X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie grudniowe testowanie
Odpowiedz

grudniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki :) jest mi przykro. No ale idzie Nowy Rok nowe nadzieje.

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i ja tak sobie tłumaczę, ale już powiedziałam mężowi, że po Nowym Roku chrzanię mierzenie temp, serio - bo to mnie tylko dołuje! Będę spr śluz, brać leki, ale tempkę będę szerokim łukiem omijać.

    A&A lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama a tak w ogóle to Twoje zdrowie - na poprawe humoru nalałam sobie pół kieliszka cydru (bo uwielbiam), ale taaaak mi dzisiaj nie smakuje że nawet tego pół kieliszka chyba nie wypije... ot łyka wzięłam za swoje dołki i łyka za Twoje, a reszta bez żalu do zlewu poszła sio ;)

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

  • MammaMia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama wspieram. Na pewno Swiety Mikolaj sypnie na was magicznym pylem. A trzej krolowie was chojnie obdarza.

  • m.m. Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale dziewczyny, powiedzcie mi... ten mój wykres zachęca do testowania czy nie? Czekam już na święta żeby wszystko było jasne... bo nowy rok tuż tuż!

    f2w3gzu3442kk16w.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika84 wrote:
    zabka11, ja jutro zadzwonie do lekarza i powiem co i jak i zobacze kiedy wyznaczy mi wyzytę, do tej pory chodziłam do pani doktor na NFZ która prowadziła mi też ciaże 12 lat temu, niby byłam zadowolona ale ona nie ma nawet aparatu USG w gabinecie więdz na te badania musiała jeżdzić gdzie indziej, teraz wybieram sie do innej pani doktor która ma świetne opinie,u mnie w rodzinie wszystkie do niej chodzą i w dodatku jest zastępcą ordynatora w szpitalu na połoznictwie w którym bede chciała rodzic, minus jest taki że będa to wizyty prywatne,koszt wizyt ciązowych 100zł

    Marika84 - ja tez zapisałam sie na prywatną wizytę w prxyszły wtorek, dzień przed wigilią.120zł, w tym cyto + usg.bylam dzis na nfz, porazka. nie zleciła mi zadnych badań, zrobiła usg na którym jeszcze nie wiidac zarodka, ale endometrium mam 20mm co jest kolejnym dowodem na ciaze. nawet nie dała mi skierownaia na badanie hcg zeby sprawdzic czy dobrze przyrasta, zero badan krwi, moczu itp... jestem w szoku, bo 10 lat temu rodziłam córkę w USA i tam było zupełnie inaczej...byłam obadana z każdej storny, a tutaj nic..tylko kazała mi folik wziasc i tyle.

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • MammaMia Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje wam za porady. Nigdy nie mialam tak dlugiego cyklu i raczej nie moglam sie pochwalic dluga faza lutealna. W poprzednim cyklu mialam robione badanie hcg, ktpre wykazalo ze jest wszystko dobrze. Moze badanie mnie tak rozregulowalo? Dodatkowo w tym cyklu odstawilam dupka, bo mam za trzy miesiace zrobic badanie na poziom progresteronu.
    A lekarz? nie mam juz swojego gina, bo firma w ktorej pracuje zmienila dostawce pakietow medycznych, wiec teraz jestem "niczyja". Musze radzic sobie sama, ale tak czy siak na czwartek zarejestrowalam sie do jakiegos na czwartek i zobaczymy.

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A&A wrote:
    Hej dziewczyny, weekend mnie tylko nie bylo a tutaj takie newsy...Gratuluje zaciazonym! Zdrowka Wam zycze 
    Nam niestety znowu sie nie udalo..chociaz liczylam do dnia @ ze jednak nie przyjdzie i az mi sie snilo bijace serduszko fasolki  Eh..to myslenie to mnie wykonczy!
    Nam teraz plodne wypadna w swieta! Ciezko bedzie tak kizi mizi jak chata pelna ludzi hihihihi
    Postanowilam zmienic nastawienie i zupelnie do tego inaczej podjesc, odpuscic, bardziej na luzie i tak nie analizowac kazdego bolu brzucha bo pierdolca mozna dostac!

    ja własnie tak zrobiłam i zdarzył się cud :-):-):-)
    takze polecam tą metodę ;-)

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m.m. wrote:
    Ale dziewczyny, powiedzcie mi... ten mój wykres zachęca do testowania czy nie? Czekam już na święta żeby wszystko było jasne... bo nowy rok tuż tuż!

    Wygląda obiecująca :)

  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m.m. wrote:
    Ale dziewczyny, powiedzcie mi... ten mój wykres zachęca do testowania czy nie? Czekam już na święta żeby wszystko było jasne... bo nowy rok tuż tuż!

    bardzo dobrze to wyglada :-)

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • Bergamota Autorytet
    Postów: 255 137

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama - przykro mi jak nie wiem co, bo taką miałam nadzieję, że wam się udało!
    Tulam mocno! W styczniu już na pewno będziemy się chwalić pozytywnymi testami ciążowymi! Zobaczysz!:-)

    Ja dziś pierwszy raz użyłam testu owulacyjnego :-). Kreseczka pierwsza wyszła troszkę bledsza od tej kontrolnej więc negatyw. To dopiero mój 11dc, ale czuję że owulacja w tym cyklu będzie wcześniej. tak myślę i wierzę, że to dzięki niepokalankowi mnisiemu, do tego popijam ziółka i jakoś tak lepiej się czuję.
    Czas pokaże :-)



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2014, 23:20

    <3 SYNEK FLORIAN <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m.m. wrote:
    Ale dziewczyny, powiedzcie mi... ten mój wykres zachęca do testowania czy nie? Czekam już na święta żeby wszystko było jasne... bo nowy rok tuż tuż!

    cieżko powiedzieć, ale spróbować możesz bo nic nie tracisz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2014, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    ja własnie tak zrobiłam i zdarzył się cud :-):-):-)
    takze polecam tą metodę ;-)

    wezmę z Ciebie przykład w styczniu :D

    zabka11 lubi tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 00:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chyba odpuszcze troche :)

    zabka11 lubi tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    Marika84 - ja tez zapisałam sie na prywatną wizytę w prxyszły wtorek, dzień przed wigilią.120zł, w tym cyto + usg.bylam dzis na nfz, porazka. nie zleciła mi zadnych badań, zrobiła usg na którym jeszcze nie wiidac zarodka, ale endometrium mam 20mm co jest kolejnym dowodem na ciaze. nawet nie dała mi skierownaia na badanie hcg zeby sprawdzic czy dobrze przyrasta, zero badan krwi, moczu itp... jestem w szoku, bo 10 lat temu rodziłam córkę w USA i tam było zupełnie inaczej...byłam obadana z każdej storny, a tutaj nic..tylko kazała mi folik wziasc i tyle.
    Taka nasza służba zdrowia, nie zapłacisz nie masz...
    Ja dzisiaj zadzwonie do tej pani doktor i się umówie na wizyte a jutro skocze jeszcze na bete (tak dla świętego spokoju), wolałabym żeby ta wizyta była przed samymi świętami wtedy może cos więcej bedzie widać,w sobote miałam ostateczny termin miesiaczki bo cykle miałam 26-30 dniowe, w terminie miesiaczki miałam dośc silne bóle brzucha i piersi, a teraz wszystko ustało mam tylko powiększone piersi całe w widocznych żyłkach, duzo śluzu i ciągle chce mi sie spać, robiłam test jeszcze jeden dzisiaj , oczywiście pozytywny, a Ty jakie masz teraz objawy, to Twoja 2 ciąża?

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu co będzie (jak @ przyjdzie) to też zastosuje testy owulacyjne. Może pomogą....

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • A&A Debiutantka
    Postów: 10 2

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabka11 wrote:
    ja własnie tak zrobiłam i zdarzył się cud :-):-):-)
    takze polecam tą metodę ;-)

    Dokladnie tak! Jeszcze raz gratuluje Zabka11  Ja odpuszczam nawet abonament OVU..kizi mizi co drugi dzien I chill out. Oto plan na kolejny cykl! Obserwacja sluzu I dalsze lykanie Femibionu…Jestem dobrej mysli bo nastawienie I brak schizowania sie chyba jest kluczowe :) :):)

    zabka11 lubi tę wiadomość

    f2w3gzu3nynvrndi.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluczowe jest lajtowe nastawienie do tego. <3 co drugi dzień jest dobrym pomysłem :)

    zabka11, skabarka lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • zabka11 Autorytet
    Postów: 2350 5101

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marika84 wrote:
    Taka nasza służba zdrowia, nie zapłacisz nie masz...
    Ja dzisiaj zadzwonie do tej pani doktor i się umówie na wizyte a jutro skocze jeszcze na bete (tak dla świętego spokoju), wolałabym żeby ta wizyta była przed samymi świętami wtedy może cos więcej bedzie widać,w sobote miałam ostateczny termin miesiaczki bo cykle miałam 26-30 dniowe, w terminie miesiaczki miałam dośc silne bóle brzucha i piersi, a teraz wszystko ustało mam tylko powiększone piersi całe w widocznych żyłkach, duzo śluzu i ciągle chce mi sie spać, robiłam test jeszcze jeden dzisiaj , oczywiście pozytywny, a Ty jakie masz teraz objawy, to Twoja 2 ciąża?

    tak, to moja druga ciąza. piersi obrzmiałe ale nie bolą.
    pobolewa podbrzusze i krzyż.
    poza tym lekkie mdłości rano, jem kromkę na siłe.
    ogólnir spadł mi apetyt.

    3i499vvjdikb2il4.png
    iv09j48argrcm17t.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 16 grudnia 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dzisiaj nie dokończyłam śniadania co zazwyczaj mi się nie zdarza :/

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 31 32 33 34 35
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ