X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Frelcia no to u mnie będzie choinka na śniadanie :D świetny patent! Pozwolisz że wykorzystam- ja jestem beztalencie kuchenne a ten przepis wygląda na bardzo prosty :) Moja mama będzie w szoku jak wyskocze z takim na święta :D

    Dokładnie! prościutkie a efektowne :)

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Hehe on daje proste info dla naszego organizmu: produkujesz brwi, rzęsy i paznokcie małego pasażera- reszta zadań jest nieważna :)

    Jeśli chodzi o P to najleoiej ignorować, jak nie znajdzie zainteresowania to jej się znudzi.

    Zapiekanka wyglada pięknie <3 może przepis ? Choć mój M jest jak od Kate - wychowany w górniczej rodzinie, jedyne odstępstwa makaron, ale tez musi być z mięsem i raz na jakoś czas chińszczyzna - reszta nieeeee :) niecierpi sushi, które ja kocham:)

    To musimy iść na sushi, bo ja też uwielbiam! a Mój nie może jeść bo jest uczulony na chitynę.

    Myślę skąd brałam przepis...https://www.kwestiasmaku.com/przepis/tarta-z-lososiem-wedzonym-buraczkami-i-serem-feta

    tylko ja nie dodałam fety a ser bałkański i trochę mozarelli :)

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA!
    Muszę to powiedzieć :D !!! Właśnie dostałam telefon z potwierdzeniem awansu :D :D :D Czekałam na zmianę od pół roku i już miałam wisielcze myśli że po L4 muszę wracać do pracy... a tu NIESPODZIANKA. Przełożona zadzwoniła i powiedziała, że od 1 stycznia awansuję :D w Grudniu mam jeszcze tylko 3 dyżury u siebie i CIAO! :D Ale super prezent na mikołaja :D z wrażenia nawet nie złożyłam imieninowych życzeń bo przełożona Barbara :P

    Meśka, Frelcia, Karma88, ANkaG, Emilkap11, Izape_91, blue00, JuicyB, KateHawke, agulineczka, nowa na dzielni, Bocianiątko, Flowwer, Czrna 81, Jedna_z_Wielu, Amy333, Malgonia, lamka, Karolina90, olik321, Koteczka82, pilik, Anna Stesia, by7mistake, Lena21, StaraczkaNika, Bunia86, Agniechaaaa, Madżka89, malka, summer86, Bajkaaa, Izolda90, Bea25, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Noż k** jak mi się dzisiaj nie chce, posiedziałabym z Wami i wypiła te kawki z pianką gdybym nie tonęła w robocie :D

    A swoją drogą my się przeprowadziliśmy do nowego M i co? I mamy wiecznie wizytacje! :D Mama, tata, teściu, ciocia - jak my mamy dzieci robić? ;P Masakra

    Pocieszę Cię... ja mam teściową za płotem i codziennie jest u nas żeby wymiziać swoje włochate słoneczko (moją sunię Bułkę) :D

    nowa na dzielni, Maja84 lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Amy, Blue choojowo :-( :-( :-(
    Dziewczyny przytulam ♥
    (Jeśli się komuś nie podoba słownictwo to trudno, może zgłosić. Ogólnie to mam to w doopie.)

    Racja, ja mam w tym samym miejscu, heh;-)
    Dodam tylko że jak tak patrze na te moje 13 identycznych niefasolkowych cykli, to swój stan emocjonalyn mogę określić tyyko w jeden sposób- choojowo ale stabilnie ;-)

    Czrna 81, Malgonia, reset lubią tę wiadomość

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris gratki!

    Ja pije kawkę przed pracą i widzę że misiaki dziś idą na drugą zmianę do szkoly :P wiecie co to będzie w ferie? :D :D :D

    Meśka, Lunaris, Karma88 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris piękny prezent!!! Gratuluję. A finansowo duża różnica?

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ale Wy macie tempo!

    Amy bardzo mi przykro, ale... jeśli uda się teraz, to jaki wystrzałowy sylwester przed Tobą :) :)

    Izape - może to faktycznie jakaś zmiana klimatu powoduje opóźnienie, ale życzę, żeby @ w ogóle nie przyszła oczywiście :)

    Frelcia, ale pyszne zdjęcie, narobiłaś smaka! A ze mnie to taka kucharka, że żadna :/ I dołączam się do picia mojej JEDYNEJ dzisiaj kawy - wymyśliłam sobie zredukowanie z trzech kubków do jednego dziennie i chodzę jak zombie popołudniami ;)

    I wciąż trzymam kciuki za bety i pozytywne testy wszystkich dziewczyn <3

    Amy333 lubi tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Super :) wy już też jesteście zgłoszone :) ale to chyba was wyprzedziłam
    Kobieto jesteś nienormalna :D kiedy w końcu dotrze do Ciebie, że nikt Cię tu nie chce? Masochistska jakaś albo co? :D

    Izape_91, Meśka, Yoselyn82, Bocianiątko, 91Ewela09, Czrna 81, Amy333, Emilkap11, Karolina90, madzia8lenka, Lena21, StaraczkaNika, Bunia86, Agniechaaaa, Bajkaaa, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    AAA!
    Muszę to powiedzieć :D !!! Właśnie dostałam telefon z potwierdzeniem awansu :D :D :D Czekałam na zmianę od pół roku i już miałam wisielcze myśli że po L4 muszę wracać do pracy... a tu NIESPODZIANKA. Przełożona zadzwoniła i powiedziała, że od 1 stycznia awansuję :D w Grudniu mam jeszcze tylko 3 dyżury u siebie i CIAO! :D Ale super prezent na mikołaja :D z wrażenia nawet nie złożyłam imieninowych życzeń bo przełożona Barbara :P


    Super : ) jak nie z jednej strony to z innej zaskoczy : )

    a teraz się znowu podołuje, bo mnie w pracy ani nie doceniają, a zapierdzielam po 11 godzin dziennie ani dziecka : D jestem szczęściarą ! Tylko pretensje. Pora chyba coś zmienić, jak nie dziecko to pracę chociaż.

    Są tu jakieś fanki sound n grace?? Muszę pójść na ich koncert !!!!!!!!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris !!! <3 gratuluję awansu kochana !!!! :) teraz mi aż tak nie jest smutno przez Żłobek.

    Lunaris lubi tę wiadomość

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Lunaris piękny prezent!!! Gratuluję. A finansowo duża różnica?
    Finansowo nic ale będę robiła to co uwielbiam -kardiologia inwazyjna :D ostre stany, intensywna opieka :) może za jakiś czas wywalczymy jakiś dodatek. Trochę się tylko martwię o starania bo może być więcej nocy (wtedy może więcej $ wpadnie) i przebywanie w polu ale akurat duuużo dziewczyn tam zaciąża- jak ma być fasola to jej nic nie ruszy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 09:57

    innamorata88, Karma88, Flowwer, Emilkap11, lamka, Koteczka82, Bunia86, Maja84 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wchodze tu ranni a tu chyba 8 stron do nadrobienia :-)

    Dziewczyny trzymam kciuki za te co robią dziś badania i trzymam kciuki za wysokie bety :-)

    Tym co się nie udało to tule mocno..

    Malis ona z tad nie pójdzie, bo woli nas dręczyc. I nie pisz tak bo cię zgłosi do admina.. Hehe

    Maska daj spokój! Już normalnie nie mogę tej laski czytać! W kółko jedno i to samo! Pępek świata!

    innamorata88, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris non no wielkie gratulacje!! :-)

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś miałam sen że zadzwonili do mnie z OA że mają dla nas córeczkę :-)

    Może w końcu się doczekam tego :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2017, 10:08

    Izape_91, agulineczka, Lunaris, Cheresta, Kaczorka, Karma88, Bocianiątko, Flowwer, Amy333, lamka, staraczka1111, Ania1003, Koteczka82, Anna Stesia, pilik, Lena21, StaraczkaNika, Bunia86, Agniechaaaa, Madżka89, summer86, pawojoszka, Maja84, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    restauracja to za drogi biznes :( i dużo więcej nerwów kosztuje. Jedyne co ja mogę to bloga założyć czy cuś takiego :-)
    Frelcia patrząc na Twoje profilowe i zamiłowanie to jak jakas Wloszka ;). Jeśli chodzi o hobby to ja lubię malować obrazy, ale czasu brak, chęci też ostatnio coraz mniej.

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Finansowo nic ale będę robiła to co uwielbiam -kardiologia inwazyjna :D ostre stany, intensywna opieka :) może za jakiś czas wywalczymy jakiś dodatek. Trochę się tylko martwię o starania bo może być więcej nocy (wtedy może więcej $ wpadnie) i przebywanie w polu ale akurat duuużo dziewczyn tam zaciąża- jak ma być fasola to jej nic nie ruszy.
    Gratuluję Kochana <3

    Lunaris lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pannam kuźwa czy ty jestes normalna na umyśle? Jak ty się zachowujesz? Istne przedszkole! Dziecinnada na maksa!!

    Karma88, StaraczkaNika, summer86 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Kate, Luna- zrobiłam to samo zanim zobaczyłam, że Wy też :-D

    Wypryszczyło mnie koszmarnie... Chyba coś jest na rzeczy.


    ja dzisiaj 3 syfony wymordowałam : P


    pytanie z innej beczki: czy ktoś ma taką komodę ? http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40374281/
    Chcę ją jutro kupić! na gacie i majteczki, skarpetki i inne pierdółki. Ktoś ma i jest zadowolony? Bo badziewia nie chce kupować.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Pannam kuźwa czy ty jestes normalna na umyśle? Jak ty się zachowujesz? Istne przedszkole! Dziecinnada na maksa!!

    :)

    f2w3k0s3plke7odf.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ