X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 listopada 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No to trzeba działać dzisiaj :-)
    Ja pisałam do mojego gina bo jestem na clo czy można dołożyć duphaston on na to ze nie brać przy stymulacji. ..nie rozumiem bo na necie dużo dziewczyn ma zestaw clo + duphaston. ...
    I ja mam ten zestaw, bo u mnie z progiem wczesniej kiepsko było. W pierwszej ciąży też brałam.

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie. ...chyba po iui trzeba będzie lekarza zmienić :-/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Dobrze mówi:) dupka się bierze przy problemach z progesteronem. Też jestem na stymulacji.
    Ja już byłam na lameccie ale prg w drugim cyklu stymulacji tylko 1.06!!!!! Sądzę ze mam problem z progesteronem.
    No ale czas pokaże :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Ja już byłam na lameccie ale prg w drugim cyklu stymulacji tylko 1.06!!!!! Sądzę ze mam problem z progesteronem.
    No ale czas pokaże :-)
    A nie badalas sobie? Ja na szczęście nie mam problemu z hormonami...no ale już 2 cykl na stymulacji i jak się nie uda to powoli zacznę się martwić

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 listopada 2017, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No to trzeba działać dzisiaj :-)
    Ja pisałam do mojego gina bo jestem na clo czy można dołożyć duphaston on na to ze nie brać przy stymulacji. ..nie rozumiem bo na necie dużo dziewczyn ma zestaw clo + duphaston. ...


    zbadaj sobie poziom progesteronu 7-8 dpo

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 18 listopada 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w końcu w grudniowym wątku :)

    U mnie testowanie wypada na 20 grudnia :) także prezent na święta byłby piękny :)

    Atomowka, Femine_, Czrna 81 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    zbadaj sobie poziom progesteronu 7-8 dpo
    Badam w 19 i 23dc w 19dc miałam na lameccie 1.06 a 23dc miałam 1:-/ Badam co miesiąc prg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Badam w 19 i 23dc w 19dc miałam na lameccie 1.06 a 23dc miałam 1:-/ Badam co miesiąc prg
    Ciekawe jak to u mnie będzie.. mam nadzieję że będzie dobrze i ten grudzień będzie cudowny.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 18 listopada 2017, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Badam w 19 i 23dc w 19dc miałam na lameccie 1.06 a 23dc miałam 1:-/ Badam co miesiąc prg
    Czyli brak ovu :(

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Czyli brak ovu :(
    No niestety i to na stymulacji: -/....dlatego moim zdaniem przydalby się duphaston no ale nie to nie
    I tak chyba w przyszłym cyklu odstawie clo bo żołądek mi po nim szaleje :-/

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jakiś armagedon dzieje się z moją temperaturą ... ! Wcześniejsze wykresy były zupełnie inne, poukładane i czytelne. A teraz góry i doliny i się gubię :P Jest szansa na ovu?

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No niestety i to na stymulacji: -/....dlatego moim zdaniem przydalby się duphaston no ale nie to nie
    I tak chyba w przyszłym cyklu odstawie clo bo żołądek mi po nim szaleje :-/
    Ale duphaston Ci nie wywoła ovu. Trzeba raczej coś w stymulacji zmienic.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ale duphaston Ci nie wywoła ovu. Trzeba raczej coś w stymulacji zmienic.
    Wywołać nie wywoła ale utrzyma prg na właściwym poziomie w drugiej fazie cyklu gdyby jednak doszło do zapłodnienia to podtrzyma no i ponoć pomaga w zagniezdzeniu

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Wywołać nie wywoła ale utrzyma prg na właściwym poziomie w drugiej fazie cyklu gdyby jednak doszło do zapłodnienia to podtrzyma no i ponoć pomaga w zagniezdzeniu
    Jak ma dojść do zapłodnienia bez ovu? Ja bym zaczekala na cykl z ovu i dopiero sprawdziła jakiego masz proga ;) może się okazać że w cyklach ovulacyjnych jest ok.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 listopada 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jak chcesz odstawić clo to możesz spróbować donga ;)

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femine_ wrote:
    Dziewczyny, jakiś armagedon dzieje się z moją temperaturą ... ! Wcześniejsze wykresy były zupełnie inne, poukładane i czytelne. A teraz góry i doliny i się gubię :P Jest szansa na ovu?
    U mnie dokladnie tak samo, jednego dnia się cieszę ze spadku temperatury a następnego nie ma prawie wzrostu... czujesz inne objawy owulacji?

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 listopada 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zgodnie z rada mojej ginekolog w tym cyklu kieruje sie tylko i wyłącznie libido + szukam totalnie przezroczystego śluzu, bez żadnego zabarwienia ;). Libido juz odpaliło

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 19 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się i ja z Wami w grudniu :-) niestety listopad zawiódł, ale święta to magiczny czas więc może... :-)
    Ja jeszcze nie wiem kiedy testuje bo w czwartek idę dopiero do gina.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    U mnie dokladnie tak samo, jednego dnia się cieszę ze spadku temperatury a następnego nie ma prawie wzrostu... czujesz inne objawy owulacji?

    Wlasnie tak:) Konkretny śluz (a u mnie to rzadkość!),czuję pracujące jajniki, piersi stają się takie ciężkie. Rpbilam test ovu, dwie kreski pojawily sie, ale mnie nie przekonaly. Nastepnego dnia byly juz mocno wyrazne. Nie wzielam tego jednak do siebie, bo ostatnio dziewczyny rozmawialy na ten temat, ze nie zawsze biorą to jako wyznacznik. Oby w końcu dała jasny sygnał :)!

  • Femine_ Przyjaciółka
    Postów: 73 26

    Wysłany: 19 listopada 2017, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Ja zgodnie z rada mojej ginekolog w tym cyklu kieruje sie tylko i wyłącznie libido + szukam totalnie przezroczystego śluzu, bez żadnego zabarwienia ;). Libido juz odpaliło

    U mnie jedno i drugie juz wystartowalo:D!

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ