X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie wiem reset :D ja sie staram porzadnie w sumie dopiero od marca a mam juz 15 cykl starań i czuje sie powoli jak najstarsza starszyzna staraczek w plemieniu ;). Krótkie cykle sa dobijające.

    Lunaris lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    ....to teraz uważaj bo będą bliźnięta! :D
    To słodkie :) Ale będziecie co mieli dzieciom opowiadać jak dorosną :)

    Teraz mnie strasz jest jedna fasolka!!! A to o cudzie to cała wieś będzie wiedzieć ;)

    Lunaris, Bunia86, staraczka1111, Maja84, justyna14 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    KateHawke a nie chcesz mieć konsultacje z Immunolog Janosz w Provicie ? Ja u niej byłam i mnie bardzo dobrze podprowadziła i na mutacjach się zna dr Jur. u mnie trochę to olał ale jak dostał w rozpisce ( bo to w jednym systemie mają ) to już musiał. Ja będę u niej prowadzić ciążę. Bo jak co odrazu Bytom.
    Zobaczę co mi powie Jur. Ogólnie to mutacja hetero więc nie powinno być większych problemów. Po wizycie zbadam się jeszcze w kierunku trombofilii dokładniej ale teraz muszę trochę odpocząć od badań bo jeszcze mi auto odmówiło posłuszeństwa. Ale dziękuję bardzo za ukierunkowanie. W razie olania przez Jur. będę wiedziała gdzie celować :)

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke bo misiaczek to inny stan umysłu :) zakończymy ten dzień już bez niej, nacieszmy się tym że najgorszy dzień tygodnia już za nami, coraz bliżej weekend, no i święta za pasem :)

    Ja na poprawę humoru włączam sobie qczaja na YouTube albo instagramie :) on jest super :)
    Ja uwielbiam górali :)

    KateHawke lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate a u Ciebie tez poszło ostatecznie? Razem starstujemy z nowym cyklem? :)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Kurdę a ja się pośpieszyłam i kupiłam sobie symfolik :-( Żałuuuuję. :-( :-( :-(
    Monia czemu? Jak chcesz spróbować to możesz zacząć -to jest suplement, bierze się cały cykl. Albo zacznij w kolejnym cyklu ;)

    P.s Ja mogę odwszawiać żłobkowiczów :D udzielę konsultacji wirtualnych- będziesz jeździć maluchom kamerką po głowach a ja Ci powiem czy to resztki kaszy czy gnidy ;)

    Bunia86, Maja84, Emilkap11 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Następnym razem dawaj plany na forum - Olik Ci je zobaczy, Lamka ułoży dietę dzieciaczkom, ja zerknę na umowę. Taka kooperatywa staraczek ;)

    Flo - płaczę ze śmiechu nad teściową :)

    Tak sobie dumam. Ten Twój argument jest dobry bo facet podpisywał umowę z właścicielem żłobka. I jest ujęte w umowie że to będzie żłobek.

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Powiem Wam więcej. Skasowali mi posta za UWAGA używanie wulgaryzmów XD Skasowali za słowa które sama cenzurowałam *** żeby nikogo nie obrazić. No koń by się uśmiał. Misiaczku jesteś żałosna i to było moje ostatnie słowo do Ciebie. Lepiej już sobie daruj posty tutaj bo chyba polubię funkcję "zgłoś"
    Ps. Jak chce to czytać potrafi wstecz.

    No ja z kolei napisałam do cholery jasnej itp więc nie spodobało się łasce to!

    Daj spokój z nią! Łaska dziecinna i żałosna!

    Poleciała na skargę do admina..

    Przedszkole normalnie!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff zrobiłam sobie popcorn i nadrobiłam dzisiejszy dzień, ale usunięte posty mi umknęły, cóż tam takiego było hm???

    Agniechaa cudny widok <3 prosimy o masę wirusków :) podwójnych :)

    Yosel chcemy więcej fotek!!! u nas zimno i pada brrr

    Jedna z Wielu z tego co wiem, to liczy się ile stopni C masz powyżej swojej średniej tempki, ja też mam zwyczajowo nisko i nigdy nie miałam 37 C

    Amy i Izape trwa dobra passa na wątku, więc czekamy na jutrzejsze testy! Nie ma wymówek :P

    Frelcia tak jak dziewczyny pisały, nie ta to inna miejscówka :) dawaj pomysły będziemy wybierać ;)

    Yoselyn82, Czrna 81, Agniechaaaa lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    No nie wiem reset :D ja sie staram porzadnie w sumie dopiero od marca a mam juz 15 cykl starań i czuje sie powoli jak najstarsza starszyzna staraczek w plemieniu ;). Krótkie cykle sa dobijające.

    Wiesz, trawa zawsze jest bardziej zielona u sąsiada ;) Ja przy cyklach 35 - 50 dni to nieraz modlę się o @...
    Maja84 wrote:
    I to jest dobry plan :) Ja się trochę tych testów narobiłam ;)
    Jak Ci wyjdzie pozytywny to od tego czasu owu powinna być w ciągu 24h - 36h. Pik Lh jest przed samą owulacją, bo to wysokie stężenie powoduje że wydzielają się jakieś tam enzymy ;) dzięki czemu pęka pęcherzyk. Także po pozytywnym teście będziesz miała jeszcze chwilę czasu żeby dopaść eMka, a próbować już możecie, w końcu plemniory sporo tam żyją w naszych kobiecych wnętrzach ;)
    Jak miałam na początku ładne cykle z owu i mierzyłam temp. i test mi wychodził pozytywny to najczęściej owu miałam następnego dnia.

    Hmm, zaraz rano dzwonię przekładać wymazy! A co tam! :)
    Lunaris wrote:
    Bo mam prawie 40 dychy na karku, z partnerem jedziemy na złotych strzałach i łatwiej jest utrafić w weekend z <3 jak mam 10 do 14 dc na działanie niż jak dostaję owu z nienacka 9-10dc. Boje się że wtakim tempie AMH z 2 spadnie mi za rok do 0,2 :P

    Toż Ty w kwiecie wieku jesteś!;*

    Lunaris lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flower, gratulacje!! weszłam przed chwilą tylko po to żeby sprawdzić co z Twoją betą i nie mogła być piękniejsza! super, super!!!!! Aga Piękne zdjęcia maluszków, można na nie patrzeć godzinami:) przeczytałam też resztę i widzę, że nasz ulubiona koleżanka nie straciła nic a nic ze swojego cudownego charakteru;/
    Dziewczyny robię właśnie zamówienie w aptece internetowej i mam pytanko... poratujcie:) pisałyście coś o Ovarinie czy coś w tym stylu, warto to zamówić? nie mam zespołu policystycznych jajników, ale myślę czy nie byłby lepszy taki środek niż zwykły kwas foliowy? może na śluz coś to pomoże? doradźcie coś:)

    Mi ginka kiedyś poleciła miositogyn na regulację cykli i faktycznie zadziałało. Ma praktycznie ten sam skład co ovarin tylko w innych dawkach chyba. Ale jeśli chodzi o śluz nie czułam różnicy. Za to poprawił mi się po tym dong quai co kiedyś dziewczyny polecały.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym Frelcia podeszła ostrożnie bardzo w tej rozmowie, bo jak dla mnie to to głownie zależy od dobrej woli wynajmującego. Po ludzku mu wytłumacz ze nie wyszło i ze nie masz na to wpływu, tak chyba najłatwiej takie sprawy rozwiązać. Jak mu zaczniesz sądami i paragrafami sypać to sie zaprze ;)

    Karma88 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja cieszzzz pierdzielę 4 grudnia dopiero a tu już 120stron!!! :D

    reset, Lunaris, Czrna 81, Bocianiątko, KateHawke lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja bym Frelcia podeszła ostrożnie bardzo w tej rozmowie, bo jak dla mnie to to głownie zależy od dobrej woli wynajmującego. Po ludzku mu wytłumacz ze nie wyszło i ze nie masz na to wpływu, tak chyba najłatwiej takie sprawy rozwiązać. Jak mu zaczniesz sądami i paragrafami sypać to sie zaprze ;)
    Jasna sprawa. Nie idę też sama. Jestem zbyt emocjonalna więc mój tata i Mezus mnie wespra.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja bym Frelcia podeszła ostrożnie bardzo w tej rozmowie, bo jak dla mnie to to głownie zależy od dobrej woli wynajmującego. Po ludzku mu wytłumacz ze nie wyszło i ze nie masz na to wpływu, tak chyba najłatwiej takie sprawy rozwiązać. Jak mu zaczniesz sądami i paragrafami sypać to sie zaprze ;)

    Ale Frelcia pisała, że po dobroci on coś niechętnie chce umowę rozwiązywać... A dla niego to super opcja - ma najemcę, ma zysk i niech się najemca martwi, że mu biznes nie wyszedł. A jeszcze jak z niego cwany biznesmen to sam wie, że on teraz rozdaje karty, a nie Frelcia...

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bazylkove wrote:
    Uff zrobiłam sobie popcorn i nadrobiłam dzisiejszy dzień, ale usunięte posty mi umknęły, cóż tam takiego było hm???

    Yosel chcemy więcej fotek!!! u nas zimno i pada brrr

    Wyślę wyślę jeszcze fotki :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Yoselyn wysłałam Ci na priv pytanie odnośnie migdałków:) Jak będziesz mieć chwilkę, to zerknij:)

    Odpisane :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Monia czemu? Jak chcesz spróbować to możesz zacząć -to jest suplement, bierze się cały cykl. Albo zacznij w kolejnym cyklu ;)

    P.s Ja mogę odwszawiać żłobkowiczów :D udzielę konsultacji wirtualnych- będziesz jeździć maluchom kamerką po głowach a ja Ci powiem czy to resztki kaszy czy gnidy ;)
    Nie no pije juz parę dni, zalecil to ginekolog, jak sie nie uda to w nastepnym cyklu spróbuje, ovarin.

    Frelcia, nowa na dzielni ma rację, nie drażnij faceta, sama napisałaś że jest przy kasie, a tacy ludzie potrafia urządzić człowieka.
    Ale Ty łebska babka wiec sobie poradzisz

    Frelcia lubi tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika a do ciebie coś doszło? :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na żywo mu pięknymi oczami smutnymi oczami shreka zarzuci i od razu zmięknie ;). Ale fakt ze warto sie oczytać we wszystkich ewentualnych kruczkach.

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ