X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja tak wygląda?
Odpowiedz

Implantacja tak wygląda?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anna03 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 1 marca, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,
    W poniedziałek zaczęłam dziwnie plamić,początkowo myślałam że dostałam wcześniej okres. Lecz plamienie ustępowało i pojawiało się czasem lub przy korzystaniu z toalety. Plamienie trwa do dziś i ma brązowy kolor,czasem połączony ze śluzem. Na początku czułam jakby ciągnięcie jajnika. Teraz ból ustąpił. Test dziś robiłam i wyszedl negatywny. W środę prawidłowo powinnam dostać normalny okres,cykl mam regularny. Czy to możliwe,że jeszcze jest za wcześnie na 2 kreski? Czytam pełno artykułów i trochę panikuje,że to ciąża pozamaciczna lub coś innego. Dodam,że pierwszy raz w życiu spóźnia mi się okres. Bolesność piersi i wzdęcia się pojawiły.

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 1 marca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to być plamienie implantacyjne a cykl cyklowi nierówny i mogło się coś przesunąć. Zrób betę dla pewności. Jeśli beta wyjdzie negatywna to mogą być to zaburzenia hormonów

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Anna03 Nowa
    Postów: 4 1

    Wysłany: 2 marca, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test wyszedł pozytywny ;)))

    Chesterka1124 lubi tę wiadomość

  • aambrozjaa93 Autorytet
    Postów: 421 460

    Wysłany: 2 marca, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna03 wrote:
    Dziś test wyszedł pozytywny ;)))

    Gratuluję 🥰

    👩🏼&🧑🏻31

    11.2011 👩🏼‍❤️‍👨🏻
    07.2016 💍
    06.2017 🐱
    08.2017 👰🏼‍♀️🤵🏻🎊
    09.2017🤰🏼 1cs
    06.2018 🧒🏼
    08.2021 🩵 diagnoza zaburzeń ze spektrum autyzmu u synka
    2022 🧬brak łamliwego chromosomu X
    11.2023 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 rozpoczęcie starań o drugie dzieciątko👶🏼

    30.03.24 ⏸️🥹
    02.04.24 beta 261 mlU/ml🥳
    04.04.24 beta 539 mlU/ml💪🏻
    18.04.24🩺 zarodek 2,8mm🥰
    29.04.24🩺 ❤️ zarodek 1,8cm

    Suple: Prenatal Uno i DHA, Cholina 500

    preg.png
  • Msreckles Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 2 marca, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, cykle mam nieregularne, ostatnią miesiączkę miałam 11.02, dziś jest 21 dc i od 2 dni mam plamienia, początkowo był to śluz z nitkami krwi, natomiast teraz jest to mocniejsze plamienie które pojawią się tylko na papierze, dodam że nic mnie nie boli czuje tylko takie ciągnięcie w podbrzuszu. Miesiączkę mam dostać tak za około 11 dni, pytanie czy to plamienie implantacyjne, owulacyjne czy może wcześniejszy @... Już tyle razy się zawiodłam że nie mam już siły, test robiłam przedwczoraj ale zdecydowanie jest za szybko. Czy któraś z was również plamiła w podobny sposób i okazało się że to ciąża?

  • Anna_bella Autorytet
    Postów: 459 576

    Wysłany: 2 marca, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna03 wrote:
    Dziś test wyszedł pozytywny ;)))

    Super wiadomość, gratulacje :)

    Msreckles za szybko aby stwierdzić ciążę . Musisz poczekać

    🙋🏽‍♀️91 💁🏻‍♂️88
    💪🏻 starania od 09.2022r.
    🦋 Hashimoto
    🧬 KIR AA

    14.02.2024 ⏸️ naturalny cud 🥰
    5.03.2024 4 mm i serduszko ❤️
    16.04.2024 1 USG prenatalne ❣️

    Nifty - zdrowa dziewczynka 🩷

    euthyrox, encorton, acard, accofil, utrogestan.

    preg.png
  • Martolina Znajoma
    Postów: 21 3

    Wysłany: 10 kwietnia, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna03 wrote:
    Dziś test wyszedł pozytywny ;)))


    Ale cudownie! Gratuluję :) Ja dziś też mam brązowe delikatne plamienie (7 dpo) i czuję ciągnięcie jajnika, mam nadzieję że dla mnie zakończy się to też pozytywem

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ