X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017
Odpowiedz

Jesienne Fasolki - październikowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest moja sierotka jak miała 4 miesiące. Tak się cieszyła na nasz widok że złamała łapcie

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/BDysgct70xKVeCepaFCPW04_fDZJ6E


    a tutaj jak miała miesiąc i ją adoptowaliśmy :) nie uznaję kupowania psów.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/5e1Jyb_eKOICQgwoUvrYhQCnRNUdRa


    :)

    Agniechaaaa, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Sarna84, Flowwer, -Monika-, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia zajebisty :-D taki trochę miś.
    Nasza też przygarnięta, też nie rozumiem jak można wybrać kupno kiedy tyle biednych maluchów jest do wzięcia.

    Frelcia, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

  • Aaeemm Ekspertka
    Postów: 181 59

    Wysłany: 9 października 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny poszłam dzis zrobic betę o 13 idę po wyniki, nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale byłam na badaniach i podkusiło mnie zeby to tez zrobic.... nie wiem czy w ogole był sens, jest 10/11 dpo i testy wychodzą negatywnie, w sumie objawowo tez nic, No ale dobra zrovilam to zrobiłam. Plis trzymajcie kciuki.

    StaraczkaNika, Bocianiątko, Amy333, -Monika-, Lulame lubią tę wiadomość

    oar8yx8d1pjoogg2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia jeśli możesz to zapytaj się mamy, teraz chyba odsypia noc, szczerze nie spodzewałam się takiego zwrotu akcji, ale zrobie wszystko aby szczeniaczek był zadowolony.

    Oho i już po spaniu idziemy na spacerek ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głodne?

    ae8209bc068d587cmed.jpg

    Flowwer, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 9 października 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój jest teraz taki:

    https://zapodaj.net/373ff9bd44ce5.jpg.html

    Już spory, ma 6 miesięcy :) ale to oczko w głowie pani :) jest taki zazdrosny jak się przytulamy z mężem, że przychodzi i on zaczyna mnie przytulać :)

    lamka, Jedna_z_Wielu, Flowwer, -Monika-, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bym zjadła gofra z truskawkami.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    To jest moja sierotka jak miała 4 miesiące. Tak się cieszyła na nasz widok że złamała łapcie

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/BDysgct70xKVeCepaFCPW04_fDZJ6E


    a tutaj jak miała miesiąc i ją adoptowaliśmy :) nie uznaję kupowania psów.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/5e1Jyb_eKOICQgwoUvrYhQCnRNUdRa


    :)
    JA TEZ NIEUZNAJE ;) I JAK TU JUZ MOWILAM MILKON RAZY ZABIERAJAC JEDNEGO PSA NIE ZMIENIASZ SWIATA ALEN CALY SWIAT ZMIENIA SIE DLA JEDNEGO PSA :) <3

    kota mam szczerze ze smietnika ktos go wyrzuciw w nadziei, ze tam nie przeżyje :( ale jest silnym kotem i juz mieszkamy razem 8lat :)
    niunka mala ma poltora roczku :) i tez biduka miala ciezki poczatek ale teraz ma cudne zycie :)

    Maoladkazjablka1986, Luuna, Lejka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A mój jest teraz taki:

    https://zapodaj.net/373ff9bd44ce5.jpg.html

    Już spory, ma 6 miesięcy :) ale to oczko w głowie pani :) jest taki zazdrosny jak się przytulamy z mężem, że przychodzi i on zaczyna mnie przytulać :)

    Moja też tak robi :D a jak słyszy dziwne dźwięki to kręci głową :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Frelcia jeśli możesz to zapytaj się mamy, teraz chyba odsypia noc, szczerze nie spodzewałam się takiego zwrotu akcji, ale zrobie wszystko aby szczeniaczek był zadowolony.

    Oho i już po spaniu idziemy na spacerek ;-)
    Dam znać :)

    -Monika- lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    JA TEZ NIEUZNAJE ;) I JAK TU JUZ MOWILAM MILKON RAZY ZABIERAJAC JEDNEGO PSA NIE ZMIENIASZ SWIATA ALEN CALY SWIAT ZMIENIA SIE DLA JEDNEGO PSA :) <3

    kota mam szczerze ze smietnika ktos go wyrzuciw w nadziei, ze tam nie przeżyje :( ale jest silnym kotem i juz mieszkamy razem 8lat :)
    niunka mala ma poltora roczku :) i tez biduka miala ciezki poczatek ale teraz ma cudne zycie :)
    Dokładnie <3 kocham takich ludzi

    Agniechaaaa lubi tę wiadomość

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 9 października 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika - takiego malucha to najlepiej mlekiem. Ja jak mojego kundelka znalazłam (ok 6 tygodni) to karmilam go kaszkami takimi dla dzieci.

    Ja już po monitoringu - owulacja potwierdzona

    Frelcia, Agniechaaaa, Flowwer, KateHawke, Jedna_z_Wielu, Meśka, Bocianiątko, Sarna84, -Monika-, lamka, Amy333, Madżka89, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 9 października 2017, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Bardzo się cieszę Kochana!!!!
    Widzę że masz małego szczeniaka, ja mam miesiecznego, byłam z nim na krótkim spacerku i zwrócił całe gotowane mięsko z kurczaka. :-( Nie wiem czym go karmić. W nocy wstaje co godzinę, niepotrzebnie go odłączałam od matki :-(

    Wpierw go odrobacz u weta i krople od pchłow zastosuj. Szczeniaki czesto wymiotują.

    -Monika- lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda. Mama napisała że do weta najpierw trzeba iść i odrobaczyć.

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uf nareszcie uzupelnilam calutki wykresik :) odpusilam sobie ale lepiej zdecydowanie tu wszytsko widac :)


    p.s moja psinkia pusszcza dzis bączki-mordercy nos urywa okno otwarte :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Wpierw go odrobacz u weta i krople od pchłow zastosuj. Szczeniaki czesto wymiotują.
    o odrobaczaniu i odpchlaniu musze Wam opowiedziec anegdotke, moj kacor byl baaardzo malutki jak go znalazlam i jak trafilam z nim do weta to powiedzial, ze jest zbyt mlody na odpchlenie i niestety nic mu nie moze podac bo sie zatruje wiec ja jako paniu dobra rada (cos trzeba bylo wymyslic bo z tyloma pchlami i tak by nie przezyl) wzielam i biedaka odkurzylam odkurzaczem :D pomoglo!!! tylko bidus ma uraz i jak widzi odkurzacz to ucieka do innego pokoju i obserwuje gdzie to straszne urzadzenie jedzie :D

    Sarna84, lamka, Lejka, Czrna 81, Lunaris lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 października 2017, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Frelcia jeśli możesz to zapytaj się mamy, teraz chyba odsypia noc, szczerze nie spodzewałam się takiego zwrotu akcji, ale zrobie wszystko aby szczeniaczek był zadowolony.

    Oho i już po spaniu idziemy na spacerek ;-)
    Mama napisała że takie maleństwo to jeszcze do karmienia smoczkiem

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 9 października 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się na HSG, ale na mniej więcej 4 dc(bo tam robią tylko w środy, a późniejsza środa to 1 listopada i nie robią wtedy nic). Jest szansa, że mi zrobią badanie w 4 dniu, czy szukać gdzieś innego terminu? Już całkiem nie wiem co robić

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Luuna Ekspertka
    Postów: 199 115

    Wysłany: 9 października 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaeemm wrote:
    Dziewczyny poszłam dzis zrobic betę o 13 idę po wyniki, nie wiem czy dobrze zrobiłam, ale byłam na badaniach i podkusiło mnie zeby to tez zrobic.... nie wiem czy w ogole był sens, jest 10/11 dpo i testy wychodzą negatywnie, w sumie objawowo tez nic, No ale dobra zrovilam to zrobiłam. Plis trzymajcie kciuki.
    Trzeba mieć nadzieję a nóż widelec. Ja też dziś 10/11dpo i negatyw

    Aaeemm lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73391.png
    Mam 3 skarby

  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 9 października 2017, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ucielo mi wiadomość... owu potwierdzona z jajnika, w którym była torbiel gigant. Testowanie 18 czyli 10 albo 11 dpo... chociaż zobaczymy jak będę się czuła...

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ