X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Bea25 Autorytet
    Postów: 288 171

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :*
    Z racji tego,że Ovu nie wyznaczył mi owulacji wiedziałam, że w tym cyklu nic się nie podzieje ale żeby być fair w stosunku do Was siknełam dzisiaj na bobo i oczywiście zobaczyłam nie zaskakującą mnie biel.
    Jednak prawda jest taka, że od stycznia zaczynam nową pracę i na razie dajemy sobie spokój ze staraniami bo głupio by było wziąć umowę i od razu zajść w ciążę ;)
    Dlatego Moje Drogie wszystkim Wam dziękuję za poświęcony mi czas i odpowiedzi na moje pytania. Jesteście wspaniałymi kobietami i mocno wierzę, że każdej z Was się uda! Zafasolkowanym ogromnie gratuluje i trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązania :)
    Życzę Wam wszystkim samych radosnych chwil w Nowym Roku i powodzenia w dalszych staraniach :)
    Będę Was troszkę podglądać żeby wiedzieć co sie u Was dzieje ;)
    Jeszcze raz bardzo Wam dziękuję!
    Buźki i kciuki dla Wszystkich :* :* :*

    nowa na dzielni, KateHawke, Czrna 81, Motylek85, Bocianiątko, Bunia86, Emiilka, Amy333, Lunaris lubią tę wiadomość

    Edometrioza (wycięcie guzka z blizny po cc- 06.2017)
    Córeczka 4 latka <3
    Aniołek <3 01.2018
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola jeszcze Ci nie gratulowalam bo wczoraj lataliśmy po promocjach w poszukiwaniu ekspresu :D. To takie pokrzepiające że kurczę jednak z czasem się udaje :).

    Problemik ja się nie za bardzo znam na procedurze, ale nie poddawaj się! Poluj jeszcze na jakieś dofinansowanie, spróbuj może gdzie indziej albo dołącz jeszcze jakiegoś lekarza do konsultacji, który znajdzie co przeszkadza? Za 2 lata ba pewno (oby na pewno) zmieni się władza i myśle ze pójdą jakieś konkret dofinansowania na invitro bo jak na moje to teraz pora na jakąś lewicę :). Proszę, nie poddawaj się!

    A z tą rodziną to trochę nie ma się co dziwić. Ludziom się wydaje, ze nie ma nic prostszego niż zrobienie dziecka. Ja sama pamiętam jak wpadałam na forach na jakieś „serduszkujące szaraczki” i uważałam je za wariatki :D. Albo jakieś kilka lat temu zobaczyłam u kuzynki na tablicy na art. W którym było napisane ze pytanie kiedy dzieci jest mega niegrzeczne bo to dla niektórych strasznie ciężki temat - byłam w mega szoku. Nigdy wcześniej o tym nie myślałam :)

    problemik, Rucola lubią tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena cuuudowne zdjęcia! <3 <3 <3 Pięknie rośnie mały szkrabek :-)

    Problemik ja rozumiem, że po sześciu podejściach pezestałaś wierzyć :-( Nie jest to łatwe do udźwignięcia... Ale wiesz co? Bardzo podoba mi się ten tekst (chyba ze stopki Jednej ) "Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć że się uda" Może skoro nie udaje się z własnymi zarodkami,to może warto spróbować z AZ ?

    Czarna81
    22 cs.
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Motylek85 wrote:
    Lena wlasnie myslalam o tobie cudo! Zbieram wiruski, tak wystarczajaco bo inne chętne:) chyba zaczne zbierac wasze zdjecie usg na szczęście i do wora na wiruski!
    Ja na ostatnim zjeździe na aplikacji dostałam od znajomych którzy oczekują na bobasa ich pierwsze zdjęcie z usg i powiedzieli że to ziarnko szczęścia. Mam im oddać jak ja mi się zejść w ciążę :)) to bardzo miłe i podniosło mnie na duchu że się uda! Także zbieraj motylku:D

    Lena gratuluję!! Piękny widok:)

    Ja robię w pracy jajka na miękko bo rano byłam na badaniach i bez śniadania jestem:p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 10:34

    Motylek85, Kalamea lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Ankin Debiutantka
    Postów: 10 8

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I niestety wczorajsze zadowolenie z braku @ właśnie minęło z ogromnym bólem

  • Motylek85 Autorytet
    Postów: 530 224

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ankin przykro mi:( ja czekam.. Ale karnawałowy cykl przed nami..

    Ciążą pozamaciczna 3 lata temu, dół psychiczny na około 2 lata i zawieszenie staran. . 2 poronienia ostatnie w kwietniu. Komentarze lekarzy- mloda pani jest wszystko ok. Badania dopiero rozpoczęte kwas ok wit D poniżej normy.Tsh skaczące aktualnie 2,4. Nie mam hashimodo. Syn 13 lat
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, Ladies!
    Ogłaszam uroczyście, że nie poddam się i wyniucham o co u mnie chodzi - właśnie siadam do Tajemnic Staraczek i może przy okazji wizyty u rodzinnego z powodu grypy uda mi się kogoś naciągnąć na skierowanka na badanka :D

    Krew już też oddałam, ale tym razem w innym labie (nie chciało mi się jechać znów naście km zwłaszcza, że jestem chora) i wyniki będą po 14:00. Jakoś wytrzymam.

    Karolina90, Izape_91, nowa na dzielni, Czrna 81, Emiilka lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się cieszę!!! Dzisiaj mam naprawdę wodnisty śluz i sikaniec jest tłsuty wypasiony normalnie miód dla oczu! ;) Aż mam ochotę sikac sobie i mogłabym bzykać z 5 razy ale nie będę przesadzać dzisiaj popoludniu świeża dostawa będzie i jutro z rana też a co tam ;D

    Luna1993, Izape_91, olik321, Flowwer, nowa na dzielni, Czrna 81, Emiilka, Amy333 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi coś wykielkowalo na quixie po godzinie :D eh, było nie patrzeć. Jestem skrajnie niecierpliwa :)
    Motylek sikaj w niedzielę z nami :* chyba, że coś pomyliłam :D

    Anka owocnych staranek <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 10:52

    nowa na dzielni, Bunia86, mi88, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj sobie dorzuciłem Wit D do badania razem z TSH i FT4. Za tydzień w czwartek wizyta. Mam nadzieję że nie pojawia się kolejne problemy

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luba który dpo? Ja mam w pogotowiu quixa i domowe laboratorium... Zastanawiam się czy jutro rano wytrzymam żeby nie sikac. Albo poczekam... Ciężkie decyzję.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • staraniowa Autorytet
    Postów: 781 719

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, tajemnice przejrzane - nie robiłam witaminy D3, więc do zrobienia.

    Rozpiszę Wam to co robiliśmy - jeśli byście chciały coś dodać co powinnam wykonać, będę ogromnie wdzięczna za pomoc <3

    HORMONY
    1) TARCZYCA: TSH, FT3, FT4, anty-TPO/anty-TG (niedoczynność tarczycy, bez Hashimoto)
    2) PROLAKTYNA: zwykła i po obciążeniu (w normie)
    3) LH, FSH (jak w PCO)
    4) Testosteron, Androstendion (w normie), kiedyś też badałam DHEA dla samej siebie i było OK
    5) Inhibina B (ok), SHBG (podwyższone), AMH (6,2)

    INNE
    1) Czynnik krzepnięcia X: 69,7 (norma od 70)
    2) Homocysteina: 7,77
    3) Białko S i C (norma)
    4) Subpopulacje limfocytów, w tym NK - norma
    5) Kwas foliowy (powyżej normy, według pani dr to ok, nie mam wysokiej homocysteiny ani mutacji genowej)

    ŻOŁNIERZYKI
    Fragmentacja DNA plemników: 15%
    Ogólnie jest ich dużo, bardzo dużo. Według pani dr wyniki są OK.

    GENETYKA
    1) CTFR, Proakceleryna, Protrombina, MTHFR: norma
    2) Kariotypy: OK

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 11:00

    Starania o pierwsze dziecko od 12.2015
    03.2016 - ciąża pozamaciczna
    07.2017 - ciąża biochemiczna
    01.2019 - poronienie w 9 tc...
    Z czym się zmagam? PCOS, niedoczynność tarczycy, nieprawidłowa glikemia na czczo
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A właśnie. Wiedziałam że miałam wczoraj coś napisać. Ponad miesiąc temu w 17dc miałam endometrium 7mm tylko a teraz w 16dc przed ovitrelle już 11mm. Także jedzcie migdały i morele:D zapijajcie czerwonym winem :D

    olik321, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Luba który dpo? Ja mam w pogotowiu quixa i domowe laboratorium... Zastanawiam się czy jutro rano wytrzymam żeby nie sikac. Albo poczekam... Ciężkie decyzję.
    U mnie dziś dopiero 8 dpo, więc oszalałam w tym miesiącu :)
    Jak masz dwa testy to spróbuj jutro rano, jeśli już nie wytrzymasz, ja jak zaczęłam robić testy 2 dni temu to był błąd, bo teraz przestać nie mogę :p
    Ja na Twoim miejscu już bym testowała, więc podziwiam za cierpliwość <3

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Rucola <3 Kciukam za piękną betę :)

    Gratuluję nowych fasolek

    Tule dziewczynki z @, po nowym roku pewnie dołączę, patrząc na temp.

    Hope, Bocianiąko, Czarna, Emilka, Katehawke, Karolina, -Monika-, Meśka, Reset, Izape, Bunia, JustynaG, Flowwer, StaraczkaNika, Bajkaaa, Luna, Blue, Agniechaaa, Agulineczka, Summer, Innamorata, Zubii, Aksamitna ........ <3 <3 <3
    Napewno kogoś pominąłam, ale jak pamięć wróci to dopiszę, choć mam nadzieję, że te co trzeba wiedzą, że <3 ;)

    Ps. Mam Novothyral 75 (ważny do marca), przyda się którejś? Szkoda mi wyrzucić :/

    Całuje i kibicuję wszystkim staraczkom, proszę się nie gniewac, jeśli nie wymieniłam, ale z wymienionymi szczególnie się "związałam" - jak kolwiek to brzmi, wierzę, że jest zrozumiałe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 18:06

    Karolina90, Bocianiątko, Meśka, Luna1993, reset, Czrna 81, KateHawke, StaraczkaNika, blue00, summer86, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4710 3471

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest bardzo źle?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5eacc0bbf23.jpg

    Wiem, że norma, ale taka mikra :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 11:28

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobiety!
    Nadrabiam Was wreszcie! Gratulacje Gabi i ogromne dla Rucoli :D <3 strasznie się cieszę że wreszcie pozytyw! To daje nadzieję :)
    Trochę z tym u mnie kiepsko po świątecznej wymianie zdań z mamą. Wszystkiego mi się odrchcialo :( dziecka mi się tylko nie odechcialo :p trochę odpuszczam w tym cyklu. Będzie bez monitora bo i tak Ciastka w owu nie będzie. Muszę się chyba ogarnąć psychicznie. Mija rok starań bez efektu, znlbliżają się moje kolejne ur (37!). Przydał by się urlop na zresetować głowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 11:37

    Izape_91 lubi tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Dziewczyny jest bardzo źle?

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5eacc0bbf23.jpg

    Wiem, że norma, ale taka mikra :(


    U mnie Karolina morfologia 5% tylko że nasienie z wstrzemiezliwoscia 1,5 dnia... Lekarz który robił badanie mówił że taki wynik jest ok. No ale u nas ciąży nie ma już 17 cykli. Powtarzamy badanie w styczniu.

    Lunaris bierz urlop i się odmozdz.!!!!!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4710 3471

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    U mnie Karolina morfologia 5% tylko że nasienie z wstrzemiezliwoscia 1,5 dnia... Lekarz który robił badanie mówił że taki wynik jest ok. No ale u nas ciąży nie ma już 17 cykli. Powtarzamy badanie w styczniu.

    Lunaris bierz urlop i się odmozdz.!!!!!

    No właśnie nam już mija prawie 2,5 roku. A abstynencja w sumie 2,5 dnia.
    Sama nie wiem co robić...

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 mnie jakoś nie korcie do sikaniem bo boję się bieli... A ten mój wykres jest jakiś inny niż zwykle, albo tempka się psuje i nie wiem.... Jak zwykle co cykl pojawia się coś nowego czego nie było NIGDY i już się człowiekowi w głowie przewraca że się udało... Eh. Tak samo co cykl zauważam na piersiach nowe żyłki. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale oczywiście jak wychodzi nowa żyłka nawet 2 dpo to to już w mojej głowie ciąża haha:p

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 480 481 482 483 484 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ