X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Freclia a Ty jak masz na imie? wiem że pytanie z dupy strony :P

    Melevis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra. Teraz się liczy fasola. Moja i Waszą. Kto jutro testuje?
    Pisałam że Was uwielbiam? Jak mi się uda zafasolic to zapraszam Was na babski comber:D ugotuje coś pysznego. Kocham gotować.


    Monia jestem Paulina:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 22:08

    Flowwer, Bocianiątko, KateHawke, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dobra. Teraz się liczy fasola. Moja i Waszą. Kto jutro testuje?
    Pisałam że Was uwielbiam? Jak mi się uda zafasolic to zapraszam Was na babski comber:D ugotuje coś pysznego. Kocham gotować.


    Monia jestem Paulina:D
    Nie pasuję do Ciebie Paulina :p Bardziej Gośka :D

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Flo, cudownie! Za każdym razem jak będzie Wam brakować pomocy do dzidzi a teściowa się będzie migać to powiesz jej "no sama we mnie mama tę wodę wcisnęła, trzeba było wcześniej pomyśleć o skutkach!"

    Hahahahahahahaha no nie mogę, padłam!!! :D I nie mogę wstać :D hahahahahahahahaha :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie pasuję do Ciebie Paulina :p Bardziej Gośka :D
    Czemu?! Tak się nazywa żona mojego ojca :D

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jeszcze jedno- przypomniałam sobie, że wczoraj widziałam w śluzie w ciągu dnia nitki krwi... Co to może być? Minęło, dziś ani śladu.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje zafasolkowane. Czy bolały Was piersi przed terminem @(prawidłowym czasie testu) ?
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi właśnie Paulina pasuje do Ciebie strasznie:)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, jeszcze jedno- przypomniałam sobie, że wczoraj widziałam w śluzie w ciągu dnia nitki krwi... Co to może być? Minęło, dziś ani śladu.
    U mnie nitki krwi przepowiadały okres ;-)
    Mogło cosoznaczać alenie musiało, ja obsatwiam serducha co dwa dni, chyba że nas najdzie ochota na więcej ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę spać. Sen jest najlepszym lekarstwem. Miłej nocy :))

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    U mnie nitki krwi przepowiadały okres ;-)
    Mogło cosoznaczać alenie musiało, ja obsatwiam serducha co dwa dni, chyba że nas najdzie ochota na więcej ;-)

    bałam się, że to jakaś nadżerka czy coś...nie wiem, nie znam się, nigdy nie miałam.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane moje zafasolkowane. Czy bolały Was piersi przed terminem @(prawidłowym czasie testu) ?
    Będę wdzięczna za każdą odpowiedź <3
    Ja zawsze miałam taki ok 2 dniowy ból-ostrzegać. Jak ustawał to po dobie @ się nieśmiało pojawiała. A w tym cyklu zaczęły dawać czadu kilka dni po owu i tak do zeszłego tygodnia non-stop. Teraz miewam takie niepokojącs przerwy w dostawie cyco-bólu, ale teraz akurat jest, więc jak Ci trzeba więcej to łap: UU UU UU UU - zapas na 4 dni!

    Flowwer, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ptysia wrote:
    Flower, gratulacje!! weszłam przed chwilą tylko po to żeby sprawdzić co z Twoją betą i nie mogła być piękniejsza! super, super!!!!! Aga Piękne zdjęcia maluszków, można na nie patrzeć godzinami:) przeczytałam też resztę i widzę, że nasz ulubiona koleżanka nie straciła nic a nic ze swojego cudownego charakteru;/
    Dziewczyny robię właśnie zamówienie w aptece internetowej i mam pytanko... poratujcie:) pisałyście coś o Ovarinie czy coś w tym stylu, warto to zamówić? nie mam zespołu policystycznych jajników, ale myślę czy nie byłby lepszy taki środek niż zwykły kwas foliowy? może na śluz coś to pomoże? doradźcie coś:)


    Są pod różnymi nazwami handlowymi ale ja wolę brać wszystko osobno ( bo co do wszystkego to do nieczego ). Ja brałam Inofem i zawiera kw. foliowy.
    a na śluź to żel ;) i wiesiołek do ovu lub siemie lniane.
    Cieszę się że te wszystkie bakterie masz za sobą i teraz może wreszcie ruszyć z miejsca. I unikaj wszystkich basenów itp..
    olik321 wrote:
    Flo jak samopoczucie? zaczynasz wierzyc?
    O dziwo bardzo dobrze i tylko coś sedzi mi na żołądku ale woreczek mam cały czas przy sobie ;) Teraz to mi się będzie odbijać wodą :D



    Ptysia, olik321 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, jeszcze jedno- przypomniałam sobie, że wczoraj widziałam w śluzie w ciągu dnia nitki krwi... Co to może być? Minęło, dziś ani śladu.
    A ja miałam takie i większe atrakcje jak w tych stymulkwanych cyklach były sexy. Zawsze po <3 albo różowy śluz, albo nitki, albo pare kropelek - zależnie od śluzu. To niby było o lepszego ukrwienia, ale mnie przerażało

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dobra. Teraz się liczy fasola. Moja i Waszą. Kto jutro testuje?
    Pisałam że Was uwielbiam? Jak mi się uda zafasolic to zapraszam Was na babski comber:D ugotuje coś pysznego. Kocham gotować.


    Monia jestem Paulina:D


    Tylko musisz mieć obszerne WC !! bo kolejka będzie długa i kret się przyda hahahah

    p.s ładne imię :D


    Nika ja to kochanej teściowej przypomnę jak będę jeżdzić na wystawy ;) będzie mieć wnuka od rana do wieczora w weekendy hihihi


    I trzymam kciuki za jutrzejsze testowania !!!!!

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Nie pasuję do Ciebie Paulina :p Bardziej Gośka :D
    A wiecie kto jeszcze też tak ma na imię?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Flo:* Wiesiołka nie biorę, bo ma po nim jakieś odczuwalne skurcze na dole i odstawiłam, ale siemię lubię, więc od jutra piję:)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    O dziwo bardzo dobrze i tylko coś sedzi mi na żołądku ale woreczek mam cały czas przy sobie ;) Teraz to mi się będzie odbijać wodą :D
    To w macicy Ci siedzi nie w żołądku - i będzie Ci ten woreczek tak jeszcze przez 2 miesiące potrzebny <3 ;)

    Flowwer lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, dzięki za odpowiedź. Jeszcze tam Ci coś naskrobałam w wiadomości, to odpisz w wolnym czasie:*

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, jeszcze jedno- przypomniałam sobie, że wczoraj widziałam w śluzie w ciągu dnia nitki krwi... Co to może być? Minęło, dziś ani śladu.

    Tak to jest jak dwóch dorosłych uprawia kamasutrę :D a tak serio to może na lepszy poślzg i podrażnienia żel ?

    reset, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ