X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie IUI a tarczyca..
Odpowiedz

IUI a tarczyca..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaajcie
    Mialam zrobic badania przed pierwsza IUI wszystko wyszlo wporzadku tylko tarczyca 4,2 tap ani ginekolog u ktorej robilam te badania powiedziala ze musimy to zbic do 2,5 miniumim. W piatek odebralam kolejne wyniki bylo 4,0. Zadzwonilam do kliniki bo pierwszy termin mam na 22 sierpnia. Rozmawialam z tym profesorem z kliniki I powiedzialam mu o wynikach badan. Leki dostane przepisane w poniedzialek bo przyjda wyniki z labo z T3T4 I anty. Profesor z kliniki powiedzial ze dzwonil do mojej gin I ze mam przyjechac na tego 22 zrobi MI jeszcze droznosc. I ze jest mysli ze tego 2 wrzesnia mniej wiecej MA byc moja ovu I ze jesli jajowody bd drozne I ta tarczyca jeszcze troche spadnie robimy zabieg. Co o tym myslicie? Znam duzo osob ktore sa zadwolone z tej kliniki, moja kolezanka miala wynik 6,0 tsh I tez wlasnie zbila do,4, 0 I miala wykonana IUI I powodzenie za 1 razem. Nie wiem Co robic. Chociaz moj facet twierdzi ze I tak to tylko piniadze nic wiecej nie tracimy. To ja sie I tak jakos martwie

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6601 3797

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada, zbij najpierw tarczycę, drożność w tym czasie to też nie głupi pomysł, i we wrześniu z drożnymi jajowodami i niską tarczycą masz większą szansę powodzenia.
    Wysokie tsh , może ale nie musi, powodować że ciąża się nie utrzyma. Tak było w moim przypadku, przy cyklu z biochemiczna, przynajmniej tak mi się wydaje i jest takie prawdopodobieństwo.
    Gdy zeszłam z wyniku 3,74 na 1.9 (trwało to 2 miesiące) zaszłam w ciążę, razem z betą zrobiłam jeszcze raz tarczycę- weszła na 3,4 i zwiększyłam dawkę leku- tarczyca znowu na 1,9 i na razie , odpukać, jakoś jest ok.
    Tarczycę szybko dasz radę zbić, są na to skuteczne leki. Ja bym się nie podejmowała iui przy wysokim tsh. To tylko miesiąc obsuwy- który wykorzystasz na drożność, w tym wypadku raczej nie jest to wyciąganie kasy.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droznosc I tak musze zrobic bo Taki jest warunek do IUI. No niby jeszcze 3 tyg do zabiegu. Moze Uda sie zbic.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bezpieczny sen noworodka - śpiworek do spania

Najważniejsze zasady bezpiecznego snu noworodka i niemowlaka. Na co zwrócić uwagę i o jakie rzeczy warto zadbać, aby sen maluszka był spokojny i przede wszystkim bezpieczny? Dlaczego warto wybrać śpiworek do spania dla niemowlaka, zamiast kołderki?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ