X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 17 listopada 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w końcu grudzień miesiącem cudów ;)

    Flowwer, Luna1993 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Faktycznie ;) i widzę, że testujesz dwa dni po mnie. Mi z pierwszym wyszło bardzo niespodziewanie,a jak chcemy drugie to ciągle pod górkę ;) powtorze test owulacyjny wievzorem, bo juz ze złości robię 3 dziennie :p mam te same co miesiąc temu a wtedy wyszedł pozytyw, teraz kreska się pojawia i znika. Niemniej trzymam kciuki za szczęśliwa 17 dla nas!
    Ja ile bym ich nie zrobiła druga kreska zawsze blada. .....:-/dlatego ich nie robię: -)polegam na śluzie i bólu cyckow jak zaczynają bolecto wiem ze już jest po owulacji: -)

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odwrotnie, mam pozytywny test owu nawet czasami przez 5 dni w cyklu! W tym miałam mega bordową krechę w dniu w którym byłam u gina na monitoringu - owulacji nie było albo była w zupełnie innym terminie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2017, 18:12

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli lepiej się nimi nie sugerować ;) ja czuję, że to już, brzuch boli, śluzu mnóstwo i temp rośnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 listopada 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie wierzyłam w testy owulacyjne.. Siostra (lekarz) wytłumaczyła mi że złapanie na nich owulacji jest bardzo mało prawdopodobne. Ten pik LH jest tak krótki, że trzeba by mieć mega szczęście, żeby na niego trafić :D dlatego wierzę tylko w usg.

    Bocianiątko, Luna1993, Flowwer lubią tę wiadomość

  • JustynaG Autorytet
    Postów: 4142 6356

    Wysłany: 17 listopada 2017, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nigdy nie wierzyłam w testy owulacyjne.. Siostra (lekarz) wytłumaczyła mi że złapanie na nich owulacji jest bardzo mało prawdopodobne. Ten pik LH jest tak krótki, że trzeba by mieć mega szczęście, żeby na niego trafić :D dlatego wierzę tylko w usg.
    Mierzę temperaturę i obserwuję śluz tylko po to by wiedzieć czy wszystko w porządku.
    <3 średnio co 2 dni więc raczej owulacji nie przegapimy :) Dlatego też nie robię testów owulacyjnych. Wydaje mi się, że to może powodować większą spinę.

    43kt3e5ee2053a1j.png

    43ktio4p46502aio.png
    https://ekstesterki.wixsite.com/dziecko
  • pysia13 Autorytet
    Postów: 286 207

    Wysłany: 18 listopada 2017, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpisz mnie proszę na 13 grudnia

    relgh3715k4hk35p.png

    f2w3kwk46tcteghz.png

    Aniołek 6 tydzień - listopad 2018

    15.05.2020 Kacper
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam dzięki testom mam 4 ciążę za sobą.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Ja tam dzięki testom mam 4 ciążę za sobą.
    Nie dzięki testom. Dzięki jednemu plemniczkowi.

    JustynaG lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Nie dzięki testom. Dzięki jednemu plemniczkowi.
    Dzięki testom. Mamy problem z czynnikiem męskim i gdyby nie testy w życiu byśmy nie wycelowali. I nigdy nie miałam tak krótkiego pik lh żeby się go nie dało wyłapać :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Dzięki testom. Mamy problem z czynnikiem męskim i gdyby nie testy w życiu byśmy nie wycelowali. I nigdy nie miałam tak krótkiego pik lh żeby się go nie dało wyłapać :)
    Ten pik trwa do 2h z tego co wiem. Myślę że po prostu skutecznie się staraliscie. Zresztą plemnik jak już trafi na dobre środowisko to i do 5 dni żyje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ten pik trwa do 2h z tego co wiem. Myślę że po prostu skutecznie się staraliscie. Zresztą plemnik jak już trafi na dobre środowisko to i do 5 dni żyje:)
    Oby przezyly dolozylam im conceive żel a dzisiaj mój 16dc mam nadzieje ze przetrwały wczoraj ból jajnikow na zmiane raz lewy raz prawy myślę ze to już po owu mam ja przeważnie w 14lub 15dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    Oby przezyly dolozylam im conceive żel a dzisiaj mój 16dc mam nadzieje ze przetrwały wczoraj ból jajnikow na zmiane raz lewy raz prawy myślę ze to już po owu mam ja przeważnie w 14lub 15dc
    Ja też dołoże żelu. Ale czekam póki co na monitoring w 11dc i potwierdzenie zbliżającej się owulacji.

  • Mikoshi Ekspertka
    Postów: 183 119

    Wysłany: 18 listopada 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poproszę o wpisanie mnie na 14 :)

    05/03/2021 Szymon <3
    13/10/2022 Aniela <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja też dołoże żelu. Ale czekam póki co na monitoring w 11dc i potwierdzenie zbliżającej się owulacji.
    Pomoże to dobrze a jak nie to przejdę się na styczeń :-)kiedyś do tej ciąży musi dojść chociaż fajny prezent by był na mikołaja :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dodam, że mam dziś owulacyjny pozytywny jak byk :D do tego duży spadek temperatury, ból brzucha i chyba szczyt śluzu. Więc coś może być na rzeczy z tymi testami ;)

    Jedna_z_Wielu, Flowwer lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    A ja dodam, że mam dziś owulacyjny pozytywny jak byk :D do tego duży spadek temperatury, ból brzucha i chyba szczyt śluzu. Więc coś może być na rzeczy z tymi testami ;)
    No to trzeba działać dzisiaj :-)
    Ja pisałam do mojego gina bo jestem na clo czy można dołożyć duphaston on na to ze nie brać przy stymulacji. ..nie rozumiem bo na necie dużo dziewczyn ma zestaw clo + duphaston. ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2017, 13:56

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2017, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Atomowka wrote:
    No to trzeba działać dzisiaj :-)
    Ja pisałam do mojego gina bo jestem na clo czy można dołożyć duphaston on na to ze nie brać przy stymulacji. ..nie rozumiem bo na necie dużo dziewczyn ma zestaw clo + duphaston. ...
    Dobrze mówi:) dupka się bierze przy problemach z progesteronem. Też jestem na stymulacji.

  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 18 listopada 2017, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie tez wczoraj koło 13 wyszedł pozytyw i działalismy wieczorem, dzień wcześniej negatyw, dziś dopiero sikne po 16 ;p

    Atomowka lubi tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 18 listopada 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się prezentami
    Pod choinką
    Chcę Cię po prostu dla siebie
    Bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie
    Wszystkim czego chcę na święta jesteś Ty.

    Nie chcę wiele na święta,
    Jest tylko jedna rzecz której potrzebuję
    Nie przejmuję się o prezentami
    Pod choinką
    Nie potrzebuję skarpetek
    powieszonych nad kominkiem
    Święty Mikołaj nie uczyni mnie szczęśliwą
    z zabawkami w świąteczny dzień.

    Chcę Cię po prostu dla siebie
    bardziej niż możesz sobie wyobrazić
    Spełnij moje marzenie,

    All I want for Christmas is you, baby :)


    Boję się, że będę słabo ogarniać bo grudzień mam w pracy mega zawalony, więc wybaczcie jeżeli wpisy będą z mini opóźnieniem ;) Będę się starać! Prośba - jeżeli ktoś chce się wpisać udostępnijcie proszę ten ten pierwszy post, żebym nikogo nie przegapiła :).


    Grudniowe testowanie będzie pełne cudów! Tradycyjnie <3 przy każdym cudzie :)

    1. Luna1993, reset, Kasiak621
    2. Koteczkowa
    3. Atomowka
    4. kika77
    5. olik321
    6. Zaeemm, Amy333, nowa na dzielni, Meśka
    7.
    8. e_mii
    9. Madame_butterly
    10. Koteczka82, pasiasta
    11. Frelcia
    12. Malinka7
    13. Pysia13
    14. Mikoshi
    15.
    16. Bocianiątko
    17. bazylkove
    18.
    19.
    20.
    21.
    22.
    23.
    24.
    25.
    26.
    27.
    28.
    29.
    30.
    31.

    Poproszę rezerwację na 09.XII

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ