X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Musisz bywać tutaj 24h na dobę :-)
    Prawie jestem! Z 45 minutowymi przerwami a potem też bardzo dużo! A tu i tak mi umknęła jakaś obraźliwość... myślałam, ze tam czysta szczerość i otwartość... Ehh, jak to życie uczy

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Wyżej Ci jeszcze zedytowałam tą wiadomość. Będzie dobrze :*

    dziękuję :* jakoś będziemy musieli sobie z Mężem poradzić i się wymiksować z tego.

    PS ja po takim teście owu miałam 21mm pęcherzyk i zastrzyk :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 21:27

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Prawie jestem! Z 45 minutowymi przerwami a potem też bardzo dużo! A tu i tak mi umknęła jakaś obraźliwość... myślałam, ze tam czysta szczerość i otwartość... Ehh, jak to życie uczy

    Pannam poleciała na skargę że napisałam post i jej się nie spodobał hehe...

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Musisz bywać tutaj 24h na dobę :-)

    A masz odpoczywać !!! opalać to i tamto :D jaką masz temp ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dziewczyny tak zamilkłam, bo.... nici z mojego Żłobka na ten moment... urząd i sanepid nie wyrażają zgody- ostatecznie i bez dyskusji... jeszcze mam problem z właścicielem nieruchomości bo nie chce mi rozwiązać umowy za porozumieniem stron.. nie wiem jak to wyjdzie wszystko, dobrze że szwagier jest prawnikiem :(

    dawno tyle nie płakałam...

    jak jeszcze ten cykl będzie stracony to deprecha jak nic...
    w tej chwili szukam innej nieruchomości.. będę walczyć, tylko ochłonę...

    Walcz Kochana i nie poddawaj się! Musi się udać :)

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    A masz odpoczywać !!! opalać to i tamto :D jaką masz temp ?

    W granicach 17-18 stopni, słonecznie, wczoraj był zimny wiatr więc odczuwał się inaczej a dziś było suuuper :-)

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo jak samopoczucie? zaczynasz wierzyc?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower, gratulacje!! weszłam przed chwilą tylko po to żeby sprawdzić co z Twoją betą i nie mogła być piękniejsza! super, super!!!!! Aga Piękne zdjęcia maluszków, można na nie patrzeć godzinami:) przeczytałam też resztę i widzę, że nasz ulubiona koleżanka nie straciła nic a nic ze swojego cudownego charakteru;/
    Dziewczyny robię właśnie zamówienie w aptece internetowej i mam pytanko... poratujcie:) pisałyście coś o Ovarinie czy coś w tym stylu, warto to zamówić? nie mam zespołu policystycznych jajników, ale myślę czy nie byłby lepszy taki środek niż zwykły kwas foliowy? może na śluz coś to pomoże? doradźcie coś:)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia przepraszam jeśli Cie urażę ale nie kumam jak architekt czy projektant nie sprawdzili planu zabudowy... mam nadzieję, że z nich zrezygnujesz

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilkap11 wrote:
    :D :D :D
    No wróciła "stara" dobra Nika ze swoimi rozwalającymi tekściorami :-) Bo już myślałam, że się zepsuła, jak zaczęła jojczeć o nibyciążach.

    Agniecha dzieciaczki cuuudowne. Niech rosną zdrowo <3
    He he... bardzo śmieeeeszne... tjaaa.

    A SKORO PIERWOTNIACZKI MAJĄ TAKIE MAŁE NIBYNÓŻKI, TO JA SOBIE MOGĘ MIEĆ TAKĄ MAŁĄ MALUTKĄ NIBYCIĄŻE! Nibyciąża jest ogólnie niewidoczna bez mikroskopu i nie mamy o niej żadnej wiedzy z wyjątkiem literatury. Dokładnie tak samo jak w przypadku nibynóżek albo kota Schodingera. Dopóki nie wejdzie w sferę empiryczną (chociażby za sprawą sensownych dolegliwości) to pozwolimy jej być czystą abstrakcją. I nie wiem dlaczego zaczęliśmy pisać o swojej osobie w liczbie mnogiej, to chyba takie "royal we"...

    Malgonia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    dziękuję :* jakoś będziemy musieli sobie z Mężem poradzić i się wymiksować z tego.

    PS ja po takim teście owu miałam 21mm pęcherzyk i zastrzyk :P

    Uda się Wam wymiksować, ale zanim cokolwiek powiesz/ napiszesz wynajmującemu to trzy razy na chłodno rozważ każde słowo. Jeśli negocjowałaś umowę mailowo/ ze świadkami przypomnij sobie, czy gdzieś są zapewnienia co do celu na jaki lokal ma być wynajmowany.

    Hmm, to albo przekładam wymazy na jutro albo na po nartach. Jeśli to będzie owu, to jakiś dziw nad dziwy - zawsze było po 20 dc! Ciekawe, co jutro temperatura powie...
    Laski, chyba nie ma sensu dziś męczyć M. skoro wczoraj <3 były? Choć ochotę mam wielką ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flower, gratulacje!! weszłam przed chwilą tylko po to żeby sprawdzić co z Twoją betą i nie mogła być piękniejsza! super, super!!!!! Aga Piękne zdjęcia maluszków, można na nie patrzeć godzinami:) przeczytałam też resztę i widzę, że nasz ulubiona koleżanka nie straciła nic a nic ze swojego cudownego charakteru;/
    Dziewczyny robię właśnie zamówienie w aptece internetowej i mam pytanko... poratujcie:) pisałyście coś o Ovarinie czy coś w tym stylu, warto to zamówić? nie mam zespołu policystycznych jajników, ale myślę czy nie byłby lepszy taki środek niż zwykły kwas foliowy? może na śluz coś to pomoże? doradźcie coś:)
    ja pije inofem lun ifolek ładnie regulują hormony

    ovarian nigdy nie piłam i nawet nie wiem czy mają ten sam skład

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flower, gratulacje!! weszłam przed chwilą tylko po to żeby sprawdzić co z Twoją betą i nie mogła być piękniejsza! super, super!!!!! Aga Piękne zdjęcia maluszków, można na nie patrzeć godzinami:) przeczytałam też resztę i widzę, że nasz ulubiona koleżanka nie straciła nic a nic ze swojego cudownego charakteru;/
    Dziewczyny robię właśnie zamówienie w aptece internetowej i mam pytanko... poratujcie:) pisałyście coś o Ovarinie czy coś w tym stylu, warto to zamówić? nie mam zespołu policystycznych jajników, ale myślę czy nie byłby lepszy taki środek niż zwykły kwas foliowy? może na śluz coś to pomoże? doradźcie coś:)

    Ja biorę Ovarin :) wpłynął pozytywnie na moje samopoczucie. Lepiej się po nim czuję niż po symfoliku i też cykl mi się unormował. Biorę go, bo ma w składzie witaminę B6, B12 i witaminę D :)

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Uda się Wam wymiksować, ale zanim cokolwiek powiesz/ napiszesz wynajmującemu to trzy razy na chłodno rozważ każde słowo. Jeśli negocjowałaś umowę mailowo/ ze świadkami przypomnij sobie, czy gdzieś są zapewnienia co do celu na jaki lokal ma być wynajmowany.

    Hmm, to albo przekładam wymazy na jutro albo na po nartach. Jeśli to będzie owu, to jakiś dziw nad dziwy - zawsze było po 20 dc! Ciekawe, co jutro temperatura powie...
    Laski, chyba nie ma sensu dziś męczyć M. skoro wczoraj <3 były? Choć ochotę mam wielką ;)
    ja tam bym wskoczyła na loozie, ale na mojego M :)

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Frelcia przepraszam jeśli Cie urażę ale nie kumam jak architekt czy projektant nie sprawdzili planu zabudowy... mam nadzieję, że z nich zrezygnujesz

    Olik, jeśli to sanepid nie puszcza, to plan tu nie ma nic do rzeczy.
    Pytanie też, czy jakaś wspólnota nie ma tu czegoś do gadania...?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Frelcia przepraszam jeśli Cie urażę ale nie kumam jak architekt czy projektant nie sprawdzili planu zabudowy... mam nadzieję, że z nich zrezygnujesz
    Już to zrobiłam.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Hope naszej koleżance sie nie podobało że napisałam prawdę! Dlatego mam usuunietego posta!
    Ja też mam usuniętego XD to potwierdza moją teorie że admini nie patrzą na posty tylko automat je kasuje.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane staraczki !!!!!
    z 2h temu moja droga i kochana TEŚCIOWA przyniosła mi do wypicia wodę z Lourdes bo ma uzdrowić moją płodnośc :D
    Dobrze że mam wypracowaną powagę ale w środku mnie rozsadzało. Grzecznie wypiłam bo sobie myślę to dla fasolki.
    Więc jak na Święta oświadczę że jestem w ciązy będzie to cud wody z Lourd :D
    Raczej z błędu ją nie będę wyprowadzać !! a mój M do teraz się śmieje. Ech kochane teściowe ....

    Anna Stesia, olik321, Agniechaaaa, KateHawke, Lunaris, nowa na dzielni, Melevis, bazylkove, Bunia86, Cheresta, innamorata88, staraczka1111, Aksamitna, Maja84, pilik, Emilkap11, PodwojnaMamaWdwupaku, Czrna 81, ANkaG, Bocianiątko, Lena21, MamaFabianka, matkapatka, Malgonia, blue00, Selina, Koteczka82, Kaczorka, Karolina90, justyna14, Karma88, Bea25, Kazio14, by7mistake, Izolda90, pawojoszka, Kargo31, Malinka7, Barbarka1984, Sarna84 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue, kochana, idziesz na betę? Bo cosik tam majaczy :-)

    Buniuś, musiałam pobieżać aż do 91 strony, żeby zobaczyć, co u Ciebie. Jak dobrze, że się odezwałaś, bardzo się tu wszystkie martwiłyśmy. Mam nadzieję, że wkrótce będziesz mogła wyjść ze szpitala i że skończy się ten koszmar. Posyłam milion ciepłych myśli. Jeśli byś czegoś potrzebowała daj znać, też jestem z Krakowa i mogę w czymś pomóc.

    Staraczka, co za śliczna buziunia! Jaki cukiereczek!

    Bunia86 lubi tę wiadomość

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Olik, jeśli to sanepid nie puszcza, to plan tu nie ma nic do rzeczy.
    Pytanie też, czy jakaś wspólnota nie ma tu czegoś do gadania...?

    Ale z tego co Frelcia pisała tam jest niezgodny do inwestycji plan zagospodarowania, więc sanepid nie ma prawa się zgodzić, chyba ze odstępstwo lub zmiana planu

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ