X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka superancko trzymam kciuki :)

    Ja od wczoraj wieczor zaczełam brać proga :) dzis rano 1Zastrzyk :) bedzie siniak! Ale co tam niech zadziała :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 10:08

    lamka, innamorata88, Karolina90, Flowwer, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 9 października 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Lamkaaa!!! Trzymam kciuki za przyrost <3 Sprawdzasz dzisiaj czy jutro?
    Amy mogło być też tak że ta owulka była na tyle późno że koniec cyklu też się przesunął. Ale jakoś w to nie wierzę :D Tu mi pachnie tak na zielono :P Fasolę czuję ;)

    Co do humorów to ja w sumie współczuję mojemu eMkowi. Mam tak podły nastrój od piątku, że zamordowałabym wszystkich. No i eMkowi się oberwało. Tak się na niego wkurzyłam wczoraj, że nie gadam z nim w ogóle. Jestem tragiczna... PMS po okresie to tylko ja mogę mieć.

    Kochana jak miewam takie cykle z PMS-em ciągłym, 28dniowym, także tego;-))
    A co do wykresu, to tez mysle ze się wszystko poprzesualo. Mialam już kiedyś owu tak pozno, wtedy to był wlasnie mój najdluzszy cykl, trwal 30 dni.

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Cześć dziewczyny :-) po pierwsze to piękne macie zwierzaczki <3 i na miły początek dnia też wrzucam swoją królewnę.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4e4ea46aadc3.jpg
    Spieszę z raportem. Dzisiaj rano byłam u gina, trochę mnie uspokoił z tym plamieniem i przepisał dupka. Wczoraj wzięłam luteinę od przyjaciółki. Endometrium eleganckie, szyjka zamknięta, zarodka jeszcze nie widać. Kolejna wizyta 16.10. Disiaj o 13.00 powtarzam betę. Oby był ładny przyrost bo zwariuję!
    Mąż oszalał z radości jak mu wczoraj oznajmiłam wręczając pudełeczko z takimi mini-skarpeteczkami. <3 Nadal się boję.

    Trzymam kciuki za kolejne teściki i czekam na więcej serduszek na pierwszej stronie!
    Bardzo się cieszę Kochana!!!!
    Widzę że masz małego szczeniaka, ja mam miesiecznego, byłam z nim na krótkim spacerku i zwrócił całe gotowane mięsko z kurczaka. :-( Nie wiem czym go karmić. W nocy wstaje co godzinę, niepotrzebnie go odłączałam od matki :-(

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Bardzo się cieszę Kochana!!!!
    Widzę że masz małego szczeniaka, ja mam miesiecznego, byłam z nim na krótkim spacerku i zwrócił całe gotowane mięsko z kurczaka. :-( Nie wiem czym go karmić. W nocy wstaje co godzinę, niepotrzebnie go odłączałam od matki :-(
    Bo miesięczny to jeszcze za mały, najlepsze było by mleko dla szczeniąt bo on jeszcze bedzie miał odruch ssania. I daj nu jakąś większa zabawkę pluszowa zeby miał sie w co wtulać a jak bedzie sie bal to połóż ho na piersi bicie serducha bedzie go uspokajać

    KateHawke, -Monika- lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 października 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka zaciskam mocno kciuki!!! Szyjka i macica wygląda obiecujaco, lokator mości sobie teraz tam gniazdko :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 10:16

    lamka lubi tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 9 października 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Bardzo się cieszę Kochana!!!!
    Widzę że masz małego szczeniaka, ja mam miesiecznego, byłam z nim na krótkim spacerku i zwrócił całe gotowane mięsko z kurczaka. :-( Nie wiem czym go karmić. W nocy wstaje co godzinę, niepotrzebnie go odłączałam od matki :-(

    Monia a może nie trawi akurat kurczaka? Mój jak był malutki to też nie mógł jeść kurczaka i do tej pory jakby zjadł coś drobiowego to momentalnie alergie w postaci łupieżu na sierści.

    Ja też miała przebojową noc bo moj psiak też czymś sie przytruł wczoraj i wymiotuje i ma biegunkę, wiec co chwilą staliśmy na ogródku. A jak wrócił to tak wchodził do mnie na łózko, żeby go po brzuszku masować :) tak się tulił :) Kochane takie <3

    -Monika- lubi tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 9 października 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Bo miesięczny to jeszcze za mały, najlepsze było by mleko dla szczeniąt bo on jeszcze bedzie miał odruch ssania. I daj nu jakąś większa zabawkę pluszowa zeby miał sie w co wtulać a jak bedzie sie bal to połóż ho na piersi bicie serducha bedzie go uspokajać

    My tak samo robiliśmy, bo mój szczeniak miał 6 tyg. jak go dostałam od męża :) nie dociekałam skąd i co, tylko powiedział, że już musiał go wziąć, żeby mu dac dobry dom :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    My tak samo robiliśmy, bo mój szczeniak miał 6 tyg. jak go dostałam od męża :) nie dociekałam skąd i co, tylko powiedział, że już musiał go wziąć, żeby mu dac dobry dom :)
    OMOja tez miała 6tyg bo niestety została by utopiona :( ale dla psiaka 2tyg różnicy to juz ogrom czasu dlatego dla miesięcznego na początek najlepiej mleczko i po malutki wprowadzać pokarm stały

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Bardzo się cieszę Kochana!!!!
    Widzę że masz małego szczeniaka, ja mam miesiecznego, byłam z nim na krótkim spacerku i zwrócił całe gotowane mięsko z kurczaka. :-( Nie wiem czym go karmić. W nocy wstaje co godzinę, niepotrzebnie go odłączałam od matki :-(
    Moja Runa ma 3 miesiące, więc je już normalnie karmę, a taki malutki szczeniak to może faktycznie mleko. Ciężko mi powiedzieć, bo z nami mała jest od tygodnia.

    Sarna- tak, oby ładne gniazdko uwił i nie straszył mamy tylko pokazał dzisiaj bhcg tak co najmniej 250 ;-)

  • staraczka1111 Autorytet
    Postów: 1820 3237

    Wysłany: 9 października 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika najlepsza by była mokra karma dla szczeniąt. Ja miałam szczeniaka bernardyna i musiałam mu zapewnić wszystkie witaminy żeby dobrze urósł i miał mocne kości. Do tego pił litr mleka dziennie :) potem mleko odstawiłam. Z czasem przeszedł na suchą karmę i jedzenie ludzkie :)

    -Monika- lubi tę wiadomość

    f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4a7e5cd46d49.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a3bbc1dcb99.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/441931ded96a.jpg

    Moja maluchy :)

    KateHawke, Sarna84, Jedna_z_Wielu, Yoselyn82, -Monika-, Lejka, Czrna 81, malka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam jakiś niepokojący wzrost libido... tak zwykle mam przed okresem :/


    Lamcia ściskam mocno!!!!! :*

    lamka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Ja mam jakiś niepokojący wzrost libido... tak zwykle mam przed okresem :/


    Lamcia ściskam mocno!!!!! :*
    Frelcia dzięki <3 kiedy testujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Frelcia dzięki <3 kiedy testujesz?
    za tydzień w poniedziałek idę na betę, chyba że wcześniej dostanę okres :( niby się nie nakręcam ale jakoś smutno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/07e97860cee5.jpg.html

    Śliczne macie zwierzątka, ja to zawsze muszę coś na modzić żeby mieć więcej roboty. :-( a chciałam po prostu go przyzwyczaić do domu bo za dwa tygodnie idę do pracy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 października 2017, 10:45

    Agniechaaaa, staraczka1111, KateHawke, Sarna84, Frelcia, Karolina90, Jedna_z_Wielu, Yoselyn82, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 października 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Sarna- tak, oby ładne gniazdko uwił i nie straszył mamy tylko pokazał dzisiaj bhcg tak co najmniej 250 ;-)

    Z pewnością tak właśnie będzie! <3

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - prześliczny jest, na pewno będzie dobrze :-) trzeba mu dać dużo czasu i miłości.
    Sarna <3

    -Monika- lubi tę wiadomość

  • Sarna84 Autorytet
    Postów: 817 1646

    Wysłany: 9 października 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A oto moj:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/4540f6012a2b.jpg

    Agniechaaaa, KateHawke, Frelcia, Karolina90, Flowwer, -Monika-, Lejka, Czrna 81, malka, Lunaris lubią tę wiadomość

    Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 9 października 2017, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka trzymam kciuki za Twoja bete :)
    Mnie do testu zostalo 3 dni a zorientowalam sie ze nie mam ani jednego testu w domu. Musze sie wybrac do rosmana bo chyba z fusow bede wrozyc wynik:)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja mama jest po techniku weterynarii i prowadzi fundację głównie dla piesków chorych i niepełnosprawnych. Mogę ją zapytać jak karmić takie maleństwo. Na 100000% trzeba mu dać dużego pluszaka.

    Sarna84 lubi tę wiadomość

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ