X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Nowa Skarbie i ja tutaj przydreptałam :) wpisz mnie proszę na 16 grudnia :) może i do nas przydrepcze w końcu szczęście :)
    I wykreśl Anie1003 :) dzisiejsza beta nie pozostawia wątpliwości <3

    Dziewczyny bez avatarkow, jest ogromna prośbą o ich zmianę na własne :) wtedy łatwiej nadążać kto jest kto ;) nie mówiąc o tym, że rudy się trochę źle kojarzy :P

    Avatar zmieniony w takim razie :D

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też niedawno dołączyłam i jeszcze nie kojarzę kto jest kim, ale rudy avatar rzucił mi się w oczy w listopadowych wpisach :D

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No oby to tylko kapsułka ale znowu kapsułka by tez dala w innych miejscach ślady.....daj mu wapno do picia :-)przejdzie :-)
    dzięki :) tak zrobię. Z facetami jak z dziećmi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    dzięki :) tak zrobię. Z facetami jak z dziećmi :D
    Dokładnie mój właśnie jest w tym momencie u lekarza wrocilam z pracy o 3 rano a mój Maz tuli WC-ta: -/ i tak do tej pory mało co spalam a na druga zmianę trzeba iść masakra przywlekl jakieś cholerstwo do domu z.pracy a ja tak nienawidzę grypy jelitowej. ....:-/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 11:05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale chodzę zła... nie wiedziałam, że szukanie opiekunek do Żłobka jest takie trudne...

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    dzięki :) tak zrobię. Z facetami jak z dziećmi :D
    Hej Frelcia ;)
    Chciałam się zapytać o Twój interes -żłobek.Udało się wszystko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 12:30

    Frelcia lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Hej Frelcia ;)
    Chciałam się zapytać o Twój interes -żłobek.Udało się wszystko?

    Nie kojarzę nicka... :D powoli się wszystko prostuje :) remont od grudnia..dostosowanie pod wszystkie wygórowane wymagania...ale jakoś się turla :)

    Paulina.G lubi tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie kojarzę nicka... :D powoli się wszystko prostuje :) remont od grudnia..dostosowanie pod wszystkie wygórowane wymagania...ale jakoś się turla :)
    Ja pamietam Cię z pazdziernikowego testowania... Przeczytałam cały wątek, ale sama zaczęłam pisać dopiero okolo połowy miesiąca, gdy Ty juz się tam nie udzielałaś ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 13:15

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Ja pamietam Cię z pazdziernikowego testowania... Przeczytałam cały wątek, ale sama zaczęłam pisać dopiero okolo połowy miesiąca, gdy Ty juz się tam nie udzielałaś ;)

    AAa ok :) zeszły cykl miałam bezowulacyjny. Na tym jednym z Clo jak widać też się nie udało. Teraz 3cs i Lametta. Mam nadzieję, że ostatni...

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    AAa ok :) zeszły cykl miałam bezowulacyjny. Na tym jednym z Clo jak widać też się nie udało. Teraz 3cs i Lametta. Mam nadzieję, że ostatni...
    Trzymam mocno kciuki ;)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Trzymam mocno kciuki ;)
    Z tego co widzę Tobie się szybciutko udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, zajrzałam na listopad z ciekawości co to za ruda osobowość tak Wami wstrząsnęła i mnie wyciągnęło na pół godziny, telenowela ;) aż chyba zmienię kolor włosów;) kochane a powiedzcie mi proszę, czy temp może wzrastać chwilę przed owulacja? Bo miałam spory spadek, teraz rośnie, a testy takie jeszcze Nie do końca pozytywne. To dopiero mój drugi cykl mierzenia temperatury i nie wiem, czy tak też może być :) miłego popołudnia :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    O matko, zajrzałam na listopad z ciekawości co to za ruda osobowość tak Wami wstrząsnęła i mnie wyciągnęło na pół godziny, telenowela ;) aż chyba zmienię kolor włosów;) kochane a powiedzcie mi proszę, czy temp może wzrastać chwilę przed owulacja? Bo miałam spory spadek, teraz rośnie, a testy takie jeszcze Nie do końca pozytywne. To dopiero mój drugi cykl mierzenia temperatury i nie wiem, czy tak też może być :) miłego popołudnia :*
    Z tego co ja wiem przed sama owulacja jest skok do góry:-)
    Widzę staramy się tyle samo:-) tyle ze ja o pierwsze: -)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój organizm chyba oszalał :-o. 5 dzień cyklu, okres miałam tylko 2 dniowy, śluzu brak, temperatura rano 37, jak po skoku. Test robiłam w terminie okresu więc nie ma szans na jakąś zakamuflowaną ciążę, ale dziwne rzeczy się dzieją

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Z tego co ja wiem przed sama owulacja jest skok do góry:-)
    Widzę staramy się tyle samo:-) tyle ze ja o pierwsze: -)
    Faktycznie ;) i widzę, że testujesz dwa dni po mnie. Mi z pierwszym wyszło bardzo niespodziewanie,a jak chcemy drugie to ciągle pod górkę ;) powtorze test owulacyjny wievzorem, bo juz ze złości robię 3 dziennie :p mam te same co miesiąc temu a wtedy wyszedł pozytyw, teraz kreska się pojawia i znika. Niemniej trzymam kciuki za szczęśliwa 17 dla nas!

    Atomowka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Mój organizm chyba oszalał :-o. 5 dzień cyklu, okres miałam tylko 2 dniowy, śluzu brak, temperatura rano 37, jak po skoku. Test robiłam w terminie okresu więc nie ma szans na jakąś zakamuflowaną ciążę, ale dziwne rzeczy się dzieją
    Ja się nie znam na tyle dobrze, żeby spekulować co i dlaczego, ale mój ten cykl też jest dziwaczny, może faktycznie wyjdą z tego cuda kochana ;)

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Z tego co widzę Tobie się szybciutko udało :)
    Tak wyszło po odstawieniu tabletek... Udało się trafić w tym 2 miesięcznym cyklu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 15:09

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 17 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Mój organizm chyba oszalał :-o. 5 dzień cyklu, okres miałam tylko 2 dniowy, śluzu brak, temperatura rano 37, jak po skoku. Test robiłam w terminie okresu więc nie ma szans na jakąś zakamuflowaną ciążę, ale dziwne rzeczy się dzieją
    To tak ja u mnie, tylko że ja mam 3 DC a pusto od popołudnia wczorajszego,ani kropli już, wczoraj plamienie do popołudnia tak że pół wkładki by styklo , a tylko w 1 miałam @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 14:56

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Mój organizm chyba oszalał :-o. 5 dzień cyklu, okres miałam tylko 2 dniowy, śluzu brak, temperatura rano 37, jak po skoku. Test robiłam w terminie okresu więc nie ma szans na jakąś zakamuflowaną ciążę, ale dziwne rzeczy się dzieją
    Też mam 5 dzień cyklu :D

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne rzeczy się dzieją ;)

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ