X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Goni jajo 🥚 przyszły tata 🏃, będzie w grudniu pełna chata 👨‍👩‍👧‍👦
Odpowiedz

Goni jajo 🥚 przyszły tata 🏃, będzie w grudniu pełna chata 👨‍👩‍👧‍👦

Oceń ten wątek:
  • KarolinaK Autorytet
    Postów: 752 526

    Wysłany: 5 kwietnia 2023, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2023, 14:43

    08.2021 - synek 💙

    preg.png
  • KATE90 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simons_cat, czy mogę mieć do Ciebie pytanie, bo nie wiem jak wysłać wiadomość prywatna? Szukałam na forach dziewczyn które tak jak ja mają za sobą wiele ciąż biochemicznych. Czy mogłabym spytać, czy w ciążę które się utrzymywały dłużej zachodziłaś jakoś szybko po biochemach i czy po szczepieniach limfocytami też były jakieś biochemiczne? Czy oprócz allo cokolwiek wyszło w badaniach immuno?

  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie badania jakie mogliśmy zrobić, zrobiliśmy i wszystko było ok. U Paśnika wyszedł tylko brak ochrony zarodka. Po szczepieniu też miałam biochemy chyba trzy. Ogólnie po szczepieniach zaszłam w ciążę dopiero po roku od pierwszego szczepienia, pół roku po pullowanych, także ostatnim rzutem, bo niby ważne są ok 6 mies. Więc ciężko mi na 100% powiedzieć czy to one pomogły, ale wierzę, że jakoś tak.

    Pierwsza dłużej utrzymana ciąża to była zaraz jak zaczęliśmy starania, pierwszy cykl po anty. Kolejna była w następnym cyklu po jednym z biochemów. Teraz też jestem w ciąży cykl po biochemie. Z synem zaszłam dwa miesiące po biochemie.

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • KATE90 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 7 kwietnia 2023, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam jedna udana ciążę cykl po biochemie, jak robiłam większe odstępy to niestety ciąża się nie utrzymywała, już mialam kilka biochemów. Pasnik mi potwierdził, że to może zadziałać jak się zajdzie szybko po biochemie (albo od razu albo po 1 miesiaczce), bo wtedy organizm inaczej działa, ale ze tez czasem może to nie zadziałać. Ja sama nie wiem co robić, bo widzę że przy nawykowych biochemach te szczepienia nie bardzo działają- specjalnie czytam na forach i na grupie Paśnika I Maliny jak się te historie kończyły i wygląda na to że szczepienia nie bardzo pomagały przy samych biochemach. Jedna dziewczyna miała immunoglobuliny, 7 szczepien I wciąż biochemy a jak odstawiła wszystko i zaszła w ciążę 1.5 miesiąca po biochemie to się nagle ciąża utrzymała. Myślę że poza allo to jest coś jeszcze co na to wpływa. Ale też mam to allo 0% :( I desperacko już szukam jakichś informacji bo sama nie wiem co robić.

  • Daria.w9 Koleżanka
    Postów: 43 20

    Wysłany: 13 kwietnia 2023, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa.

    Mam nadzieję że i nam marzec przyniesie upragniony cud z zaskoczenia tak naprawdę, ponieważ ja w marcu totalnie wszystko odpuściłam, postawiłam na siebie. Tym bardziej, że pi badaniach nasienia okazało się że mamy 0% prawidłowych plemników i zaczęliśmy diagnostykę u narzeczonego.

    A tu taka niespodzianka intuicja podpowiedziała mi żeby 14dpo zrobić test. Dwie blade kreski. Beta 13,76.

    Dzisiaj o 48h powtórzyłam przyrost jest prawidłowy, mamy 33,72.

    Ale nadal boję się że mimo wszystko beta jest niska.

    Mam nadzieję że ten cud z zaskoczenia, będzie rozwijać się prawidłowo.

    Trzymam za nas wszystkie kciuki ❤

    🙋‍♀️ 24l
    Trombofilia (niski poziom białka C)

    🙋 28l
    03.2023 morfologia plemników 0%
    09.2023 morfologia plemników 0%

    🔸️07.2023 🕊💔 poronienie zatrzymane 7tc/10tc
    🔸️09.2022 rozpoczęcie starań o cud ❣
    🔸️16.05.2023 poronienie 9tc 💔🕊
‹‹ 43 44 45 46 47
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ