X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze odnośnie Panan - weszłam z ciekawości w jej posty na fioletowej stronie i wszystkie to "ja, ja, ja". Ale serio, ani nikomu tam nie gratulowała, ani nie wchodziła w rozmowę, po prostu informowała co jej wychodzi na badaniach i "czy to normalne, ze w tym i w tym tygodniu nie ma tego i tego na usg". Taki typ :P

    KateHawke, Yoselyn82, innamorata88 lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kochane staraczki !!!!!
    z 2h temu moja droga i kochana TEŚCIOWA przyniosła mi do wypicia wodę z Lourdes bo ma uzdrowić moją płodnośc :D
    Dobrze że mam wypracowaną powagę ale w środku mnie rozsadzało. Grzecznie wypiłam bo sobie myślę to dla fasolki.
    Więc jak na Święta oświadczę że jestem w ciązy będzie to cud wody z Lourd :D
    Raczej z błędu ją nie będę wyprowadzać !! a mój M do teraz się śmieje. Ech kochane teściowe ....

    czyli jak nic zasługa teściowej hahah co Ty byś bez niej zrobiła :)

    innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Już to zrobiłam.

    Następnym razem dawaj plany na forum - Olik Ci je zobaczy, Lamka ułoży dietę dzieciaczkom, ja zerknę na umowę. Taka kooperatywa staraczek ;)

    Flo - płaczę ze śmiechu nad teściową :)

    Flowwer, Anna Stesia, Frelcia, Bunia86, Maja84, Bocianiątko, Kaczorka, olik321, Karma88, Sarna84 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Uda się Wam wymiksować, ale zanim cokolwiek powiesz/ napiszesz wynajmującemu to trzy razy na chłodno rozważ każde słowo. Jeśli negocjowałaś umowę mailowo/ ze świadkami przypomnij sobie, czy gdzieś są zapewnienia co do celu na jaki lokal ma być wynajmowany.

    Hmm, to albo przekładam wymazy na jutro albo na po nartach. Jeśli to będzie owu, to jakiś dziw nad dziwy - zawsze było po 20 dc! Ciekawe, co jutro temperatura powie...
    Laski, chyba nie ma sensu dziś męczyć M. skoro wczoraj <3 były? Choć ochotę mam wielką ;)

    Tu jest taki problem że wynajmujący pytał czy jestem pewna że ten lokal będzie dobry na Żłobek. I owszem. Ten lokal po przeróbkach remontowych jest dobry na żłobek ale stoi na działce która podlega pod teren wyłącznie mieszkaniowy. TEGO nam nie powiedział projektant :( który w takich sprawach powinien być zorientowany (na mój rozum. Bo ja na to nie wpadłam, że aż pod takim kątem trzeba sprawdzać :()

    Jakoś sobie poradzę. Nie zawracajcie sobie już głowy :*

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi cykl z Ovarinem -podkręcił mi wszystko totalnie (pozytywnie) i śluz i jajniki i objawy pseudociąży :P w drugiej fazie cyklu. Generalnie uważam że jest bardzo dobry nie podoba mi się tylko to że przyspieszył mi owulację. Ale po ziołach O.Sroki miałam to samo. Również nie mam PCOS, biorę z uwagi na bardzo fajny skład w jednym preparacie.

    Flowwer, nowa na dzielni, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yose ale Wam fajnie :) pogoda cuuuudo



    Flo! To teściowa zacznie sprzedaż internetowa tej wody i bedzie podpinać Cię jako żywy dowód na działanie :D

    Lunaris, innamorata88, Flowwer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ta cała panam tak lubi pytać o wszystko to ciekawe czy przed zajściem w ciąże pytała do czego służy siusiak :( i czy wsadza się go z przodu czy z tyłu.

    Yoselyn82, Lunaris, Ptysia, innamorata88 lubią tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Kochane staraczki !!!!!
    z 2h temu moja droga i kochana TEŚCIOWA przyniosła mi do wypicia wodę z Lourdes bo ma uzdrowić moją płodnośc :D
    Dobrze że mam wypracowaną powagę ale w środku mnie rozsadzało. Grzecznie wypiłam bo sobie myślę to dla fasolki.
    Więc jak na Święta oświadczę że jestem w ciązy będzie to cud wody z Lourd :D
    Raczej z błędu ją nie będę wyprowadzać !! a mój M do teraz się śmieje. Ech kochane teściowe ....
    ....to teraz uważaj bo będą bliźnięta! :D
    To słodkie :) Ale będziecie co mieli dzieciom opowiadać jak dorosną :)


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis wrote:
    Jeszcze odnośnie Panan - weszłam z ciekawości w jej posty na fioletowej stronie i wszystkie to "ja, ja, ja". Ale serio, ani nikomu tam nie gratulowała, ani nie wchodziła w rozmowę, po prostu informowała co jej wychodzi na badaniach i "czy to normalne, ze w tym i w tym tygodniu nie ma tego i tego na usg". Taki typ :P

    A po co ona ma gratulować komuś? Przecież jej ciąża i ona sama są najważniejsze!!

    Najlepiej napisać do admina że koleżanka ja urazila i żeby usunąć posta..

    Śmiechu warte po prostu!

    Widać ile koleżanka ma lat! Dziecinna da normalnie!

    innamorata88 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    U mnie drugi cykl z Ovarinem -podkręcił mi wszystko totalnie (pozytywnie) i śluz i jajniki i objawy pseudociąży :P w drugiej fazie cyklu. Generalnie uważam że jest bardzo dobry nie podoba mi się tylko to że przyspieszył mi owulację. Ale po ziołach O.Sroki miałam to samo. Również nie mam PCOS, biorę z uwagi na bardzo fajny skład w jednym preparacie.

    Czemu wcześniejsza owu Ci się nie podoba? Na mój rozum wcześniej owu = wcześniej testowanie i więcej szans w ciągu roku (ale to mówię ja, człowiek z cyklami 40 dniowymi).

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki za szybką odpowiedź:) A przy krótkich cyklach po 22-24 dni ten Ovarin też może być czy raczej tylko przy długich?

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke a nie chcesz mieć konsultacje z Immunolog Janosz w Provicie ? Ja u niej byłam i mnie bardzo dobrze podprowadziła i na mutacjach się zna dr Jur. u mnie trochę to olał ale jak dostał w rozpisce ( bo to w jednym systemie mają ) to już musiał. Ja będę u niej prowadzić ciążę. Bo jak co odrazu Bytom.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn wysłałam Ci na priv pytanie odnośnie migdałków:) Jak będziesz mieć chwilkę, to zerknij:)

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam więcej. Skasowali mi posta za UWAGA używanie wulgaryzmów XD Skasowali za słowa które sama cenzurowałam *** żeby nikogo nie obrazić. No koń by się uśmiał. Misiaczku jesteś żałosna i to było moje ostatnie słowo do Ciebie. Lepiej już sobie daruj posty tutaj bo chyba polubię funkcję "zgłoś"
    Ps. Jak chce to czytać potrafi wstecz.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    U mnie drugi cykl z Ovarinem -podkręcił mi wszystko totalnie (pozytywnie) i śluz i jajniki i objawy pseudociąży :P w drugiej fazie cyklu. Generalnie uważam że jest bardzo dobry nie podoba mi się tylko to że przyspieszył mi owulację. Ale po ziołach O.Sroki miałam to samo. Również nie mam PCOS, biorę z uwagi na bardzo fajny skład w jednym preparacie.
    Kurdę a ja się pośpieszyłam i kupiłam sobie symfolik :-( Żałuuuuję. :-( :-( :-(

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer nie wiem jakie masz stosunki z teściową ale ja o ile zaraz po ślubie bym się uśmiechnęła i wypiła ta wodę tak teraz chyba bym ją za drzwi z tą woda wystawiła no ale u mnie jest inna sytuacja z moją teściowa nawet nie porusza tematu dziecka u nas :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo, cudownie! Za każdym razem jak będzie Wam brakować pomocy do dzidzi a teściowa się będzie migać to powiesz jej "no sama we mnie mama tę wodę wcisnęła, trzeba było wcześniej pomyśleć o skutkach!"

    Lunaris, KateHawke, Flowwer, Bunia86, staraczka1111, Maja84, Malgonia, Karma88, Sarna84 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Następnym razem dawaj plany na forum - Olik Ci je zobaczy, Lamka ułoży dietę dzieciaczkom, ja zerknę na umowę. Taka kooperatywa staraczek ;)

    Flo - płaczę ze śmiechu nad teściową :)

    To ja ubezpieczę! :D

    Flowwer, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Czemu wcześniejsza owu Ci się nie podoba? Na mój rozum wcześniej owu = wcześniej testowanie i więcej szans w ciągu roku (ale to mówię ja, człowiek z cyklami 40 dniowymi).
    Bo mam prawie 40 dychy na karku, z partnerem jedziemy na złotych strzałach i łatwiej jest utrafić w weekend z <3 jak mam 10 do 14 dc na działanie niż jak dostaję owu z nienacka 9-10dc. Boje się że wtakim tempie AMH z 2 spadnie mi za rok do 0,2 :P

    Frelcia spadłam z kanapy z tym siurkiem! :D

    Frelcia lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Aaa, to chyba oleję te wymazy i najwyżej zrobię je po powrocie z nart (o ile zdążę).
    Teraz jeszcze wykminiłam, że mogę spróbować jutro dostać się na wymaz (dziś i tak odpuszczam <3), więc popołudniu byłoby blisko 48 h po stosunku, a potem wieczorem mogę dopaść M. :)

    I to jest dobry plan :) Ja się trochę tych testów narobiłam ;)
    Jak Ci wyjdzie pozytywny to od tego czasu owu powinna być w ciągu 24h - 36h. Pik Lh jest przed samą owulacją, bo to wysokie stężenie powoduje że wydzielają się jakieś tam enzymy ;) dzięki czemu pęka pęcherzyk. Także po pozytywnym teście będziesz miała jeszcze chwilę czasu żeby dopaść eMka, a próbować już możecie, w końcu plemniory sporo tam żyją w naszych kobiecych wnętrzach ;)
    Jak miałam na początku ładne cykle z owu i mierzyłam temp. i test mi wychodził pozytywny to najczęściej owu miałam następnego dnia.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ