X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Flowwer, super, że powiedziałaś siostrze <3 z Mają obowiązkowo będziecie musiały zrobić taką fotkę mamusiek jak wrzucałyście :)

    Karolina, udanego poranka :D

    Ja już wariuje z braku <3, eMek się boi chyba bardziej niż ja. Ale jeśli dotrwam, to chyba w II trym. już nie wytrzymam :P

    Pokrzywa, wrzuć wyniki. Postaramy się doradzić :)

    Atomówka, przykro mi bardzo :(
    Mój dlatego z braku <3 nie chciał mieć już więcej dzieci, jedno mu wystarczy :-/

  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika, a całą ciążę mieliście przerwę z <3?

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower czemu o <3 mozesz zapomniec? Nie można w piereszych dniach ciazy?

    Cześć dziewczyny, witaj pokrzywa rozgosc sie.
    Ja od wczoraj mam slabe samopoczucie glowa mnie cmi i caly czas gorącą ale to termin @ więc zwalam na to. Czekam.az M sie obudzi wracamy do wro od rodzicow i szybko na bete. Trzymajcie kciukasy jesli moge prosic

    Flowwer, MamaFabianka, summer86, StaraczkaNika, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde my juz po pierwszym <3 jakby nie zakladalam ze nie mozna... co prawda bez fikania i na spokojne ale bylo

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer86 wrote:
    Monika, a całą ciążę mieliście przerwę z <3?
    U mnie nie było przeciwskazań, ale po pierwszym poronieniu miałam jakieś opory, potem często brzuch mi się stawiał, grzybki, szyjka się skracała, gorączka, szpital, cewnik... więc cały czas strach i tak jakoś z tym na bakier...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Kurde my juz po pierwszym <3 jakby nie zakladalam ze nie mozna... co prawda bez fikania i na spokojne ale bylo
    Na spokojnie można, bez jakiejść kamasutry ;-) Kobieta w ciązy ma inne doznania :D leeepsze.

    olik321, Lunaris lubią tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Hope musi byc zaznaczone na wykresie wystarczajaca ilosc temperatur (nie wiem dokladnie ile to jest ale kiedys mialam za malo i mi wyskoczyło ze nie dostane pkt) i owulacja musi zostac wyznaczona przez program a nie recznie. Testow ovu nie musi byc bo ja ich nigdy nie robie.
    Ja nie mierze temp wcale. Jak mierzylam tylko do ovu to nie dostawałam punktów bo się darł ze za mało mama temp. Ale wydaje mi się za jak nie mierzysz temp a wprowadzić test ovu to są punkty. Sprawdzę ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olik gdzie robisz we Wro betę w niedzielę?
    Trzymam kciukasy <3

    Flowwer za Ciebie tak samo :-)


    Właśnie sobie robię zamówienie z apteki bo kończą mi się różne rzeczy i kminię co z acardem, czy biochem mnie już kwalifikuje do tego, że można brać? Czy branie mimo braku wskazań nie zaszkodzi? Ja jestem z tych, co lubią dmuchać na zimne.

    olik321 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wszystkim ja też mam biel śnieżną na teście ale z tej radości że Flo ma bladziocha chciałam zrobić dość wcześnie eksperyment :D Kolejny zrobie o czasie oczywiście bo nigdy nawet tak wcześnie nie testowałam ale dzisiaj parapetówka siostry więc mam wolną rękę przy narazie negatywnym :) Miłej niedzieli wszystkim

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 08:09

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Olik gdzie robisz we Wro betę w niedzielę?
    Trzymam kciukasy <3

    Flowwer za Ciebie tak samo :-)


    Właśnie sobie robię zamówienie z apteki bo kończą mi się różne rzeczy i kminię co z acardem, czy biochem mnie już kwalifikuje do tego, że można brać? Czy branie mimo braku wskazań nie zaszkodzi? Ja jestem z tych, co lubią dmuchać na zimne.
    Ja jak zaszłam w ciąże i powiedziałam konowołowi gin. że brałam acard, to oczy na mnie i powiedział a co by było gdyby się Pani wykrwawiła!?
    I tak będe brała od owulacji pare dni.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olik321 wrote:
    Flower czemu o <3 mozesz zapomniec? Nie można w piereszych dniach ciazy?

    Cześć dziewczyny, witaj pokrzywa rozgosc sie.
    Ja od wczoraj mam slabe samopoczucie glowa mnie cmi i caly czas gorącą ale to termin @ więc zwalam na to. Czekam.az M sie obudzi wracamy do wro od rodzicow i szybko na bete. Trzymajcie kciukasy jesli moge prosic

    Trzymam z całych sił !!!!!

    A ja się wstrzymuje od transferu z <3 wolę dmuchać na zimne i nie wywoływać skurczy bo i tak je mam. Jak dostane zielone swiatło od dr to tak, a tak wole nie ryzykować.

    olik321, PodwojnaMamaWdwupaku, Karma88 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Ja jak zaszłam w ciąże i powiedziałam konowołowi gin. że brałam acard, to oczy na mnie i powiedział a co by było gdyby się Pani wykrwawiła!?
    I tak będe brała od owulacji pare dni.

    W klinice acard to praktycznie standard nie wspominając o heparynie którą wiekszość z nas bierze i odstawia się krótko przed porodem lub CC

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tulę kochana ale trzeba walczyć, bierzesz CO Q10 ? razem z M ?


    No właśnie nie możesz mi coś doradzić? Może brać acard i ten koenzym?

    Czy są tu jakieś staraczki palące papierosy? Nie zrozumcie mnie źle chciałabym tylko wiedzieć ile z was rzuciło lub nie przy staraniach: -)

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No właśnie nie możesz mi coś doradzić? Może brać acard i ten koenzym?

    Czy są tu jakieś staraczki palące papierosy? Nie zrozumcie mnie źle chciałabym tylko wiedzieć ile z was rzuciło lub nie przy staraniach: -)
    Ja pale. Z córką rzuciłam po pozytywnej becie czyli 15 dpo.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Olik gdzie robisz we Wro betę w niedzielę?
    Trzymam kciukasy <3

    Flowwer za Ciebie tak samo :-)


    Właśnie sobie robię zamówienie z apteki bo kończą mi się różne rzeczy i kminię co z acardem, czy biochem mnie już kwalifikuje do tego, że można brać? Czy branie mimo braku wskazań nie zaszkodzi? Ja jestem z tych, co lubią dmuchać na zimne.
    Lamka na Kamińskiego w centrum krwiodastwa. Tylko musze M zmusic do wstania. Tlucze mi ze schizuje i po co 3 beta eh ci faceci..

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powtórzyłam dziś rano test (4 już, znowu innej firmy, tym razem żółty bobo test), znów piep*** cień, pojawił się od razu. Chyba jakbym była w ciąży to 13 dpo by już coś normalnego pokazało... teraz to już się boję iść na betę, że nic nie wykaże... okresu brak, temp w górze ... płakać mi się chce z tej bezradności :( nie wmawiam sobie tych bladych kresek, mąż tej je widzi. Nie wiem co mam myśleć... czy kupić kolejny test ale z czułością 10... chyba w żadnym cyklu nie miałam takich wariacji :/ :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2017, 08:38

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie w niedzielny poranek: ) uwielbiam ta perspektywę urlopu i ze jutro nie muszę iść do pracy! W styczniu złoże wypowiedzenie to moja ostateczna decyzja. Nie dajcie mi tego przeciągnąć do ciazy pewnie jeszcze znajdę prace z umowa na nieokreślony ale za marne grosze nie zamierzam pracować po tylu latach nauki i wyrzeczeń...

    Dzisiaj termin @ i powiem szczerze ze czuje ja już w porach i jestem trochę smutna, ale spacer po krupowkach mi to wynagrodzi ; ) chyba..!

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No właśnie nie możesz mi coś doradzić? Może brać acard i ten koenzym?

    Czy są tu jakieś staraczki palące papierosy? Nie zrozumcie mnie źle chciałabym tylko wiedzieć ile z was rzuciło lub nie przy staraniach: -)

    Z suplementów biorę
    omega 3 -2000j
    Co Q10-100mg
    wit C -1000mg
    Wit E ja 400 a M 1000 ( na receptę)
    D3- 6000j i utrzymuje na poziomie 50 przy mniejszej dawce drastycznie spada ale to najlepiej badać i sprwadzać jaka dawka jest wystarczająca.
    K2 MK7 ( ważne przy braniu d3)
    Inofem
    eMek -salfalizin

    http://allegro.pl/swanson-ubiquinol-ubichinol-60k-koenzym-q10-100mg-i6977139878.html
    Są tańsze ale najlepsza to w formie UBIQUINOL

    summer86, Atomowka lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna bez przesady, nie panikuj. Nieraz kobiety dopiero cień widzą 14-16dpo. Idź na betę i tyle. A potem powtórz za 2 dni, bo będzie bobo jak nic ;-)

    Dobra, czyli zapodam sobie też acard po owulce, tylko nie wiem jeszcze czy 75 czy 150.

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś dzisiaj sika?:>

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ