X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    skabarka wrote:
    płakać mi się chce :( 4dpo a tempka spaaaadaaaaa :( bardzo nieładnie z jej strony, bardzo nieładnie :(
    jajniki mnie pobolewają, podbrzusze mam napięte, suszy mnie jak na kacu, a tempka ani myśli współpracować :(

    dobranoc drogie Panie, idę przytulić męża :(

    To może być spadek implantacyjny. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BeriBlue wrote:
    To może być spadek implantacyjny. :)

    nieeee.... dzisiaj nadal 36,7 - także niska tempka, podbrzusze boli jak na @ i suszy mnie jak przed @. Także czas iść do sklepu kupić zapas wina na święta i na Sylwestra :) moje drogie panie - skabarka będzie pić za wasze zdrowie za 9 dni ;)

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff dobrze że ja mam po ślubie zapas wina w domu i w komórce lokatorskiej :D
    Skabarka poczekaj jeszcze może tempka odbije :)

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak piersi was bolą to jak i kiedy? Mnie czasami coś kłuje lekko nad piersiami i przechodzi. Jak je naciskam to czasami poczuje jakiś ból ale nic poza tym. Nabrzmiałe nie są. Sutki bolały ale przez ostatnie kilka dni cisza. Zero bólu i wrażliwości.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama mnie oprócz brzucha jak na @ nic nie boli... pić mi się strasznie chce... i to tyle :) zero piersi, zero zmęczenie, zero szalejącego libido, żadnych skoków humoru... nic, zero, null, cisza... tylko brzuch ;-/

    <wiiiinoooo gdzie jesteś?? :D >

    w tamtym cyklu 2tyg przed @ już mnie piersi bolały i trądzik zaczął się pojawiać i już się powoli PMS zaczynał...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Uff dobrze że ja mam po ślubie zapas wina w domu i w komórce lokatorskiej :D
    Skabarka poczekaj jeszcze może tempka odbije :)

    nie liczę na to ;-/

    a wino po ślubie jakby u mnie zostało to już by takie zacne było ;) bo przynajmniej 8-9 lat by miało :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie to z rana i wieczorem bolą. Najczęściej po bokach i też jak dotykam czasem sutki tak po za tym to uczucie jakby nie były moje haha w ostatniej (króciutkiej ale jednak) ciąży też tak miałam :P :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 14:04

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BariBlue - to trzymam kciuki za Fasolkę ;)

  • MammaMia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny.poradzcie prosze w ktorym dpo przestac liczyc na testy ciazowe i zglosic sie do doktorka? Obecnie mija mi 13 dpo i 40 dc =-O
    Na razie testy sa negatywne.

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju do godz 21 musze czekac na wynik bety no ale moze bedzie wczesniej.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • MammaMia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama trzymam kciuki

  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Jeju do godz 21 musze czekac na wynik bety no ale moze bedzie wczesniej.

    Kamuś czekam razem z Tobą więc pisz nam tu szybko. 3mam kciuki i kibicuje!!!

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • m.m. Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm ja dziś testowałem ale wiem że to za wcześnie... ten mój wykres nićmi nie mówi. Też mnie pobolewa brzuch, trochę jajniki, pierścieni trochę zabrzmiały ale to może przez ostatnie folgowanie ze słodyczami a nie dziedziną :p no i pić mi się mega chce więc objawy mam podobne to Skabarki... tylko widzę, że Ty za wino się bierzesz...To ja chyba tez? :|;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 19:28

    f2w3gzu3442kk16w.png
  • MammaMia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ponawiam pytanie. Kiedy powinnam zacząć się martwić (przy negatywnych testach ciążowych) brakiem @

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym poszla jesli @ by nie przyszla po yygodniu. Ale ja to ja :p

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jajniki sa dzisiaj o dziwo spokojne. Nie wiem czy to dobrze... :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • madlenka Autorytet
    Postów: 3568 1515

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama jeszcze tylko godzina :)

    MammaMia ja bym poczekała do końca tygodnia. Ale zawsze możesz zadzwonić do swojego lekarza i o to zapytać.

    qdkk2n0ao2txirxa.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest wynik :(
    Beta <0,1

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m.m. wrote:
    Hmmm ja dziś testowałem ale wiem że to za wcześnie... ten mój wykres nićmi nie mówi. Też mnie pobolewa brzuch, trochę jajniki, pierścieni trochę zabrzmiały ale to może przez ostatnie folgowanie ze słodyczami a nie dziedziną :p no i pić mi się mega chce więc objawy mam podobne to Skabarki... tylko widzę, że Ty za wino się bierzesz...To ja chyba tez? :|;)

    hihi ja się zabieram za zakup wina ;) pić zamierzam na święte ewentualnie na sylwestra :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama005 wrote:
    Jest wynik :(
    Beta <0,1

    przytulam :( przykro mi bo bardzo fajnie to juz wyglądało :(

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ