Forum W oczekiwaniu na testowanie Implantacja zarodka?
Odpowiedz

Implantacja zarodka?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jvul Nowa

Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)
    Założyłam tutaj konto żeby zadać nurtujące mnie pytania.
    Moje cykle trwają 35dni. Ostatnią @ miałam 5.07 i trwała zaledwie 3dni ( normalnie trwa około 6dni )
    24.07 współżyłam z chłopakiem i prezerwatywa nam pękła. Później miałam dużo białego gęstego śluzu. Dokładnie 30.06 poczułam wieczorem lekkie kłucie w podbrzuszu. Gdy poszłam do toalety miałam lekko zabarwiona wydzieline w kolorze kawy z mlekiem a na następny dzień już nic nie było. Czy mogło to być plamienie implantacyjne? Czy któraś z was tak miała?
    Kiedy najlepiej zrobić test zakładając, że to plamienie mogło być implatacja zarodka?
    Okres mam dostać za 2 dni czyli 8.08 :/
    Bardzo proszę o odpowiedź.

• Jvul Nowa

Wysłany: 6 sierpnia 2017, 19:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam jeszcze, że moja szyjka macicy jest wysoko, twarda i tak jakby lekko otwarta

• Czrna 81 Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia 2017, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej robić test w terminie @ jeśli nie przyjdzie. Ale jeżeli nie możesz się doczekać to zrób jutro. Tylko z rana, z pierwszego moczu.

Czarna81
    22 cs.
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ