X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja tez nie wiedzialam, ze wyszla taka ksiazka, a ja tak lubie Bridget :) teraz czytam "miedzy oceanami" ale wlasnie glowna bohaterka poronila i odłożyłam ksiazke.

    Dziewczyny powiedzcie mi czy zrobienie bety w innym lab nie wchodzi w gre? Myslicie ze beda różnice? Wiem ze kazde lab ma swoje wartosci referencyjne, ale ja chce tylko sprawdzic poziom.

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, Frelcia, ale pech :-(

  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Kiyka dzieki za słowa pocieszenia. Bete pewnie powtorze w środę albo piatek o ile powtórzę w ogole, bo okropnie mnie to stresuje.

    Gratuluje domku, swietny czas przed Wami :) My jestesmy bardzo zadowoleni, ze mieszkamy w domu. I nie czekajcie ze starniami bo roznie to bywa, chcociaz zycze oczywiscie, zeby udalo sie od razu :)

    Kochana rozumiem Cię doskonale - ja podczas robienia drugiego testu płytkowego (żeby potwierdzić pierwszy, strumieniowy) nie mogłam trafić zakraplaczem w dziurkę, tak mi ręce drżały... Ale trzeba stawić czoła swoim potworom i koniecznie powtórzyć betę za dwa dni - dla dobra dzidziusia, a już na pewno swojego. Będzie co ma być, na takim etapie nie możesz raczej nic poradzić. Wierzę całym ❤, że będziesz pozytywnie zaskoczona! Rozczarowanie boli bardzo (wiem coś o tym), ale niepewność jest chyba jeszcze gorsza.

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Aga, dzieci śliczne! :)
    Iza- nie marudź, tylko sikaj:)
    Kto jeszcze testuje jutro? Amy? Wywołuje Cię do tablicy!

    Będę teraz wredna, ale jak Amy nie sika to ja też odmawiam : P

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Anna Stesia - to będzie pasek w Wiadomościach TVP na bank! :-D smiechłam.

    Agniecha- ja tam lubię Czarka Pazurę, a Radek jest podobny z wyglądu do mojego ginekologa, więc pasuje :-D

    Nika - mówisz, że z jakiego miasta jesteś? Bo może zabiorę na blablacara Annę Stesię i też Ci sprzedam kopa z kopytka za takie pierdolamenty! To, że jej jeszcze nie widziałaś, to nie znaczy że nie istnieje! Widział ktoś z Was na żywo świętego Mikołaja? Nie? No widzicie, a jednak istnieje!
    Gdańsk, ale fajnie, że do mnie jedziecie! Muszę częściej Was wqurzać, to się serio pofatygujecie! Ale będzie fajnie, jak już skończycie krzyczeć!

    Anna Stesia, Maja84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Ja Ci wyślę jak przestaniesz gadać i pisać takie głupoty o cyferkach i paskach !!!! Albo zabiorę się razem z lamka i AnnaStesia, każda z nas z innego miasta przyjedzie i Ci nakopie!!!!

    I ja! ze Szczecina nie jest aż tak daleko a nad morze chętnie pojadę ;)
    Bo trzeba wierzyć w swoje dzieciaczki!

    Anna Stesia, Bocianiątko, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ja też postanowiłam po tym cyklu iść do specjalisty czyt. Poszukać lepszego gina. Boję się badań jak nie wiem :(

    Ja też, jakoś tak mi ciężko z myślą że coś z nami nie tak. Zaczynam sie bać że zostaniemy sami we dwójkę :( buuu

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agulineczka wrote:
    Nika ja tez nie wiedzialam, ze wyszla taka ksiazka, a ja tak lubie Bridget :) teraz czytam "miedzy oceanami" ale wlasnie glowna bohaterka poronila i odłożyłam ksiazke.

    Dziewczyny powiedzcie mi czy zrobienie bety w innym lab nie wchodzi w gre? Myslicie ze beda różnice? Wiem ze kazde lab ma swoje wartosci referencyjne, ale ja chce tylko sprawdzic poziom.

    A masz jakieś wątpliwości, co do poprzednich wyników? Ja swoją pierwszą betę robiłam w jednym labie, wyszła negatywna. Potem robiłam w innym punkcie pobrań, ale oni wysyłają do różnych labów i dwa późniejsze wyniki miałam z różnych (chyba Alab i Synevo). Jakoś nie przyszło mi do głowy, że nie powinnam ich porównywać, bo to zupełnie inne punkty... Jednak wartość mierzalna jest ta sama, dokładność może być inna.

    Malgonia lubi tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGULINECZKA a oglądałas film ? Światło między oceanami (2016)
    bardzo wzruszający

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justyna14 wrote:
    Ale z ktorej strony? Bo moze gdzies niedaleko

    Ja Grodzisk Mazowiecki :-)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    ja zaraz się dowiem gdzie mam pojechać i użyję słownych argumentów! kochana! te cyferki na kartkach to nie byle co!a przypomnij mi proszę- kiedy wizyta z USG?
    W środę o 8:30. I do tego czasu proszę mnie nie nakręcać. Zachowujemy kamienny spokój i nie wyprzedzamy wydarzeń. Ja poprostu widziałam jak moja sis przeżyła, kiedy seruszko się nie pojawiło i muszę jakoś na chłodno podchodzić. Ja nawet nie pozwolę, żeby mi lekarz obliczył termin porodu.

    Za to jakbyś chciała mnie spotkać, to zawsze ok 17 jestem w centrum i do dyspozycji ;)

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja też, jakoś tak mi ciężko z myślą że coś z nami nie tak. Zaczynam sie bać że zostaniemy sami we dwójkę :( buuu
    Tak nie myśl nawet! Lekarz po to jest żeby nam pomóc, a jak jest coś z nami nie tak, to od tego nie uciekniemy, będziemy działać z fachową pomocą. Mam nadzieję, że jeszcze do końca grudnia się uda :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 19:56

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Bez jaj.... Na bieżąco gratuluję dziewczynom i pytam co u jak.... Mam 100 Razy pisać gratuluję? Raz coś zapytałam i awantura... Tragedia

    Ja uważam, że twoje pytania nie są złe, ale chodzi o to, że zadajesz ich za dużo na nieodpowiednim wątku. Tutaj dziewczyny marzą o tym, żeby założyć kartę ciąży i większość z nich nie ma pojęcia kiedy się ją zakłada. I wcale im się nie dziwię, że się się wkurwiają, bo to jest wątek staraczek (też dopiero co przez dłuuuugi czas byłyśmy na tym etapie więc powinnaś zrozumieć!) a my jesteśmy tu od tego żeby je na bieżąco wiruskować, jak najszybciej zabrać na ex-staraczki, wspierać i trzymać za rączki!

    Uwielbiam Was dziewczyny, nie złośćcie się bo szkoda nerwów <3

    innamorata88, Flowwer, Bocianiątko, Czrna 81, Malgonia, Karma88 lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Koteczka82 Autorytet
    Postów: 3672 3490

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    AGULINECZKA a oglądałas film ? Światło między oceanami (2016)
    bardzo wzruszający

    Ja nie byłam w stanie go.obejrzeć jak wszedł do kin byłam po poronieniu i bałam się emocji jakie we mnie wywoła :-(

    Michałek 04.04.2009 - Nasz skarb.
    Aniołek 08.11.2016//Aniołek 08.02.2017 //2.05.2020 Aniołek

    ONA: 39 lat
    Hiperprolaktynemia - Bromergon
    IO - Siofor 500mg
    ANA 3+ - Encorton 10mg
    3 cykle z Clo ❌
    Zioła ojca Sroki ❌
    Wiesiołek
    1 cykl Aromek 1x1 ❌
    2 cykl Aromek 2x1 ❓


    ON: 38 lat
    Okaz zdrowia
    Nasienie - Normozoospermia✅
    Suple: magnez z B6, kwas foliowy, vit D3 i E, astaksantyna, cynk.


    Droga do sukcesu jest zawsze w budowie...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    Agniecha e ciocia przesyła całuski. Rośnijcie zdrowo bąble (ja obstawiam chłopczyka i dziewczynke) :0

    Nika gdzie kupiłaś książkę ? Też chętnie poczytam :)
    No w moim ulubionym sklepie czyli Biedronce :) Mówię Wam, przeznaczenie - leżała i czekała w pół drogi między jabłkami a rybami!

    staraczka1111, reset, Koteczka82, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane Kobietki!

    Straaaasznie dużo tego do zapamietania! W dzień wpadłam tylko żeby nacieszyć oczy wynikami FLO <3

    Moje oczka ucieszyły się również z pięknych widoczków Agnieszkowych zajączków i maleństewka Malki <3

    Aksamitku widzę że leżing w domciu służy Tobie i maluszkom :) Cieszę się że trzymacie się dzielnie i jesteście na półmetku!

    Agulineczka pozytywnej betki gratuluję. Czekam na takowe u Izy i Amy!

    Uśmiałam się serdecznie znowu z Waszych złotych myśli :D Nikusie jak będziesz marudzić to Ci dzidziuś rzygiem wynagrodzi!!! :* <3

    Wszystkie kobietki ściskam, mało się udzielam (jakoś staram się wyciszyć przed owu w tym miesiącu) ale i tak wiem że przy zdolnościach Panan i takich wiadomościach jak dziś od Kwiatuszka to idziemy w rekord stron :D

    -Kiyka zazdraszczam nowego mieszkanka- ja muszę posprzątać zaczęty remont przedpokoju przed świętami :D
    -współczuję użerania z urzędnikami (Frelcia), jak otworzysz to satysfakcja będzie jeszcze większa! Jak z ciążą ;)
    -pół chleba i pizza.... no powiem Ci Kochana masz talent!
    -Yos Twoje pocztówki wynagradza mi tylko sypiący śnieg (ten rozpuszczający już nie :P)
    LAMKA, RESET! Idziemy na rekord w szybkości owulacji :P Nowa chyba postanowiłyśmy Cię dogonić :P Ale ja tak myślę, że może Ty lepiej się skup to zrobisz z nami testowanie ;)

    Agniechaaaa, Izape_91, malka lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przykro mi:( Ja aktualnie jestem na etapie, żadnej pracy ani w przedszkolu ani w żłobku. Bokiem mi juz ta praca wychodzi i to nie przez dzieci, a dorosłych. Jeszcze teraz sama zostalam na grupie i mam dosc. Powinnam 3 wypłaty dostawać. Tera sa straszne pri lemy z nauczycielami przedszkolnymi.

    Ja jak bylam w pierwszej ciazy to bylismy na etapie budowy domu. Fajnie było, ale opowiadac to nie będę bo, az strach sie bac co wyczynialam. W 6 miesiacu spadlam z drzewa (na szczęście z dolnych galezi) w 7 na dachu siedzialam, a w domu o ciazy diwiedzieli sie na koncu 8 miesiąca. ;) Ale ja to w ogóle dziwny przypadek bylam. A na usprawiedliwienie mam to, ze mialam 18 lat i brak mozgu;p

    StaraczkaNika lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3694aab0197.jpg

    Oto Nasze maleństwa :) jeden nadrobił jest tyllo dzien różnicy :) 1) 10t4d 2) 10t3d :) od jutra zachodzimy z prolutexu zastrzyk co 2dzien :) i ja dobrze pójdzie to po świętach będziemy juz rezygnować ze wszystkich leków :) YUPI ale jeszcze ważniejsza informacja jest taka, ze 19.12 o godz 13:10 mamy usg genetyczne matko juz czuje lekki stresik! <3 i kolejna wizyta zaraz po świętach 27.12 11:00 :)

    Co do wyników badan to gin stwierdził, ze są Ok a co do wagi to niestety schudłam 2kg przez moje wymioty

    ale super!!! Cudowne skarby!!! <3 <3 <3 <3 <3 i cudowne wieści!!! :D

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Frelcia przykro mi:( Ja aktualnie jestem na etapie, żadnej pracy ani w przedszkolu ani w żłobku. Bokiem mi juz ta praca wychodzi i to nie przez dzieci, a dorosłych. Jeszcze teraz sama zostalam na grupie i mam dosc. Powinnam 3 wypłaty dostawać. Tera sa straszne pri lemy z nauczycielami przedszkolnymi.

    Ja jak bylam w pierwszej ciazy to bylismy na etapie budowy domu. Fajnie było, ale opowiadac to nie będę bo, az strach sie bac co wyczynialam. W 6 miesiacu spadlam z drzewa (na szczęście z dolnych galezi) w 7 na dachu siedzialam, a w domu o ciazy diwiedzieli sie na koncu 8 miesiąca. ;) Ale ja to w ogóle dziwny przypadek bylam. A na usprawiedliwienie mam to, ze mialam 18 lat i brak mozgu;p
    Szalona dziewczyna jesteś! I kłaniam się koleżance w nieszczęściu - ja też niosę kaganiec oświaty i świecę różnym takim po gałach, a oni mi się odwdzięczają tym wzrokiem cielęcym, myśli poszukującym... Ciężki los sobie wybrałyśmy!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy! jesteście niezastąpione..
    Tłumaczę sobie, że coś dzieje się po coś. Może to będzie akurat czas dla kiełkującej fasolki i na spokojne szukanie nieruchomości, żeby za rok wystartować? a przy okazji czas na dodatkowe kursy i szkolenia.. jutro widzę się z właścicielem nieruchomości.. To będzie ciężka przeprawa.

‹‹ 111 112 113 114 115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ