X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ranne ptaszki:))) dopadłam jeszcze rano męża chociaż to już bez sensu tyle po owulce. Ale co tam. Idę dzisiaj na mszę po 9 lat nie chodzenia (Z przerwą na slub) . Mąż w szoku :D potem zrobię rosół i ukulam klusek z nadzieniem że szpinaku i gorgonzoli:D ale z dziurka, po śląsku. Miłego dnia <3

    Flowwer, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Powtórzyłam dziś rano test (4 już, znowu innej firmy, tym razem żółty bobo test), znów piep*** cień, pojawił się od razu. Chyba jakbym była w ciąży to 13 dpo by już coś normalnego pokazało... teraz to już się boję iść na betę, że nic nie wykaże... okresu brak, temp w górze ... płakać mi się chce z tej bezradności :( nie wmawiam sobie tych bladych kresek, mąż tej je widzi. Nie wiem co mam myśleć... czy kupić kolejny test ale z czułością 10... chyba w żadnym cyklu nie miałam takich wariacji :/ :(

    Ja też dziś zrobiłam i jest tylko duch ciena i mam czarne myśli, trzeba zrobić betę bo tylko ona coś powie a testy o przyroście nie świadczą.
    Też wiem że przy jutrzejszej becie wyzione ducha. Ale mam śnieżynki które też czekają jak nie teraz to przyszły cykl z crio. Nie mam zamiaru się teraz poddać bo wiem że coś się podziało.
    Na razie wydech ...... i czekać ........

    Luna1993, innamorata88, Lunaris, Anna Stesia, AnnaManna lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Luna bez przesady, nie panikuj. Nieraz kobiety dopiero cień widzą 14-16dpo. Idź na betę i tyle. A potem powtórz za 2 dni, bo będzie bobo jak nic ;-)

    Dobra, czyli zapodam sobie też acard po owulce, tylko nie wiem jeszcze czy 75 czy 150.
    75 ;)

    pilik lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Cześć ranne ptaszki:))) dopadłam jeszcze rano męża chociaż to już bez sensu tyle po owulce. Ale co tam. Idę dzisiaj na mszę po 9 lat nie chodzenia (Z przerwą na slub) . Mąż w szoku :D potem zrobię rosół i ukulam klusek z nadzieniem że szpinaku i gorgonzoli:D ale z dziurka, po śląsku. Miłego dnia <3
    Mój eMek zawsze zarzuca mi że jak mnie pożądnie zmolestuje :D to ma na stole pożądny obiad hahahahah
    A ja się śmieje że Grey dostał omlet i milioner zadowolony ;)

    Czrna 81, Frelcia, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też dziś zrobiłam i jest tylko duch ciena i mam czarne myśli, trzeba zrobić betę bo tylko ona coś powie a testy o przyroście nie świadczą.
    Też wiem że przy jutrzejszej becie wyzione ducha. Ale mam śnieżynki które też czekają jak nie teraz to przyszły cykl z crio. Nie mam zamiaru się teraz poddać bo wiem że coś się podziało.
    Na razie wydech ...... i czekać ........

    Beta będzie rosła. Ja to wiem! Tak samo jak wiedziałam, że będzie pozytywna :)
    A dopiero co ty uspokajałaś mnie przed zawałem o wyniki bety ;) <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też dziś zrobiłam i jest tylko duch ciena i mam czarne myśli, trzeba zrobić betę bo tylko ona coś powie a testy o przyroście nie świadczą.
    Też wiem że przy jutrzejszej becie wyzione ducha. Ale mam śnieżynki które też czekają jak nie teraz to przyszły cykl z crio. Nie mam zamiaru się teraz poddać bo wiem że coś się podziało.
    Na razie wydech ...... i czekać ........
    A na mnie to wzzyscy krzyczeli jak sobie kreski porównywałam :) z trzeciego dnia miałam prawie tak bladą jak z pierwszego i też mnie to dużo kosztowało. I też mam pragnienie robienia bety conajmniej co 2 dzień (nie, nie przeszło mi po 4ech!), ale tym razem pobiję swój rekord i pójdę dopiero po 3 dniach, we wt., żeby doktor miał w miarę świeże wyniki w środę rano. Już mnie przeraża ta wizyta. Zabieram mężyka na wypadek jakby była załamka i trzeba by było tak wrócić do domu. Czy mogę brać na uspokojenie coś więcej niż meliskę? Odstawiłam mojeho najlepszego przyjaciela, neopersenika, ale za nim tęsknię

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez się zdarza chodzić do kościoła ale nie do kk :D

    Luna pokaż tego bobosa.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się leniwie ;-)
    Flowwer ja bym jednak chciała usłyszeć pisk tej twojej siostry :-D Zawsze chciałam mieć siostrę (mam 3 braci), z którą można by pogadać na każdy temat.
    Luna idź jutro na betę i przestań robić testy. Z sikańcami tak jest, raz wypijesz tyle, raz tyle i stężenie jest inne.
    Izape mam nadzieję że jednak ta franca nie przyjdzie. Kup ciupagę i ją przepędź! ;-) U nas jest plan że może na Sylwestra pojedziemy do Zakopanego. Kocham, kocham nasze Tatry, tylko my bardzo daleko mamy,bo ja z północy, więc rzadko jeździmy :-(

    Czarna81
    22 cs.
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    A na mnie to wzzyscy krzyczeli jak sobie kreski porównywałam :) z trzeciego dnia miałam prawie tak bladą jak z pierwszego i też mnie to dużo kosztowało. I też mam pragnienie robienia bety conajmniej co 2 dzień (nie, nie przeszło mi po 4ech!), ale tym razem pobiję swój rekord i pójdę dopiero po 3 dniach, we wt., żeby doktor miał w miarę świeże wyniki w środę rano. Już mnie przeraża ta wizyta. Zabieram mężyka na wypadek jakby była załamka i trzeba by było tak wrócić do domu. Czy mogę brać na uspokojenie coś więcej niż meliskę? Odstawiłam mojeho najlepszego przyjaciela, neopersenika, ale za nim tęsknię

    Ja też obiecałam sobie że 3 beta i koniec ale już wiem, że za parę dni zrobię jeszcze raz ;) Jak dobrze, że nie jestem sama. Myślałam, że jestem jakaś totalna panikara, a to takie całkiem normalne się wydaje jak Was czytam :D

    Czrna 81, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Mi tez się zdarza chodzić do kościoła ale nie do kk :D

    Luna pokaż tego bobosa.
    Ja jestem wierząca, ale antykościółkowa - zachodzę tam, pomodlę się, ale na msze z kazaniem - o nieee! Kiedyś tak, ale jak kupiliśmy nasze kochane mieszkanko i przylazł ksiądz z kolędą i nam zrobił wykład, że czemu tyle po ślubie dzieci nie mamy, a potem żeby się pogodzić z wyrokami, to mężyk go wystawił za drzwi i spytał, czy nie słyszał, że Bóg pomaga tylko tym, co sami sobie pomagają. I od tego czasu mamy schizmę z kościołem.

    Amy333 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Beta będzie rosła. Ja to wiem! Tak samo jak wiedziałam, że będzie pozytywna :)
    A dopiero co ty uspokajałaś mnie przed zawałem o wyniki bety ;) <3


    Dlatego jutro będę panikować a Ciebie do labu wezmę bo ktoś musi mnie trzymać za rękę !!

    Czarna ja mam widok na góry z tarasu ;)

    Czrna 81, Malgonia lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dlatego jutro będę panikować a Ciebie do labu wezmę bo ktoś musi mnie trzymać za rękę !!

    Czarna ja mam widok na góry z tarasu ;)

    Pójdę z Tobą gdzie tylko chcesz <3 <3 <3

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer a co z tego co wypisalas nie jest na receptę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba zapadam w sen zimowy. Wystarczy zapach poduszki i mi się oczy kleją.

    Ja też odeszłam od kościoła po kolędzie. Mój ulubiony ksiądz obrażał moja mamę bo wzięła rozwód. Na szczęście był wtedy mój ojczym i zagial go z wiedzy o piśmie św, zabił pytaniami i ksiezulek wyleciał z trzaskiem drzwi i bez koperty.
    Jedyny duchowny jakiego szanuje to Franciszek <3 Wielbie całym serduchem

    StaraczkaNika, Koteczka82, Amy333 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Flowwer a co z tego co wypisalas nie jest na receptę?

    Wszystko to są suplementy bez recepty jedynie wit E w dawce 400j jest na recepte ale bez recepty kupisz w dawce 200 tylko łykasz więcej kapsułek ;)

    Na oczyszczenie organizmu z toksyn dobrze jest pić liście czystka ale do południa bo działa moczopędnie ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze testujące :) Weszłam na pierwszą stronę - jest cudna :)! Oby z dnia na dzień nabierała kolorów!

    Atomowka - bardzo mi przykro :(

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flo a oprócz inofemu nie bierzesz żadnego kwasu foliowego? Inofem raz czy dwa razy dziennie?

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem vigantoletten 1000 jedna tabletkę dziennie jeśli chodzi o witaminę D3 .
    A to K2MK7 w jakiej ilości znalazłam 100 i 200 w kapsulce
    Ja jem jeszcze femibion a od przyszłego cyklu od pierwszego dnia @ zacznę lecieć na castagnusie później od 3 do 7dc clo później po owulacji duphaston no i witaminki co wypisalas postaram się jak najszybciej zakupić: -)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Cześć dziewczyny! Trzymam mocno kciuki za wszystkie dzisiejsze testujące :) Weszłam na pierwszą stronę - jest cudna :)! Oby z dnia na dzień nabierała kolorów!

    Atomowka - bardzo mi przykro :(

    E tam serduszko było tylko dwa razy wiec nie spodziewałam się cudów czekam na @ no chyba ze test mnie w ciula robi bo miałam tylko ten 25. ...

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Dlatego jutro będę panikować a Ciebie do labu wezmę bo ktoś musi mnie trzymać za rękę !!

    Czarna ja mam widok na góry z tarasu ;)
    Napiłabym się kawy na twoim tarasie :-D

    Flowwer, Izape_91 lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ