X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie JAK WASI PARTNERZY ZNOSZĄ OCZEKIWANIE NA TESTOWANIE?
Odpowiedz

JAK WASI PARTNERZY ZNOSZĄ OCZEKIWANIE NA TESTOWANIE?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • verynice Autorytet
    Postów: 1207 1842

    Wysłany: 1 grudnia 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz tez na poczatku sie nie intereowal..teraz tez niezbytnio...tylko czasami jak go cos najdzie to pyta "pokaz ten swoj wykres na owu" i rano o 6 nawet w weekend jak mu mowie "tempka idzie w gore" to odpowiada spod koldry "taaak? super" i spi dalej.. oj faceci...

    dqprpx9ikjqhrova.png
  • Anhe Autorytet
    Postów: 442 204

    Wysłany: 21 stycznia 2014, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę Wam takich mężczyzn :) Mój strasznie się irytuje, że "dostałam wariacji na tym punkcie" :) Chociaż bezpośrednio przed wynikiem testu stresuje się razem ze mną :D

    Trzymam kciuki za nas wszystkie!

    526e02e297a4e6092323aa50e4900fb4.png
    bfaregz2mhjblff8.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mój też wspierający i zawsze gotowy do działania. Nic się nie irytuje, pociesza i do znudzenia tłumaczy, że będzie dobrze.

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • czarownica_tea Autorytet
    Postów: 583 801

    Wysłany: 22 stycznia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój 4 dni po owu jak powiedziałam, że strasznie mnie bolą plecy mówi, że może zaskoczyłam i powinnam zrobić test :)

    dxomcwa16q3sloop.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też wiecznie by mi testy kupował i kazał mi co dziennie przynajmniej jeden robić ;)

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ