X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja w styczniu chce zrobić zespół antyfisfolipidowy, ale planowałam to zrobić w diagnostyce i teraz nie wiem czy warto...a Tobie lekarz kazał zrobić w jakiejś klinice?
    Ja robiłam w klinice a oni wysyłają do diagnostyki ;)

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Blue kurcze a tak trzymałam, musisz walczyć w następnym cyklu !!
    no nie zamierzam przestać ;)

    olik321, Flowwer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja w styczniu chce zrobić zespół antyfisfolipidowy, ale planowałam to zrobić w diagnostyce i teraz nie wiem czy warto...a Tobie lekarz kazał zrobić w jakiejś klinice?
    Większość kazał w szpitalu na Prokocimiu a te na trombofilie w innym miejscu, ale mam tylko adres i nie wiem co to za labo/przychodnia. Powiedział że czeka się ok.6tygodni na te badania krzepliwości i muszą zostać dobrze przebadane. Zespół antyfosf.chyba w Diagnostyce można, ja robiłam w Synevo razem z Ana 1 i 2

    Karolina90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś chce mi współczuć i sie pośmiać to niech wpada na fiolet w ciazy ogólnie na lipcowy wątek...

    Amy333, Karolina90 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Ja na Mikołaja dostalam @ :( :(

    Podjełam decyzję, że będzie to cykl bez stymulacji, monitoringów i testów.
    W grudniu nie będe miec czasu na jazdy do Katowic na usg i kasa pójdzie na prezenty a nie na leki i wizyty. Poza tym jestem w tym momencie obrazona, sama nie wiem na co, chyba na los ....

    Chyba czas na przerwę, od OF też. Będzie mi ciezko bo uzależniłam się od Was bardzo i bardzo Was wszystkie polubiłam ( no prawie wszystkie ;) )
    Ale ciągłe zaglądanie na forum i wykres doprowadza że nie mysle o niczym innym tylko o dziecku. Mam juz jedno w domu i powinnam byc wdzieczna ze je mam i skupic sie na nim.

    Nie mowie ze znikam na zawsze ale grudzien to dobry moment na detoks.
    Kibicuje Wam z calych sil :* do zobaczenia Słoneczka :*

    Meska tule, chyba był u nas ten sam wredny Mikołaj. Jakbym wiedziała to bym komin zatkala w tym hotelu he he he. Nie lam się ciesz siw świętami i rodzona ja też mam zamiar tak zrobic ; *
    Dobrze ze tabletka działa i żyje. Wracamy juz do domki troche fajnie bo tęsknię za łóżkiem!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agaaaaaaa!!! Proszę Cię zajmij się sobą mężem i zającami. Nie zajmuj się moja osoba! Dobrze? Guzik Cie to obchodzi i po co się wtracasz?

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue przykro mi : ( ale Ty jesteś waleczna i w następnym cyklu wywalczysz fasole : )

    blue00 lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uderz s stół a nożyce sie odezwą ;)

    MamaFabianka, innamorata88, olik321, Bocianiątko, blue00, Karolina90, Amy333, KateHawke, Yoselyn82, Bajkaaa, Lena21, Lunaris, Anna Stesia, Sarna84 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Agaaaaaaa!!! Proszę Cię zajmij się sobą mężem i zającami. Nie zajmuj się moja osoba! Dobrze? Guzik Cie to obchodzi i po co się wtracasz?

    Panan idź glaskaj brzuszek i do niego mów, najlepiej czytaj jakieś madre książki żeby dziecko od małego miało szanse na lepszy start. Puszczaj Mozarta itd. Krzyżówki porozwiazuj o. Ja bym tak robiła gdybym była w ciąży. Z dala od komputera i telefonu bo fale i ta cala elektronika szkodzi.

    Agniechaaaa, innamorata88, Amy333, Lunaris, Sarna84 lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Uderz s stół a nożyce sie odezwą ;)

    Wiesz co powiem Ci ze fałszywa jesteś. Nagadujecie na dziewczyny z fioletu że są przygniecione i tam źle się czujesz a teraz tam piszesz i się podlizujesz. Szkoda słów

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga i Inna ja podajecie prog w zastrzykach z rozpuszczalnikiem ? Przy jakich igłach mniej boli? W pupę? Bo nawet pojęcia nie mam ...

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wiesz co powiem Ci ze fałszywa jesteś. Nagadujecie na dziewczyny z fioletu że są przygniecione i tam źle się czujesz a teraz tam piszesz i się podlizujesz. Szkoda słów
    Idź być tropem gdzie indziej ;) ja tam prowadzę wątek i jak Ci nie pasi to spadaj z niego :D

    Amy333 lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- wprowadzanie nieprzyjaznej atmosfery.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 6 grudnia 2017, 23:00

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Aga i Inna ja podajecie prog w zastrzykach z rozpuszczalnikiem ? Przy jakich igłach mniej boli? W pupę? Bo nawet pojęcia nie mam ...
    Ja mam prolutex on juz jest gotowy jako jeden roztwór juz Ci podesle zdj igieł :)
    Ja podaje w brzuszek okolo 2 cm od pępka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/234ccb46d566.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/8b6458a6ac08.jpg

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Idź być tropem gdzie indziej ;) ja tam prowadzę wątek i jak Ci nie pasi to spadaj z niego :D

    Wiesz co? I Ty chcesz być matka? Z takim charakterem i nerwami? To w takim razie bardzo Ci gratuluję. Za grosz nie jesteś wyrozumiala i do wszystkiego musisz się wtrącać a sama ponoc tego nie lubisz jak Ci się babcie wracały.. Nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe. Dziękuję za uwagę i nie pozdrawiam

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jak ktoś chce mi współczuć i sie pośmiać to niech wpada na fiolet w ciazy ogólnie na lipcowy wątek...
    Kochana uroki fioletowego forum :D u ku.wa już widzę o co chodziło - ona polazła za Tobą :O biedna moja :* <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 15:18

    Agniechaaaa, KateHawke lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    panan12 wrote:
    Wiesz co? I Ty chcesz być matka? Z takim charakterem i nerwami? To w takim razie bardzo Ci gratuluję. Za grosz nie jesteś wyrozumiala i do wszystkiego musisz się wtrącać a sama ponoc tego nie lubisz jak Ci się babcie wracały.. Nie czyn drugiemu co Tobie nie miłe. Dziękuję za uwagę i nie pozdrawiam

    Dowidzenia bez odbioru ;)

  • panan12 Autorytet
    Postów: 3023 548

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Kochama uroki fioletowego forum :D u ku.wa już widzę o co chodziło - ona polazła za Tobą :O biedna moja :* <3

    Taki niestety pech że mamy obie na lipiec.....

    f2w3k0s3plke7odf.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten olej wywołuje ból?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ