X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie
Odpowiedz

GRUDNIOWE **CUDA** - testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Bo znowu sobie wkręcam, a los sobie zapewne ponownie ze mnie zadrwi : P

    Przyznam się Wam, że lubię nie chodzić do pracy, jakbym zaciążyła to z przyjemnością bym poszła od razu od stycznia na L4 : D

    mogę jeszcze dzisiaj dostać @ bo jak owulka się przesunęła, to dziś 14 dpo, a ostatnio fazę lutealną miałam 13 dniową, więc dzisiaj jeszcze może zaskoczyć małpiszon i wszystko będzie się zgadzało.


    malka jutro siknę, jak by coś miało być, to jutro powinno już wyjść skoro wczoraj coś tam niby było.


    Amyy rozumiem tą radość z urojonej ciąży, właśnie jej doświadczam !


    Kwiatuszku trzymam kciuki za betę, niech pięknie poszybuje w góręę : )


    A bardzo zmieniłaś klimat? w sensie skąd jesteś?

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu kochana my tu już Rutkowskiego chciałyśmy wynajmować. Kochana jestem z Tobą, dobrze że zdecydowaliście o szpitalu. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki i tulę <3 Rzeczywiście dziwna sytuacja u ciebie. Ale dobrze że w końcu odkryli umiejscowienie.

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze jedna świąteczna reklama z Play a się wścieknę xD oni to wszystko potrafią obrzydzić w kółko puszczając to samo!


    Flowciu ja codziennie kubas kawy piję i wieczorem mały kubeczek zielonej herbaty.

    Co do badań facetów naszych to..mój sam ciągle po każdym nieudanym cyklu pyta czy coś może jeszcze zbadać a lekarz mówi, że akurat on nie ma czym się martwić..ale jeśli dojdzie u mnie do laparoskopii (pfu pfu oby nie) to jeszcze raz się zbada z tą morfologią 4/5%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 10:32

  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buniu dobrze że jesteś w szpitalu! Wszytskiego dobrego kochana, trzymaj sie!

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Izape - Możesz przez ten czas sikać na testy :-D
    haha, chyba bym splajtowała to takim testingu : P

    dziewczyny, w końcu w zakopcu słońce, zaraz wam podeslę kilka pięknych wiodczków. Odkryłam, że mam widok na giewont : D bo jak padał śnieg to było mgliście i dopiero teraz tak patrzę i patrzę i wypaczyłam.

    Bunia trzymam kciuki za Ciebie, będzie dobrze niedługo wrócisz do nas i zaicążysz zdrowo : ) bo u nas ostatnio jakiś wysyp fasolkowy !

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Witam Was moje Kochane :)

    Ale pięknie się zazieleniło z końcem listopada.

    Nika, Olik tak się cieszę :) Flo u Ciebie pierwsze podejrzałam na wykresie, tak się cieszę. Widzę że dziś powtarzasz betę, więc zaciskam kciuki!!

    Niestety nie jestem na bieżąco, od tygodnia nie wiem co u Was, nie nadrobię niestety, napiszcie mi proszę najważniejsze niusy ostatniego tygodnia :D


    Ja jestem w szpitalu i w końcu emek przywiózł mi laptopa z internetem, bo w zeszłym tygodniu rozwaliłam telefon i zostałam odcięta od swiata. Nie wiem jak się kiedyś funkcjonowało bez internetów :P
    U mnie beta spadała znowu, ale w środę urosła po raz kolejny i lekarz już nie czekał, że samo się wchłonie, pojechałam w końcu do szpitala, podają mi metotreksat i we środę kontrola czy spadło. Co bardzo ciekawe, cały czas mam krwawienie , jednocześnie owulacje - na usg widać było piękne 11 mm endometrium, pęcherzyki 22 i 23 mm i chyba pękły wczoraj bo dziś ich już nie ma. No i do tego w końcu coś znaleźli na prawym jajniku prawdopodobnie to ta cp. Taże mam takie 3 w 1..

    Bunio, o matk to Ci dowaliło :O

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia dobrze, że jesteś! <3 oby szybko wszystko się rozwiązało, żebyś mogła się na nowo starać. Tulę Cię mocno!

  • Lusesita Autorytet
    Postów: 1995 2563

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    Witam Was moje Kochane :)

    Ale pięknie się zazieleniło z końcem listopada.

    Nika, Olik tak się cieszę :) Flo u Ciebie pierwsze podejrzałam na wykresie, tak się cieszę. Widzę że dziś powtarzasz betę, więc zaciskam kciuki!!

    Niestety nie jestem na bieżąco, od tygodnia nie wiem co u Was, nie nadrobię niestety, napiszcie mi proszę najważniejsze niusy ostatniego tygodnia :D


    Ja jestem w szpitalu i w końcu emek przywiózł mi laptopa z internetem, bo w zeszłym tygodniu rozwaliłam telefon i zostałam odcięta od swiata. Nie wiem jak się kiedyś funkcjonowało bez internetów :P
    U mnie beta spadała znowu, ale w środę urosła po raz kolejny i lekarz już nie czekał, że samo się wchłonie, pojechałam w końcu do szpitala, podają mi metotreksat i we środę kontrola czy spadło. Co bardzo ciekawe, cały czas mam krwawienie , jednocześnie owulacje - na usg widać było piękne 11 mm endometrium, pęcherzyki 22 i 23 mm i chyba pękły wczoraj bo dziś ich już nie ma. No i do tego w końcu coś znaleźli na prawym jajniku prawdopodobnie to ta cp. Taże mam takie 3 w 1..

    Bunia dobrze że w końcu coś się wyjaśniło. Trzymam kciuki za szybki spadek bety :-)

    f2wlbd3m7vs8avcj.png
    dxom8u698gwsp1q3.png
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia, tulę mocno i dobrze, że jesteś w szpitalu. Trzymam kciuki aby lek zadziałał i beta zaczęła trwale spadać. Słyszałam, że zdarza się jeszcze wzrost kilka dni po podaniu leku, ale później powinna zacząć spadać. Jesteśmy z Tobą myślami! <3

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 nic się nie martw, w zestawie jest cały opis jak wykonać to badanie, czego nie wolno robić przed i jak prawidłowo pobrać wymaz.
    Na stronie testdna jest instrukcja jak zamówić kuriera zwrotnego.

    Karolina90 lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • NiecierpliwaOna Autorytet
    Postów: 1849 1175

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja powinnam testować 08.12, ale jedna połowa mnie chciałaby 06.12 - taki Mikołajkowy prezencik, za to druga boi się tak bardzo zobaczyć 1 krechę, że woli poczekać do @ bez testowania. I tak to człowiek od rana do nocy walczy sam ze sobą :)

    Amy333 lubi tę wiadomość

    Wojtuś 09. 03. 2013
    Kasia 20. 05. 2015
    Kubuś 13. 11. 2016
    Aniołek Bogusia <3 24.01.2018 <3 [*] 10 tc
    Tęczowe Dziewczynki 1k1o - Zosia i Oleńka - 15.01.2019 klz9hdgexq2u0dlm.png
  • Ruth Autorytet
    Postów: 823 540

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flower co ja widzę <3 :-)) pięknie się tu dzieje!! Przesyłam Wam ciążowe fluidy ;-)

    Flowwer, Koteczka82 lubią tę wiadomość

    f2w3rjjgkyeh1vkk.png
  • Bunia86 Autorytet
    Postów: 1488 2133

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Buniu kochana my tu już Rutkowskiego chciałyśmy wynajmować. Kochana jestem z Tobą, dobrze że zdecydowaliście o szpitalu. Bardzo trzymam za Ciebie kciuki i tulę <3 Rzeczywiście dziwna sytuacja u ciebie. Ale dobrze że w końcu odkryli umiejscowienie.

    A wystarczyło zrobić zrzutkę na nowego smatrfona i posłać do szpitala :P

    Iza ja będę mieć przymusowe pół roku przerwy po tym metotreksacie, poza tym będziemy leczyć emka w międzyczasie. Właśnie dlatego lekarz nie chciał mnie początkowo wysłać do szpitala, żeby nie musieć robić tak długiej przerwy w staraniach, a ciąży nie mogli nigdzie znaleźć, a teraz jak ją już zlokalizowali to w miejscu gdzie ponoć duże ryzyko usunięcia jajnika i/lub jajowodu. Także ja zatestuję z Wami najwcześniej w czerwcu, kiedy Wy już WSZYSTKIE będziecie zafasolkowane, więc te miliony wirusów sprawią, że od razu zajdę i zobaczę 2 kreski :D Taki plan :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2017, 10:52

    innamorata88, KateHawke, Lunaris, Czrna 81, Kotowa, Sarna84 lubią tę wiadomość

    ojxeej28a64grrny.png

    * Starania od stycznia 2014 * 5 Anioków w niebie
    *Listopad 2018 - laparoskopia - udrożnione oba jajowody
    *PAI-1 G4 homo,On: OligoAsthenoTeratozoospermia, Mofrologia 0%, Fragmentacja 48,15%, ROS 3,26
  • by7mistake Autorytet
    Postów: 694 737

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia trzymaj się ciepło :)

    Ja witam się z @, która ruszyla dopiero po trzecim negatywnym teście. Czuje sie dzisiaj taka pusta w środku, ale wiem ze trzeba otrzepać piórka i startować od nowa. Na ten cykl nie mam żadnych planów, tylko ovarin i dupek. Odstawiam też termometr żeby się nie potrzebnie nie nakręcać. Kusi mnie tylko żeby okolo 16 dnia podskoczyć do gina żeby sprawdzić czy byla owulacja, bo zawsze tylko robiłam podglądy jak pęcherzyk dojrzewal. Nie wiem co tu zrobić żeby caly czas o tym nie myśleć?

    Flower trzymam kciuki za bete:)

    starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia86 wrote:
    A wystarczyło zrobić zrzutkę na nowego smatrfona i posłać do szpitala :P

    Iza ja będę mieć przymusowe pół roku przerwy po tym metotreksacie, poza tym będziemy leczyć emka w międzyczasie. Właśnie dlatego lekarz nie chciał mnie początkowo wysłać do szpitala, żeby nie musieć robić tak długiej przerwy w staraniach, a ciąży nie mogli nigdzie znaleźć, a teraz jak ją już zlokalizowali to w miejscu gdzie ponoć duże ryzyko usunięcia jajnika i/lub jajowodu. Także ja zatestuję z Wami najwcześniej w czerwcu, kiedy Wy już WSZYSTKIE będziecie zafasolkowane, więc te miliony wirusów sprawią, że od razu zajdę i zobaczę 2 kreski :D Taki plan :)
    I tak właśnie będzie kochana <3 zasyfisz aż miło :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3238

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/867d29838b07.jpg

    Cześć ciotki ważę już prawie pół kilo i jestem zdrowym chłopczykiem . Wysyłam wiruski prosto z brzuszka mamusi <3 *#!$%&*!**:"{_+$#@!^&*^%^&*()(*&^%$#

    KateHawke, Selina, KateKum, lamka, PodwojnaMamaWdwupaku, Melevis, Emilkap11, Lena21, Madżka89, Aksamitna, summer86, Frelcia, blue00, Flowwer, olik321, justyna14, by7mistake, Malgonia, Bunia86, Amy333, pilik, Bajkaaa, Jedna_z_Wielu, ANkaG, Maja84, Karma88, Kaczorka, Lunaris, Bea25, Czrna 81, Koteczka82, E_w_c_i_a, pawojoszka, Motylek85, Kotowa, Yoselyn82, pasiasta, Bocianiątko, Sarna84, Anna Stesia lubią tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Mi ostatnio genetyk powiedział, że jedyna vit. D3, która ma sprawdzone działanie to Vigantoletten firmy Merck

    Tylko trzeba zwrócić uwagę na dawkę, ponieważ 1000 jest jako lek, a 2000 już jako suplement.
    Polecam też kropelki devikap to też jest lek, ale na receptę

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bunia przykro mi że musicie tyle czekać, ale widocznie tak miało być :-( co się odwlecze to nie uciecze, a zdrowie najważniejsze.

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/867d29838b07.jpg

    Cześć ciotki ważę już prawie pół kilo i jestem zdrowym chłopczykiem . Wysyłam wiruski prosto z brzuszka mamusi <3 *#!$%&*!**:"{_+$#@!^&*^%^&*()(*&^%$#

    Dzień Dobry przystojniaku <3 e-ciocie wysyłają mnóstwo buziaczków :* :* :* <3

    staraczka1111 lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyszło mi w wymazie escherichia coli-pojedyczne kolonie. Ciałka ropne dość liczne w ocenie preparatu bezpośredniego. Czy nie zrobią mi hsg?kurde brałam antybiotyk,globulki i coś wylazło... Załamie się jak mnie cofną...

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ