X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, zrobiłam dwa testy owulacyjne- jeden z allegro, drugi facelle. Na obu krajach testowa bledsza, rozumiem, że w ciągu doby owu nie będzie?
    Ale żeby nie było tak prosto- miałam przed chwilą mega dużo śluzu, mega rozciągliwy (z 6 cm na bidę), ale w kolorze białym. Poprzednio miałam tak już po owulacji, wtedy wkręcalam sobie ciążę, teraz wkręcam wczesna owulację?!

    No i ile przed wymazami na ureaplasme itp. nie należy współżyć?
    Pokaż teściki, ja taki rozciągliwy mam przed owulacją, potem zmiania sie w przejrzysty także moim zdniaem jesteś tak pare dni przed owulacją :P :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Admin gdzieś tu interweniował?

    Bobisia lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aksamitna wrote:
    Admin gdzieś tu interweniował?
    Tak. Na 107 stronie zostały zgłoszone i usunięte posty.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech.. nie ma to jak się poskarżyć adminowi..

    _Hope_, Flowwer, Maja84 lubią tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zbiorczo odpowiem, bo cytować się nie da:
    Frelcia - do gina idę w środę na wymaz i stąd to zamieszanie. Teoretycznie kazał odczekać 48 h przed wymazem, więc ostatnie <3 były wczoraj i one miały być takie dla frajdy... Na taki pseudo monitoring miałam iść w piątek (w czwartek chciałam zrobić sobie estradiol itp.) i zerknąć przed wyjazdem tylko, czy jakieś pęcherzyki tam w ogóle są. Ja miewam owulację po 20 dc, a nie w okolicy 10 dc! Gdyby nie to, że Anna Stesia mi napisała kiedyś, że owu jak hiszpańska inkwizycja (kocham ten cytat!) przychodzi znienacka, to nie wiem, czy bym w ogóle teraz coś rozkminiała.
    Kiyka - ja do czau brania Ovarinu rzadko jakikolwiek śluz miewałam, więc zielona jestem w temacie strasznie. Z kursów przedmałżeńskich i z biologii pamiętam, że powinien być przeźroczysty jak białko jajka kurzego:P Tyle teorii...
    Olik - mnie dwa cykle temu testy wychodziły bardziej owulacyjnie w okolicy 10 dc niż w okolicy faktycznej owulacji (choć w sumie wtedy nie wiedziałam o zakazie picia przed, więc nie wiem jak to wiarygodne było).

    Frelcia - nie znam umowy, poza tym szwagier prawnik Ci pewnie pomoże, ale zobacz na ten art:
    Art. 664. § 1. Jeżeli rzecz najęta ma wady, które ograniczają jej przydatność do umówionego użytku, najemca może żądać odpowiedniego obniżenia czynszu za czas trwania wad.

    § 2. Jeżeli w chwili wydania najemcy rzecz miała wady, które uniemożliwiają przewidziane w umowie używanie rzeczy, albo jeżeli wady takie powstały później, a wynajmujący mimo otrzymanego zawiadomienia nie usunął ich w czasie odpowiednim, albo jeżeli wady usunąć się nie dadzą, najemca może wypowiedzieć najem bez zachowania terminów wypowiedzenia.

    Czy zapisałaś w umowie cel najmu? Byłaś zapewniana, że się lokal nadaje na żłobek?

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa śliczne te twoje Zajączki <3 Siedzę już tu trochę miesięcy, wiem przez co przeszłaś, dlatego tym bardziej się cieszę że w te Święta będziesz szczęśliwą przyszłą mamusią z maleństwami pod sercem, a nie w odległych marzeniach :-) To nic że kolacja wigilijna pewnie wróci do wuceta, ale i tak te Święta będą wyjątkowe :-)

    Dziewczyny skoro jedziecie do Gdańska, to zapraszam wjedźcie po drodze do Borów Tucholskich :-) Pojadę z Wami ustawić Nikę , a potem z cewnikiem pojedziemy w góry! ;-)

    Agniechaaaa, Bocianiątko, Anna Stesia, Emilkap11 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Tak. Na 107 stronie zostały zgłoszone i usunięte posty.
    Az "poszłam" to zobaczyć, masakra... Myśle że po tym powinno się faktycznie nie zauważać pewnych postów, to będzie dla nas najlepsze a i może koło lutego "Koleżanka" nas opuści :)

    Czrna 81, innamorata88, Anna Stesia, MamaFabianka, Amy333, Karma88 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Będę teraz wredna, ale jak Amy nie sika to ja też odmawiam : P
    hehehe, ale to nie jest wredota ;) ja Cię doskonale rozumiem, też nienawidzę sikać na teściory, bardzo mnie to steruje i zabiera nadzieję. Ale u Ciebie już jest po terminie @ i do tego był bladzioch z wieczornego moczu, więc rozsądnym byłoby pójść na betę i zbadać progesteron :P tak na wszelki wypadek, bo gdyby był niski to trzeba interweniować ;)

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HA HA HA poskarżyć do Admina to wie jak a zapytać lekarza o kalendarzyk ciąży już nie wie?
    Panan ale Ty jesteś jednak tempa laska! -Idź poskarż i na mnie!

    Ps No co Wy laski! Admin tak przy okazji czyścił- na bank przyszedł zobaczyć betę Kwiatuszka :D <3

    Kiyka 123, staraczka1111, Flowwer, Czrna 81, Agniechaaaa, Frelcia, Bajkaaa, innamorata88, Maja84, Bocianiątko, Rucola, Luna1993, KateHawke, Bunia86, Amy333, Koteczka82, Karolina90, Karma88, Sarna84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Tak. Na 107 stronie zostały zgłoszone i usunięte posty.
    Orzesz w mordę, no faktycznie! :-/ Ale chyba adm. nie zauważył że akurat ta wiadomość miała 11 polubień ;-)

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, zbiorczo odpowiem, bo cytować się nie da:
    Frelcia - do gina idę w środę na wymaz i stąd to zamieszanie. Teoretycznie kazał odczekać 48 h przed wymazem, więc ostatnie <3 były wczoraj i one miały być takie dla frajdy... Na taki pseudo monitoring miałam iść w piątek (w czwartek chciałam zrobić sobie estradiol itp.) i zerknąć przed wyjazdem tylko, czy jakieś pęcherzyki tam w ogóle są. Ja miewam owulację po 20 dc, a nie w okolicy 10 dc! Gdyby nie to, że Anna Stesia mi napisała kiedyś, że owu jak hiszpańska inkwizycja (kocham ten cytat!) przychodzi znienacka, to nie wiem, czy bym w ogóle teraz coś rozkminiała.
    Kiyka - ja do czau brania Ovarinu rzadko jakikolwiek śluz miewałam, więc zielona jestem w temacie strasznie. Z kursów przedmałżeńskich i z biologii pamiętam, że powinien być przeźroczysty jak białko jajka kurzego:P Tyle teorii...
    Olik - mnie dwa cykle temu testy wychodziły bardziej owulacyjnie w okolicy 10 dc niż w okolicy faktycznej owulacji (choć w sumie wtedy nie wiedziałam o zakazie picia przed, więc nie wiem jak to wiarygodne było).

    Frelcia - nie znam umowy, poza tym szwagier prawnik Ci pewnie pomoże, ale zobacz na ten art:
    Art. 664. § 1. Jeżeli rzecz najęta ma wady, które ograniczają jej przydatność do umówionego użytku, najemca może żądać odpowiedniego obniżenia czynszu za czas trwania wad.

    § 2. Jeżeli w chwili wydania najemcy rzecz miała wady, które uniemożliwiają przewidziane w umowie używanie rzeczy, albo jeżeli wady takie powstały później, a wynajmujący mimo otrzymanego zawiadomienia nie usunął ich w czasie odpowiednim, albo jeżeli wady usunąć się nie dadzą, najemca może wypowiedzieć najem bez zachowania terminów wypowiedzenia.

    Czy zapisałaś w umowie cel najmu? Byłaś zapewniana, że się lokal nadaje na żłobek?

    o matko dziękuję. Jutro szwagier zerknie na umowie. Na pewno jest zapis że jak najemca nie płaci przez okres 2 miesięcy to wynajmujący może wypowiedzieć umowę. Mam nadzieję że jakoś się z nim dogadamy...co go urządzi moja krzywda jeśli nie będę miała jak płacić. Jak się to otrze o sąd to już w ogóle.

  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a3694aab0197.jpg

    Oto Nasze maleństwa :) jeden nadrobił jest tyllo dzien różnicy :) 1) 10t4d 2) 10t3d :) od jutra zachodzimy z prolutexu zastrzyk co 2dzien :) i ja dobrze pójdzie to po świętach będziemy juz rezygnować ze wszystkich leków :) YUPI ale jeszcze ważniejsza informacja jest taka, ze 19.12 o godz 13:10 mamy usg genetyczne matko juz czuje lekki stresik! <3 i kolejna wizyta zaraz po świętach 27.12 11:00 :)

    Co do wyników badan to gin stwierdził, ze są Ok a co do wagi to niestety schudłam 2kg przez moje wymioty
    Aga jakie Ty już masz duże dzieci!! Cudowności <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 21:02

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Ech.. nie ma to jak się poskarżyć adminowi..
    Buhahahahaahhaha nie gadajcie, że panan poleciała na skargę? :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope naszej koleżance sie nie podobało że napisałam prawdę! Dlatego mam usuunietego posta!



    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Buhahahahaahhaha nie gadajcie, że panan poleciała na skargę? :D
    Hope używa wulgaryzmów a Yos wprowadza niemiłą atmosferę :P
    Ja myślę, że jak mamy ciało pedagogiczne na wątku to jakąś karę trzeba obmyślić -dla Misiaczka :D proponuję olewcze podejście do donosiciela :]

    Yoselyn82, Frelcia, Rucola, blue00, Karma88 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Pokaż teściki, ja taki rozciągliwy mam przed owulacją, potem zmiania sie w przejrzysty także moim zdniaem jesteś tak pare dni przed owulacją :P :D

    Aż poszłam z kosza wyciągnąć;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aecf0644a45e.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65a062f30788.jpg

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Buhahahahaahhaha nie gadajcie, że panan poleciała na skargę? :D

    Kurczę zupełnie nie rozumiem jej problemu - tu jest wątek staraczek... Dziewczyny, które są w ciąży i tutaj są obecne, oprócz zarzucania nas ślicznymi zdjątkami, nie zadają pytań dotyczących ciąży bo heloł, my tu się dopiero śluz uczymy rozróżniać... :)

    Bocianiątko, Luna1993, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaa maluszki cudowne :-)

    Iza kciuki za jutrzejszy test.. :-)

    Pannam jak się nie podoba coś to wypad z tad! Albo nie czytaj! Co naslalas admina na mnie bo prawdę pisze! Łaska ogarnij się troche! Ile ty masz lat? W przedszkole się bawisz i skarżysz?

    olik321, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Orzesz w mordę, no faktycznie! :-/ Ale chyba adm. nie zauważył że akurat ta wiadomość miała 11 polubień ;-)
    Haha właśnie

    Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Aż poszłam z kosza wyciągnąć;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/aecf0644a45e.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/65a062f30788.jpg
    ...nadciąga ale to jeszcze nie to.... ;) rób jutro dla porównania

    Malgonia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ