu tym razem dopomogl bardzo 😎 u nas to my wlasnie narazie nalegalismy i zeby nie isc ani w ivf ani w histero. Lekarka juz od pazdziernika zalezai histero i ew jako kolejny krok ivf wtedy juz no ale ja tak bardzo nie chcialam i sie balam,nadal sie boje 🙈 ale ten czas mi tez pokazal ze taka zawiecha juz dluzej trwac nie moze.

    Szamanko wlasnie wiele opcji nam juz nie zostalo:( w zasadzie to histero i ivf ewentualnie tylko

    Lisik dokladnie ja czuje ze teraz juz troche albo w lewo albo w prawo musi to pojsc 🙈 boje sie nadal, nie mam jeszcze pojecia co zrobie na wizycie.. z jednej strony w glowie, na logike to histero a potem ew ivf, bo na te chwile skoro nie chce zycia w zawieszeniu i boje sie zycia z mysla ze zaluje ze czegos nie zrobilam to ivf vs histero, na te chwile histero przed ivf mimo wszystko. Jak nie uda mi sie na to zdecydowac to pewnie tak,bardziej pojdziemy jeszcze w kierunku jakiegos wyjazdu i mocniejszego resetu :) a Ty jak sie czujesz ? :)

    Co do diet i odmawiania sobie wszystkiego to ja Was dziewczyny doskonale rozumiem bo sama dlugo dlugo odmowialam i lampki wina czy kawalka torta od swieta na jakis okazjach i tylko dieta, zakazy ,nakazy itd ale wiem ze bym zalowala gdybym tego nie sprobowala. Tak to sprobowalam i dla swojej spokojnej glowy juz mi wystarcze ze i to nie pomoglo i teraz juz troche sobie luzuje .

    Bajeczko mocne kciuki !!! Z takimi pieknymi skarpetkami musi sie udac! 🍀🍀🍍🍍

    Imazolko biedna ale Cie wymeczylo 🫂 odpoczywaj ! :)

    Biochemiczko powodzenia na prenatalnych! 🍀💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 17:52

    Biochemiczka, clara, Bajka92 lubią tę wiadomość

    Starania od 03.2023
    Pierwsza wizyta w klinice: 11.2024
    👱‍♀️34 🧑40

    👱‍♀️🧑 hormony, homocysteina, trombofilia, morfologia, witaminy, lipidogram ✅️
    Amh: 1,440
    Tsh: 11.2024: 1.94 ➡️ 10.2025: 0.826
    IO: glukoza: 84 insulina: 12.20❌️
    DHEA-SO4: 11.2024: 394 ➡️ 10.2025: 319
    Prolaktyna: 11.2024: 21.3 ➡️ 10.2025: 6.4

    💊Fertilwoman plus, wit D 2000j, Estrovita skin, aspirin cardio, resweratrol, progesterone besins, dostinex, symformin, euthyrox
    Allo-MLR: 27,1%
    💉 accofil

    Drożność jajowodów plus podany lipiodol 03.2025 ➡️ oba drożne ✅️
    Cykle owulacyjne ✅️

    👱‍♀️biocenoza,MUCHa, bad. bakteryjne✅️
    🧑nasienie ✅️
    Ovitrelle 15x ❌️
    Letrozole Bluefish 8x ❌️

    w 41 cs pierwsze ⏸️ 24.04
    25.04 beta 225 27.04 beta 460 29.04 beta 829 30.04 beta 1200
    7.05 CRL 2,4mm z bijącym ❤️
    21.05 7+6 CRL 1,46 cm FHR 162 bpm 🍀
    9.06 4cm FHR 169 🧸
  • Zula18 Przyjaciółka
    Postów: 93 79

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szamanka wrote:
    Też uważam, że zapytaj lekarza, myślę że żadna z nas nie chciałaby Ci źle doradzić jeśli mogłoby Cię to skrzywdzić 🙂


    Tak, kontaktowałam się z lekarką i mówi, żeby poczekać do 14 DPO, ponieważ mogło dojść do pózniej implantacji. Eh ja już chciałam zaczynać nowy cykl 😅 a wątpię, że się udało, ale nadzieja umiera ostatnia

    • 25 lata| PCOS| brak owulacji bez stymulacji| Hashimoto |AMH 5,81|

    • starania od stycznia 2025
    • dobra odpowiedź na letrozol+ovi

    • mąż - 29 lat | astenospermia| morfo 2%| HBA 87%| DFI 3%| HDS 10%

    • kariotypy ✔️| wymazy ✔️| krew✔️

    • czerwiec stymulacja do In Vitro (Invimed Kato)

    • lipiec punkcja
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ