X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie IUI a tarczyca..
Odpowiedz

IUI a tarczyca..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaajcie
    Mialam zrobic badania przed pierwsza IUI wszystko wyszlo wporzadku tylko tarczyca 4,2 tap ani ginekolog u ktorej robilam te badania powiedziala ze musimy to zbic do 2,5 miniumim. W piatek odebralam kolejne wyniki bylo 4,0. Zadzwonilam do kliniki bo pierwszy termin mam na 22 sierpnia. Rozmawialam z tym profesorem z kliniki I powiedzialam mu o wynikach badan. Leki dostane przepisane w poniedzialek bo przyjda wyniki z labo z T3T4 I anty. Profesor z kliniki powiedzial ze dzwonil do mojej gin I ze mam przyjechac na tego 22 zrobi MI jeszcze droznosc. I ze jest mysli ze tego 2 wrzesnia mniej wiecej MA byc moja ovu I ze jesli jajowody bd drozne I ta tarczyca jeszcze troche spadnie robimy zabieg. Co o tym myslicie? Znam duzo osob ktore sa zadwolone z tej kliniki, moja kolezanka miala wynik 6,0 tsh I tez wlasnie zbila do,4, 0 I miala wykonana IUI I powodzenie za 1 razem. Nie wiem Co robic. Chociaz moj facet twierdzi ze I tak to tylko piniadze nic wiecej nie tracimy. To ja sie I tak jakos martwie

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada, zbij najpierw tarczycę, drożność w tym czasie to też nie głupi pomysł, i we wrześniu z drożnymi jajowodami i niską tarczycą masz większą szansę powodzenia.
    Wysokie tsh , może ale nie musi, powodować że ciąża się nie utrzyma. Tak było w moim przypadku, przy cyklu z biochemiczna, przynajmniej tak mi się wydaje i jest takie prawdopodobieństwo.
    Gdy zeszłam z wyniku 3,74 na 1.9 (trwało to 2 miesiące) zaszłam w ciążę, razem z betą zrobiłam jeszcze raz tarczycę- weszła na 3,4 i zwiększyłam dawkę leku- tarczyca znowu na 1,9 i na razie , odpukać, jakoś jest ok.
    Tarczycę szybko dasz radę zbić, są na to skuteczne leki. Ja bym się nie podejmowała iui przy wysokim tsh. To tylko miesiąc obsuwy- który wykorzystasz na drożność, w tym wypadku raczej nie jest to wyciąganie kasy.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • MalaZnadzieja Przyjaciółka
    Postów: 448 48

    Wysłany: 12 sierpnia 2018, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Droznosc I tak musze zrobic bo Taki jest warunek do IUI. No niby jeszcze 3 tyg do zabiegu. Moze Uda sie zbic.

    Starania od 12.2017
    Wysokie TSH
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ