X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziolchy ale skoro kazał mi przyjść wtorek/środa sprawdzić czy owu na pewno była to chyba to policzył. Po zastrzyku w sobotę owu powinna być niedziela/poniedziałek więc jeśli coś to te ciałko żółte powinno być jutro widoczne. Dla pewności spytam go czy robić jakieś hormony dla potwierdzenia, a jak tak to kiedy

    ANkaG lubi tę wiadomość

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie zgodzę się do końca. Owulację potwierdza ciałko żółte, dopiero na późniejszym etapie ciąża JEŚLI doszło do zapłodnienia. Owulacja może być a ciąży wcale nie musi być..więc tylko monitoring daje pewność.
    Nie. Ciałko może być niewidoczne na USG :) może nie być też płynu w zatoce. A ciąża może być :) USG nie potwierdza ovu w 100%.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta ja Ci mocno kibicuje! Gin na bank wie co robi. Pewnie Ci zleci proga 7 dpo ale nawet jak nie zobaczy ciałka się nie stresuj ;)

    Cheresta lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Ciałko może być niewidoczne na USG :) może nie być też płynu w zatoce. A ciąża może być :) USG nie potwierdza ovu w 100%.
    według dwóch znanych mi lekarzy potwierdza. Będę się trzymała tej myśli :)

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej dziwi mnie to że wczoraj i dziś siklam na owulaka i byla taka nawet wyraźna kreska... :/

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Najbardziej dziwi mnie to że wczoraj i dziś siklam na owulaka i byla taka nawet wyraźna kreska... :/
    A wcześniej coś sikalas czy nie?
    Edit. Miałaś zastrzyk. One chyba zakłamują ovulaki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2017, 18:53

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    A wcześniej coś sikalas czy nie?
    Edit. Miałaś zastrzyk. One chyba zakłamują ovulaki.
    No właśnie się zastanawiałam czy zastrzyk oszukuje testy ciążowe czy owulacyjne też

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    No właśnie się zastanawiałam czy zastrzyk oszukuje testy ciążowe czy owulacyjne też
    Testy ovu pokazują też ciążę. Obawiam się że to może fałszować wynik.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Testy ovu pokazują też ciążę. Obawiam się że to może fałszować wynik.
    W takim razie do 9.12 nie sikam w celach sprawdzających

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    I testujemy też dzień po sobie, więc jest szansa że ciążę też będziemy razem przechodzić :D powodzonka
    Oby tak było! :D nie dziękuję ;) i wzajemnie powodzenia :)
    Co do testów owu po zastrzyku to sama nie wiem :/ nie dopytywałam o to ginki, ale chyba napiszę do swojej koordynatorki medycznej z paroma pytaniami. Ale wydaje mi się, że ovitrelle będzie tylko testy ciążowe i betę fałszował, bo kg to coś innego niż bhcg

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Oby tak było! :D nie dziękuję ;) i wzajemnie powodzenia :)
    Co do testów owu po zastrzyku to sama nie wiem :/ nie dopytywałam o to ginki, ale chyba napiszę do swojej koordynatorki medycznej z paroma pytaniami. Ale wydaje mi się, że ovitrelle będzie tylko testy ciążowe i betę fałszował, bo kg to coś innego niż bhcg
    Niby coś innego ale mają wspólną którąś podjednostkę i w ciąży testy lh wyłapują hcg. Zapytaj i daj znać ;) tylko ciekawe czy koordynatorce przyszło do głowy że baby mogą sikać na ovulaki w ciąży :D :D :D

    Lunaris, Selina lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie nie wiem co myśleć.. testy ovu słabe mi wychodzą. Pachwiny mnie kują na wieczór..plecy bolą. Ehhh :/ dobrze że jutro monitoring, bo bym osiwiała z domysłami.

  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hope ale też nie zawsze owulaki ciężarnym wychodzą pozytywne, co nie znaczy że czasem się tak nie zdarza. Zastrzyk skoro wpływa na test bhcg to może i wpływać na lh. Selina pytaj i dawaj znać, my nie w ciąży to możemy sikać bez wstydu ;)

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Hope ale też nie zawsze owulaki ciężarnym wychodzą pozytywne, co nie znaczy że czasem się tak nie zdarza. Zastrzyk skoro wpływa na test bhcg to może i wpływać na lh. Selina pytaj i dawaj znać, my nie w ciąży to możemy sikać bez wstydu ;)
    Nie zawsze pokazują ciążę wcześniej niż testy ciążowe ale nie spotkałam się z tym żeby komuś w ciąży nie wychodziły ovulaki pozytywne.
    Czekaj poproszę Nike żeby nasikala ;) zobaczymy :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Cheresta Autorytet
    Postów: 1982 2234

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha to się dziewczyna zdziwi jakie dziewczyny na grudniowkach mają rozkminy :D
    Tak w ogóle mam nadzieję że niedługo sprawdzę te teorie osobiście

    18.10 punkcja
    21.10 transfer
    28.10 beta 19,84
    30.10 beta 48,34
    klz9h371fbawj21n.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cheresta wrote:
    Hahaha to się dziewczyna zdziwi jakie dziewczyny na grudniowkach mają rozkminy :D
    Tak w ogóle mam nadzieję że niedługo sprawdzę te teorie osobiście
    Sprawdzisz! Mi pierwsze ciążę pokazały takie czułe testy z allegro ale jak już beta urosła ovulaki były mocne jak nigdy :D

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, że sledzę oba wątki to chociaz na bieżąvo jestem ;)
    Dużo tam pozytywnych emocji, ciężko będzie pożegnać listopad, ale liczę, że Mikolaj bedzie rozrzutny jesli chodzi o serduszka. Moze i mi cos skapnie :)
    Nie wiem jakie hormony na mnie dzialaja, ale od kiedy sie staram ten pierwszy dzirn @ przestal byc taki straszny. W koncu to pierwszy dzien mojej ciazy :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Dobrze, że sledzę oba wątki to chociaz na bieżąvo jestem ;)
    Dużo tam pozytywnych emocji, ciężko będzie pożegnać listopad, ale liczę, że Mikolaj bedzie rozrzutny jesli chodzi o serduszka. Moze i mi cos skapnie :)
    Nie wiem jakie hormony na mnie dzialaja, ale od kiedy sie staram ten pierwszy dzirn @ przestal byc taki straszny. W koncu to pierwszy dzien mojej ciazy :)

    też tak sobie to tłumaczę... czyli u mnie już ponad 2 tygodnie ciąży :D

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 28 listopada 2017, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki wpadam zostawić u Was trochę wiruskow ×$€*€!€€-£*(*_$÷&÷\!$÷€)?',.'&;)!&$*_÷)_!€÷_❤❤
    Oby ten cykl był Waszym ostatnim staraniowym, powodzenia Kochane ❤❤❤❤

    Femine_, Bocianiątko, reset, olik321, KateHawke, Lunaris, Selina, Malgonia, Jedna_z_Wielu, Karma88, Malinka7, gabi90, Bea25 lubią tę wiadomość

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 28 listopada 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Dziewczynki wpadam zostawić u Was trochę wiruskow ×$€*€!€€-£*(*_$÷&÷\!$÷€)?',.'&;)!&$*_÷)_!€÷_❤❤
    Oby ten cykl był Waszym ostatnim staraniowym, powodzenia Kochane ❤❤❤❤


    Łapiemy każda po jednym :)! <3

‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ