X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie testuje, bo w piątek przychodzi do mnie Mikołaj z @. Może nawet dziś przyjdzie, bo już od wczoraj brzuch mnie boli...
    A tak w ogóle to cześć wszystkim :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 07:35

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)

    Powodzenia wszystkim dzisiaj życzę

    Ja wyznaje zasadę ze grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam gdzie chcą, więc jak Mikołaj o mnie zapomni to sama sobie zrobię Mikołaja :)
    Wam oczywiście życzę "grubych" prezentów

    Rucola, Lunaris lubią tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja czekam na izbie przyjęć z resztą pań,przebrana ale czy na pewno będę miała zabieg to nie wiem bo to już na oddziale lekarz bedzie oglądał wyniki...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 07:37

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Hope, ja jeszcze nigdy facelle nie robiłam, tylko te tanie z Allegro i to w pierwszym cyklu. Te tanie nadal mam, dziś mi na nim żadna kreska nie wyszła, więc już go olalam... Dla mnie to wszystko jest mega dziwne, bo nawet jeśli to negatyw to chyba zapowiadający bliska owulację (jest ciemniejszy niż wczoraj),a u mnie 11 DC! Ostatnio owulację miałam różnie, się zawsze między 23 a 28 dc. USG mam dopiero w piątek, w czwartek jeszcze idę zrobić estradiol i tyle na tej cykl- potem narty:))))

    Ale ze ostatnie <3 były w niedzielę to dziś dopadnę M., tak na wszelki wypadek:)
    Bzykaj bo jest blisko. Mi przed córką mniej więcej tak wychodziły testy. Jak dziś będzie słabszy to ten z wczoraj zaznacz jako pozytyw :)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koteczka, jak tammm?
    Nika, kciuki za wizytę! Jutro beta będzie miała dobry przyrost, zobaczysz!
    Ja byłam twarda i nie siknęłam :D a na mikołajki niespodzianki nie ma bo juz dużo wcześniej kupiliśmy sobie bilety na koncert :)
    U nas zupełnie nie Mikołajowa pogoda... Leje i wieje :(
    Mimo wszystko, miłego dnia! :***

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia kciuki!

    Dziewczyny testujace dawajcie czasu!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja szwagierka robiła facelki ale nie wiemy jeszcze czy nie była dzień przed testami owulacja bo ona jakbym ich jej nie kupiła to by sama się nie pofatygowała. https://naforum.zapodaj.net/thumbs/002150a47e08.jpg
    I ten poniedziałku jest z wieczora a reszta ok 11 robione

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny! Za wszystkie odpowiedzi dziękować będę później, pewnie zadań też kolejne kilka głupich pytań, ale póki co życzę miłego dnia i biegnę się ogarnąć, bo lekko zaspałam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 07:52

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas Mikołajki bez prezentów. Mąż jak ma mi kupić prezent to się chory robi, bo on nigdy nie wie co :p więc jak chcę być zadowolona z prezentu to muszę go nakierować ;) no taki typ mało spontaniczny!

    Za rok, może dwa będziemy się bawić w Mikołaja z Luśką ;) w końcu będzie fun :D

    I co, robił ktoś dziś teścik?

    Za wyniki bet dzisiejszych trzymam kciuki! Flowwer, agulineczka - dajcie czadu!

    Nika - a Ty się już nie stresuj tak bardzo, bo z fasolkiem wszystko będzie cacy :) mówię Ci, że się na skok nie załapałaś.

    Karma88, Maja84 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) co z Wami? już w połowie drogi do pracy przeczytałam wszystko z nocy :P

    Reset - moim zdaniem to jeszcze nie pozytyw, ale wygląda jakby szło ku dobremu. Ja bym znów mężowi rozwodem groziła gdyby przy takiej kresce nie pdjął wyzwania :P

    Agniechaaaa współczuję samopoczucia, ale jak mówią cel uświęca środki. W końcu minie. trzymam kciuki żeby już szybko.

    Karma - w końcu to mikołaj mu przyniósł prezent...

    Flo - mocne kciuki za dzisiejszą bete

    Nika - za Ciebie dziś najmocniejsze kciuki ze wszystkich.

    Blue - a może owulacja była ciut później?

    Wszystkie, do których małpa przyszła bez ostrzeżenia tulę do serduszka. pamiętajcie to pierwszy dzień Waszej ciąży :) może właśnie ma się zacząć w Mikołajki.

    No i oby Mikołaj przymknął oko na to co złe i aby każda z Was dostała od niego to czego pragnie :)

    Karma88 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robiłam i negatyw

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia nika powodzenia. Nika będzie dobrze. Cuagle mi wiadomosci ucina . Powodzenia testujacym. Blu na sylwka jeszcze moze zatestujesz bo bedzie mega szybka owulka, a jak nie to w sylwestra podobno dobrze sie dzieci robi.ja mam dola dzis mialam rodzic a ja nawet w ciazy nie jeatem. DIs jade z 60 osobową dzieciarnia na mikolaja a relanium nie mam. To naprawdę ostatni mc staran bo jak nie to zmieniam prace.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 08:01

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie biel ale ja sie tego spodziewałam bo chyba ten lejący śluz jak białko i bóle jajników które były 25 sobota to była owu a wtedy nie było jak na <3 I bede w następnym cyklu już na 200 % strannie się przykładać żeby z nowym rokiem była fasolką. Z córcia jak odpuscilismy to z zaskoczenia test ostatni (jakis stary) zrobiłam dość późno bo nawet nie wiedziałam kiedy ma być @ i dowiedzieslimy się przed sylwestrem 3 dni chyba :) za reszte trzymam kciuki i zaczynam dzisiejsze szaleństwo bo duzo mam pracy

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniecha a jakies tabletki od lekarza na wymioty? Wykonczysz sie, a tobie sil potrzeba. A jak twoja szyjka?
    Ankag przykro mi ale plan masz i to najważniejsze!

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny w ten mikołajkowy dzień.
    Nie dałam rady nadrobić zaległości - 50 stron. Szybciej stron przybywało niż je czytałam...
    A wczoraj Dzień Darmowej Dostawy był i trzeba było prezenty kupować :)

    Kupiłam te testy owulacyjne z allegro (polecane jako świetne w wątku listopadowym) ale na razie same bladziochy. Ale skoro są bladziochy to może już niedługo przyjdzie owulacja?? :)

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dzięki za słowa wsparcia. Wizyta o 8:30, a ja już czekam w poczekalni i rycze. Wszystkie formy wsparcia myślowego i modlitwy mile widziane

    Malgonia, Meśka, Selina, MamaFabianka, Koteczka82, Yoselyn82, Lena21, pasiasta, Aksamitna, Amy333, Kotowa lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 a dasz mi namiar na te ze zdjęcia owulaki? Bo muszę sobie dobre kupić na następny cykl żeby się wstrzelić bo miałam z niebieską końcówką i byly do du**

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mnie cofnęli..

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika modle sie jak jeszcze nigdybtylko ja tak po swojemu. Do wizyty jeszcze tylko 20 min. Prosze napisz od razu nawet krótko. Bo osiwiejemy. Na dlusze relacje poczekamy jak ochloniesz.

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia czemu?

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ