X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik to teraz za Ciebie całeforum będzei trzymało kciuki :D

    problemik lubi tę wiadomość

  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj mnie tu nie bylo, a tu takie wspaniałe wiesci.

    Flo gratuluję!!!! Bardzo sie cieszę :).
    Nika cudownie! Niech maluszek rosnie w swoim tempie, nie powtarzaj juz zadnej bety. Zycze duzo spokoju i cudownego kolejnego widoku na usg.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemkik ksiukasy!

    Bajka bonpiekna ta beta :) cud miód malina:)

    Bajkaaa, problemik lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka wspaniale! Gratuluję!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny to bardzo wiele dla mnie znaczy :)
    Wracam do pracy laski :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika <3<3<3 mam nadzieję, ze dzięki tej wiadomości choć odrobine lepiej psychicznie się poczujesz

  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik będziemy ściskać :) niech się dzieje świątecznie dla Was!

    Bajka :) <3 cudowne święta przed Wami :)

    Kochane uciekam szukać łososia! Wiedziałam że o czymś zapomniałam :P

    Bajkaaa, problemik lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    noo Bajeczko! :) cudowne święta:D cudowne! :)

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia- ja też miałam torbiel. Robi się wtedy to CA125 i HA4. Są to markery nowotworu jajnika. Przy takich wielkościach torbieli, warto je sprawdzić.
    Ja też panikowałam że mi to pęknie. Ciągle rosło. Dobiło chyba do ponad 4cm... ale Dupek podziałał i się wchłonęła po owulacji- nie po okresie.

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Problemik trzymamy kciuki!! oby maga świąt podziałała!

    problemik lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka super! Teraz proszę głaskać brzuch:)
    Wspaniałe święta przed wami!!
    Dzieki wam trochę uwierzyłam, że może cos będzie z moich przytulanek. Dziękuję dziewczyny daliście mi wiarę!

    Bajkaaa lubi tę wiadomość

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia - mnie przy torbieli dochodzącej w maksymalnym momencie do wymiarów 4 x 7 cm też kazano robić Ca 125 oraz uważać na siebie (a wyjazd poza Kraków miał się odbywać z dokumentacją medyczną, żeby jakiś konował na drugim końcu kraju od razu wiedział, dlaczego krwawię...).
    Ostatecznie po długim okresie czasu i antykoncepcji hormonalnej, torbiel mi się wchłonęła.
    Tak czy siak - uważaj na siebie :*

    Bunia86 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1003 wrote:
    Bunia- ja też miałam torbiel. Robi się wtedy to CA125 i HA4. Są to markery nowotworu jajnika. Przy takich wielkościach torbieli, warto je sprawdzić.
    Ja też panikowałam że mi to pęknie. Ciągle rosło. Dobiło chyba do ponad 4cm... ale Dupek podziałał i się wchłonęła po owulacji- nie po okresie.

    Dzięki za info, jak dam radę to zrobię te markery. Ja nie dostałam właśnie żadnych leków żeby nie przerywać poronienia, ale nawet nie wiem czy dupka miał na myśli czy coś innego. Mój ma 9 cm i mam nadzieję że już nie urośnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 11:03

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika gratuluję widzisz będzie dobrze!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dzięki za info, jak dam radę to zrobię te markery. Ja nie dostałam właśnie żadnych leków żeby nie przerywać poronienia, ale nawet nie wiem czy dupka miał na myśli czy coś innego. Mój ma 9 cm i mam nadzieję że już nie urośnie

    Wiem że nic nie weźmiesz... dlatego warto sprawdzić najpierw markery. I pilnować czy nie rośnie.

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Dzięki za info, jak dam radę to zrobię te markery. Ja nie dostałam właśnie żadnych leków żeby nie przerywać poronienia, ale nawet nie wiem czy dupka miał na myśli czy coś innego. Mój ma 9 cm i mam nadzieję że już nie urośnie

    No ja wówczas miałam 18 lat i w sumie to była moja pierwsza przygoda z ginekologiem... od razu z taką bombą. Różne propozycje padały - od usunięcia zabiegowego przez czekanie aż pęknie po modlitwy, by się wchłonęło po tabletkach. Tabletki były jednak przepisane dopiero po badaniach, w tym właśnie osławionym ca 125.
    Twoja sytuacja jest oczywiście odmienna, sama nie wiem, co bym zrobiła, ale u mnie ta torbiel była taka duża przez kilka miesięcy (musiałabym sprawdzić w wynikach, ale coś mi się tłucze, że ponad pół roku), więc ciężko było zrezygnować z normalnego życia w klasie maturalnej.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za 3 godziny do domkuuu

    Flowwer, Emiilka, KateHawke lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikus strasznie się cieszę ❤ waleczna Mamusia i dzidzius ❤

    Bajka gratulacje :)

    Problemik wszystkie jesteśmy z Tobą:)

    Dla niektórych się tu cuda dzieją:) może w Nowym Roku zadzieja się cuda dla reszty?

    problemik, Bunia86, Bajkaaa lubią tę wiadomość

  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane :)

    Nikuś, Kochana no i to jest Bożonarodzeniowy Cud! To jest wspaniała wiadomość :) Wchodziłam na forum z drżącym sercem, a jak tylko zobaczyłam gratulacje, to oczy mi się aż zaszkliły :) Kochana, bardzo mocno trzymam za Was kciuki. Dziękujemy, że dzielisz się z nami tymi wspaniałymi wiadomościami, bo w ten sposób dajesz nadzieję innym :) Jeżeli kiedyś, tfu, tfu, przydarzy mi się słaby przyrost bety, to pomyślę o Twoim dzielnym Kropku <3 To teraz spokojnie możecie przygotowywać się do Świąt! <3

    Bajka, beta marzenie :) Teraz Kochana relaksik i dbanie o siebie! <3

    Problemik, Kochana, widzisz jakie tutaj się cuda dzieją, gdy Dziewczyny skupiają wokół konkretnej osoby dobre myśli? :) Będzie dobrze, wszystkie trzymamy mocno kciuki! <3

    Dziewczynki, a u mnie chyba koniec dobrej passy. Tempka dzisiaj ani drgnęła. Coś czuję, że pęcherzyk nie pękł pomimo podwójnej (!) dawki Ovitrelle... Liczę jeszcze na skok jutro rano, ale zastrzyk miałam podany w środę o 10:00, więc już powinien strzelić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 grudnia 2017, 11:14

    problemik, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 22 grudnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Żyje, ma 9,9 mm i tętno 146. Rośnie cały czas troszkę za wolno, ale mamy się nie stresować, bo to mu nie pomoże. Ogólnie to wygląda na o parę dni młodszego niż zakładałam
    :)
    <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 416 417 418 419 420 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ