X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza chyba wszystkie widza. Ja tez :) suuuuper!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ale wiadomość!!! :-D :-D :-D Ja też widzę kreseczkę, a przecież to test z wieczornego siknięcia! Po cichutku gratuluję, a po jutrzejszej becie, będziemy Ci gratulować na całego :-)

    Hope dużo zdrówka dla twojego małego szkraba.

    _Hope_ lubi tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza jest bladzioszek trzymam kciuki za piękna kreche teraz <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • Emiilka Autorytet
    Postów: 923 2321

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izunia, Kochana, ja też widzę! :D Specjalnie kompa włączyłam, żeby sobie Twojego sikańca dokładnie obejrzeć :D Pięknie jest :) Baaardzo mnie cieszy Twoja ciąża :) No i wreszcie będziesz mogła zanieść szefowi ciążowe L4! :D

    Nikuś, zaciskam kciuki za jutrzejsze betowanie :) Bardzo mocno kibicuję Twojemu kropkowi! <3

    Rucola, również na forum gratuluję II kreseczek! Dajesz nam, weterankom, nadzieję :) Spokojnej ciąży Kochana <3

    Dziewczynki, za wszystkie wyczekujące testowania, testujące, czekające na wredną @ trzymam mocno kciuki. Ostatnio rzadziej się udzielam, ale czytam Was codziennie i cieszę się z każdej dobrej wiadomości. Dobranoc Staraczki <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    12 cs. - szczęśliwy! Cudzie trwaj! <3
    url=https://www.suwaczki.com/]mhsv20mmi0dw1s0w.png[/url]
    1 cs. - Aniołek - 6 tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też tak macie że jak intensywnie serduszkujecie to wasze wlochate bestie biegną wam na ratunek?:D

    Bocianiątko, pilik lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 00:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie to co mam to jest wózek dwa w jednym. Spacerowka i taki że dziecko sobie leży ale bez gondoli. A łóżeczko mi się podoba z Ikei. Ma trzy moduły i starczy na lata. Nie to co teraz mam. No a chusta to must have :D...Ale się rozmarzylam..i tak mi to wszystko niewiadomo kiedy będzie potrzebne.

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza!! Widac,całkiem niezła krecha!;)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) chce sie pochwalic dzis zrobiłam ostatni zastrzyk prolutex :) juz całkowicie go odkładam! Czyli z leków zostało: Crinone 1-0-1 i duphaston 0-0-1 :) No i tarczyca pół tabletki rano :D

    Izape_91, summer86, justyna14, Bocianiątko, Amy333, Flowwer, Motylek85, KateHawke, Karma88, JustynaG, pawojoszka, Koteczka82 lubią tę wiadomość

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam quixa a tam całe nic:( test 25...
    Temperatura mocno w górę... Zastanawiam się czy jak pójdę na betę to wynik będzie dziś czy we wtorek... Bo jak we wtorek to wolę zrobić badanie we wtorek i potem w czwartek. Zadzwonię do lab i chyba kupię bobotest. Jeśli test znowu się pomylił to się wsciekne:/

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza kup inny test. Wszystkie znaki swiata wskazuja na + u Ciebie.
    Ja niestety czuje sie bardzo @. Temp caly czas leci w dol, brzuch boli a do tego jeszcze dzis strasznie bola mnie nogi. I caly czas mi zimno :( mam tylko nadzieje ze fl nie skrocila mi sie jeszcze bardziej :(

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiilka wrote:
    Nikuś, zaciskam kciuki za jutrzejsze betowanie :) <3

    Noł, noł, noł. Bety nie robię, to nie na moje zdrowie. Idę tylko do przychodni zrobić grupę krwi i resztę ciążowych badań, bo sobie doktor zażyczył na 5ego - etedy mam usg i zobaczymy jak się kropek miewa.
    Strasznie się denerwuję, ale trochę już jestem spokojniejsza, bo od kilku dni mam co jakiś czas taki rozpierający ból w podbrzuszu - także chyba coś tam rośnie.
    A beta bez sensu, bo Rambo i tak ma ją gdzieś :/

    Miłego dnia, lejdis, życzę wszystkim udanych przygotowań do sylwestra!

    Iza Pe- wspieram Cię mentalnie i modlitewnie - przezorny zawsze ubezpieczony - ale o pozytywną betę jestem spokojna :) Cudownych emocji, dla Was obojga!




    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Cześć :) chce sie pochwalic dzis zrobiłam ostatni zastrzyk prolutex :) juz całkowicie go odkładam! Czyli z leków zostało: Crinone 1-0-1 i duphaston 0-0-1 :) No i tarczyca pół tabletki rano :D
    Koniec z zastrzykami! Jaaaaak Ciiii dooooobrze! O, a może teraz Ci trochę mdłości odpuszczą? Oby tak :)

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Zrobiłam quixa a tam całe nic:( test 25...
    Temperatura mocno w górę... Zastanawiam się czy jak pójdę na betę to wynik będzie dziś czy we wtorek... Bo jak we wtorek to wolę zrobić badanie we wtorek i potem w czwartek. Zadzwonię do lab i chyba kupię bobotest. Jeśli test znowu się pomylił to się wsciekne:/
    Zdecydowanie inny test!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Koniec z zastrzykami! Jaaaaak Ciiii dooooobrze! O, a może teraz Ci trochę mdłości odpuszczą? Oby tak :)
    Zobaczymy :)
    Masz racje zeby nie robić bety <3 rambo ma swoje zasady i nie potrzeba Ci stresu <3

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Zrobiłam quixa a tam całe nic:( test 25...
    Temperatura mocno w górę... Zastanawiam się czy jak pójdę na betę to wynik będzie dziś czy we wtorek... Bo jak we wtorek to wolę zrobić badanie we wtorek i potem w czwartek. Zadzwonię do lab i chyba kupię bobotest. Jeśli test znowu się pomylił to się wsciekne:/
    Ja myślę, że albo Bobo, albo coś o czułości 10. Ja jakieś 6 dni po najprawdopodobniejszej implantacji miałam betę 55. Czyli Ty przy wtorkowo-środowym implantacyjnym spadku możesz mieć poniżej 25. Idź na betę - weź wynik na cito, żeby był dziś

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • pilik Autorytet
    Postów: 4182 7486

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja bym zadzwoniła do labu i poszła dziś jak wyniki na dziś zrobią. Sama poleciałam przy sobocie a wyniki w poniedziałek wieczorem i się wściekałam mocno. Mi quixxx pozno pokazał! Ze dwa testy chociaż dokup, byle nie niebieskiego bobo (niby 10, a nie pokazuje nic kiedy inne już mają ładne kreseczki!!) trzymam kciuki, wczoraj było widać na pewno <3

    Rucola, Izape_91 lubią tę wiadomość

    ds022el.png

    u4uGp2.png
  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza leć po bobo i sprobuj jeszcze raz po poludniu ale wstrzymaj się od picia. Wedlug mnie jest Kropek, a jak dasz radę się zebrać leć do labu :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety bety dzisiaj nie zrobie ale zadzwonię jeszcze do jednego labu. Może uda mi się skoczyć o 7 przed pracą, albo do tego czasu dostać @czemu te testy są takie głupie.... Jakoś straciłam nadzieję.. .

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • malka Autorytet
    Postów: 2366 4686

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Zrobiłam quixa a tam całe nic:( test 25...
    Temperatura mocno w górę... Zastanawiam się czy jak pójdę na betę to wynik będzie dziś czy we wtorek... Bo jak we wtorek to wolę zrobić badanie we wtorek i potem w czwartek. Zadzwonię do lab i chyba kupię bobotest. Jeśli test znowu się pomylił to się wsciekne:/

    Iza tak jak dziewczyny piszą, po drodze do labu kup żółtego bobotesta!

    Rucola lubi tę wiadomość

    5b09trd8ji0unw2g.png

    34bwflw153i9m8vo.png
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza rozumiem. Tez w poprzednich cyklach cienie robily mi nadzieje a jak przyszla @ to sie podlamalam. :( ale wszystkie widziakysmy ta 2 kreske cos jest na rzeczy. Kup bobo i sprawdz nim.

    Rucola lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ